Лактовит форте инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Лактовит форте капсулы №30 (10х3)

Склад

діючі речовини: фолієва кислота, вітамін B12, Lactic Acid Bacillus Bacillus coagulans (Lb.sporogenes));

1 капсула містить фолієвої кислоти 1,5 мг, вітаміну B12 15 мкг, Lactic Acid Bacillus (Bacillus coagulans (Lb.sporogenes)) 120 мільйонів спор;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, лактоза, моногідрат; склад капсули: желатин, вода очищена, натрію лаурилсульфат, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), діамантовий блакитний (Е 133), кармоїзин (Е 122), тартразин (Е 102), титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом жовтого кольору та кришечкою сірого кольору, що містять порошок кристалічний з крупинками різного розміру від світло-жовтого до жовтого кольору і/або рожевого.

Фармакотерапевтична група

Антидіарейні мікробні препарати. Бактерії, що продукують молочну кислоту, комбінації.

Код ATХ А07F А51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лактовіт Форте ― це комбінований лікарський засіб, до складу якого входять Lactic Acid Bacillus (Bacillus coagulans (Lb.sporogenes)), фолієва кислота та вітамін B12.

Терапевтичний ефект Лактовіту форте визначають бактерії, що продукують молочну кислоту і мають антагоністичну активність відносно патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Спори бактерій активізуються у шлунку, потім у дванадцятипалій кишці переходять у живу вегетативну форму та створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику за рахунок вироблення L(+) молочної кислоти. Лактобактерії активують ферментативне розщеплення білків, жирів та складних вуглеводів (також при лактазній недостатності у дітей) та сприяють процесам відновлення слизової оболонки кишечнику.

Фолієва кислота (вітамін В9) необхідна для нормального лейко- та еритропоезу, синтезу амінокислот та нуклеїнових кислот, пуринів і піримідинів.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) бере участь у процесах обміну вуглеводів, білків та ліпідів, у синтезі нуклеїнових кислот, сприяє нормалізації порушених функцій нервової системи, стимулює еритропоез.

Фармакокінетика.

Не досліджена.

Показання

Лактовіт Форте призначають для лікування дорослих і дітей віком від 6 місяців, які страждають на хронічні коліти різної етіології, у тому числі неспецифічні виразкові коліти; у разі соматичних захворювань, ускладнених дисбактеріозами, що виникли в результаті застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та з інших причин; для лікування хворих з порушеннями з боку кишечнику, які перенесли гострі кишкові інфекції, спричинені патогенними і умовно-патогенними бактеріями; також застосовують в акушерсько-гінекологічній практиці при неспецифічних запальних захворюваннях геніталій та передпологовій підготовці вагітних групи ризику із порушенням чистоти вагінального секрету до III―IV ступеня.

При проведенні підтримуючої терапії при кропив’янці, екземі, дитячому діатезі, атопічному дерматиті.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Еритремії, еритроцитоз, тромбоемболії, злоякісні новоутворення, злоякісні анемії, нелікований дефіцит кобаламіну; фенілкетонурія; хвороба Лебера (спадкова атрофія зорового нерва).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Фолієва кислота.

Засвоєння фолієвої кислоти зменшується при одночасному застосуванні з аналгетиками, протисудомними препаратами, антацидами, хлорамфеніколом, неоміцином, поліміксинами, антибіотиками, сульфаніламідами, цитостатиками.

При сумісному прийомі фолієва кислота знижує ефект фенітоїну, примідону, парааміносаліцилової кислоти, сульфазоліну, гормональних контрацептивів для перорального застосування, хлорамфеніколу.

Фолієва кислота підвищує метаболізм фенітоїну.

У пацієнтів з дефіцитом фолату застосування фолієвої кислоти може знизити рівень фенобарбіталу, фенітоїну та примідону у плазмі крові і спричинити епілептичний напад.

Пероральні протизаплідні засоби, етанол, сульфасалазин, циклосерин, глютетимід і метотрексат можуть впливати на метаболізм фолату.

Ацетилсаліцилова кислота може збільшувати елімінацію фолієвої кислоти. Фолати підвищують ефективність літію. Закис азоту може викликати гострий дефіцит фолієвої кислоти. Дефіцит фолієвої кислоти можуть спричинити такі лікарські засоби, як: протитуберкульозні препарати, антагоністи фолієвої кислоти, такі як піриметамін, триамтерен, триметоприм.

Не можна застосовувати разом з мінеральними кислотами, лужними речовинами, відновниками, оскільки відбувається інактивація фолієвої кислоти.

Зниження чи зміна абсорбції можлива при одночасному застосуванні холестираміну і фолієвої кислоти. Тому препарат необхідно приймати за 1 годину до або через 4―6 годин після прийому холестираміну.

Фолієва кислота може зменшувати всмоктування цинку в кишечнику.

Уникати одночасної комбінації з флюороурацилом. Антацидні препарати, що містять алюміній або магній, можуть зменшити поглинання фолієвої кислоти, тому пацієнтам слід рекомендувати приймати антациди через 2 години після застосування фолієвої кислоти.

Ціанокобаламін.

Аміноглікозиди, саліцилати, протиепілептичні препарати, колхіцин, препарати калію знижують всмоктування ціанокобаламіну, впливають на його кінетику. При одночасному застосуванні з канаміцином, неоміцином, поліміксинами, тетрациклінами всмоктування ціанокобаламіну зменшується.

При одночасному застосуванні з тіаміном підсилюється ризик розвитку алергічних реакцій, спричинених тіаміном.

Хлорамфенікол знижує гемопоетичну відповідь на препарат.

При одночасному застосуванні з цитаменом знижується ефект цитамену.

Пероральні контрацептиви знижують концентрацію ціанокобаламіну в крові.

Особливості застосування

Для збереження життєздатності компонентів лікарського засобу бажано не запивати Лактовіт Форте гарячими напоями.

Дітям віком від 6 місяців препарат можна давати безпосередньо перед годуванням.

Через високу антибіотикостійкість бактерій, що продукують молочну кислоту, застосування препарату не перешкоджає антибіотикотерапії.

Терапію Лактовітом Форте можна призначати після курсу лікування бактеріофагами.

При застосуванні вітаміну В12 клінічна картина, а також лабораторні аналізи при фунікулярному мієлозі або перніціозній анемії можуть втрачати свою специфічність.

Пацієнтам з новоутвореннями, за винятком випадків, що супроводжуються мегалобластною анемією та дефіцитом вітаміну В12, не слід застосовувати препарат. Препарат не слід застосовувати при тяжкій або гострій формі декомпенсації серцевої діяльності та стенокардії.

Допоміжні речовини.

Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки він містить лактозу.

Тартразин (Е 102), кармоїзин (Е122), метилпарабен (Е 218) та пропілпарабен (Е 216), які містяться у складі препарату, можуть спричиняти алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

За умови наявності показань для застосування Лактовіту Форте у період вагітності і годування груддю препарат приймати у звичайних добових дозах після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, оскільки іноді при застосуванні препарату може виникнути запаморочення.

Спосіб застосування та дози

При колітах, дисбактеріозах, порушеннях з боку кишечнику препарат застосовувати дорослим та дітям віком від 6 місяців 2 рази на добу за 40 хвилин до їди або безпосередньо перед прийомом їжі / годуванням.

Для застосування дітям віком до 2 років відкрити капсулу та розчинити вміст в 10 мл грудного молока або кип’яченої води кімнатної температури (вода не повинна бути гарячою) до утворення суспензії; разова доза – 5 мл суспензії.

Для дітей віком від 2 років та дорослих разова доза становить 1 капсулу, добова доза – 2 капсули.

Для дорослих максимальна разова доза становить 2 капсули, максимальна добова доза – 4 капсули.

В акушерсько-гінекологічній практиці Лактовіт Форте застосовувати внутрішньо в звичайних дозах.

Для передпологової підготовки вагітних групи ризику препарат застосовувати внутрішньо по 2 капсули 1 раз на добу протягом 5-8 днів.

Тривалість застосування:

Курс лікування залежить від характеру та перебігу захворювання.

При наявності порушень з боку кишечнику лікування проводити не менше 4―6 тижнів;

при хронічних колітах різної етіології лікування проводити до 1,5―2 місяців;

при дисбактеріозах, що виникли в результаті застосування антибіотиків, сульфаніламідних препаратів та з інших причин, лікування проводити протягом 3―4 тижнів.

Для закріплення отриманого клінічного ефекту через 10―14 днів після закінчення курсу лікування при відсутності повної нормалізації мікрофлори призначають підтримуючі дози препарату (половину денної дози) протягом 1―1,5 місяця.

При захворюваннях, що перебігають із рецидивами, доцільні повторні курси лікування. У цих випадках перед призначенням лікарського засобу необхідне повторне дослідження мікрофлори.

Діти.

Застосовують для лікування дітей віком від 6 місяців. Дітям до 6 років доцільно застосовувати інші лікарські форми препарату (порошок для оральної суспензії).

Передозування

На сьогодні про випадки передозування Лактовіту Форте не повідомлялось. Передозування фолієвої кислоти може маскувати дефіцит вітаміну В12. Дуже великі дози фолієвої кислоти (15 мг/добу) можуть спричинити розлади з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, метеоризм, здуття, гіркий присмак у роті).

При передозуванні ціанокобаламіну можливі набряк легень, застійна серцева недостатність, тромбоз периферичних судин, доброякісна форма акне. При тривалому застосуванні у високих дозах можливе порушення активності ферментів печінки, біль у ділянці серця, гіперкоагуляція.

При застосуванні препарату можливе посилення побічних ефектів.

Лікування. Відміна препарату, симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку травного тракту: диспепсія, нудота, блювання, метеоризм, дискомфорт у ділянці живота, втрата апетиту, розрідження випорожнень, діарея, відчуття гіркоти у роті.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: почервоніння шкіри, свербіж, шкірні висипи, екзантема, кропив’янка, акне, бульозні висипи, дерматит.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (в т. ч. анафілаксія, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм), набряки, порушення дихання, приступи ядухи.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, нервове збудження, розлад нічного сну, судоми; артеріальна гіпотензія.

З боку серця: біль у ділянці серця, тахікардія, периферичний судинний тромбоз.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: гіпертрофія епітеліальних клітин у канальцях нирок і порушення їх функцій.

З боку крові: гіперкоагуляція.

З боку обміну речовин: порушення пуринового обміну.

Загальні порушення: припливи, загальна слабкість, нездужання, пітливість, гіпертермія, гарячка.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 капсул у блістері, по 2 блістери у картонній коробці або по 7 капсул у блістері, по 4 блістери у картонній коробці, або по 10 капсул у блістері, по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Мепро Фармасьютикалс Пріват Лімітед / Mepro Pharmaceuticals Private Limited.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Unit II, Q-Роад, Фазе IV, GIDC, Вадхван, Сурендранагар, Гуджарат, 363 035, Індія/

Unit II, Q-Road, Phase IV GIDC, Wadhwan, Surendranagar, Gujarat, 363 035, India.

Заявник

Мілі Хелскере Лімітед / Mili Healthcare Limited.

Місцезнаходження заявника

Фаірфакс Хаус 15, Фалвуд Плейс, Лондон, WC1V 6AY, Велика Британія/

Fairfax House 15, Fulwood Place, London, WC1V 6AY, Great Britain.

Дата последнего обновления: 25.12.2018
Инструкция по применению Лактовит форте, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лактовит форте, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лактовит форте с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 3756 аптек

Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Ахсарова 21
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека
Кобеляки, пл.Победы 16В
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 39
Лактовит форте капс. №28
Мепро Фармасьютикалс
от 163,20
Аптека
Полтава, ул.Ивана Мазепы 49
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Котельва, ул.Полтавский путь 217
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека
Чугуев, ул.Ждановского 3В
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Лактовит форте капс №28
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 190,44
Аптека
Сумы, ул.Роменская 90
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Лактовіт форте капс. №28
Mili Healthcare
есть
Макси-фарм груп
Киев, ул.Миропольская 39
Лактовит форте капс. №28
Мепро Фармасьютикалс
от 164,90
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Лактовит форте капс №14
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 81,08
Лактовит форте капс №28
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 150,38
Аптека
Сумы, пр.Тараса Шевченко 24
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Лактовит форте капс. n14 (7х2) блист
Мепро Фармасьют.ПВТ.ЛТД..Індія/Віндлас хелскере Пв
от 78,00
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Лактовіт форте капс. №28
Mili Healthcare
есть
Аптека оптовых цен
Богодухов, пл.Независимости 7
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Маршала Рыбалко 24/17
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека SANATA №1
Киев, ул.Гоголевская 27
Лактовит форте капс №28
Мили Хелскере
от 168,22
Аптека 911
Харьков, ул.Культуры 16
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека Рецепты здоровья
Бровары, ул.Тараса Шевченко 14
Лактовит форте капс №28
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 184,47
Аптека @
Красноград, ул.Шиндлера 91
Лактовит форте капсулы № 28
Мепро Фармасютікалз Пвт. ЛтД., Індія
от 161,78
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Лактовит форте капс №28
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 183,55
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Лактовіт форте капсули №28 (7х4)
Мили Хелскере Лимитед
от 150,82
Аптека оптовых цен
Счастье, ул.Донецкая 32Б
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Лактовит форте капс. №28 (7х4)
Мепро Фармасьютикалз
от 166,85
Аптека низкие цены №1
Харьков, ш.Салтовское 147Г
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
D.S.
Львов, ул.Стрыйская 107
Лактовіт форте капс н 28
от 160,54
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Лактовит форте капс №28
Мили Хелскере Лимитэд, Великобретания
от 162,15
Аптека OLFA
Киев, ул.Голосеевская 13А
Лактовит форте капс.№28(7х4)
Мепро Фармасютікалз Пвт. ЛтД., Індія
от 176,00
Аптека Оптовых Цен
Кропивницкий, ул.Евгения Тельнова 1Г
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Измаил, пр.Суворова 68
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Северодонецк, пр.Химиков 42Б
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Лактовит форте капс №28
Mepro Pharmaceuticals Priv.Lim.
от 156,62
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Беркоса 98
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Покровск, ул.Лихачева 17
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Героев Сталинграда 136К
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Ичня, ул.Воскресенская 28
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Шевченко 98
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека низкие цены №1
Сумы, ул.Петропавловская 72
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека Доброго Дня
Полтава, ул.Зиньковская 6/1А (ТЦ Киев)
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Львов, пр.Свободы 5
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека оптовых цен
Северодонецк, пр.Химиков 38/19
Лактовит форте капс. №28
МЕПРО ФАРМАСЬЮТИКАЛС ПРИВАТ ЛИМИТЕД
от 137,48
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Прорезная 10
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Леся Курбаса 16А
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Победы 98/2
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Львов, ул.Черновецкая 21
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Харьков, ул.23-го Августа 34
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 168,50
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Голосеевский 132
Лактовіт форте №14 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 84,50
Лактовіт форте №28 капс
Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)
от 194,70
  • Лактовит форте порошок д/ор. сусп. по 4 г №10 в пак.
  • Лактовит форте капсулы №30 (10х3)
  • Лактовит форте капсулы №28 (7х4)
  • Лактовит форте капсулы №14 (7х2)

Рекомендуем посмотреть

ЙОГУРТ NORM капсулы по 180 мг №30 в бан. полим.
Йогурт капсулы по 2 млрд актив. клеток №75 во флак. полиэт.
ЙОГУРТ BABY капсулы по 100 мг №30 в бан. полим.
ЙОГУРТ COMFORT капсулы по 200 мг №30 в бан. полим.
Йогурт
капсулы,
4 производителя
Цены в аптеках
Лакто-G капсулы №10 в блис.
Лакто-G
капсулы
Джи Эм Фармасьютикалс, Грузия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Лактовит форте капсулы №30 (10х3)
Лактовит форте порошок д/ор. сусп. по 4 г №10 в пак.
Лактовит форте капсулы №28 (7х4)
Лактовит форте капсулы №14 (7х2)
Лактовит форте
порошок, капсулы
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Top