Лаферобион инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Лаферобион лиофилизат для р-ра наз. по 100000 МЕ №1 во флак.
Инструкция указана для:
Перевести на русский язык:
Перевести
ЛАФЕРОБІОН® LAFEROBIONUM® Склад:

діюча речовина: interferon alfa-2b

1 супозиторій містить: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини – 150 000 МО або 500 000 МО;

допоміжні речовини: токоферолу ацетату 5 % розчин олійний, кислота аскорбінова, твердий жир.

Лікарська форма

Супозиторії.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії кулевидної форми жовтувато-білого кольору однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група

Імуностимулятори. Інтерферон альфа-2b.

Код АТХ L03A B05.

Фармакологічні властивості

Інтерферон альфа-2b рекомбінантний має виражену антивірусну, антипроліферуючу та імуномодулюючу дію. Комплексний склад Лаферобіону® обумовлює ряд нових ефектів: у сполученні з токоферолу ацетатом і аскорбіновою кислотою антивірусна активність інтерферону альфа-2b рекомбінантного збільшується у 10-14 разів, підсилюється його імуномодулююча дія на Т- та В-лімфоцити, нормалізується вміст імуноглобуліну Е. Не утворюються антитіла, що нейтралізують антивірусну активність інтерферону-альфа-2b рекомбінантного, навіть при його застосуванні протягом 2 років, нормалізується функціонування ендогенної системи.

Показання

Для дітей: у комплексній терапії гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату; наявність у пацієнта дисфункції щитовидної залози; наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів з саркомою Капоші; тяжкі серцево-судинні захворювання; псоріаз; виражені порушення функції печінки та/або нирок; епілепсія та інші захворювання ЦНС (у т.ч функціональні); хронічний гепатит на тлі прогресуючого або декомпенсованого цирозу печінки; хронічний гепатит у хворих, які отримують або нещодавно отримали терапію імунодепресантами (крім короткого курсу кортикостероїдної терапії); аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі. Пригнічення мієлоїдного ростка кровотворення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

З обережністю слід застосовувати препарат одночасно з опіоїдними лікарськими засобами, аналгетиками, снодійними та седативними (потенційно спричиняють мієлосупресивний ефект).

При одночасному застосуванні з препаратами, що метаболізуються шляхом окислення (у т.ч. з похідними ксантину – амінофіліном та теофіліном) слід враховувати можливість впливу Лаферобіону® на окислювальні метаболічні процеси. Концентрацію теофіліну у сироватці крові необхідно контролювати та при необхідності − корегувати режим дозування.

При застосуванні препарату у комбінації з хіміотерапевтичними препаратами (цитарабін, доксорубіцин, тенипозид, циклофосфамід) підвищується ризик розвитку загрозливих для життя токсичних ефектів (їх тяжкості та тривалості).

При одночасному застосуванні з препаратом зидовудин підвищується ризик розвитку нейтропенії.

Особливості застосування

Лікування Лаферобіоном® слід проводити під наглядом лікаря.

При тривалому застосуванні препарату проводять контроль загального аналізу крові, функцій печінки, нирок та щитовидної залози.

Усім пацієнтам перед початком та регулярно під час лікування рекомендовано проводити розгорнутий аналіз периферичної крові, з обов’язковим якісним та кількісним дослідженням показників крові, а також біохімічний аналіз крові, включаючи визначення вмісту електролітів, кальцію, печінкових ензимів та креатиніну.

У всіх пацієнтів, які отримують препарат, рекомендовано ретельно контролювати рівень альбуміну в сироватці крові та протромбіновий час.

З обережністю призначати препарат при наявності в анамнезі таких захворювань як цукровий діабет з епізодами кетоацидозу та хронічні обструктивні захворювання легень, при порушеннях згортання крові (у т.ч. тромбофлебітах легеневої артерії), при вираженій мієлосупресії.

При лікуванні препаратом необхідно забезпечити адекватну гідратацію організму; при проявах гарячки слід виключити інші причини її виникнення.

Рекомендується використовувати препарат на тлі антигістамінної та жарознижувальної терапії.

Розвиток тяжких та середньотяжких побічних ефектів потребує корекції дози, а в деяких випадках − відміни лікування препаратом.

Застосування препарату припинити у випадках: подовження часу згортання крові (у пацієнтів з хронічним гепатитом), проявів легеневого синдрому та рентгенологічного виявлення інфільтрату або порушення функції легень, появи або збільшення порушень зору, порушення функції щитовидної залози (відхилення від норми рівня ТТГ), зниження рівня альбуміну у сироватці крові та зниження показників протромбінового часу. 

При розвитку реакції гіперчутливості негайного типу (кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілаксія) препарат слід негайно відмінити та прийняти відповідні заходи.

Після закінчення терміну придатності використання препарату недопустиме. Препарат не підлягає повторному контролю якості та подовженню терміну придатності після його закінчення.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дані щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Деякі несприятливі ефекти з боку ЦНС, обумовлені застосуванням препарату, можуть впливати на спроможність пацієнтів керувати транспортними засобами і працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для дітей у комплексній терапії ГРВІ рекомендовані дози становлять:

новонародженим і недоношеним дітям препарат призначати по 150 000 МО по 2 супозиторії на добу з 12- годинною перервою ректально. Курси лікування і перерви між курсами – по 5 днів.

Недоношеним новонародженим дітям з гестаційним віком менше 34 тижнів призначати препарат по 150 000 МО 3 рази на добу (через 8 годин) ректально. Курс становить 5 днів;

Дітям віком від 1 до 14 років – по 500 000 МО 2 рази на добу протягом 5 днів.

Діти

Застосовують у педіатричній практиці (Див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Передозування

До даного часу не описано випадків передозування препаратом Лаферобіон®. Однак, як і при передозуванні будь-яким лікарським засобом, рекомендована симптоматична терапія з моніторингом функцій життєво важливих органів і ретельним наглядом за станом пацієнта.

Побічні реакції

Всі побічні реакції, пов’язані із застосуванням Лаферобіону®, незначні або середньої тяжкості. Після закінчення лікування вони, звичайно, зникають.

Загальні порушення. При введенні Лаферобіону® можливі грипоподібні симптоми: озноб, підвищення температури, стомлюваність, в’ялість, а також головний біль, біль у м’язах, суглобах, пітливість; рідко – блювання, запаморочення, припливи. Можливе виникнення реакцій гіперчутливості до препарату.

Порушення з боку системи кровотворення: при тривалому застосуванні можливі лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія, носові кровотечі.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту, печінки: підвищення рівня АЛТ та АСТ, підвищення рівня ЛФ, втрата апетиту. Порушення функції печінки.

Ендокринні порушення: порушення функції щитовидної залози.

Порушення з боку центральної та периферичної нервової системи: при тривалому застосуванні можливі запаморочення, порушення сну, сплутаність свідомості, тривожні та депресивні стани, підвищена збудливість, сонливість, атаксія, парестезії.

Порушення з боку серцево-судинної системи: можлива артеріальна гіпертензія або гіпотензія; рідко –тахікардія.

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: алергічні реакції, включаючи висипання (у тому числі герпетичні), свербіж, гіперемію.

Порушення дихальної системи – кашель.

Інше: зміни у місці введення, порушення зору, порушення функції нирок, порушення електролітного балансу.

Термін придатності

2 роки. 

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2 ºС до 8 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 3 або 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці. По 1 контурній чарунковій упаковці з 3 або 5 супозиторіями або 2 контурні чарункові упаковки з 5 супозиторіями у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», Україна.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

Дата последнего обновления: 06.01.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Лаферобион, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лаферобион, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лаферобион с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Найдено бракованных серии: 2
Серия 61217
Приказ 8277-1.14.017-18
Дата запрета 24.09.2018
Производитель Биофарма ФЗ, ООО, г. Белая Церковь, Украина
Причина Відклик лікарського засобу цієї серії виробником (див.припис).
Комментарий вилучення з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або знищення
Серия 10118
Приказ 8203-1.14.017-18
Дата запрета 20.09.2018
Производитель Биофарма ФЗ, ООО, г. Белая Церковь, Украина
Причина Відклик лікарського засобу цієї серії виробником (див.припис).
Комментарий вилучення з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або знищення

Характеристики

Форма выпуска лиофилизат, суппозитории, порошок, капли, спрей
Условия отпуска часть дозировок по рецепту
АТХ-классификация L03AB05 - Интерферон альфа-2b
Действующие вещества интерферон альфа-2b

Найдено 5042 аптеки

Полимед
Одесса, ул.Болгарская 38
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 66,71
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 73,93
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
от 132,78
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 144,00
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
от 180,56
Полимед
Одесса, ул.Большая Арнаутская 1
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 65,99
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 72,96
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 121,11
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
от 131,03
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
от 190,83
СВ Аптека
Зеньков, ул.Ивана Петровского 21
Лаферобион® порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Лаферобион пор лиоф д/ин 1 000 000 ме №10 /n/ |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
СВ Аптека
Миргород, ул.Гоголя 129/2
Лаферобион® порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
от 106,62
Лаферобион® суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
от 123,54
Лаферобион® суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
от 174,05
Полимед
Одесса, ул.Черняховского 12
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 65,21
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 72,96
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 102,32
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
от 131,84
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
от 182,72
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 66,71
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 75,99
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 76,46
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
от 130,59
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
от 181,01
Лаферобион пор.амп. 1млн ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 355,25
Витамин
Киев, пр.Победы 136
Лаферобіон краплі наз. 100тис. фл. 5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон спрей наз. 100тис. фл.5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон пор. д/п ін.100тис. мо амп. №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 150тис. мо №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 500тис. мо №10
Биофарма
есть
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 112
Лаферобион спрей наз. по 100000 ме/мл по 5 мл во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Лаферобіон кап. наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 66,07
Лаферобіон спрей наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 72,69
Лаферобіон порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 116,44
Лаферобіон супозиторії по 150000 мо по 1 г №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 136,23
Лаферобіон супозиторії по 500000 мо по 1 г №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 176,40
Лаферобіон ліофіл. пор. 1 000 000 од амп., №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 364,68
Лаферобіон ліофіл. пор. 3 000 000 од амп., №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 801,56
Аптекарь
Киев, ул.Ларисы Руденко 11Б
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 71,48
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 77,55
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 133,09
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 175,71
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Академика Глушкова 30
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл фл.*
ТОВ"ФЗ "Біофарма" ,
от 68,71
Лаферобион спрей наз.100000 ме/мл 5мл №1 фл.
Биофарма
от 74,75
Лаферобион 100тыс ме амп. №10
Биофарма
от 129,10
Лаферобион суп. рект. 150 000 ме №10
Биофарма
от 141,37
Лаферобион суп. рект. 500 000 ме №10
Биофарма
от 192,65
Лаферобион пор. д/пр. р-ра д/ин. 3000000 ме амп. №10
Биофарма
от 843,28
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Генерала Петрова 15
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 62,40
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 68,15
Лаферобион порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 115,50
Лаферобион суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 121,70
Лаферобион суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 169,90
и еще 2 позиции
СВ Аптека
Горишние Плавни, ул.Мира 10А
Лаферобион спрей наз. по 100000 ме/мл по 5 мл во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион капли наз. по 100000 ме/мл по 5 мл во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Нова Аптека мережа аптек
Киев, ул.Подлесная 1
Лаферобіон краплі наз. 100тис. фл. 5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон спрей наз. 100тис. фл.5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон пор. д/п ін.100тис. мо амп. №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 150тис. мо №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 500тис. мо №10
Биофарма
есть
Виталюкс
Умань, ул.Большая Фонтанная 31-а
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 128,52
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 147,59
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 183,14
Киевфарм
Иванков, ул.Полесская 43
Лаферобион капли наз. 100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 67,50
Лаферобион спрей наз. 100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 75,59
Лаферобион 100тыс.ме амп №10 лиоф. порошок
Биофарма
от 115,75
Лаферобион супп.. 150тыс. ме n10
Биофарма
от 129,92
Лаферобион супп. 500тыс ме №10
Биофарма
от 184,84
Лаферобион 1млн.ме фл n10
Биофарма
от 370,75
Укр Фарм
Киев, ул.Урловская 40 (Офис 187)
Лаферобион спрей100тыс.ме5мл#1
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 85,93
Лаферобион супп. 150000ме #10
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 160,00
Лаферобион супп. 500000ме #10
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 209,00
Лаферобион лиоф1000000ме фл#10
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 345,25
Лаферобион лиоф3000000ме фл#10
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 855,00
Добрі ліки
Мариуполь, ул.Пашковского 4 (Больница №4)
Лаферобион спрей назал 100 000 ме 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Фарм Склад
Одесса, пр.Академика Глушко 9
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 62,50
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
от 72,75
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
от 113,95
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
от 133,43
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
от 183,50
Добрі ліки
Кременная, пр.Дружбы 8/2
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Полимед
Николаев, ул.Южная 39б
Лаферобион капли нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
есть
Лаферобион спрей нозал. 100тыс. 5мл
БИОФАРМА КИЕВ
есть
Лаферобион пор.амп. 100тыс. ед n10
БИОФАРМА КИЕВ
есть
Лаферобион свечи 150тысме n10
БИОФАРМА
есть
Лаферобион свечи 500тысме n10
БИОФАРМА
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 191А
Лаферобион,спрей наз.,100тысме,5мл
Биофарма
есть
Лаферобион,амп,100тысме,№10
Биофарма
есть
Лаферобион,супп,150тыс.ме,№10
Биофарма
есть
Лаферобион,супп,500тысме,№10
Биофарма
есть
Лаферобион,амп,1млнме,№10
Биофарма
есть
Мировая аптека
Киев, ул.Кловский спуск 11
Лаферобион супп. рект. 150 тыс ме №10
Биофарма (Украина, Киев)
от 115,92
Лаферобион супп. рект. 500 тыс. ме №10
Биофарма (Украина, Киев)
от 195,00
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Космонавтов 32/1
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 61,85
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 67,00
Лаферобион суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 123,20
Лаферобион суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 170,65
Лаферобион порошок для р-ра д/ин. по 1000000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 338,60
Лаферобион порошок для р-ра д/ин. по 3000000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 826,15
Аптекарь
Черкассы, ул.Припортовая 34
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 81,51
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 113,52
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 130,12
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 182,06
Аптека Ласкава
Киев, пр.Николая Бажана 10
Лаферобіон порошок назальний 100 000 мо у флаконах №10
Биофарма
от 115,19
Лаферобіон ліофілізат для розчину для ін'єкцій по 3 000 000 мо №10
Биофарма
от 800,74
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Лаферобіон краплі наз. 100тис. фл. 5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон спрей наз. 100тис. фл.5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон пор. д/п ін.100тис. мо амп. №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 150тис. мо №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 500тис. мо №10
Биофарма
есть
Добрі ліки
Сватово, пл.Привокзальная 2
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Ново-Баварский 91
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл фл.
Биофарма
от 58,81
Лаферобион спрей 100т мо/мл 5мл №1
Биофарма
от 71,76
Лаферобион супп.рект. 150 тыс. ме №10
Биофарма
от 138,54
Лаферобион супп.рект. 500 тыс. ме №10
Биофарма
от 173,71
Добрі ліки
Киев, ул.Российская 64
Лаферобион кап назал 100 000 ме/мл 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион спрей назал 100 000 ме 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Линда-Фарм
Днепр, ул.20-летия Победы 12
Лаферобион суппозитории 150000ме №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 122,10
Аптекарь
Немешаево, ул.Железнодорожная 11
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 78,65
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 115,73
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 133,27
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 192,14
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Святослава Рихтера 144/2Н
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 61,20
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 72,70
Лаферобион суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 129,50
Лаферобион суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 173,60
Лаферобион порошок для р-ра д/ин. по 1000000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 365,70
Виталюкс
Киев, ш.Столичное 103 (ТЦ "Атмосфера")
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 84,54
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 112,59
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 132,91
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 180,77
Лаферобион 1млн.№10
Биофарма
от 391,55
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 16
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 77,55
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 128,11
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 130,59
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 178,49
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Витамин
Смела, бул.Графа О. Бобринского 4а
Лаферобіон спрей наз. 100тис. фл.5мл
Биофарма
есть
Лаферобіон пор. д/п ін.100тис. мо амп. №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 150тис. мо №10
Биофарма
есть
Лаферобіон суп. рект. 500тис. мо №10
Биофарма
есть
Добрі ліки
Северск, ул.Молодежная 1
Лаферобион кап назал 100 000 ме/мл 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Добрі ліки
Доброполье, ул.Первомайская 121
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 500 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф д/ин 1 000 000 ме №10 /n/ |
БИОФАРМА
есть
Виталюкс
Киев, ул.Инженерная 1
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 83,38
Лаферобион 100 тыс. №10
Биофарма
от 117,53
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 146,50
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 189,69
СВ Аптека
Глобино, ул.Владимирская 222-Д
Лаферобион капли наз. по 100000 ме/мл по 5 мл во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион спрей наз. по 100000 ме/мл по 5 мл во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Лаферобион® суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
есть
Аптека для економних
Киев, бул.Верховного Совета 31
Лаферобион спрей наз.100000 ме/мл 5мл №1 фл.
Биофарма
от 63,40
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл фл.*
ТОВ"ФЗ "Біофарма" ,
от 68,71
Лаферобион 100тыс ме амп. №10
Биофарма
от 109,10
Лаферобион суп. рект. 150 000 ме №10
Биофарма
от 141,97
Лаферобион суп. рект. 500 000 ме №10
Биофарма
от 197,11
и еще 2 позиции
Аптека №22
Харьков, пр.Гагарина 310
Лаферобіон краплі наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма
от 66,25
Лаферобіон спрей наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма
от 79,38
Лаферобіон® супозиторії по 150000 мо по 1 г №10 (5х2)
Биофарма
от 139,16
Лаферобіон® супозиторії по 500000 мо по 1 г №10 (5х2)
Биофарма
от 179,14
Виталюкс
Киев, пр.Лесной 31В
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 77,55
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 130,12
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 183,18
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Академика Заболотного 26Б
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5 мл фл.
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 64,40
Лаферобион лиофилизат для р-ра наз. по 100 000 мо во флак. №1
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 115,60
Лаферобион суппозитории 150000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 130,65
Лаферобион суппозитории 500000 мо по 1 г №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 181,65
Лаферобион порошок для р-ра д/ин. по 1000000 мо в амп. №10
Біофарма, ПрАТ, м. Київ, Україна
от 369,65
Добрі ліки
Киев, ул.Героев Севастополя 33
Лаферобион спрей назал 100 000 ме 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион пор лиоф 100 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион кап назал 100 000 ме/мл 5мл |
БИОФАРМА
есть
Лаферобион супп ректал 150 000 ме №10 |
БИОФАРМА
есть
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Лаферобион капли наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 56,90
Лаферобион спрей наз.100000 мо/мл 5мл
Биофарма
от 75,33
Лаферобион супп.150тыс.мо №10
Биофарма
от 136,28
Лаферобион супп. 500тыс. ме №10
Биофарма
от 184,57
Лаферобион 1млн.№10
Биофарма
от 423,24
Аптека КОСМО
Киев, ул.Большая Васильковская 143/2 (ТЦ "Интервал Плаза")
Лаферобіон кап. наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 66,07
Лаферобіон спрей наз. по 100000 мо/мл по 5 мл у флак. №1
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 72,69
Лаферобіон порошок наз. по 100000 мо в амп. №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 116,44
Лаферобіон супозиторії по 150000 мо по 1 г №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 136,23
Лаферобіон супозиторії по 500000 мо по 1 г №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 176,40
Лаферобіон ліофіл. пор. 1 000 000 од амп., №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 364,68
Лаферобіон ліофіл. пор. 3 000 000 од амп., №10
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
от 801,56
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Екатерининская 27/1
Лаферобион® суппозитории 150000 мо по 1 г №10 (5х2)
Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
от 160,00
Лаферобион® суппозитории 500000 мо по 1 г №10 (5х2)
Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
от 210,00
Лаферобион лиофил. пор. д/ин. 1 млн ме №10 биофарма (украина, киев)
БИОФАРМА УКРАИНА БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
от 410,00
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 3 млн МЕ №10 во флак.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн МЕ №10 во флак.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра наз. по 100000 МЕ №1 во флак.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн МЕ №10 в амп.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 3 млн МЕ №10 в амп.
 • Лаферобион суппозитории по 3 млн МЕ №10 (5х2)
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 5 млн МЕ №10 в амп.
 • Лаферобион суппозитории по 500000 МЕ №5
 • Лаферобион суппозитории по 150000 МЕ №10 (5х2)
 • Лаферобион суппозитории по 3 млн МЕ №5
 • Лаферобион суппозитории по 1 млн МЕ №5
 • Лаферобион суппозитории по 500000 МЕ №3
 • Лаферобион суппозитории по 500000 МЕ №10 (5х2)
 • Лаферобион суппозитории по 1 млн МЕ №10 (5х2)
 • Лаферобион суппозитории по 150000 МЕ №5
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 5 млн МЕ №5 в амп.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 3 млн МЕ №10 в амп. с р-лем
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн МЕ №10 в амп. с р-лем
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 3 млн МЕ №10 (5х2) во флак.
 • Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 млн МЕ №10 (5х2) во флак.
 • Лаферобион порошок наз. по 100000 МЕ №10 во флак.
 • Лаферобион капли наз. 100000 МЕ/мл по 5 мл во флак.
 • Лаферобион спрей наз. 100000 МЕ/мл по 5 мл во флак.

Рекомендуем посмотреть

Лаферомакс суппозитории по 1 млн МЕ №10 (5х2)
Лаферомакс суппозитории по 3 млн МЕ №10 (5х2)
Лаферомакс суппозитории по 3 млн МЕ №3
+3
Лаферомакс
суппозитории
Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина
Цены в аптеках
Генферон суппозитории по 250000 МЕ №10 (5х2)
Генферон суппозитории по 1 млн МЕ №10 (5х2)
Генферон суппозитории по 500000 МЕ №10 (5х2)
Генферон
суппозитории
Биокад, ЗАО, Российская Федерация
Цены в аптеках
Генферон лайт ИБ суппозитории по 250000 МЕ №10 (5х2)
Генферон лайт ИБ суппозитории по 125000 МЕ №10 (5х2)
Генферон лайт ИБ
суппозитории
Биокад, ЗАО, Российская Федерация
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Лаферобион лиофилизат для р-ра д/ин. по 3 млн МЕ №10 (5х2) во флак.
Лаферобион суппозитории по 150000 МЕ №10 (5х2)
Лаферобион порошок наз. по 100000 МЕ №10 во флак.
+45
Лаферобион
лиофилизат, суппозитории, порошок, капли, спрей
4 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Top