Ливолин форте инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Ливолин форте капсулы №30 (10х3)

Склад

діючі речовини:

1 капсула містить лецитину 35 % (поліненасиченого фосфатидилхоліну) 300 мг, dl-α-токоферилу ацетату (вітаміну Е) 10 мг, тіаміну мононітрату (вітаміну В1) 10 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 6 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 10 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12 ) 10 мкг, нікотинаміду 30 мг;

допоміжні речовини: олія соєва, олія рослинна гідрогенізована, віск білий;

оболонка капсули: желатин, гліцерин, титану діоксид (E 171), заліза оксид червоний (E 172), заліза оксид чорний (E 172), заліза оксид жовтий (E 172), вода очищена.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті, коричневі, непрозорі м’які желатинові капсули, що містять маслянисту масу жовто-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини.

Код АТХ А05В А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Активною діючою речовиною Ліволіну Форте є лецитин 35 %, що містить фосфоліпіди.

Фосфоліпіди, що входять до складу препарату, за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних фосфоліпідів, але переважають їх за рахунок високого вмісту поліненасичених жирних кислот. Ці молекули вбудовуються переважно у структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Фосфоліпіди проявляють гепатопротекторний ефект при ушкодженнях клітин печінки вірусами, алкоголем, токсичними речовинами. У клітинах зростає швидкість надходження та виведення речовин, забезпечується відновлення ферментних систем та покращання метаболізму печінки.

Фосфоліпіди впливають на порушений метаболізм жирів шляхом регуляції метаболізму ліпопротеїдів, у результаті чого нейтральні жири та холестерин перетворюються на форми, придатні для транспортування, особливо завдяки збільшенню здатності ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ) приєднувати холестерин, та спрямовуються для подальшого окислення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи літогенний індекс знижується і відбувається стабілізація жовчі.

Вітамінний комплекс виконує такі функції: нікотинамід проявляє гіполіпідемічний ефект та запобігає жировому переродженню печінки; піридоксин як кофермент бере участь у метаболізмі фосфоліпідів, амінокислот та білків; тіамін бере участь у вуглеводному обміні; рибофлавін є кофактором численних дихальних ферментів; токоферил діє як антиоксидант на рівні клітинної мембрани, запобігає окисленню ненасичених жирних кислот.

При пероральному прийомі понад 90 % препарату всмоктується у тонкому кишечнику. Основна кількість розщеплюється під дією фосфоліпази-А до1-ацил-лізо-фосфатидилхоліну, 50 % якого одразу розщеплюється у поліненасичений фосфатидилхолін ще під час всмоктування у тонкому кишечнику. Поліненасичений фосфатидилхолін потрапляє в кров через лімфатичні шляхи і далі, переважно у комплексі з ліпопротеїнами високої щільності, транспортується у печінку. Максимальний вміст фосфатидилхоліну у крові через 6-24 години після перорального прийому становить у середньому 20 %.

Фармакокінетика.

Не досліджувалася.

Показання

Жирова дегенерація печінки (включно з ураженням печінки при діабеті), гострі і хронічні гепатити, цироз печінки, перед- і післяопераційне лікування хворого при хірургічному втручанні на печінці та жовчовивідних шляхах, токсичні ураження печінки, токсикози вагітності, радіаційний синдром.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, сої, арахісу чи арахісової олії. Алергічні захворювання. Внутрішньопечінковий холестаз. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Уніполярна та клінічна депресія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вітамін В6 послаблює дію леводопи, запобігає або зменшує токсичні прояви, які спостерігаються при застосуванні ізоніазиду та інших протитуберкульозних препаратів.

ПАСК, циметидин, препарати кальцію, етанол зменшують всмоктування вітаміну В12.

Рибофлавін несумісний зі стрептоміцином і зменшує ефективність антибактеріальних препаратів (окситетрацикліну, доксицикліну, еритроміцину, тетрацикліну і лінкоміцину). Трициклічні антидепресанти, іміпримін та амітриптилін, інгібують метаболізм рибофлавіну, особливо у тканинах серця.

Не рекомендується застосовувати разом з іншими полівітамінними препаратами, оскільки можливе передозування останніх в організмі.

Вітамін Е не можна застосовувати разом з препаратами заліза, срібла, засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин тощо).

Вітамін Е посилює дію стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів (натрію диклофенак, ібупрофен, преднізолон тощо); знижує токсичну дію серцевих глікозидів (дигітоксин, дигоксин), вітамінів А та D. Призначення вітаміну Е у високих дозах може спричиняти дефіцит вітаміну А в організмі.

Вітамін Е та його метаболіти проявляють антагоністичну дію відносно вітаміну К.

Підвищує ефективність протиепілептичних лікарських засобів у хворих на епілепсію (у яких підвищений вміст у крові продуктів перекисного окислення ліпідів). Колестирамін, колестипол, мінеральні масла знижують всмоктування вітаміну Е.

Особливості застосування

З обережністю та після консультації з лікарем застосовувати препарат при тяжких захворюваннях серця, нирок, підвищеному ризику розвитку тромбоемболій, пацієнтам із виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, новоутвореннях, нефролітіазі, еритремії, еритроцитозі, гіперурикемії.

Застосування препарату може призвести до хибнопозитивної проби на уробіліноген з використанням реактиву Ерліха.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю препарат за показаннями за призначенням та під контролем лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Доза препарату для дорослих і дітей віком від 12 років зазвичай становить по 1 капсулі 3 рази на добу. Приймати капсули під час прийому їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Дози препарату і тривалість лікування визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру і ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту та переносимості препарату. У середньому курс лікування становить не менше 3 місяців.

Діти.

Протипоказаний дітям віком до 12 років.

Передозування

Симптоми: нудота, блювання, діарея, головний біль, сонливість, в’ялість, гіперемія обличчя, дратівливість, посилення проявів побічних реакцій. При тривалому застосуванні у високих дозах можлива периферична нейропатія.

Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля, гіперосмотичних проносних засобів.

При передозуванні Вітаміну В1: анорексія, головний біль, безсоння, дратівливість, нудота, нервозність, прискорене серцебиття, тремор і блювання.

При передозуванні Вітаміну B6: симптоми включають атаксію і сенсорну нейропатію з дози 50 мг до 2 г на добу протягом тривалих періодів часу. Дози 70-357 мг/кг добре переносяться.

Передозування Нікотинаміду: симптоми включають шлунково-кишковий розлад. Лікування підтримуюче.

Побічні реакції

В окремих випадках при застосуванні препарату можливе виникнення наступних побічних ефектів.

З боку травного тракту: диспептичні розлади, нудота, блювання, діарея, запор, печія, дискомфорт та біль в епігастрії, зменшення апетиту.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив’янка, відчуття свербежу.

В осіб з індивідуальною непереносимістю будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, анафілаксію.

Можливе забарвлення сечі у жовтий колір.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері, по 3 блістери в індивідуальному пакеті та в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Мега Лайфсайенсіз Паблік Компані Лімітед.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Завод 1 384, Моо 4, Соі 6, Бенгпу Індастріел Істейт, Паттана 3 Роуд, Фраєкса, Муінг 10280 Самутпракарн Таїланд.

Дата последнего обновления: 17.05.2017

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/5581/01/01 от 28.04.2017 (приказ 478(2))
АТХ-классификация A05BA - Гепатотропные препараты
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 3164 аптеки

Мед-Сервис
Полтава, ул.Чураевны 3/2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Новая Каховка, ул.Гидростроителей 32
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Хоткевича 65
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 142,00
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Ліволін форте капс.№30
Medicap
от 159,10
Мед-Сервис
Черновцы, ул.Университетская 8
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Ровно, ул.Базарная 9
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Покровск, ул.Центральная 146
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Панаса Мирного 5А
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Николаев, пр.Богоявленский 312
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Изюм, ул.Соборная 41/2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Днепр, ул.Титова 17
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
D.S.
Львов, ул.Патона 4/1
Ліволін форте капс н 30
Медікап
от 156,17
Мед-Сервис
Днепр, бул.Славы 5Ж
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская ТРЦ "Конкорд" 60а
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 173,45
Аптекарь
Киев, ул.Патриарха Мстислава Скрыпника 40
Ліволін форте капс.№30
Medicap
от 156,83
Мед-Сервис
Первомайск, ул.Шевченко 20/1
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Броды, ул.Золотая 24
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Лисового 15/2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 142,20
Витамин
Киев, пр.Победы 106/2
Ліволін форте капс. №30
Mega Lifesciences
есть
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская 104
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Николаев, ул.Озерная 13/2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Аптека OLFA
Киев, ул.Голосеевская 13А
Ливолин форте капс. №30
Мега Лайфсайен ЛТД
от 149,00
D.S.
Львов, ул.Джорджа Вашингтона 8 (ТЦ "Метро")
Ліволін форте капс н 30
Медікап
от 159,08
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Урловская 30
Ливолин форте капс. №30
Медикап Лтд
от 151,89
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Бочарова 1
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Доценко 2
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Днепр, ул.Космическая 13 (Новый корпус детской поликлиники)
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Хуст, ул.Карпатской Сечи 40
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
D.S.
Львов, пр.Свободы 33
Ліволін форте капс н 30
Медікап
от 159,81
Мед-Сервис
Винница, пр.Коцюбинского 31 (пом.3,4)
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Одесса, ул.Торговая 49
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Ливолин форте капс. n30
МЕГА ЛАЙФСАЙЕНСИЗ ОТС
от 147,76
Мед-Сервис
Бердичев, ул.Житомирская 13а
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Первомайск, ул.Одесская 78є
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Ново Фарм
Киев, ул.Урловская 23Б
Ливолин форте капс. №30
Медикап Лимитед Тайланд
от 153,30
Аптека 911
Лозовая, мкр.2-й 16А
Ливолин форте капс. №30
МЕГА ЛАЙФСАЕНСИЗ ЛТД
от 131,28
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Северокольцевая 15
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Евгения Сверстюка 1В
Ливолин форте капс. №30
МЕГА ЛАЙФСАЕНСИЗ ЛТД
от 131,28
Аптекарь
Киев, ул.Лесковская 12/1
Ліволін форте капс.№30
Medicap
от 158,98
Мед-Сервис
Харьков, ул.Сумская 69
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Полтава, ул.Небесної Сотні 61
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Сумы, ул.Ильинская 12
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Мед-Сервис
Харьков, бул.Грицевца 1а
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Фарм Склад
Одесса, пр.Академика Глушко 9
Ливолин форте капс. n30
МЕГА ЛАЙФСАЙЕНСИЗ ОТС
от 154,79
D.S.
Львов, ул.Ивана Франко 26
Ліволін форте капс н 30
Медікап
от 157,87
Мед-Сервис
Львов, пр.Червоной калини 109
Ливолин форте капс №30
Медикап Лтд
от 147,33
Країна здоров'я
Киев, ул.Гната Юры 11
Ливолин форте капс №30
Мега лайфсайенсиз, Греция
от 154,58
Инструкция по применению Ливолин форте, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ливолин форте, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ливолин форте с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Ливолин форте капсулы №30 (10х3)
Ливолин форте
капсулы
Мега Лайфсайенсиз
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top