Лидоксан лимон спрей инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Лидоксан лимон спрей спрей д/рот. полос. 2 мг/0.5 мг/1 мл по 30 мл во флак.

Склад

діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, лідокаїну гідрохлорид;

1 мл препарату містить хлоргексидину диглюконату 2 мг, лідокаїну гідрохлориду 0,5 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; цукралоза; лимонний ароматизатор; пропіленгліколь; гліцерин; етанол 96%; вода очищена.

Лікарська форма

Спрей для ротової порожнини.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин з запахом лимону та спирту та смаком лимону.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Хлоргексидин є катіонним антисептиком класу біс-бігуанідів, який чинить антибактеріальну дію як на грампозитивні (наприклад Micrococcus sp., Staphylococcus sp., Streptococcus sp., Bacillus sp., Clostridium sp., Corynebacterium sp.), так і на грамнегативні мікроорганізми (хоча й меншою мірою), переважно на вегетативну форму (при кімнатній температурі він неактивний проти бактеріальних спор). Він також чинить протигрибкову дію відносно дерматофітів та грибів. Препарат швидко інактивує деякі ліпофільні віруси (наприклад вірус грипу, вірус герпесу, ВІЛ).

Препарат діє як бактеріостатик в низьких концентраціях, а у високих концентраціях чинить бактерицидну дію. Молекула хлоргексидину несе потужний позитивний заряд — і таким чином абсорбується на негативно заряджених ділянках бактерійної клітинної стінки. Абсорбція специфічна і локалізується на спеціальних, фосфатовмісних ділянках бактерійної клітинної стінки. Це порушує цілісність клітинної мембрани і призводить до підвищеної проникності.

Хлоргексидин абсорбується на поверхні зубів, розташованих у роті пластинах або слизовій оболонці порожнини рота; це дає змогу препарату залишатися у ротовій порожнині протягом більш тривалого періоду часу.

Ефективність антисептиків та дезінфекційних засобів залежить від концентрації, температури та часу експозиції.

Лідокаїну гідрохлорид є периферійним місцевим анестетиком амідного типу. Він проявляє поверхневий аналгетичний ефект.

Як місцевий анестетик лідокаїн має той самий механізм дії, що й інші препарати цієї групи; він блокує генерацію і проведення нервових імпульсів у чутливих, рухових і вегетативних нервових волокнах. Він безпосередньо впливає на мембрани клітин, інгібуючи надходження іонів натрію в нервові волокна через мембрани. У зв'язку з прогресуючим поширенням анестезуючого ефекту зростає поріг електричного збудження в периферичних нервах, проведення нервового імпульсу сповільнюється, а відтворення потенціалу дії послаблюється, що в кінцевому підсумку, призводить до повного блокування нервового імпульсу. В цілому, місцеві анестетики швидше блокують вегетативні нерви, дрібні немієлінізовані (відчуття болю) і дрібні мієлінізовані (відчуття болю, температури), ніж великі мієлінізовані волокна (відчуття дотику, тиску).

На молекулярному рівні лідокаїн специфічно блокує натрієві іонні канали в неактивному стані, що перешкоджає генеруванню потенціалу дії та запобігає проведенню нервового імпульсу при місцевому застосуванні лідокаїну поблизу нерва.

Вплив на периферичні нерви є важливим, якщо лідокаїн застосовують як місцевий анестетик. Оцінка співвідношення між ефективністю та токсичністю є сприятливою. Спричинені лідокаїном алергічні реакції спостерігаються дуже рідко.

Окрім блокування збудження в периферичних нервах, місцеві анестетики впливають на всі органи, де відбувається збудження імпульсів. Спостерігається вплив на центральну нервову систему, автономні ганглії, нервово-м'язові з'єднання та всі форми м'язових волокон. Лідокаїн також являє собою антиаритмічний препарат Ib класу.

Фармакокінетика.

Хлоргексидин.

Абсорбція. Після місцевого або перорального застосування хлоргексидин погано абсорбується. Під час фармакокінетичних досліджень виявлено, що приблизно 30% хлоргексидину залишається у ротовій порожнині після промивання, і в подальшому поступово вивільняється у слину.

Розподіл. Хлоргексидин значною мірою зв’язується з білками у слині.

Метаболізм та виведення. Хлоргексидин не накопичується в тканинах організму. Ступінь його метаболізму є незначним. Після застосування всередину 300 мг хлоргексидину глюконату приблизно 90% дози виводиться з жовчю і калом, а менше 10% – із сечею.

Лідокаїн.

Абсорбція. Ступінь системної абсорбції лідокаїну залежить від ділянки та шляху застосування. Він швидко абсорбується із травного тракту, слизових оболонок та через пошкоджену шкіру.

У здорових дорослих, які застосовують 2% розчин для промивання ротової порожнини, лідокаїн в плазмі крові не виявлявся. У дітей та дорослих з імунною недостатністю лідокаїн повторно абсорбується через слизову оболонку ротової порожнини у плазму крові. Концентрація лідокаїну в плазмі крові становить приблизно 0,2 мкг/мл, але токсична концентрація у плазмі становить 5 мкг/мл.

Анестезувальна дія лідокаїну після місцевого застосування проявляється через 2–5 хвилин та триває протягом 30–45 хвилин. Анестезія є поверхневою і не поширюється на підслизові структури.

Розподіл. Лідокаїн інтенсивно розподіляється по всіх тканинах (нирки, легені, печінка, серце, підшкірно-жирова клітковина). Лідокаїн долає гематоенцефалічний та плацентарний бар’єр та виділяється з грудним молоком.

Метаболізм та виведення. Лідокаїн метаболізується шляхом першого проходження через печінку. Його біодоступність після перорального застосування становить 35 %. 90 % деалкілується у печінці. Перші два метаболіти (моноетилгліцинксилідин и глицинксилідин) є фармакологічно активними. У деяких пацієнтів ці два метаболіти чинять токсичну дію на центральну нервову систему.

Лідокаїн виводиться переважно у вигляді метаболітів нирками, 10 % виводиться у незміненому вигляді. Біологічний період напіввиведення лідокаїну становить 1,5–2 години у дорослих пацієнтів. Біологічний період напіввиведення метаболітів лідокаїну становить 2–10 годин.

Показання

Запальні та інфекційні захворювання порожнини рота та глотки — такі як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, що супроводжуються болем при ковтанні та подразненням.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючих речовин (хлоргексидину або лідокаїну) чи до будь-якої з допоміжних речовин препарату або до місцевих анестетиків амідного типу.
  • Дитячий вік до 6 років.
  • Алкогольна залежність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Лідокаїн є інгібітором ферменту CYP1A2 та меншою мірою – ізоферментів 2D6 та 3A4, але взаємодії із субстратами цих ферментів при застосуванні препарату у рекомендованих дозах є клінічно незначущими.

Пацієнтам не слід приймати Лідоксан Лимон Спрей одночасно з інгібіторами холінестерази (наприклад неостигміном, дистигміном, піридостигміном) або з іншими лікарськими засобами для лікування тяжкої міастенії.

На фоні лікування хлоргексидином/лідокаїном не слід застосовувати інші місцеві антисептики для одночасної дезінфекції горла. Це не стосується інших лікарських засобів, що містять хлоргексидин/лідокаїн, через вміст однакового діючого інгредієнта. При одночасному застосуванні спрею та льодяників пацієнтам не слід перевищувати добову дозу (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Дітям не слід застосовувати комбінацію спрею та льодяників.

Лідоксан Лимон Спрей несумісний з деякими речовинами, які часто входять до складу зубних паст. Таким чином, інтервал між чищенням зубів і прийомом препарату повинен становити щонайменше 30 хвилин.

Особливості застосування

При бактеріальних інфекціях, що супроводжуються підвищенням температури тіла, Лідоксан Лимон Спрей використовують як додатковий лікарський засіб після консультації з лікарем.

Слід бути обережним, призначаючи препарат пацієнтам із серцевою недостатністю, порушенням функції печінки, а також пацієнтам, які одночасно приймають аналоги лідокаїну (антиаритмічні засоби класу І), через можливе посилення побічної дії лідокаїну.

Пацієнтам, схильним до реакцій гіперчутливості, Лідоксан Лимон Спрей слід застосовувати з обережністю.

Пацієнтам не слід застосовувати цей лікарський засіб більше 3 - 4 днів. Його рекомендується використовувати лише до зменшення болю і подразнення глотки, спричинених запаленням. Якщо за цей час стан пацієнта не покращується, слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Пацієнтам слід уникати контакту препарату з очима. У разі попадання препарату в очі — необхідно промити їх чистою водою або розчином для промивання очей протягом щонайменше 15 хвилин, утримуючи повіки відкритими.

Після застосування не слід приймати їжу або напої та чистити зуби.

Цей лікарський засіб містить 29,7 % об. етилового спирту. Одна доза (при натисненні на насадку розпилювача - 0,085 мл) містить 0,02 г етилового спирту та 0,017 г пропіленгліколю. Максимальна разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років (5 натиснень на насадку розпилювача) містить до 104,46 мг етилового спирту (що еквівалентно 2,64 мл пива або 1,10 мл вина). Максимальна разова доза для дітей віком від 6 до 12 років (3 натиснення на насадку розпилювача) містить 62,68 мг етилового спирту (що дорівнює 1,58 мл пива або 0,66 мл вина на дозу). Після першого застосування препарату використовувати флакон не більше 6 місяців, але не більше зазначеного на упаковці терміну придатності.

Лідоксан Лимон Спрей шкідливий для людей з алкоголізмом.

Вміст етилового спирту слід брати до уваги при призначенні препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та особам групи високого ризику, наприклад пацієнтам із захворюваннями печінки чи епілепсією.

Пропіленгліколь може спричинити симптоми, схожі з такими, що виникають при зловживанні алкоголем.

Пацієнти з цукровим діабетом. Лідоксан Лимон Спрей не містить сахарози, тому його можна застосовувати пацієнтам з цукровим діабетом.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лідокаїн. Змінена фармакокінетика та/або фармакодинаміка лідокаїну під час вагітності може спричинити токсичні ефекти. Лідокаїн екскретується в грудне молоко.

Хлоргексидин. Немає достатньої кількості опублікованих даних про контрольовані дослідження із використання хлоргексидину під час вагітності. Немає даних щодо виділення хлоргексидину у молоко.

Лідоксан Лимон Спрей не рекомендується під час вагітності та годування груддю, оскільки містить етиловий спирт як допоміжну речовину.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Жодних досліджень щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилось.

Спосіб застосування та дози

Дози.

Дорослі та діти від 12 років: 3–5 послідовних натиснень на насадку розпилювача; процедуру повторити від 6 до 10 разів на добу.

Максимальна разова доза для дорослих становить 0,85 мг хлоргексидину диглюконату та 0,21 мг лідокаїну гідрохлориду.

Максимальна добова доза для дорослих становить 8,5 мг хлоргексидину диглюконату та 2,1 мг лідокаїну гідрохлориду.

Діти віком від 6 до 12 років: 2–3 послідовних натиснення на насадку розпилювача, процедуру повторити від 3 до 5 разів на добу.

При одному натисненні на насадку розпилювача (85 мг, що еквівалентно 0,085 мл) вивільняється 0,17 мг хлоргексидину диглюконату та 0,04 мг лідокаїну гідрохлориду.

Спосіб застосування.

Лікарський засіб призначений для застосування в ділянці горла.

Лідоксан Лимон Спрей призначений для індивідуального застосування.

Перед використанням пацієнт повинен повернути трубку перпендикулярно флакону.
 
Пацієнт повинен широко відкрити рот, направити розпилювач в горло і натиснути на насадку розпилювача. При цьому пацієнт повинен затримати дихання.

Після кожного застосування трубку слід знову повернути вниз, щоб запобігти розпиленню препарату з насадки.

Якщо Лідоксан Лимон Спрей не використовуватиметься протягом деякого часу, рекомендується вимити насадку флакона, для чого потрібно виконати такі дії:

1. Перевернути флакон кришкою вниз і натиснути на насадку розпилювача до повного спорожнення трубки (розчин більше не розпилюється).

2. Зняти трубку з флакона і помістити її на декілька хвилин в посуд з теплою водою.

3. Вийняти трубку з води і просушити.

4. Для блокування насадки потрібно встановити трубку на флакон так, щоб вона була повернута вниз.

Тривалість лікування.

Лідоксан Лимон Спрей не можна використовувати безперервно протягом більше ніж 3–4 днів. Якщо протягом цього періоду часу стан пацієнта не покращується або у пацієнта розвивається бактеріальна інфекція, що супроводжується підвищенням температури тіла, необхідно звернутися до лікаря.

Діти

Не призначають дітям віком до 6 років.

Передозування

Існує ймовірність виникнення передозування при випадковому прийомі внутрішньо, особливо у дітей.

Хлоргексидин абсорбується із травного тракту у незначній кількості. Лідокаїн абсорбується швидше, але біодоступність після перорального застосування становить тільки 35%. Токсичні ефекти лідокаїну виникають при плазмових концентраціях, що перевищують 6 мг/л. Після застосування надмірних доз (більш ніж одного флакона) можуть виникати труднощі при ковтанні (зниження контролю над ковтальним рефлексом). Системна інтоксикація виникає внаслідок впливу на центральну нервову та серцево-судинну системи. Першими реакціями передозування є ушкодження центральної нервової системи.

Симптоми, які можуть виникнути при системній інтоксикації:

  • ушкодження центральної нервової системи: головний біль, галюцинації, запаморочення, сонливість, неспокій, дзвін у вухах, парестезії, порушеннями мовлення і слуху, періоральне оніміння, метаболічний ацидоз, ністагм, тремор м'язів, психоз, судоми, зупинка дихання, кома, епілептичний напад, зміна рівня свідомості;
  • вплив на серцево-судинну систему: циркуляторний колапс, тяжка брадикардія, серцева аритмія (зупинка синусового вузла, тахіаритмія), зупинка серця.

Крім того, відомі випадки передозування хлоргексидином з появою таких симптомів: набряк глотки, некротичні ураження стравоходу, підвищення показників сироватки амінотрансферази (більш ніж у 30 разів вище більше норми), блювання, ерозії шлунка та дванадцятипалої кишки з активним атрофічним гастритом, ейфорія, порушення зору та повна втрата смаку (упродовж 8 годин).

Лікування при системній інтоксикації.

При виникненні симптомів системної інтоксикації застосування препарату слід негайно припинити. Слід викликати блювання та провести промивання шлунка. Слід прийняти аніоноактивні речовини, наприклад: алкілбензолсульфонат, алкілсульфонат чи алкілсульфат натрію. У більш тяжких випадках пацієнта слід госпіталізувати для підтримки функції серцево-судинної системи та дихання, а також для уникнення зневоднення. Для лікування судом застосовують діазепам.

Побічні реакції

Небажані явища наведені за класами систем органів і частотою виникнення:

дуже часті (≥1/10);

часті (≥1/100 до <1/10);

нечасті (≥1/1000 до <1/100);

поодинокі (≥1/10000 до <1/1000);

рідкісні (<1/10000);

невідомо (не може бути розрахована за наявними даними)

З боку системи крові та лімфатичної системи

Невідомо: метгемоглобінемія.

З боку імунної системи

Часті: шкірні реакції гіперчутливості.

Поодинокі: тяжкі реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок.

Рідкісні: уртикарія.

Невідомо: реакції гіперчутливості уповільненого типу (контактна алергія, фоточутливість) або інші реакції шкіри чи зубів, чи одночасний розвиток цих реакцій.

З боку психіки

Невідомо: неспокій, збудження, ейфорія.

З боку нервової системи

Невідомо: сонливість, запаморочення, дезорієнтація, сплутаність свідомості (включаючи сплутаність мови), вертиго, тремор, психоз, нервозність, парестезії, оніміння, судоми, втрата свідомості, кома.

З боку органів зору

Невідомо: порушення зору, включаючи неясність зору або диплопія.

З боку органів слуху та лабіринту

Невідомо: дзвін у вухах (тинітус).

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння

Невідомо: диспное, респіраторний дистрес-синдром, пригнічення дихання, зупинка дихання, астма.

З боку травного тракту

Часті нудота, блювання, біль у животі.

Невідомо: труднощі з ковтанням, виразки у ротовій порожнині.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Поодинокі: контактний дерматит.

Невідомо: ліхеноїдні реакції, лущення шкіри, набряк привушної залози.

З боку скелетно-м’язової та сполучної тканини

Невідомо: посмикування м’язів або тремор.

Порушення загального характеру та місцеві реакції

Невідомо: астенія, транзиторне порушення смаку або відчуття печіння язика, відчуття гарячого або холодного.

При тривалому та безперервному застосуванні хлоргексидину може виникати тимчасове коричневе забарвлення зубів. Однак це забарвлення можна усунути. Не було повідомлень про зміну кольору зубів під час застосування лікарського засобу для лікування захворювань глотки.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 мл у флаконі, по 1 флакону в коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

(випуск серій)

Лек Фармацевтична компанія д.д./Lek Pharmaceuticals d.d.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Веровшкова 57, Любляна 1526, Словенія/Verovskova 57, 1526 Ljubljana, Slovenia.

(виробництво за повним циклом)

Лабораторіа Кваліфар НВ (Кваліфар НВ)/Laboratoria Qualiphar NV (Qualiphar NV).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Рііксвег 9, Борнем, 2880, Бельгія / Rijksweg 9, Bornem, 2880, Belgium.

Дата последнего обновления: 21.08.2017

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска спрей
Условия отпуска без рецепта
Категория Лекарство от боли в горле
Регистрация UA/16227/01/01 от 09.08.2017 (приказ 921(1))
АТХ-классификация R02A - Препараты, применяемые при заболеваниях горла
Фармгруппа Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла.
Действующие вещества лидокаин, хлоргексидин
Производитель Лек Фармацевтическая компания д.д. для "Сандоз Украина, ООО", Словения/Украина
Взрослые разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители исследования влияния не проводились

Найдено 2836 аптек

Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Московский 274Г
Лидоксан лимон спрей 2мг/0.5мг30мл
Лек/Сандоз
от 124,11
Добрі ліки
Киев, ул.Героев Севастополя 33
Лидоксан лимон спрей д/рот полос 2мг/0.5мг/мл 30мл |
LEK
есть
Витамин
Петропавловская Борщаговка, ул.Львовская 1-А (корпус 3)
Лідоксан лимон спрей д/рот. порож., фл.30 мл
Lek
есть
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Лідоксан лимон спрей д/ротов.пор.2мг/0.5мг на 1мл 30мл фл.
Лек/Сандоз
от 129,84
СВ Аптека
Карловка, ул.Полтавский шлях 42/2Г
Лидоксан лимон спрей д/рот. полости., 2 мг/0,5 мг/1 мл по 30 мл во флак.
Лек, підприємство комп. "Сандоз", Словенія
есть
Аптека Медлайф
Киев, ул.Выборгская 40/16
Лидоксан лимон спрей 2мг/0,5 мг 30мл спрей
Лабораторіа Кваліфар НВ
от 130,62
Добрі ліки
Лиман, ул.Независимости 50
Лидоксан лимон спрей д/рот полос 2мг/0.5мг/мл 30мл |
LEK
есть
Аптека Ласкава
Киев, ул.Ереванская 30
Лідоксан лимон спрей для ротової порожнини 2мг/0,5мг/1мл по 30мл
Лек
от 128,25
Аптека Подорожник
Костополь, ул.Грушевского 25
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 138,50
Аптека 911
Вознесенск, ул.Челюскинцев 17/7-9
Лидоксан лимон спрей д/ротов. пол. 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 125,60
Аптека БАМ
Львов, ул.Стрыйская 51
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 127,98
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Лідоксан лимон спрей д/рот. порож., фл.30 мл
Lek
есть
Аптека Подорожник
Свалява, ул.Духновича 1
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 144,99
Конекс
Тульчин, ул.Леонтовича 37
Лідоксан лимон спрей д/рот.пор. фл. 30мл
Lek
от 127,74
Витамин
Богуслав, ул.Николаевская 40Б
Лідоксан лимон спрей д/рот. порож., фл.30 мл
Lek
есть
Аптека 911
Первомайск, ул.Корабельная 22/4
Лидоксан лимон спрей д/ротов. пол. 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 125,60
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Москалёвская 106
Лидоксан лимон спрей д/ротов. пол. 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 125,60
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Лидоксан лимон спрей 2мг/0,5 мг 30мл спрей
Лабораторіа Кваліфар НВ
от 164,87
Аптека Подорожник
Острог, пер.Леси Украинки 2
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 127,99
Аптека Подорожник
Черновцы, ул.Героев Майдана 25
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 132,50
D.S.
Луцк, ул.Сенаторки Левчановской 13
Лідоксан спрей 2 мг/1 мл + 0,5 мг/мл фл. 30 мл лимон н 1
Лек
от 136,29
Алтея
Бровары, пл.Тараса Шевченко 4
Лидоксан лимон спрей 2мг/05 30мл
ЛЕК ФАРМАСЬЮТИКАЛС Д.Д. СЛОВЕНИЯ
от 128,30
Аптека Подорожник
Шепетовка, ул.Героев Небесной Сотни 31
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 140,50
Конекс
Казатин, ул.Грушевского 23
Лідоксан лимон спрей д/рот.пор. фл. 30мл
Lek
от 128,70
Мировая аптека
Киев, ул.Семьи Хохловых 1
Лидоксан лимон спрей д/рот. пол., 2 мг/0,5 мг/1 мл по 30 мл у флак.
Sandoz (Австрия)
от 126,90
СВК фарм
Попельня, ул.Героев Майдана 41
Лидоксан спрей 2 мг/1 мл + 0,5 мг/мл фл. 30 мл лимон №1 lek (словения)
Lek (Словения)
от 125,65
Аптека Подорожник
Рокитное, ул.Партизанская 7
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 147,50
Аптека "Славутич"
Харьков, ш.Салтовское 262Б
Лидоксан спрей.лимон,30 мл
LEK
есть
Аптека Подорожник
Дрогобыч, ул.Андрея Шептицкого 7
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 146,99
D.S.
Львов, ул.Ивана Франка 8
Лідоксан спрей 2 мг/1 мл + 0,5 мг/мл фл. 30 мл лимон н 1
Лек
от 150,59
Конекс
Жмеринка, ул.Соборная 1
Лідоксан лимон спрей д/рот.пор. фл. 30мл
Lek
от 126,57
Аптека Подорожник
Ужгород, ул.Капушанская 27
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 145,99
Добрі ліки
Лиман, ул.Привокзальная 19в
Лидоксан лимон спрей д/рот полос 2мг/0.5мг/мл 30мл |
LEK
есть
Витамин
Черкассы, ул.Вишневецкого 47
Лідоксан лимон спрей д/рот. порож., фл.30 мл
Lek
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Тракторостроителей 142
Лидоксан спрей.лимон,30 мл
LEK
есть
Аптека Подорожник
Трускавец, ул.Стебницкая 23
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 141,50
Домашняя аптека
Днепр, ул.Богомаза 200
Лидоксан лимон спрей д/рот полос 2мг/0.5мг/мл 30мл |
LEK
есть
Аптека БАМ
Нововолынск, мкр.15-й 19
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 126,98
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Зои Гайдай 4а
Лидоксан лимон спрей 2мг/0,5 мг 30мл спрей
Лабораторіа Кваліфар НВ
от 147,61
Аптека Подорожник
Львов, пр.Вячеслава Черновола 95
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 142,99
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Лидоксан спрей д/ротовой полости лимон 30мл
Лек
от 135,73
Аптека Рецепты Здоровья
Киев, ул.Ирпенская 78
Лидоксан лимон спрей 2мг/0,5 мг 30мл спрей
Лабораторіа Кваліфар НВ
от 121,72
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Метростроителей 3Е
Лидоксан лимон спрей 2мг/0.5мг30мл
Лек/Сандоз
от 129,08
Витамин
Киев, ул.Львовская 12
Лідоксан лимон спрей д/рот. порож., фл.30 мл
Lek
есть
Аптека Подорожник
Красилов, ул.Грушевского 78/1
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 140,50
Аптека Подорожник
Хмельницкий, ул.Курчатова 1/1
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 134,50
Аптека Подорожник
Тернополь, ул.15-го Апреля 2Б
Лідоксан лимон спрей 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл №1
Лєк Словенія
от 138,50
Конекс
Бар, ул.Соборная 17
Лідоксан лимон спрей д/рот.пор. фл. 30мл
Lek
от 127,69
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Лидоксан лимон спрей спрей . 2 мг/0.5 мг/1 мл по 30 мл у флак.
SANDOZ OTS
от 137,22
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Гагарина 72
Лидоксан лимон спрей д/ротов. пол. 2мг/0,5мг/мл фл. 30мл
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 125,60
Инструкция по применению Лидоксан лимон спрей, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лидоксан лимон спрей, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лидоксан лимон спрей с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Лидоксан лимон спрей спрей д/рот. полос. 2 мг/0.5 мг/1 мл по 30 мл во флак.
Лидоксан лимон спрей
спрей
Лек Фармацевтическая компания д.д. для "Сандоз Украина, ООО", Словения/Украина
Цены в аптеках

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Top