Новинки

Гуна-Бовел устраняет не симптомы, а причину запоров Подробней
Постоянная усталость и истощение? Быстрая витаминная помощь! Подробней
Свежие овощи, фрукты, диарея? Датский пробиотик Оптилакт! Подробней
Высокий уровень холестерина? Липогрейд - позаботься о себе заранее! Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Липин-Биолек инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Липин-Биолек - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: 1 флакон (пляшка) містить: лецитин-стандарту, у перерахунку на лецитин – 500 мг, або 250 мг або 100 мг;

допоміжна речовина: лактоза моногідрат.

Лікарська форма

Ліофілізат для емульсії.

Фармакотерапевтична група

Засоби, які впливають на травну систему і метаболізм.

Код АТС А16А Х.

Показання

Препарат застосовують у складі комплексної терапії.

Пульмонологія. Синдром гострої та хронічної дихальної недостатності будь-якого генезу у дорослих і дітей, у т.ч. у новонароджених із розладами дихання, пов’язаними з перенесеною перинатальною гіпоксією та асфіксією при пологах.

Кардіологія. Гострий інфаркт міокарда і нестабільна стенокардія.

Гастроентерологія. Гострі і хронічні активні гепатити, хронічний некалькульозний холецистит, цироз печінки, неспецифічний виразковий коліт.

Акушерство. Пізній гестоз, внутрішньочеревна гіпоксія плода.

Нефрологія. Гострий та хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит, діабетична нефропатія, полікістоз, ниркова недостатність.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Застосовується внутрішньовенно, інгаляційно, внутрішньо та ректально. Ліпосомальна композиція (емульсія) ЛІПІН-БІОЛІК® готується безпосередньо перед застосуванням.

Приготування ліпосомальної композиції (емульсії).

Флакон (пляшку) витримують при кімнатній температурі протягом 30 хв, після чого до ліофілізату, що міститься у флаконі (пляшці), додають: до флакона (пляшки) по 500 мг ‑ 50 мл, по 250 мг – 25 мл, по 100 мг – 10 мл заздалегідь підігрітого до 36 °С 0,9 % розчину натрію хлориду для ін’єкцій або інфузій. Після цього флакон (пляшку) струшують 2‑3 хв до утворення однорідної емульсії білого кольору.

Для приготування емульсії ЛІПІН-БІОЛІК® для внутрішнього та ректального застосування можна використовувати дистильовану або переварену воду.

Пульмонологія.

Приготування ліпосомальної композиції (емульсії) для інгаляційного застосування.

Флакон (пляшку) витримують при кімнатній температурі протягом 30 хв, після чого до ліофілізату, що міститься у флаконі (пляшці), додають: до флакона (пляшки) по 500 мг‑10 мл, по 250 мг – 5 мл, по 100 мг – 2 мл заздалегідь підігрітого до 36 °С 0,9 % розчину натрію хлориду розчину для ін’єкцій або інфузій. Флакон (пляшку) струшують протягом 2 хв до утворення рідини молочно-білого кольору з концентрацією препарату 50 мг/мл.

Для інгаляційного застосування ЛІПІН-БІОЛІК® призначають по 10-15 мг/кг маси тіла на одну інгаляцію 1-2 рази на день. Курс лікування 5-10 днів. Можливе під`єднання інгалятора до дихального контуру апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ). Для проведення інгаляції необхідно використовувати ультразвукові інгалятори або інгалятори аерозольного типу. Неприпустиме використання пароаерозольних інгаляторів! У тяжких випадках препарат вводити внутрішньовенно з розрахунку 10-15 мг/кг маси тіла 1-3 рази на день. Новонародженим із синдромом дихальних розладів ЛІПІН-БІОЛІК® застосовують у вигляді інгаляцій у дозах 25-100 мг/кг маси тіла 3-4 рази на день. Оптимальна тривалість інгаляції – 3-4 хв. Курс лікування – 4-5 днів. При необхідності курс лікування може бути подовжений до 10-12 днів.

Рекомендовано використовувати інгалятори небулайзер. Частини інгалятора збирають, як зазначено на схемі.

Необхідну кількість емульсії вливають за допомогою стерильного шприца або безпосередньо з флакону (пляшки) в камеру небулайзера і закривають кришкою, як зазначено на рис. 1.
Камеру небулайзера за допомогою кисневої трубки приєднують до апарата ШВЛ або компресора (рис. 2).
Т-подібний перехідник приєднують до камери небулайзера (рис. 3).
До Т-подібного перехідника приєднують відповідні насадки (носові канюлі, маски дихальні для дітей та дорослих, загубники, інтубаційні трубки тощо).
Рекомендується використовувати об’єм наповнення небулайзера 2-5 мл, потік «робочого» газу 6-8 л/хв. Інгаляція проводиться до витрачання розрахованої дози.
Кардіологія. При лікуванні гострого інфаркту міокарда і нестабільної стенокардії ЛІПІН-БІОЛІК® призначають у дозі 35 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Препарат вводять внутрішньовенно повільно. Курс лікування – 4-5 днів.
При проведенні тромболітичної терапії для запобігання появи реперфузійних ушкоджень міокарда ЛІПІН-БІОЛІК® призначають у дозі 30 мг/кг маси тіла за 30 хв до застосування тромболітика, а надалі – по 15 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Курс лікування – 7-9 днів.
Акушерство. При лікуванні пізніх гестозів ЛІПІН-БІОЛІК® призначають у дозі 5-10 мг/кг маси тіла 1 раз на добу.

Препарат вводять внутрішньовенно повільно. Курс лікування – 3-10 днів, залежно від клінічних проявів гестозу.

Гастроентерологія. При лікуванні гострого або хронічного активного гепатиту, хронічного некалькульозного холециститу та цирозу печінки ЛІПІН-БІОЛІК® призначають внутрішньо по 1 г 2 рази на день. Курс лікування – 18-21 день. У разі тяжкого перебігу захворювання ЛІПІН-БІОЛІК® розчиняють у 5 % розчині глюкози і вводять внутрішньовенно краплинно по 1 г 2 рази на день протягом 10 днів. У процесі лікування можлива зміна способу введення препарату. При лікуванні неспецифічного виразкового коліту ЛІПІН-БІОЛІК® призначають по 1 г у вигляді мікроклізм 2 рази на добу протягом 10 днів, а потім – по 0,5 г 2 рази на день ще протягом 10 днів.

Нефрологія. При лікуванні гострого та хронічного пієлонефриту ЛІПІН-БІОЛІК® призначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на день у складі комбінованої антибактеріальної терапії. Препарат вводять внутрішньовенно краплинно, повільно. Курс лікування – 3-4 дні. При лікуванні хронічного гломерулонефриту, пієлонефриту, діабетичної нефропатії на стадії хронічної ниркової недостатності ЛІПІН-БІОЛІК® призначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на добу у поєднанні зі стандартною базовою терапією. Препарат вводять внутрішньовенно краплинно, повільно. Курс лікування – 14 днів.

Побічні реакції

Препарат у терапевтичних дозах добре переноситься хворими. Можлива поява головного болю, серцебиття, кропив’янки та інших алергічних проявів. У поодиноких випадках (після внутрішньовенного введення препарату) можуть спостерігатися загальні реакції у вигляді зниження артеріального тиску, підвищення температури, слабкості, блювання, болю у поперековому відділі хребта, тремору кінцівок, прострілів у грудному та поперековому відділах хребта, та місцеві у вигляді болю по ходу вени. У цих випадках препарат слід відмінити та призначити симптоматичне лікування.

Передозування

Можливі прояви підвищеної чутливості до компонентів препарату.

Терапія симптоматична.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосовують у період вагітності або годування груддю.

Діти

Застосовують новонародженим та дітям.

Особливості застосування

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції ЛІПІН-БІОЛІК® не слід застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не вивчалась.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Можливе призначення ЛІПІН-БІОЛІК® у комплексній терапії зі стероїдними, цитостатичними, жовчогінними та вітамінними засобами, антибіотиками.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. ЛІПІН-БІОЛІК® має антигіпоксичну дію, сприяє підвищенню швидкості дифузії кисню з легенів у кров та з крові у тканини, нормалізує процеси тканинного дихання. Відновлює функціональну активність ендотеліальних клітин, синтез і виділення ендотеліального фактора розслаблення, поліпшує мікроциркуляцію та реологічні властивості крові. ЛІПІН-БІОЛІК® інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, чинить мембранопротекторний ефект, виконує функцію неспецифічного детоксиканта, підвищує неспецифічний імунітет.

При інгаляційному введені ЛІПІН-БІОЛІК® сприяє збереженню легеневого сурфактанту, що покращує легеневу та альвеолярну вентиляцію, збільшує швидкість транспорту кисню через біологічні мембрани. ЛІПІН-БІОЛІК® не порушує функціональний стан органів та систем організму, нетоксичний, не має кумулятивних властивостей.

Фармакокінетика. Після внутрішньовенного введення ЛІПІН-БІОЛІК® як ліпосомальна композиція циркулює в крові до 2-х годин. Максимальне накопичення препарату спостерігається у печінці та селезінці (до 20 %), яке досягається через 5 хв після введення і зберігається протягом 180-300 хв. Препарат виводиться із сечею і калом.

Основні фізико-хімічні властивості

аморфна маса білого або світло-жовтого кольору з характерним запахом.

Несумісність

Не застосовувати в одному шприці або інгаляційному пристрої з іншими парентеральними або інгаляційними розчинами.

Термін придатності

1 рік.

Умови зберігання

Зберігати в морозильній камері при температурі від мінус 20 °С до мінус 10 °С. Приготовану емульсію зберігати при температурі від 2 ºС до 6 ºС не більше 6 годин. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 100 мг, або по 250 мг, або по 500 мг у флаконах або пляшках №1; або комплект: три флакони по 100 мг, або по 250 мг, або по 500 мг з одним інгалятором NEBULISER.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

Місцезнаходження

Україна, 61070, м. Харків, Помірки.

Дозировка Липин-Биолек лиофилизат для эмульс. по 100 мг в бутыл. №1
Производитель Фармстандарт - Биолек, ПАО, г.Харьков, Украина
МНН Mono
Регистрация № UA/3528/01/02 от 06.08.2010. Приказ № 655 от 06.08.2010
Код АТХ

Найдено 134 аптеки

Дрогобыч, ул.Андрея Шептицкого 16
  (032) 445-06-XX
Ліпін пор.д/п р-ну 500мг пляшка - t°
Фармстандарт-Биолек (Украина) (м)
есть
Киев, ул.Бульварно-Кудрявская 32
  (0800) 30-03-XX
Липин-биолек лиофилизат для эмулсии 500мг флакон №1
БИОЛЕК УКРАИНА ХАРЬКОВ
54100
Найдено 134 аптеки Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

aptekaplus.com.ua
  (067) 421-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Липин-биолек лиоф.д/эмульсия 500мг флакон n1
ПАТ"Фармстандарт-Біолік", Харків, Україна
57607
receptika.ua
  (0800) 30-23-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Липин-биолек лиофилизат для эмульсий 500мг флакон n1
ПАТФармстандарт-Біолік, Харків, Україна
53600
mixtura.ua
  (0800) 30-03-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Top