Лофлатил инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Лофлатил таблетки, п/о №100 (10х10)

Склад:

діючі речовини: лопераміду гідрохлорид (loperamide hydrochloride), симетикон (simethicone);

1 таблетка містить лопераміду гідрохлориду 2 мг, симетикону 125 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, алюмінію-магнію силікат, лактози моногідрат, кальцію гідрофосфат, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон К-30, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, покриття Opadry II 85G52482 жовтий: спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколі, лецитин, заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: капсулоподібні таблетки, вкриті оболонкою жовтого кольору, з розподільчою рискою з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Антиперистальтичні засоби. Лоперамід, комбінації. Код АТХ A07D A53.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лофлатіл® є комбінованим препаратом, що поєднує два лікарські засоби: лопераміду гідрохлорид та симетикон.

Механізм дії лопераміду гідрохлориду.

Лопераміду гідрохлорид зв’язується з опіатними рецепторами кишкової стінки. Внаслідок цього пригнічується вивільнення ацетилхоліну та простагландинів, знижуючи у такий спосіб пропульсивну перистальтику та збільшуючи час проходження вмісту через травний тракт, а також здатність стінки кишечнику до абсорбції рідини. Лопераміду гідрохлорид збільшує тонус анального сфінктера, знижуючи тим самим нетримання калових мас та позиви до дефекації.

Механізм дії симетикону.

Симетикон є нетоксичною інертною поверхнево-активною сполукою, що має піногасильні властивості, і тому полегшує симптоми, пов’язані з діареєю, у тому числі метеоризм, абдомінальний дискомфорт, здуття та спазми.

Фармакокінетика.

Для лопераміду гідрохлориду.

Абсорбція: більша частина лопераміду, прийнятого внутрішньо, абсорбується з кишечнику, але в результаті інтенсивного метаболізму першого проходження системна біодоступність становить приблизно лише 0,3 %.

Розподіл: результати досліджень з розподілу лопераміду у щурів показують високу афінність відносно стінки кишечнику з переважним зв'язуванням з рецепторами поздовжнього шару м'язової оболонки. Зв'язування лопераміду з білками становить 95 %, головним чином з альбуміном. Доклінічні дані показали, що лоперамід є субстратом Р-глікопротеїну.

Метаболізм: лоперамід майже повністю екстрагується печінкою, де він переважно метаболізується, кон’югується та екскретується з жовчю. Окисне N-деметилування є основним метаболічним шляхом лопераміду, цей процес опосередкований головним чином ізоформами CYP3A4 та CYP2C8. Внаслідок цього дуже інтенсивного ефекту першого проходження через печінку концентрації незміненого лікарського засобу у плазмі крові залишаються дуже низькими. 

Елімінація період напіввиведення лопераміду у людей становить приблизно 11 годин з діапазоном 9-14 годин. Екскреція незміненого лопераміду та його метаболітів відбувається в основному з калом.

Популяція пацієнтів дитячого віку фармакокінетичних досліджень популяції пацієнтів дитячого віку не проводили. Очікується, що фармакокінетична поведінка лопераміду та взаємодії лікарських засобів з лоперамідом будуть аналогічні тим, що спостерігаються у дорослих.

Для симетикону.

Симетикон діє винятково на поверхні пухирців газу і не всмоктується слизовою оболонкою травного тракту. Симетикон не всмоктується слизовою оболонкою травного тракту і після перорального прийому виводиться у незмінному вигляді. Симетикон не має центральної дії.

Показання

Симптоматичне лікування гострої діареї у дорослих та дітей віком від 12 років, що супроводжується абдомінальним дискомфортом, включаючи здуття, спастичні болі і метеоризм. 

Протипоказання.

Лофлатіл® протипоказаний:

 • пацієнтам з відомою підвищеною чутливістю до лопераміду гідрохлориду, симетикону або до будь-якого з компонентів препарату;
 • пацієнтам з гострою дизентерією, що характеризується наявністю крові у випорожненнях та підвищеною температурою тіла;
 • пацієнтам з гострим виразковим колітом;
 • пацієнтам з псевдомембранозним колітом, пов’язаним із застосуванням антибіотиків широкого спектра дії;
 • пацієнтам з бактеріальним ентероколітом, спричиненим мікроорганізмами родин Salmonella, Shigella та Campylobacter;
 • пацієнтам з кишковою непрохідністю або обструктивними захворюваннями травного тракту.

Лофлатіл® взагалі не слід застосовувати, якщо треба уникнути пригнічення перистальтики через можливий ризик виникнення значних ускладнень, включаючи кишкову непрохідність, мегаколон та токсичний мегаколон.

Необхідно негайно припинити прийом препарату, якщо розвивається запор, здуття живота або кишкова непрохідність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодії, пов’язані з лопераміду гідрохлоридом.

Повідомлялося про випадки взаємодії з лікарськими препаратами, що мають подібні фармакологічні властивості. Лікарські препарати, що мають пригнічувальну дію на центральну нервову систему, не застосовувати одночасно з прийомом Лофлатилу® дітям.

Доклінічні дані показали, що лоперамід є субстратом Р-глікопротеїну. Одночасне призначення лопераміду (в дозі 16 мг) разом з інгібіторами Р-глікопротеїну (хінідин, ритонавір) призводило до підвищення рівня лопераміду у плазмі крові в 2-3 рази. Клінічна значущість зазначеної фармакокінетичної взаємодії при застосуванні лопераміду в рекомендованих дозах невідома.

Супутнє застосування лопераміду (4 мг одноразово) та ітраконазолу, інгібітору CYP3A4 та Р-глікопротеїну призводило до три-чотириразового збільшення концентрацій лопераміду у плазмі крові. У цьому ж дослідженні інгібітор CYP2C8 гемфіброзил підвищував вміст лопераміду приблизно у 2 рази. Комбіноване застосування ітраконазолу та гемфіброзилу призводило до чотириразового збільшення максимального вмісту лопераміду у плазмі крові та тринадцятиразового збільшення загальної експозиції у плазмі крові. Це підвищення не було пов'язане з впливом на центральну нервову систему (ЦНС), що визначався за допомогою психомоторних тестів (тобто суб'єктивна сонливість та тест на заміну цифрових символів).

Супутнє застосування лопераміду (16 мг одноразово) та кетоконазолу, інгібітору CYP3A4 і Р-глікопротеїну, призводило до п’ятиразового підвищення концентрації лопераміду у плазмі крові. Це підвищення не було пов'язане зі збільшенням фармакодинамічних ефектів, що визначалося за допомогою пупілометрії.

Супутнє лікування десмопресином для перорального застосування призводило до триразового підвищення концентрації десмопресину у плазмі крові, вірогідно, внаслідок повільнішої моторики шлунково-кишкового тракту.

Очікується, що лікарські засоби з аналогічними фармакологічними властивостями можуть посилювати дію лопераміду, а лікарські засоби, що прискорюють проходження їжі у шлунково-кишковому тракті, можуть знижувати його дію.

Взаємодії, пов’язані з симетиконом.

Левотироксин може зв’язуватися з симетиконом. Абсорбція левотироксину у кишечнику може бути порушена при одночасному прийомі з симетиконом.

Особливості застосування

Лікування діареї лопераміду гідрохлоридом та симетиконом носить симптоматичний характер. Якщо можна визначити етіологію захворювання (або зазначено, що потрібно це зробити), у разі можливості слід проводити специфічне лікування.

У хворих з діареєю, особливо у дітей, ослаблених пацієнтів літнього віку може виникнути дегідратація та дисбаланс електролітів. У таких випадках найважливішим заходом є застосування замісної терапії для поповнення рідини та електролітів.

Застосування препарату не замінює введення відповідної кількості рідини та відновлення електролітів.

Оскільки стійка діарея може свідчити про потенційно серйозніші стани, лікарський засіб не слід застосовувати тривалий час, поки причина діареї не буде досліджена.

При гострій діареї, коли не спостерігається клінічне поліпшення протягом 48 годин, застосування препарату Лофлатіл® слід припинити і звернутися до лікаря.

Пацієнтам із синдромом набутого імунодефіциту, які приймають Лофлатіл® при діареї, необхідно негайно припинити лікування при появі перших ознак здуття живота. Існують окремі повідомлення про випадки кишкової непрохідності з підвищеним ризиком появи токсичного мегаколону у пацієнтів, хворих на СНІД, з інфекційними колітами як вірусного, так і бактеріального походження, при лікуванні лопераміду гідрохлоридом.

Хоча фармакокінетичні дані для пацієнтів з порушенням функції печінки відсутні, таким пацієнтам Лофлатіл® слід застосовувати з обережністю через уповільнення метаболізму першого проходження. Цей лікарський засіб необхідно з обережністю призначати хворим з порушенням функції печінки, оскільки він може призвести до відносного передозування, що може спричинити токсичне ураження ЦНС.

Лікарські препарати, що подовжують час проходження, можуть призвести до розвитку токсичного мегаколону у пацієнтів цієї групи.

Зважаючи на те, що лоперамід добре метаболізується та лоперамід або його метаболіти виводяться з фекаліями, зазвичай не потрібно коригувати дозу препарату Лофлатіл® у пацієнтів з порушенням функції нирок.

Оскільки препарат містить лактозу, його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази Лаппа або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози.

Якщо препарат приймати для контролю нападів діареї, зумовленої синдромом подразненого кишечнику, що був попередньо діагностований лікарем, і клінічного покращення не спостерігається протягом 48 годин, потрібно припинити застосування лопераміду гідрохлориду і звернутися до лікаря. Також слід звернутися до лікаря, якщо характер симптомів змінився або повторювані напади діареї тривають довше 2-х тижнів.

Для лікування гострих нападів діареї, зумовленої синдромом подразненого кишечнику, Лофлатіл® слід приймати лише якщо лікар попередньо діагностував це захворювання.

У зазначених нижче випадках препарат не слід застосовувати без попередньої консультації з лікарем, навіть якщо вам відомо, що у вас синдром подразненого кишечнику (СПК):

 • вік пацієнта від 40 років і з моменту останнього нападу СПК минув деякий час;
 • вік пацієнта від 40 років і цього разу симптоми СПК відрізняються;
 • нещодавня кровотеча з кишечнику;
 • тяжкий запор;
 • нудота або блювання;
 • втрата апетиту або зменшення маси тіла;
 • утруднене або болісне сечовипускання;
 • гарячка;
 • нещодавня подорож за кордон.

У випадку виникнення нових симптомів, погіршення симптомів або якщо симптоми не покращилися протягом 2-х тижнів, слід звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не рекомендується приймати цей лікарський засіб у період вагітності або годування груддю. У зв'язку з цим вагітним жінкам і жінкам, які годують дитину груддю, слід порекомендувати звернутися до свого лікаря для одержання відповідного лікування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортними засобами чи роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослі.

Початкова доза становить 2 таблетки одноразово, у подальшому приймати по 1 таблетці після кожного акту дефекації, але не більше 4 таблеток на добу. Тривалість застосування – не більше 2 діб.

Діти віком від 12 років.

Початкова доза – 1 таблетка одноразово, у подальшому приймати по 1 таблетці після кожного акту дефекації, але не більше 4 таблеток на добу. Тривалість застосування – не більше 2 діб.

Пацієнти літнього віку.

При лікуванні пацієнтів літнього віку корекція дози не потрібна.

Порушення функції нирок.

Не потрібна корекція дози для пацієнтів з порушенням функції нирок.

Порушення функції печінки.

Хоча фармакокінетичні дані про дію препарату у пацієнтів з порушенням функції печінки відсутні, таким пацієнтам потрібно призначати Лофлатіл® з обережністю через уповільнення у них метаболізму першого проходження (див. розділ «Особливості застосування»).

Діти

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування. Симптоми: при передозуванні (включаючи передозування, зумовлене порушенням функції печінки) можливе пригнічення центральної нервової системи (ступор, порушення координації рухів, сонливість, міоз, підвищення тонусу м’язів, пригнічення дихання) та паралітична кишкова непрохідність, затримка сечі. У дітей пригнічення центральної нервової системи може виникати частіше.

Лікування. У випадку передозування пацієнту слід негайно звернутися до лікаря. При виникненні симптомів передозування пацієнту слід ввести як антидот налоксон. Оскільки період напіввиведення лопераміду більший, ніж період напіввиведення налоксону (від 1 до 3 годин), може знадобитися додаткове введення налоксону. Необхідний цілодобовий моніторинг функції дихання. За станом пацієнта необхідно уважно спостерігати не менше 48 годин для виявлення можливого пригнічення ЦНС.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк, бульозні висипання (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), мультиформна еритема, токсичний епідермальний некроліз.

З боку травного тракту: сухість у роті, нудота, запор, мегаколон (включаючи токсичний мегаколон протікання), кишкова непрохідність (включаючи паралітичну кишкову непрохідність), біль у животі, дискомфорт у животі, блювання, здуття живота, диспепсія, метеоризм.

З боку нервової системи: головний біль, дисгевзія (зміна смакового відчуття), сонливість, запаморочення, пригнічення свідомості, втрата свідомості, ступор, гіпертонус, порушення координації.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі.

З боку органів зору: міоз.

Загальні розлади: астенія, підвищена втомлюваність.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці.

По 10 таблеток у стрипі, по 1 стрипу у картонній упаковці.

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці, по 10 упаковок у картонній коробці.

По 10 таблеток у стрипі, по 1 стрипу у картонній упаковці, по 10 упаковок у картонній коробці.

По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці.

По 10 таблеток у стрипі, по 1 стрипу у картонній упаковці.

За рецептом.

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній упаковці, по 10 упаковок у картонній коробці.

По 10 таблеток у стрипі, по 1 стрипу у картонній упаковці, по 10 упаковок у картонній коробці.

По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній упаковці.

Виробник

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД/

KUSUM HEALTHCARE PVT LTD.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

СП-289 (A), РІІКО Індастріал ареа, Чопанкі, Бхіваді, Діст. Алвар (Раджастан), Індія/

SP-289 (A), RIICO Industrial area, Chopanki, Bhiwadi, Dist. Alwar (Rajasthan), India.

Дата последнего обновления: 21.04.2016

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория От диареи
АТХ-классификация A07DA53 - Лоперамид в комбинации с другими препаратами
МНН Лоперамид, комбинации
Фармгруппа Антиперистальтичні засоби. Лоперамід, комбінації.
Действующие вещества симетикон, лоперамид
Производитель Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Индия
Взрослые разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители запрещено

Найдено 2115 аптек

Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
Домашняя аптека
Днепр, пр.Александра Поля 115а
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
Добрі ліки
Кременная, пр.Дружбы 8/2
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
Мировая аптека
Киев, ул.Глыбочицкая 33-37
Лофлатил таб.п\о №100
Kusum Healthcare (Индия)
от 350.00
СВК фарм
Хмельник, ул.Пушкіна 50Б
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 364.29
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 373.00
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Лофлатил табл. в/о №100
Kusum Healthcare
есть
СВ Аптека
Великая Багачка, ул.Каштановая 19
Лофлатил® таблетки, п/о №100 (10х10)
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Індія
есть
Аптека Олфа
Львов, ул.Пекарская 3
Лофлатил таб. п/о №100 (10х10)+
Кусум Хелтхкер ПВТ.ЛТД, Індія
от 323.29
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 352.04
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 343.84
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 351.50
АВК фарм
Ровно, ул.Тараса Шевченко 18
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 293.85
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 314.80
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 325.00
АКС
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 336.30
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 316.77
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 315.80
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 352.30
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 314.48
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 325.00
АКС
Одесса, ул.Академика Корольова 33
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 344.02
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Одесса-Главная 35
Лофлатил №100 таб /10х10/
КУСУМ
от 372.53
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Лофлатил тб №10*10
Кусум Хелтхкер
от 303.09
D.S.
Косов, ул.Небесной Сотни 16/1
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 322.53
СВК фарм
Нетешин, пр.Независимости 13
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 311.00
D.S.
Львов, ул.Шпитальная 30
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 333.00
D.S.
Львов, пр.Шевченко 22
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 318.00
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Энтузиастов 37
Лофлатил таб.п/о №100 (10х10) блистер
Кусум Хелскеа
от 314.00
АВК фарм
Коростышев, ул.Киевская 109 А
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 307.00
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 318.37
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 364.29
D.S.
Ужгород, ул.Другетов 71
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 361.25
D.S.
Ужгород, ул.Заньковецкой 77/1
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 314.00
Аптека Здравица
Селидово, ул.Береговая 143
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
СВК ФАРМ
Шепетовка, ул.Вали Котика 85
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Лофлатил таб.п/о №100 (10х10) блистер
Кусум Хелскеа
от 343.93
СВК фарм
Киев, ул.Старовокзальная 23 (Фуршет)
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 364.29
АПТЕКА «3і»
Стрый, ул.Богдана Хмельницкого 12
Лофлатiл №100 табл.
Кусум, Iндiя
от 304.76
АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 270.10
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 318.37
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 364.29
АВК фарм
Бердичев, ул.Одесская 51
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.35
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 318.37
Гала аптека
Киев, ул.Зодчих 54
Лофлатил таб.п/о №100 (10х10) блистер
Кусум Хелскеа
от 325.10
D.S.
Львов, ул.Академика Андрея Сахарова 4
Лофлатіл табл 2 мг/125 мг н 100
Кусум Хелскеа
от 353.00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Лофлатил таб.п/о №100 (10х10) блистер
Кусум Хелскеа
от 275.00
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
АВК фарм
Коростень, ул.Михаила Грушевского 20
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 308.50
Лофлатил табл. п/о №100 kusum healthcare (индия)
Kusum Healthcare (Индия)
от 318.37
Добрі ліки
Курахово, ул.Лермонтова 16
Лофлатил таб п/о №100 |
KUSUM HEALTHCARE
есть
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Лофлатил таб.п/о #100(10x10)
КУСУМ ХЕЛТХКЕР ИНДИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Лофлатил табл. п/о блистер №100
Кусум Хелтхкер Индия
от 301.72
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Лофлатил таб.п/о #100(10x10)
КУСУМ ХЕЛТХКЕР ИНДИЯ
от 305.41
 • Лофлатил таблетки, п/о №40 (2х20) в саше
 • Лофлатил таблетки, п/о №100 (10х10)
 • Лофлатил таблетки, п/о №10
Инструкция по применению Лофлатил, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лофлатил, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лофлатил с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Диаремикс капсулы №30 (10х3)
Диаремикс
капсулы
Мепро Фармасютикалз Пвт. Лтд. для "Мили Хелскер ", Индия/Великобритания
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Лофлатил таблетки, п/о №100 (10х10)
Лофлатил таблетки, п/о №40 (2х20) в саше
Лофлатил таблетки, п/о №10
Лофлатил
таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Top