Луцетам инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Луцетам раствор д/ин. 200 мг/мл (1 г) по 5 мл №10 в амп.

Склад

діюча речовина: пірацетам;

1 таблетка містить 400 мг або 800 мг, або 1200 мг пірацетаму;

допоміжні речовини: магнію стеарат, повідон, дибутилсебацинат;

склад оболонки таблетки: Opadry 03F28561 білий (макрогол, титану діоксид (E 171), тальк, етилцелюлози водна дисперсія, гіпромелоза).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки 400 мг – білі або майже білі двоопуклі овальної форми таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з фаскою, з гравіруванням «Е 241» з одного боку таблетки, без запаху;

таблетки 800 мг – білі або майже білі двоопуклі овальної форми таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з фаскою, з рискою з обох сторін, з гравіруванням «Е 242» з одного боку таблетки, без запаху;

таблетки 1200 мг – білі або майже білі двоопуклі овальної форми таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з фаскою, з гравіруванням «Е 243» з одного боку таблетки, без запаху.

Фармакотерапевтична група

Психостимулюючі та ноотропні засоби.

Код АТХ N06B X03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.
Активним компонентом Луцетаму® є пірацетам, циклічне похідне гамма-аміномасляної кислоти. Пірацетам є ноотропним засобом, що діє на мозок, покращуючи когнітивні функції, такі як здатність до навчання, пам’ять, увага, а також розумову працездатність у здорових осіб та хворих з когнітивними порушеннями. Ці ефекти не пов’язані із седативною або стимулювальною дією. Ефекти пірацетаму пов’язані зі стимуляцією нуклеотидного метаболізму у нейронах, підвищенням рівня глюкози та утилізації кисню в головному мозку, а також із посиленням холінергічних та дофамінергічних механізмів передачі збудження у нервовій тканині. Пірацетам має властивість дозозалежного зв’язування з фосфоліпідним подвійним шаром клітинних мембран, причому він відновлює їх структуру, таким чином, підвищується плинність і поліпшується функція мембран.
Механізмів впливу препарату на центральну нервову систему, імовірно, кілька: зміна швидкості поширення збудження у головному мозку; посилення метаболічних процесів у нервових клітинах; поліпшення мікроциркуляції шляхом впливу на реологічні характеристики крові без спричинення при цьому судинорозширювальної дії. Покращує зв’язки між півкулями головного мозку і синаптичну провідність у неокортикальних структурах. Пірацетам пригнічує агрегацію тромбоцитів і відновлює еластичність мембрани еритроцитів, зменшує адгезію еритроцитів. У дозі 9,6 г знижує рівень фібриногену і факторів Віллібранда на 30-40 % та подовжує час кровотечі. Пірацетам чинить протекторну або відновлювальну когнітивну дію при порушенні функції головного мозку (гіпоксії, отруєнні, електросудомній терапії) або після цих станів. Пірацетам знижує вираженість і тривалість вестибулярного ністагму.
Експерименти на тваринах показали, що пірацетам захищає центральну нервову систему від гіпоксії, травми головного мозку, токсичних та електросудомних впливів, а також зменшує шкідливий вплив цих факторів. 
Фармакокінетика.
Після прийому препарату внутрішньо пірацетам швидко і майже повністю всмоктується. Максимальна концентрація (Сmax) у плазмі крові досягається приблизно через 30 хвилин після прийому: Сmax у спинномозковій рідині досягається через 5 годин і становить 40-60 мкг/мл. Біодоступність препарату становить майже 100 %.
Об’єм розподілу пірацетаму – майже 0,6 л/кг. Одночасне вживання їжі не впливає на ступінь всмоктування препарату, однак знижується значення Сmax і підвищується tmax.
Період напіввиведення препарату з плазми крові становить 4-5 годин, зі спинномозкової рідини – 8,5 години. Цей період може подовжуватися при нирковій недостатності. Не зв’язується з білками плазми крові, не метаболізується в організмі. 80-100 % пірацетаму виводиться нирками у незміненому вигляді шляхом клубочкової фільтрації. Нирковий кліренс пірацетаму у здорових добровольців становить 86 мл/хв. Фармакокінетика пірацетаму не змінюється у хворих із печінковою недостатністю. Пірацетам проникає через гематоенцефалічний та плацентарний бар’єри (концентрація у плода досягає 70-90 % його концентрації у материнському організмі) і проникає у грудне молоко. Пірацетам піддається діалізу (ефективність виведення – 50-60 %). При дослідженні на тваринах установлено, що пірацетам вибірково накопичується у тканинах кори головного мозку, переважно у лобних, тім’яних та потиличних зонах, мозочку, базальних гангліях, хвостатому ядрі, гіпокампі, латеральному колінчастому тілі та судинному сплетінні головного мозку. 

Показання

 Дорослі:

 • симптоматичне лікування патологічних станів, що супроводжуються погіршенням пам’яті, когнітивними розладами, за винятком діагностованої деменції (слабоумства);
 • лікування кортикальної міоклонії: як монопрепарат або у складі комплексної терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пірацетаму та до інших похідних піролідону, а також до інших компонентів препарату.

Гостре порушення мозкового кровообігу (геморагічний інсульт).

Термінальна стадія ниркової недостатності.

Хорея Хантінгтона.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Тиреоїдні гормони

При сумісному застосуванні з тиреоїдними гормонами (Т34) можлива підвищена дратівливість, дезорієнтація і порушення сну.

Аценокумарол

Клінічні дослідження показали, що у хворих з тяжким перебігом рецидивуючого тромбозу застосування пірацетаму у високих дозах (9,6 г/добу) не впливало на дозування аценокумаролу для досягнення значення протромбінового часу (INR) 2,5-3,5, але при його одночасному застосуванні відзначалося значне зниження рівня агрегації тромбоцитів, рівня фібриногену, факторів Віллібрандта (VIII: C; VIII: vW: Ag; VIII: vW: Rco), в’язкості крові і плазми.

Фармакокінетичні взаємодії

Імовірність зміни фармакодинаміки пірацетаму під дією інших лікарських засобів низька, оскільки 90 % препарату виводиться у незміненому вигляді із сечею.

In vitro пірацетам не пригнічує цитохром Р450 ізоформи CYP1A2, 2В6, 2С8, 2С9, 2С19, 2D6, 2Е1 і 4А9/11 у концентрації 142, 426, 1422 мкг/мл.

При концентрації 1422 мкг/мл відмічено незначне пригнічення CYP2A6 (21 %) і ЗА4/5 (11 %). Однак рівень Кі цих двох CYP-ізомерів достатній при перевищенні 1422 мкг/мл. Тому метаболічна взаємодія з препаратами, що піддаються біотрансформації цими ферментами, мало можлива.

Протиепілептичні лікарські засоби

Застосування пірацетаму у дозі 20 мг/добу щоденно протягом 4 тижнів і більше не змінювало криву рівня концентрації і Сmax протиепілептичних препаратів у сироватці крові (карбамазепін, фенітоїн, фенобарбітал, натрію вальпроат) у хворих на епілепсію.

Алкоголь

Сумісний прийом з алкоголем не впливав на рівень концентрації пірацетаму в сироватці крові, і концентрація алкоголю в сироватці крові не змінювалась при застосуванні 1,6 г пірацетаму.

Особливості застосування

Вплив на агрегацію тромбоцитів

У зв’язку з тим, що пірацетам знижує агрегацію тромбоцитів (див. розділ «Фармакологічні властивості»), необхідно з обережністю призначати препарат хворим із порушеннями гемостазу, станами, що можуть супроводжуватися крововиливами (виразка шлунково-кишкового тракту), під час значних хірургічних операцій (включаючи стоматологічні втручання), хворим із симптомами тяжкої кровотечі або хворим, які мають в анамнезі геморагічний інсульт; пацієнтам, які застосовують антикоагулянти, тромбоцитарні антиагреганти, включаючи низькі дози ацетилсаліцилової кислоти. Препарат виводиться нирками, тому необхідно особливу увагу приділяти хворим з нирковою недостатністю.

Пацієнти літнього віку

При довготривалій терапії у хворих літнього віку рекомендується регулярний контроль показників функції нирок, у разі необхідності коригувати дозу залежно від результатів дослідження кліренсу креатиніну (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Переривання застосування

При лікуванні хворих на кортикальну міоклонію слід уникати різкого переривання лікування у зв’язку з загрозою генералізації міоклонії або виникнення судом.

Попередження, пов’язані з вмістом допоміжних речовин.

Препарат містить 2 ммоль (46 мг) натрію з розрахунку на 24 г пірацетаму. Це необхідно враховувати пацієнтам, які дотримуються дієти з контролем споживання натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід дотримуватися обережності під час керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами. 

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат перорально, запиваючи невеликою кількістю води.

Дорослі.

Лікування станів, що супроводжуються погіршенням пам’яті, когнітивними розладами.

Початкова добова доза становить 4,8 г протягом першого тижня лікування. Зазвичай дозу слід розподіляти на 2-3 прийоми.

Підтримуюча доза становить 2,4 г на добу, які розподіляють на 2-3 прийоми.

У подальшому можливе поступове зниження дози на 1,2 г на добу.

Лікування кортикальної міоклонії.

Початкова добова доза становить 24 г протягом 3 днів. Якщо за цей час не досягнуто бажаного терапевтичного ефекту, продовжувати застосування препарату у тому ж дозуванні (24 г/добу) до 7 діб. Якщо на 7-му добу лікування не отримано бажаного терапевтичного ефекту, лікування слід припинити. Якщо терапевтичний ефект було досягнуто, то починаючи з дня, коли досягнуто стійке покращення, починати знижувати дозу препарату на 1,2 г кожні 2 доби, поки знову не з’являться прояви кортикальної міоклонії. Це дасть можливість встановити середню ефективну дозу.

Добову дозу розподіляти на 2-3 прийоми. Лікування іншими антиміоклонічними засобами підтримується у попередньо призначених дозах. Лікування продовжувати до зникнення симптомів захворювання. Для попередження погіршення стану хворих не можна різко припиняти застосування препарату. Необхідно поступово знижувати дозу на 1,2 г кожні 2-3 доби. Необхідно кожні 6 місяців призначати повторні курси лікування препаратом, корегуючи при цьому дозу залежно від стану пацієнта, до зникнення або зменшення проявів хвороби.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Корекція дози рекомендується пацієнтам літнього віку з діагностованими або підозрюваними розладами функції нирок (див. розділ «Дозування хворим з порушенням функції нирок»). При довготривалому лікуванні у разі необхідності таким пацієнтам потрібно контролювати кліренс креатиніну з метою адекватної корекції дози.

Дозування хворим із порушеннями функції нирок.

Оскільки препарат виводиться з організму нирками, слід проявляти обережність при лікуванні хворих із нирковою недостатністю.

Збільшення періоду напіввиведення безпосередньо пов’язано з погіршенням функції нирок і кліренсу креатиніну. Це також стосується пацієнтів літнього віку, у яких виведення креатиніну залежить від віку. Інтервал між прийомами потрібно скоригувати на основі функції нирок.

Розрахунок дози проводити на основі оцінки кліренсу креатиніну у пацієнта за формулою:

 

Лікування таким хворим призначати залежно від ступеня тяжкості ниркової недостатності, дотримуючись таких рекомендацій:

Ступінь ниркової недостатності
Кліренс креатиніну (мл/хв)
Дозування
нормальна функція нирок
> 80
Звичайна доза, розділена на 2 або 4 прийоми
легкий
50-79
2/3 звичайної дози за 2-3 прийоми
помірний
30-49
1/3 звичайної дози за 2 прийоми
тяжкий
< 30
1/6 звичайної дози одноразово
термінальна стадія
-
Протипоказано

Дозування хворим із порушеннями функції печінки

Коригування дози не потрібне тільки для хворих із порушеннями функції печінки.

У разі діагностованих або підозрюваних розладів функції печінки та нирок корекцію дози проводити, як указано у розділі «Дозування хворим із порушеннями функції нирок».

Діти. Не застосовувати.

Передозування

Симптоми: посилення проявів побічної дії препарату. Симптоми передозування спостерігалися при пероральному застосуванні препарату у дозі 75 г.

Лікування симптоматичне: промити шлунок, викликати блювання. Специфічного антидоту немає, можна застосовувати гемодіаліз (виведення 50-60 % пірацетаму).

Побічні реакції

Побічні реакції, відзначені у ході клінічних випробувань пірацетаму.

З боку нервової системи: гіперкінезія.

З боку метаболізму та харчування: збільшення маси тіла.

Психічні розлади: знервованість, депресія.

Загальні розлади та розлади у місці уведення: астенія.

Побічні реакції, відзначені у ході постмаркетингових спостережень, перераховані нижче за системами органів.

З боку крові та лімфи: геморагічні розлади.

З боку імунної системи: гіперчутливість, анафілактоїдні реакції.

Психічні розлади: знервованість, депресія; підвищена збуджуваність, тривожність, збентеження, галюцинації.

З боку нервової системи: гіперкінезія; сонливість; атаксія, порушення рівноваги, підвищення частоти нападів епілепсії, головний біль, безсоння, тремтіння.

З боку органів слуху та лабіринту: запаморочення.

З боку травної системи: абдомінальний біль, біль у верхній частині живота, діарея, нудота, блювання.

З боку шкіри та підшкірних тканин: ангіоневротичний набряк, дерматити, висипання, кропив’янка, свербіж.

З боку репродуктивної системи та годування груддю: підвищення статевої активності.

Дослідження: збільшення маси тіла.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 оС у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки 400 мг: по 60 таблеток у скляному флаконі або по 15 таблеток у блістері (4 блістери) у картонній коробці.

Таблетки 800 мг: по 30 таблеток у скляному флаконі або по 15 таблеток у блістері (2 блістери) у картонній коробці.

Таблетки 1200 мг: по 20 таблеток у скляному флаконі або по 10 таблеток у блістері (2 блістери) у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС, Угорщина.

Місцезнаходження виробника та адреса місця впровадження його діяльності.

9900, Керменд, вул. Матяш кірай, 65, Угорщина.

Дата последнего обновления: 25.03.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки, раствор
Условия отпуска по рецепту
Категория Улучшающие мозговое кровообращение
АТХ-классификация N06BX03 - Пирацетам
МНН Пирацетам
Фармгруппа Психостимулюючі та ноотропні засоби.
Действующие вещества пирацетам
Производитель Эгис, Фармацевтический завод, ЗАО, Венгрия
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 4295 аптек

Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Луцетам табл.п/пл.о.1200мг №20 (10х2)
Эгис
от 131,40
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Луцетам таб. п/об. 400 мг №60
Эгис ВЕНГРИЯ
от 78,93
Луцетам таб. п/об. 800 мг №30 блистер
Эгис ВЕНГРИЯ
от 109,96
Луцетам таб. п/об. 1200 мг №20 блистер
Эгис ВЕНГРИЯ
от 129,30
Луцетам таб. п/об. 1200 мг №20
Эгис ВЕНГРИЯ
от 131,62
Країна здоров'я
Киев, ул.Васильковская 4А
Луцетам табл 400мг №60
Эгис
от 94,39
Луцетам табл 1200мг №20
Эгис
от 137,78
Луцетам табл 800мг №30
Эгис
от 139,10
Аптека №69 КП Фармация
Киев, ш.Харьковское 144В
Луцетам 800 мг №30 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 3 г 15 мл №4 р-н д/ін. амп.
Егіс
есть
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Луцетам табл. п/о 400 мг №60
Egis (Венгрия)
есть
Луцетам табл. п/о 800 мг №30
Egis (Венгрия)
есть
Луцетам табл. п/о 1200 мг №20
Egis (Венгрия)
есть
Аптека Фарм-Ин
Херсон, пр.Ушакова 57
Луцетам табл. п/пл.об. 800мг n30 (15х2) блистер
Егис, Венгрия
от 116,00
Луцетам табл. 1200мг n20 блист.
Егис, Венгрия
от 146,70
Луцетам р-р д/ин.амп.1000мг 5мл n10
Егис, Венгрия
от 154,70
Луцетам р-р д/ин.амп.3000мг 15мл n20
Егис, Венгрия
от 853,40
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Луцетам тб 800мг №30 блистер
Эгис
от 106,35
Луцетам тб 1200мг №20 блистер
Эгис
от 129,81
Луцетам амп 1г 5мл №10
Эгис
от 140,19
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Луцетам амп.3г/15мл #20
ЗАО ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ВЕНГРИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Свободы 17
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,59
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 124,92
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,79
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 125,07
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 135,54
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Луцетам табл. п/о 400 мг фл. №60
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 86,22
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,41
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 126,12
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 154,28
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 3 г амп. 15 мл №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 712,64
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Луцетам табл. п/о 400 мг фл. №60
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 86,42
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 106,78
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 125,49
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Луцетам табл. п/о 400 мг фл. №60
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 86,71
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,41
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 124,93
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 134,62
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,71
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 124,26
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 135,54
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Луцетам табл. п/о 400 мг фл. №60
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 86,22
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 101,80
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 125,78
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 143,60
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 3 г амп. 15 мл №4
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 153,29
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 125,17
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 1 г амп. 5 мл №10
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 135,69
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 3 г амп. 15 мл №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 708,13
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Луцетам табл. п/о 400 мг фл. №60
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 86,04
Луцетам табл. п/о 800 мг блистер №30
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 102,20
Луцетам табл. п/о 1200 мг блистер №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 125,67
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 3 г амп. 15 мл №4
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 153,48
Луцетам р-р д/ин. 200 мг/мл, 3 г амп. 15 мл №20
Эгис Фарм.Завод Венгрия
от 712,64
Країна здоров'я
Калиновка, ул.Центральная 84
Луцетам табл 800мг №30
Эгис
от 112,24
Луцетам амп 5мл №10
Эгис
от 171,70
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Луцетам 400 мг №60 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 800 мг №30 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1200 мг №20 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1 г 5 мл №10 р-н д/ін. амп.
Егіс
есть
Домашняя аптека
Кривой Рог, пр.Южный 30
Луцетам таб п/о 400мг №60 (15х4) |
EGIS
есть
Луцетам таб п/о 1200мг №20 (10х2) |
EGIS
есть
Луцетам р-р д/ин 200мг/мл 5мл (1г) №10 |
EGIS
есть
Луцетам р-р д/ин 200мг/мл 15мл (3г) №20 |
EGIS
есть
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Луцетам тбл. 800мг n30
EGIS
от 112,70
Луцетам тбл 1200мг n20
EGIS
от 136,62
Луцетам амп. 3г 15мл n20
EGIS
от 764,50
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Луцетам таб. 0.4 №60
Эгис
от 91,48
Луцетам таб. 0.8 №30
Эгис
от 117,02
Луцетам таб. 1.2 №20
Эгис
от 135,73
Луцетам р-р ин. 1г 5.0 №10
Эгис
от 145,83
Країна здоров'я
Киев, пр.Лесной 23
Луцетам табл 400мг №60
Эгис
от 86,74
Луцетам амп 5мл №10
Эгис
от 137,34
Луцетам табл 1200мг №20
Эгис
от 137,72
Луцетам табл 800мг №30
Эгис
от 138,40
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Луцетам 400 мг №60 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1200 мг №20 табл. в/о
Егіс
есть
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Луцетам табл. 800мг №30
Egis
от 113,26
Виталюкс
Киев, ул.Е. Харченко 31
Луцетам табл. 400мг №60
Egis
от 94,82
Луцетам табл. 800мг №30
Egis
от 112,44
Луцетам р-н д/ін. 1г амп.5мл №10
Egis
от 135,78
Країна здоров'я
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Луцетам табл 400мг №60
Эгис
от 89,22
Луцетам табл 800мг №30
Эгис
от 112,22
Луцетам табл 1200мг №20
Эгис
от 128,99
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Луцетам тб 400мг №60 банка
Эгис
от 88,97
Виталюкс
Киев, ул.Ревуцкого 12/1
Луцетам табл. 400мг №60
Egis
от 80,24
Луцетам табл. 800мг №30
Egis
от 106,89
Луцетам р-н д/ін. 1г амп.5мл №10
Egis
от 133,87
Луцетам табл. 1200мг №20
Egis
от 135,95
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Луцетам таб п/о 400мг №60 (15х4) |
EGIS
есть
Луцетам таб п/о 800мг №30 (15х2) |
EGIS
есть
Луцетам таб п/о 1200мг №20 (10х2) |
EGIS
есть
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Луцетам р-р д/ин. 1000 мг амп. 5 мл №10
Egis
от 157,00
Луцетам р-р д/ин. 3000 мг амп. 15 мл №4
Egis
от 197,60
Аптека №81 КП Фармация
Киев, ул.Владимира Маяковского 73
Луцетам 400 мг №60 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1 г 5 мл №10 р-н д/ін. амп.
Егіс
есть
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Луцетам 400 мг №60 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 800 мг №30 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1200 мг №20 табл. в/о
Егіс
есть
Луцетам 1 г 5 мл №10 р-н д/ін. амп.
Егіс
есть
Луцетам 3 г 15 мл №4 р-н д/ін. амп.
Егіс
есть
Аптека ТАС
Барышевка, ул.Киевский шлях 126а
Луцетам табл. 800мг №30
Egis
от 115,18
Вета
Бровары, бул.Независимости 9
Луцетам 800 табл 800 мг н 30 - блістер
Егіс
от 104,76
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Луцетам таб.п/о 400мг №60
Эгис
от 83,00
Луцетам* таб.п/о 800 мг №30
Эгис
от 105,50
Луцетам таб.п/о 1200мг №20
Эгис
от 128,00
Полимед
Одесса, ул.Болгарская 38
Луцетам тбл 1200мг n20
EGIS
от 128,52
Луцетам амп. 3г 15мл n20
EGIS
от 763,50
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Даниила Щербаковского 56/7
Луцетам таб. 0.8 №30
Эгис
от 103,19
Луцетам таб. 1.2 №20
Эгис
от 130,40
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 84,78
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 100,87
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,00
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 151,36
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 84,56
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 101,39
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,70
Луцетам амп.3г/15мл #20
ЗАО ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ВЕНГРИЯ
есть
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 85,18
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 129,90
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 78,55
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 101,39
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам амп.3г/15мл #20
ЗАО ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ВЕНГРИЯ
есть
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 79,41
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 101,39
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,70
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 152,32
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 85,18
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 152,32
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Луцетам табл. 800мг №30
Egis
есть
Луцетам табл. 1200мг №20
Egis
есть
Аптека оптовых цен
Вознесенск, ул.Центральная 6/1
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 85,18
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 101,39
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,70
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 152,32
Аптека
Харьков, ул.Владислава Зубенко 25А
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 85,18
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Аптека оптовых цен
Балта, ул.Любомирская 179
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 131,50
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 152,32
Аптека оптовых цен
Бурынь, ул.Первомайская 1А
Луцетам табл. п/о 400мг №60
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 85,18
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,70
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 15мл (3г) №4
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 139,12
Аптека оптовых цен
Покровск, ул.Центральная 146
Луцетам табл. п/о 800мг №30
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 101,39
Луцетам табл. п/о 1200мг №20
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 123,75
Луцетам р-р д/ин. 200мг/мл амп. 5мл (1г) №10
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ЭГИС ЗАО
от 133,70
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 1200 мг №20 во флак.
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 400 мг №60 (15х4)
 • Луцетам раствор д/ин. 200 мг/мл (1 г) по 5 мл №10 в амп.
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 400 мг №60 во флак.
 • Луцетам раствор д/ин. 200 мг/мл (3 г) по 15 мл №20 в амп.
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 1200 мг №20 (10х2)
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 800 мг №30 во флак.
 • Луцетам раствор д/ин. 200 мг/мл (3 г) по 15 мл №4 в амп.
 • Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 800 мг №30 (15х2)
Инструкция по применению Луцетам, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Луцетам, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Луцетам с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Пирацетам раствор д/ин. 200 мг/мл по 5 мл №10 (5х2) в амп.
Пирацетам капсулы по 0.4 г №60 (10х6)
Пирацетам таблетки, п/о по 200 мг №60 (10х6)
Пирацетам таблетки, п/плен. обол. по 200 мг №60 (10х6)
Пирацетам
таблетки, раствор, капсулы
10 производителей
Цены в аптеках
Ноотропил таблетки, п/плен. обол. по 800 мг №30 (15х2)
Ноотропил раствор д/ин. 20 % по 5 мл №12 в амп.
Ноотропил раствор д/перор. прим. 20 % по 125 мл во флак.
Ноотропил таблетки, п/плен. обол. по 1200 мг №20 (10х2)
Ноотропил
таблетки, раствор, капсулы
4 производителя
Цены в аптеках
Пирацетам-Дарница таблетки, п/о по 200 мг №60 (10х6)
Пирацетам-Дарница раствор д/ин. 200 мг/мл по 5 мл №10 в амп.
Пирацетам-Дарница таблетки по 400 мг №30 (10х3)
Пирацетам-Дарница
таблетки, раствор
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 400 мг №60 во флак.
Луцетам раствор д/ин. 200 мг/мл (1 г) по 5 мл №10 в амп.
Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 1200 мг №20 (10х2)
Луцетам таблетки, п/плен. обол. по 800 мг №30 во флак.
Луцетам
таблетки, раствор
Эгис Нюрт
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top