UA RU

Максивит - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить: бета-каротин - 1000 МО, вітамін А - 4000 МО, вітамін D - 400 МО, вітамін С – 90 мг, вітамін Е - 30 МО, тіамін - 2,25 мг, рибофлавін - 2,6 мг, піридоксин -3 мг, вітамін В12 – 9 мкг, ніацинамід -20 мг, пантотенова кислота – 10 мг, кальцій – 175 мг, залізо – 10 мг, магній - 100 мг, марганець – 5 мг, цинк -15 мг, мідь – 2 мг, фолієва кислота – 400 мкг, фосфор – 125 мг, йод - 0,15 мг, калій – 30 мг, біотин – 45 мкг, нікель – 5 мкг, молібден – 25 мкг, хром – 25 мкг, хлорид калію - 27,2 мг, олово – 10 мкг, селен – 25 мкг, ванадій – 10 мкг, кремній – 10 мкг;

допоміжні речовини: сахароза, магнію стеарат, натрію гліколят, повідон.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Двоопуклі таблетки овальної форми із вкрапленнями різного кольору, вкриті світло-жовтою оболонкою, з легким специфічним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника

«ФАРМЕТІКС ІНК», Канада.

3695, Аутороут де Лауреншиз, Лавал, Квк, Канада, H7L 3H7.

3695, Autoroute des Laurentides, Laval, Qc, Canada H7L 3H7.

Фармакотерапевтична група

Полівітаміни з мінералами. Код АТС А11А А.

Комплексний препарат МаксіВіт забезпечує поповнення нестачі вітамінів в організмі людини.

Одна таблетка містить добову потребу необхідних вітамінів.

Бета-каротин сприяє покращанню зору, зміцненню зубів, волосся, нігтів, позитивно впливає на шкіру. Вітаміни В1, В2, В6 сприяють нормальному функціонуванню нервової та серцево-судинної систем, впливають на білковий, ліпідний та вуглеводний обміни, а також на зір.

Вітамін С бере участь в окисно-відновних процесах, формуванні кісткової та інших тканин, впливає на згортання крові, потрібний для профілактики застудних захворювань.

Вітамін D разом із кальцієм та фосфором сприяє правильному формуванню кісткової тканини.

Вітамин Е сприяє нормальному формуванню червоних кров'яних тілець, м'язової та інших тканин. 

Фолієву кислоту застосовують у поєднанні з В12 для профілактики перніціозної анемії, оскільки фолієва кислота стимулює гемопоез.

Мікроелементи сприяють засвоєнню вітамінів і нормалізації усіх видів обміну.

Кальцій бере участь у формуванні кісток, зубів.

Залізо є важливою складовою частиною гемоглобіну, що забезпечує транспорт кисню в тканини.

Магній бере участь у формуванні м’язових і кісткових тканин. 

Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидної залози, бере участь у регуляції обміну речовин.

Фармакокінетика визначається фармакокінетикою складових препарату Максівіт.

Бета-каротин всмоктується крізь слизову оболонку тонкої кишки. Частина бета-каротину в кишечнику в присутності ферменту каротинази перетворюється в ретинал. Потім деяка кількість ретиналу окиснюється до ретинолової кислоти, і тільки половина ретиналу самостійно відновлюється до ретинолу з подальшою естерифікацією і потрапляє до лімфи. В ретинол перетворюється близько 40-50% бета-каротину.

Вітамін Е всмоктується в травному тракті за допомогою жовчі і потрапляє через лімфатичну систему в кровотік, де зв’язується з бета-ліпопротеїнами плазми. Він проникає в усі тканини і здатен накопичуватись у жировій тканині, печінці, м’язах. При дефіциті вітаміну Е в організмі відбувається його вивільнення.

Вітамін С у гідрофільному середовищі діє як біологічний антиоксидант. Він вступає в реакцію з вільними радикалами, щоб нейтралізувати первинний радикал. Таким чином, утворюється більш стабільний радикал аскорбінової кислоти, який потім вступає в різноманітні реакції у тому числі в реакції, в яких бере участь глютатіон і перетворюється знову в аскорбінову кислоту або в дигідроаскорбінову кислоту.

Тіамін і піридоксин абсорбуються у верхніх відділах кишкового тракту. Абсорбція ціанокобаламіну визначається присутністю внутрішнього фактора в шлунку та верхньому відділі кишкового тракту, в подальшому транспорт ціанокобаламіну в тканини здійснюється транспортним білком транскобаламіном ІІ.

Тіамін, піридоксин та ціанокобаламін метаболізуються в печінці. Рибофлавін перетворюється в організмі у кофермент-флавін мононуклеотид, а потім у інший кофермент-флавін - аденіндинуклеотид. Приблизно 60 % метаболітів пов’язані з плазмовими білками.

Тіамін та піридоксин виводяться нирками (8 - 10% у незміненому стані). При передозуванні значно збільшується виведення тіаміну і піридоксину через кишечник. Вітамін В 12 виводиться у жовч та проходить ентерогепатичний повторний цикл, частина призначеної дози виводиться з сечею, більша частина – протягом перших 8 годин. Однак з сечею виводиться тільки незначна частина застосованого вітаміну (від 6 до 30%). Вітамін В12 проходить через плаценту та потрапляє у грудне молоко.

Рибофлавін виводиться з сечею, частково як метаболіт.

Показання для застосування

  • Профілактика авітамінозу, гіповітамінозу і дефіциту мінеральних речовин у дорослих;
  • стани, що потребують додаткового введення вітамінів;
  • зниження імунітету, інфекційні хвороби (як допоміжна терапія);
  • як допоміжна терапія при стресах, виснаженнях, невритах, радикуліті, остеохондрозі;
  • стан після променевої терапії;
  • стан після хірургічних операцій.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. МаксіВіт протипоказаний пацієнтам із хворобою Лебера

Особливі застереження

Не перебільшувати рекомендовану дозу. Не рекомендується застосовувати МаксіВіт разом з іншими полівітамінними препаратами, щоб уникнути ризику передозування жиророзчинних вітамінів та розвитку гіпервітамінозу.

  • Застосування у період вагітності або годування груддю. Не приймати під час вагітності та в період годування груддю.
  • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
  • Діти. Не застосовувати дітям молодшим 12 років.

Спосіб застосування та дози

Застосовують дорослим та дітям старше 12 років.

Рекомендована доза - 1 таблетка на день, після їди.

Максимальна добова доза – 1 таблетка.

Тривалість застосування визначає лікар, залежно від перебігу захворювання.

Передозування

Тривале застосування високих доз може спричинити гіпервітаміноз А та D, хоча ймовірність передозування мінімальна.

Сухість у роті, алергічні реакції при індивідуальній чутливості до компонентів препарату. В усіх випадках передозування рекомендовано звертатися до лікаря.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату МаксіВіт у рекомендованих дозах виникнення побічних реакцій малоймовірне, можливий розвиток алергічних реакцій

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

МаксіВіт є полікомпонентним препаратом. Одночасне застосування з іншими лікарськими засобами з одного боку може вплинути як на активність МаксіВіту загалом, так і на кожний з його компонентів, а з другого – на активність тих лікарських засобів, які застосовуються одночасно з МаксіВітом.

Не слід запивати МаксіВіт овочевими соками, лужними напоями, щоб не зменшилося всмоктування вітамінних препаратів, які входять до його складу. Одночасне застосування МаксіВіту з препаратами пеніциліну, тетрацикліну та заліза збільшує їх всмоктування.

Одночасне застосування з МаксіВітом препаратів, які містять магній, є доцільним, оскільки магній необхідний для перетворення тіаміну у його активну форму.

МаксіВіт слід з обережністю застосовувати пацієнтами, які лікуються препаратом леводопа, оскільки вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), який входить до його складу, знижує ефект протипаркінсонічного засобу.

Термін придатності 5 роки.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі у сухому, недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 100 або по 30 таблеток у пластикових флаконах.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория Поливитамины
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A11AA - Поливитамины с минералами
Действующие вещества холекальциферол, цинк, селен, никель, цианокобаламин, йод, молибден, хром, кальция пантотенат, ретинол, кремний, ванадий, марганец, калий, кальций, аскорбиновая кислота, медь, железо, никотинамид, биотин, фолиевая кислота, бета-каротин, магний, олово, калия хлорид, токоферол, тиамин, фосфор, рибофлавин, пиридоксин
Производитель Фарметикс Инк., Канада
Инструкция по применению Максивит, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Максивит, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Максивит с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Максивит таблетки, п/о №100 во флак. пласт.
Максивит таблетки, п/о №30 во флак. пласт.
таблетки
Фарметикс Инк., Канада
Цены в аптеках

Новинки реклама

Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Top