Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Максиколд инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Максиколд - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини:  в 1 пакетику міститься:

парацетамолу 750 мг, аскорбінової кислоти 60 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг.

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, сахарин натрію, кислота лимонна безводна, натрію цитрат, крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, барвник хіноліновий жовтий Е 104, ароматизатор.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Кристалічний порошок апельсиновий яскраво-жовтого кольору зі специфічним запахом. Допускається наявність кристалів білого кольору та грудок, які легко розсипаються. Порошок розчиняється в 250 мл гарячої води з утворенням опалесціюючого розчину світло-жовтого кольору з характерним запахом апельсина.

Кристалічний порошок лимонний світло-жовтого кольору зі специфічним запахом. Допускається наявність кристалів білого кольору та грудок, які легко розсипаються. Порошок розчиняється в 250 мл гарячої води з утворенням опалесціюючого розчину світло-жовтого кольору з характерним запахом лимона.

Кристалічний порошок малиновий рожевого кольору зі специфічним запахом. Допускається наявність кристалів білого кольору та грудок, які легко розсипаються. Порошок розчиняється в 250 мл гарячої води з утворенням опалесціюючого розчину рожевого кольору з характерним запахом малини

Назва і місцезнаходження виробника

ВАТ «Фармстандарт-Лексредства».

Адреса

305022 Російська Федерація, м. Курськ, вул. 2-а Агрегатна, 1а/18.

тел/факс (4712) 34-03-13

Фармакотерапечтична група. Аналгетики і антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості. Комбінований засіб, дія якого обумовлена його складовими компонентами.

Парацетамол - впливає на центри болю й терморегуляції. Має аналгезуючу та жарознижуючу дію. Зменшує головний та м'язовий біль, явища гарячки, усуває біль у горлі.

Фенілефрин - має судинозвужувальну дію, полегшує дихання через ніс і сприяє очищенню носових ходів і навколоносових пазух.

Аскорбінова кислота - бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, підвищує стійкість організму до інфекцій.

Показання для застосування

Інфекційно-запальні захворювання (гострі респіраторні вірусні інфекції, грип), що супроводжуються високою температурою, гарячкою, головним болем, болями в суглобах та м'язах, закладенністю носа та болями в горлі та пазухах носа.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; виражені порушення функції печінки та/або нирок; гіпертиреоідизм (тиреотоксикоз); захворювання серця (виражений стеноз вустя аорти, гострий інфаркт міокарда, тахіаритмії); артеріальна гіпертензія; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів, інгібіторів МАО, у т.ч. у період до 14 днів після їх відміни; одночасний прийом інших засобів, що містять парацетамол, та засобів для полегшення симптомів "застуди", грипу і закладенності носа; гіперплазія передміхурової залози; закритокутова глаукома; дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження

Перед вживанням препарату консультація лікаря необхідна у випадку: застосування метоклопраміду, домперидону, колестираміну, антикоагулянтів (варфарин).

ЩОБ УНИКНУТИ ТОКСИЧНОГО УРАЖЕННЯ ПЕЧІНКИ, ПАРАЦЕТАМОЛ НЕ СЛІД ПОЄДНУВАТИ З ПРИЙОМОМ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, А ТАКОЖ ПРИЙМАТИ ОСОБАМ, СХИЛЬНИМ ДО ХРОНІЧНОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При вживанні препарату у період вагітності можливе проникнення компонентів препарату (парацетамол) через плаценту до плоду та розвиток тератогенного ефекту у плода. Застосування препарату під час вагітності можливо тільки у випадках, коли на думку лікаря користь від застосування переважає потенційний ризик.

Парацетамол виділяється в грудне молоко. При необхідності короткострокового застосування препарату у період годування груддю можна не припиняти годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Оскільки активні компоненти препарату не мають седативного ефекту, при прийомі в рекомендованих дозах, обмежень щодо керування автомобілем та до роботи з механізмами немає.

Застосування у дітей.

Препарат не застосовують дітям віком до12 років.

Особливості застосування

НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ЗАЗНАЧЕНОЇ ДОЗИ. У випадку передозування хворому слід негайно звернутися за медичною допомогою, оскільки існує ризик виникнення відстрочених ознак серйозного ураження печінки.

Спосіб застосування та дози

Вміст одного пакетика розчинити до повного розчинення у 250 мл гарячої води та вживати гарячим.

Дорослі: один пакетик кожні 4-6 годин. Не приймати більше 4 пакетиків протягом 24 годин.

Не приймати препарат частіше, ніж через 4 години.

Діти віком від 12 років: один пакетик кожні 6 годин. Не приймати більше 3 пакетиків протягом 24 годин.

Препарат не рекомендується застосовувати більше 5 днів як знеболюючий засіб і 3 днів як жарознижуючий засіб. Якщо симптоми зберігаються переглянути тактику лікування.

Передозування

Симптоми: Передозування обумовлене, як правило, парацетамолом. Можливі: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання, підвищення активності "печінкових" трансаміназ, гепатонекроз, збільшення протромбінового часу. При підозрі на передозування необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою.

Лікування: промивання шлунка, з наступним призначенням активованого вугілля, симптоматична терапія. Специфічним антидотом при отруєнні парацетамолом є N-ацетилцистеїн.

Побічні реакції

Парацетамол: можливі алергічні реакції (шкірний висип, кропивниця, ангіоневротичний набряк); рідко - тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.

Фенілефрин може спричинити нудоту, головний біль, незначне підвищення артеріального тиску і, у рідких випадках, відчуття серцебиття, які проходять після відміни препарату.

При тривалому застосуванні в дозах, що значно перевищують рекомендовані, підвищується ймовірність порушення функції печінки та нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Підсилює ефекти інгібіторів МАО, седативних засобів, етанолу. Антидепресанти, протипаркинсонічні та антипсихотичні засоби та похідні фенотіазину підвищують ризик затримки сечі, сухості у роті, запору. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів. Галотан підвищує ризик шлуночкової аритмії. Фенілефрин знижує гіпотензивний ефект гуанетидину. Гуанетидин підсилює альфа-адреностимулюючий, а трицикличні антидепресанти - симпатомиметичний ефект фенілефрину.

Ризик розвитку гепатотоксичної дії підвищується при одночасному прийомі барбітуратів, дифеніну, карбамазепіну, рифампіцину, зидовудіну та інших індукторів мікросомальних ферментів печінки.

Термін придатності

2 роки.

Препарат не можна застосовувати після дати, зазначеної на упаковці.

Умови зберігання

У сухому місці при температурі не вище 25 0С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Порошок для приготування розчину для прийому внутрішньо (з апельсиновим, лимонним, малиновим смаком).

По 5 г у термозаварювальному пакетику з матеріалу комбінованого.

5 або 10 пакетиків у пачці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дозировка Максиколд с апельс. вкус. порошок д/ор. р-ра по 5 г в пак. №10
Производитель Фармстандарт-Лексредства, ОАО, Российская Федерация
МНН Comb drug
Фарм. группа Аналгетики та антипiретики.
Регистрация № UA/7245/01/01 от 31.10.2007. Приказ № 663 от 31.10.2007
Код АТХ

Найдено 1 аптека

Киев, ул.Галицкая 13
  (044) 451-61-XX
Максиколд рино [пор для приг. р-р для приема внутрь малина.) №5
Россия
21000
Максиколд рино пор д/р-ра внутрь 15г №10 лимон
Россия
22000
Максиколд лор спрей 0,2% 40мл
Россия
27000
Найдено 1 аптека Все аптеки
Top