Медогистин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Медогистин таблетки по 16 мг №30 (10х3)

Склад

діюча речовина: бетагістину дигідрохлорид;

1 таблетка містить бетагістину дигідрохлориду 16 мг або 24 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза мікрокристалічна; кислота лимонна безводна; повідон; кросповідон; олія рослинна гідрогенізована.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 16 мг: білі або майже білі плоскі круглі таблетки, з фаскою і рискою, діаметром приблизно 9 мм;

таблетки по 24 мг: білі або майже білі плоскі круглі таблетки з фаскою і рискою, діаметром приблизно 10 мм.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування вестибулярних порушень.

Код АТХ N07C A01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії бетагістину вивчений лише частково. Існує декілька достовірних гіпотез, що підтверджують дані досліджень на тваринах та з участю людей.

Вплив бетагістину на гістамінергічну систему.

Встановлено, що бетагістин частково проявляє агоністичну активність щодо Н1-рецепторів, а також антагоністичну активність щодо Н3-рецепторів гістаміну в нервовій тканині та має незначну активність щодо Н2-рецепторів гістаміну. Бетагістин збільшує обмін та вивільнення гістаміну шляхом блокування пресинаптичних Н3-рецепторів та індукції процесу зниження кількості відповідних Н3-рецепторів.

Бетагістин може збільшити кровотік до кохлеарної зони, а також до всього головного мозку.

Фармакологічні дослідження на тваринах продемонстрували покращення кровообігу в судинах stria vascularis внутрішнього вуха, можливо, за рахунок розслаблення прекапілярних сфінктерів у системі мікроциркуляції внутрішнього вуха. Бетагістин також виявив збільшення мозкового кровотоку в організмі людини.

Бетагістин сприяє вестибулярній компенсації.

Бетагістин прискорює відновлення вестибулярної функції після однобічної нефректомії у тварин, прискорюючи і полегшуючи процес центральної вестибулярної компенсації. Цей ефект характеризується посиленням регуляції обміну і вивільнення гістаміну та реалізується в результаті антагонізму H3-рецепторів. У людей під час лікування бетагістином також зменшувався час відновлення вестибулярної функції після нейроектомії.

Бетагістин змінює активність нейронів у вестибулярних ядрах.

Було також встановлено, що бетагістин виявляє дозозалежний інгібуючий вплив на генерацію пікових потенціалів у нейронах латеральних і медіальних вестибулярних ядер.

Фармакодинамічні властивості бетагістину, як це було показано на тваринах, можуть забезпечити позитивний терапевтичний ефект препарату у вестибулярній системі.

Була показана ефективність бетагістину у ході досліджень для пацієнтів з вестибулярним запамороченням та хворобою Меньєра, що проявлялося зменшенням тяжкості та частоти нападів запаморочення.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

При пероральному введенні бетагістин швидко і практично повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Після всмоктування препарат швидко і майже повністю метаболізуєтся з утворенням метаболіту 2-піридилоцтової кислоти (який не має фармакологічної дії). Рівень концентрації бетагістину у плазмі крові дуже низький (нижче за межу виявлення 100 пг/мл). Тому всі фармакокінетичні аналізи проводяться шляхом вимірювання концентрації метаболіту 2-піридилоцтової кислоти у плазмі крові і сечі.

При прийомі препарату з їжею максимальна концентрація (Сmax) бетагістину нижча, ніж при прийомі натще. При цьому повне всмоктування бетагістину ідентичне в обох випадках. Отже, прийом їжі лише уповільнює процес всмоктування препарату.

Розподіл.

Відсоток бетагістину, що зв’язується з білками плазми крові, становить менше 5 %.

Біотрансформація.

Після всмоктування бетагістин швидко і майже повністю метаболізується у 2-піридилоцтову кислоту (яка не має фармакологічної активності).

Після прийому бетагістину всередину концентрація 2-піридилоцтової кислоти у плазмі крові (та в сечі) досягає свого максимуму через 1 годину після прийому препарату та зменшується з періодом напіввиведення близько 3,5 години.

Виведення.

2-піридилоцтова кислота швидко виводиться з сечею. При прийомі препарату в дозуванні 8-48 мг близько 85 % початкової дози виявляється в сечі. Виведення бетагістину нирками або з калом незначне.

Лінійність.

Швидкість відновлення залишається постійною при пероральному прийомі 8-48 мг препарату, що вказує на лінійність фармакокінетики бетагістину і дає змогу припустити, що задіяний метаболічний шлях залишається не інтенсивним.

Показання

Хвороба і синдром Меньєра, які характеризуються трьома основними симптомами:

  • запамороченням, що іноді супроводжується нудотою і блюванням;
  • зниженням слуху (туговухістю);
  • шумом у вухах.

Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Феохромоцитома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження in vivo щодо вивчення взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводили. На основі даних дослідження in vitro не очікується пригнічення активності цитохромних ферментів P450 in vivo.

Дані, отримані в умовах in vitro, свідчать про пригнічення метаболізму бетагістину препаратами, що інгібують активність моноамінооксидази (МАО), у тому числі підтип В МАО (наприклад селегінін). Рекомендується проявляти обережність при одночасному застосуванні бетагістину та інгібіторів МАО (включаючи вибірково підтип В МАО).

Оскільки бетагістин є аналогом гістаміну, взаємодія бетагістину з антигістамінними препаратами може теоретично вплинути на ефективність одного з цих препаратів.

Особливості застосування

Під час лікування препаратом Медогістин необхідно ретельно контролювати стан пацієнтів з бронхіальною астмою та/або виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Відсутні дані щодо застосування бетагістину вагітним жінкам. Оскільки дослідження репродуктивної токсичності у тварин не завжди дають змогу оцінити можливість токсичних ефектів на вагітність, розвиток ембріона/плода, пологи та постнатальний розвиток людини, препарат слід приймати тільки при наявності безперечної потреби і під безпосереднім наглядом лікаря.

Проникнення бетагістину у грудне молоко не вивчали. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Бетагістин, відповідно до даних клінічних досліджень, не має значного впливу або ефектів, що потенційно впливають на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози

Добова доза для дорослих становить 24-48 мг, рівномірно розподілена для прийому протягом доби.

Таблетки по 16 мг
Таблетки по 24 мг
½-1 таблетка
3 рази на добу
1 таблетка
2 рази на добу

Приймати таблетки бажано після прийому їжі. Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ефекту. Зменшення симптомів інколи спостерігається тільки після двох-трьох тижнів лікування. Найкращі результати досягаються при прийомі препарату протягом кількох місяців. Існують дані про те, що призначення лікування на початку захворювання запобігає його прогресуванню та/або втраті слуху на пізніх стадіях.

Пацієнти літнього віку. Хоча на даний час дані клінічних досліджень у цій групі пацієнтів обмежені, широкий досвід застосування препарату у післяреєстраційному періоді допускає, що корекція дози для популяції пацієнтів не потрібна.

Ниркова недостатність. У цій групі пацієнтів спеціальних клінічних випробувань не проводили, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність. У цій групі пацієнтів спеціальних клінічних випробувань не проводили, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Діти

У зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності застосування препарату Медогістин не рекомендується призначати дітям.

Передозування

Відомо кілька випадків передозування препарату. У деяких пацієнтів спостерігалися легкі і помірні симптоми (нудота, сонливість, біль у животі) після прийому препарату в дозах до 640 мг. Серйозніші ускладнення (судоми, серцево-легеневі ускладнення) спостерігалися при навмисному прийомі підвищених доз бетагістину, особливо у поєднанні з передозуванням інших лікарських засобів.

Лікування передозування повинно включати симптоматичну терапію.

Побічні реакції

Нижчезазначені побічні реакції класифіковані за такою частотою: (дуже часто ≥ 1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), поодинокі (від ≥1/10000 до <1/1000), рідкісні (<1/10000).

З боку шлунково-кишкового тракту. Часто: нудота та диспепсія.

З боку нервової системи. Часто: головний біль.*

*Частота виникнення головного болю у групі пацієнтів, які отримували плацебо (5,9 % у 457 пацієнтів), була подібною до частоти виникнення у групі прийому бетагістину (5,1 % у 468 пацієнтів).

Окрім випадків, про які повідомлялося під час клінічних досліджень, про нижчезазначені небажані явища повідомлялося спонтанно у ході постмаркетингового застосування та в науковій літературі. З наявних даних частота не може бути встановлена, тому вона класифікована як невідома.

З боку імунної системи. Реакції гіперчутливості, у т. ч. негайного типу (наприклад, повідомлялося про випадки розвитку анафілаксії). 

З боку шлунково-кишкового тракту. Скарги на незначні розлади шлунка (блювання, біль по ходу шлунково-кишкового тракту, біль в абдомінальній ділянці внаслідок здуття та метеоризму). Ці побічні ефекти зазвичай зникають при прийомі препарату з їжею або після зменшення дози. 

З боку шкіри і підшкірної клітковини. Спостерігалися реакції гіперчутливості шкіри та підшкірної жирової клітковини, зокрема ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж і кропив’янка.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

1. Медокемі ЛТД (Центральний Завод)/

Medochemie LTD (Central Factory).

2. Фармацевтіш Аналітіш Лабораторіум Дуівен Б.В./

Farmaceutisch Analytisch Laboratorium Duiven B.V.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

1. 1-10 вул. Константинуполес, Лімассол, 3011, Кіпр/

1-10 Constantinoupoleos Street, Limassol, 3011, Cyprus.

2. Діяграф 30, Дуівен, 6921РЛ, Нідерланди/

Dijkgraaf 30, Duiven, 6921RL, Netherlands.

Дата последнего обновления: 21.08.2017

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация N07CA01 - Бетагистин
Действующие вещества бетагистин
Производитель Медокеми ЛТД, Кипр

Найдено 2364 аптеки

D.S.
Винники, ул.Галицкая 18
Медогістин табл 16 мг н 30
Медокемі
от 108,16
Медогістин табл 24 мг н 30
Медокемі
от 123,25
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Медогистин таб.16мг № 30 (10х3)
Медокеми ЛТД
от 109,80
Медогистин таб.24мг № 30 (10х3)
Медокеми ЛТД
от 111,77
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 82,37
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Медогистин табл. 16мг №30
Медокеми
от 93,25
Медогистин табл. 24мг №30
Медокеми
от 105,16
Аптека НЦ
Киев, пр.Свободы 17
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 95,83
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 83,42
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 96,71
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 103,86
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 83,07
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 96,38
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 83,28
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 96,62
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 83,13
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 95,82
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 96,05
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Медогистин табл. 16 мг блистер в коробке №30
Медокеми Лтд Кипр
от 83,22
Медогистин табл. 24 мг блистер №30
Медокеми Лтд Кипр
от 110,06
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Медогистин таблетки 16мг №30
Медокеми ЛТД (Кипр)
от 102,90
Медогистин таблетки 24мг №30
Медокеми ЛТД (Кипр)
от 105,00
Аптека для економних
Киев, ул.Дорогожицкая 17А
Медогистин таб.16мг № 30 (10х3)
Медокеми ЛТД
от 115,22
Медогистин таб.24мг № 30 (10х3)
Медокеми ЛТД
от 128,45
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Медогистин таб 16мг №30 |
MEDOCHEMIE
есть
Медогистин таб 24мг №30 |
MEDOCHEMIE
есть
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Медогистин табл. 16мг №30
Medochemie
есть
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Медогистин табл. 24мг №30
Медокеми
от 96,46
Медогистин табл. 16мг №30
Медокеми
от 97,57
Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Медогистин табл. 24 мг №30
MEDOCHEMIE
от 110,98
Медогистин табл. 16 мг №30 (10х3)
MEDOCHEMIE
от 116,95
Полимед
Одесса, ул.Балковская 28
Медогистин табл. 24 мг №30
MEDOCHEMIE
от 112,06
Медогистин табл. 16 мг №30 (10х3)
MEDOCHEMIE
от 123,50
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Медогистин табл. 24 мг №30
MEDOCHEMIE
от 119,50
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Медогістин 24 мг №30 табл.
Медокемі
от 106,26
Мед-Сервис
Львов, ул.Городоцкая 141-143
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Червоноград, ул.Сокальская 6 (пом.117)
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Владимир-Волынский, ул.Ковельская 12
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Львов, пр.Червоной калини 109
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 88,10
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 99,45
Мед-Сервис
Ровно, ул.Соборная 19/21
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Покровск, ул.Центральная 146
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Северокольцевая 15
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Умань, ул.Небесной сотни 7
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Харьков, пр.Науки 39
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Доценко 2
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 127,40
Мед-Сервис
Кривой Рог, ул.Лисового 15/2
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Мед-Сервис
Днепр, пр.Героев 11-б
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Харьков, ул.Грицевца 37
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 98,70
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Покров, ул.Центральная 38
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 99,35
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 114,55
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Медогістин 24 мг №30 табл.
Медокемі
есть
D.S.
Львов, ул.Стрыйская 107
Медогістин табл 16 мг н 30
Медокемі
от 103,79
Медогістин табл 24 мг н 30
Медокемі
от 116,89
Мед-Сервис
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 41
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 15
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Киев, ул.Александра Архипенко 8
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Шевченко 22
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Мед-Сервис
Дрогобыч, пл.Рынок 27
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Чортков, ул.Степана Бандеры 11
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мед-Сервис
Павлоград, ул.Соборная 93/2
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Медогистин таблетки по 16мг №30
Медокеми ЛТД, Кипр
есть
Медогистин таблетки по 24мг №30
Медокеми ЛТД, Кипр
есть
Мед-Сервис
Сумы, ул.Леси Украинки 6
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 97,00
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 8А
Медогистин табл. 16 мг №30 (10х3)
MEDOCHEMIE
от 101,02
Мед-Сервис
Тернополь, ул.Черновола 12
Медогистин табл. 16 мг №30
Медокеми ЛТД
от 92,71
Медогистин табл. 24 мг №30
Медокеми ЛТД
от 104,21
  • Медогистин таблетки по 16 мг №30 (10х3)
  • Медогистин таблетки по 24 мг №30 (10х3)
Инструкция по применению Медогистин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Медогистин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Медогистин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Вестибо таблетки по 8 мг №30 (10х3)
Вестибо таблетки по 16 мг №30 (10х3)
Вестибо таблетки по 24 мг №20 (10х2)
Вестибо таблетки по 24 мг №60 (15х4)
Вестибо
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Вестинорм таблетки по 8 мг №30 (10х3)
Вестинорм таблетки по 16 мг №30 (10х3)
Вестинорм таблетки по 24 мг №30 (10х3)
Вестинорм таблетки по 24 мг №60 (10х6)
Вестинорм
таблетки
Фармак
Цены в аптеках
Бетасерк таблетки по 8 мг №30 (15х2)
Бетасерк таблетки по 24 мг №20
Бетасерк таблетки по 16 мг №30 (15х2)
Бетасерк таблетки по 24 мг №60 (20х3)
Бетасерк
таблетки, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Медогистин таблетки по 16 мг №30 (10х3)
Медогистин таблетки по 24 мг №30 (10х3)
Медогистин
таблетки
Медокеми ЛТД, Кипр
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top