Мексикор капсулы по 100 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках

Мексикор капсулы по 100 мг №20 (10х2)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина:

1 капсула містить етилметилгідроксипіридину сукцинату

у перерахуванні на 100 % речовину100 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, лактоза моногідрат, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна;

оболонка капсули: титану діоксид (Е 171), желатин, барвник жовтий захід (Е 110), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

Тверді желатинові капсули №2 жовтого кольору. Вміст капсул – гранулят, який містить гранули та порошок білого та білого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні препарати. Інші кардіологічні препарати.

Код АТХ С01Е В.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мексикор® зменшує прояв окисного стресу, гальмує вільнорадикальне перекисне окиснення ліпідів та підвищує активність антиоксидантної системи ферментів. Мексикор® покращує клітинний енергообмін, активує енергосинтезуючі функції мітохондрій, посилює компенсаторну активацію аеробного гліколізу та знижує ступінь пригнічення окисних процесів у циклі Кребса. Енергосинтезуючий ефект препарату пов’язаний зі збільшенням доставки та споживання клітинами сукцинату, реалізацією феномену швидкого окису янтарної кислоти сукцинатдегідрогеназою, а також з активацією мітохондріального дихального ланцюга.

При дисоціації препарату Мексикор® у клітині на сукцинат і похідне 3-оксипіридину, останній виявляє антиоксидантну дію, яка стабілізує клітинні мембрани та відновлює функціональну активність клітин. Чинить модулюючий вплив на мембранозв’язані ферменти (кальцій незалежну фосфодіестеразу, аденілатциклазу, ацетилхолін естеразу) іонні канали та рецепторні комплекси, що сприяє збереженню структурно-функціональної цілісності біомембран, покращує транспорт нейромедіаторів та синаптичну передачу. Діє на метаболізм та кровопостачання головного мозку, мікроциркуляцію та реологічні властивості крові, зменшує агрегацію тромбоцитів.

Сприяє відновленню функціонального стану ішемізованого міокарду, скорочувальної функції серця, також зменшує прояв систолічної та діастолічної дисфункції лівого шлуночка. В умовах коронарної недостатності збільшує колатеральне кровопостачання ішемізованого міокарда та активує енергосинтезуючі процеси у зоні ішемії, тим самим сприяє збереженню кардіоміоцитів та підтримці їх функціональної активності. Відновлює скоротливість міокарда при зворотній серцевій дисфункції.

У хворих на стабільну стенокардію напруження сприяє підвищенню толерантності до фізичного навантаження та антиангінальної активності нітропрепаратів.

Мексикор® стабілізує мембранні структури судинної стінки, інгібує агрегацію еритроцитів, нормалізує порушення мікроциркуляції на ранніх стадіях атерогенезу, володіє гіполіпідемічною дією, зменшує вміст загального холестерину та ліпопротеїдів низької щільності.

Мексикор® має нейропротекторну дію на функціональну активність та метаболізм ішемізованого головного мозку, підвищує стійкість кровообігу головного мозку в умовах гіпоперфузії, попереджає зниження кровотоку головного мозку у реперфузійному періоді після ішемії. Препарат сприяє адаптації до ішемії, гальмуючи виснаження вуглеводних запасів, блокуючи постішемічне зниження утилізації глюкози та кисню головним мозком та перешкоджає прогресивному накопиченню лактату.

Мексикор® має ноотропні властивості, попереджає та зменшує порушення пам’яті, здатності до навчання, які виникають при гострих та хронічних судинних захворюваннях головного мозку, при легких та помірних когнітивних порушеннях різного ґенезу, чинить антиоксидантний ефект, підвищує концентрацію уваги та працездатність.

При застосуванні у хворих на гостре порушення мозкового кровообігу знижує прояв клінічних симптомів інсульту та позитивно впливає на перебіг реабілітаційного періоду.

Мексикор® володіє селективною дією, не супроводжується седацією та міорелаксацією, усуває тривожність, страх, напруження, неспокій, підвищує можливість адаптації та емоціональний статус.

Фармакокінетика.

Після застосування внутрішньо Мексикор® швидко та повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Швидко розподіляється в органах та тканинах. Час досягнення максимальної концентрації у плазмі крові (Тmax) знаходиться у діапазоні від 0,46 до 0,5 години. Середній час розподілення препарату в організмі становить 4,9–5,2 години. Метаболізується у печінці шляхом глюкуронування.

Ідентифіковано 5 метаболітів: 3-оксипіридину фосфат – утворюється у печінці та з участю лужної фосфатази розпадається на фосфорну кислоту та 3-оксипіридин; другий метаболіт – фармакологічно активний, утворюється у великих кількостях та виявляється у сечі на 1–2 добу після прийому препарату; третій – виводиться нирками у великій кількості; четвертий та п’ятий – глюкуронконкон’югати.

Період напіввиведення (Т1\2el) Мексикору® становить 4,7–5 годин. У середньому за 12 годин нирками екскретується 0,3 % незміненого препарату та 50 % у вигляді глюкуронкон’югату від введеної дози. Найбільш інтенсивно Мексикор® та його глюкуронкон’югати виводяться у перші 4 години після прийому препарату. Показники виведення нирками незміненого препарату та метаболітів мають значну індивідуальну варіабельність.

Показання

  • комплексна терапія ішемічної хвороби серця;
  • комплексна терапія ішемічного інсульту;
  • дисциркуляторна енцефалопатія;
  • легкі та помірні когнітивні розлади різного генезу.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату, печінкова або ниркова недостатність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Посилює дію бензодіазепінових анксіолітиків, протисудомних засобів (карбамазепіну), протипаркінсонічних засобів (леводопи).

Підвищує антиангінальну активність нітропрепаратів та гіпотензивну дію інгібіторів ангіотензинперетворювального фермента (АПФ) та бета-адреноблокаторів.

Сумісне застосування Мексикору® з нібетаном, пропранололом та верапамілом зменшує ризик розвитку аритмогенних ефектів.

Зменшує токсичний ефект етанолу.

Особливості застосування

Особливої уваги потребує призначення Мексикору® хворим з обтяжливим алергологічним анамнезом.

Оскільки препарат містить лактозу, пацієнти з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не повинні приймати цей препарат. Препарат містить барвник «жовтий захід» Е 110, який може викликати алергічні реакції. В окремих випадках, особливо у схильних пацієнтів, у пацієнтів з бронхіальною астмою при підвищеній чутливості до сульфітів можливий розвиток тяжких реакцій гіперчутливості.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

На період лікування препаратом бажано утриматись від занять небезпечними видами діяльності, які потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій, враховуючи імовірність побічних ефектів, що можуть впливати на швидкість реакції та концентрацію уваги.

Спосіб застосування та дози

Мексикор® призначають внутрішньо. Терапевтичні дози та термін лікування визначається лікарем залежно від нозологічної форми захворювання та чутливості хворого до дії препарату.

Починають лікування з дози 100 мг 3 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до отримання терапевтичного ефекту.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 800 мг, разова – 200 мг. Добову дозу препарату бажано розподілити на 3 прийоми протягом дня.

Тривалість курсу терапії Мексикором® у хворих на ішемічну хворобу серця та з порушеннями кровообігу головного мозку становить не менше 1,5-2 місяців. Повторні курси терапії за рекомендацією лікаря бажано проводити у весняно-осінні періоди.

У комплексній терапії дисциркуляторної енцефалопатії, легких та помірних когнітивних розладів препарат призначається у дозі по 100 мг 3-4 рази на добу. Тривалість лікування визначає лікар залежно від перебігу хвороби, стану пацієнта.

Курсову терапію Мексикором® завершувати поступово, зменшуючи щодобово дозу препарату на 100 мг щодоби.

Діти

Контрольованих клінічних досліджень з безпеки застосування препарату дітям не проводилось, тому цій категорії пацієнтів препарат не застосовувати.

Передозування

У зв’язку з низькою токсичністю препарату передозування малоймовірне. При випадковому передозуванні можливий розвиток порушень сну (безсоння, сонливість).

Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Зазвичай препарат переноситься добре. У рідких випадках можлива поява алергічної реакції, диспепсичних розладів, діареї, нудоти та сухості в порожнині рота, відчуття тривоги, емоційна реактивність, дистальний гіпергідроз, головний біль, порушення координації, підвищення або зниження артеріального тиску, які швидко зникають самостійно або при відміні препарату.

При тривалому застосуванні можлива поява метеоризму, порушення сну (сонливість або порушення засинання).

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері; 2 блістери у пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПрАТ «Технолог», Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

ПрАТ «Технолог»: 20300, Черкаська обл., місто Умань, вулиця Стара прорізна, будинок 8.

Заявник

ТОВ «ЗДРАВО», Україна

Місцезнаходження заявника та/або представника заявника

Заявник: 04071, м. Київ,

вул. Хорива, 39-41, оф.82,

тел. (044) 503-78-68

Дата последнего обновления: 29.07.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Мексикор, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мексикор, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мексикор с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/4971/02/01 от 06.03.2015 (приказ 124(2))
Действующие вещества мексидол
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Запрещено

Найдено 1811 аптек

Фарм-союз
Шостка, ул.Свободы 27/8
Мексикор капс.100мг №20
Технолог ЗАО
от 99.90
Аптека оптових цен
Харьков, ул.Даргомыжского 32
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 278
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека низкие цены №1
Краматорск, ул.Парковая 38
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 107.76
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 274
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Больничная 2
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 108.76
Аптека оптовых цен
Энергодар, ул.Казацкая 16В
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.34
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 48
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека 911
Кривой Рог, ул.Владимира Терещенко 1А
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Сергея Грицевца 35
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Беркоса 98
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека оптовых цен
Лисичанск, пр.Победы 94
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 101.20
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Металлургов 102
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 47
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 107.06
1 Социальная аптека
Ивано-Франковск, пл.Привокзальная 9
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 107.78
Сімейна Аптека
Дрогобыч, ул.Тараса Шевченко 1
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 138.50
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Шевченко 98
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека оптовых цен
Северодонецк, пр.Химиков 38/19
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
1 Социальная аптека
Белая Церковь, ул.Ярослава Мудрого 5/13
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 111.10
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Гагарина 38
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
1 Социальная аптека
Днепр, ул.Пастера 6А
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 111.80
1 Социальная Аптека
Мелитополь, пр.Хмельницкого 51
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 104.60
Аптека оптовых цен
Селидово, ул.Карла Маркса 33А
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Express Pharm
Киев, ул.Багговутовская 17-21
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 107.78
Аптека оптовых цен
Бахмут, ул.Торговая 1
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 21
Мексикор капс. 100 мг n20
ЭКОФАРМИНВЕСТ
есть
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Школьная 9
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 90.92
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Дворцовая 13
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 106.72
1 Социальная Аптека
Одесса, пр.Шевченко 17
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 107.78
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Драгомировская 2
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 104.14
Аптека Доброго Дня
Запорожье, пр.Инженера Преображенского 13 (Амстор)
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 129.50
Аптека оптовых цен
Николаев, пр.Центральный 148А/2
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Полимед
Одесса, ул.Сергея Ядова 14
Мексикор капс. 100 мг n20
ЭКОФАРМИНВЕСТ
от 140.25
Аптека оптовых цен
Бахмут, ул.Юбилейная 85Б
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 88.02
Аптека оптовых цен
Угледар, ул.30-летия Победы 7 (пом.9)
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 100.88
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Парковая 38Б
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.32
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Строителей 12
Мексикор капс.100мг n20
Технолог (Украина, Умань)
от 112.05
Полимед
Одесса, ул.Бунина 1
Мексикор капс. 100 мг n20
ЭКОФАРМИНВЕСТ
от 140.50
Країна здоров'я
Киев, ул.Соломенская 21
Мексикор капс 100мг №20
Технолог ЗАО
от 113.37
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Мексикор капс. 100 мг н 20
Лекхім
от 103.55
Аптека оптовых цен
Нововолынск, пр.Победы 2А
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Новоселовская 2Г
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.36
Виталюкс
Киев, ул.Е. Харченко 31
Мексикор капс. 100мг №20
Мосхимфармпрепараты
от 113.83
Полимед
Раздельная, ул.Привокзальная 2
Мексикор капс. 100 мг n20
ЭКОФАРМИНВЕСТ
от 142.25
Аптека оптовых цен
Коростень, ул.Героев Чернобыля 29А
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 105.16
Аптека Доброго Дня
Кременчуг, ул.Пролетарская 29/35 (ТЦ Голлівуд)
Мексикор 100мг №20 капс.
Технолог ЧАО (Украина, Умань) (м)
от 137.50
Viridis
Киев, ул.Михаила Ломоносова 60/5
Мексикор капс. 100мг №20
ТЕХНОЛОГ ЗАО
от 111.75
Аптека оптовых цен
Мирноград, мкр.Молодёжный 1 (пом. 94)
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 109.30
Фарм-союз
Киев, ул.Петра Запорожца 26
Мексикор капс.100мг №20
Технолог ЗАО
от 99.02
Аптека оптовых цен
Северодонецк, ул.Курчатова 30-А
Мексикор капс. 100мг №20
ПРАТ ТЕХНОЛОГ
от 93.60

Рекомендуем посмотреть

Армадин раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Армадин
раствор
Лекхим (группа фарм. компаний)
Цены в аптеках
Нейротропин-Мексибел раствор д/ин. 5 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Нейротропин-Мексибел
раствор
Белмедпрепараты
Цены в аптеках
Мексиприм таблетки, п/плен. обол. по 125 мг №30 (10х3)
Мексиприм раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Мексиприм таблетки, п/плен. обол. по 125 мг №60 (10х6)
+4
Мексиприм
таблетки, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Мексикор капсулы по 100 мг №20 (10х2)
Мексикор раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Мексикор
капсулы, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top