Мемокс 10 таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)

Цены в аптеках

Мемокс 10 таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)

Склад

діюча речовина: мемантин;

1 таблетка містить мемантину гідрохлориду 10 мг або 20 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

суміш для плівкового покриття: лактози моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (E 171), поліетиленгліколь 4000 (макрогол), для таблеток 20 мг: заліза оксид жовтий (E 172), заліза оксид червоний (E 172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

«Мемокс 10»: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою білого кольору, з гравіруванням «M9MN» і «10» з одного боку і рискою – з іншого.

«Мемокс 20»: таблетки овальної форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою червоно-коричневого кольору, з гравіруванням «M9MN 20» з одного боку і рискою – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТХ N06D X01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

У проявах симптомів і прогресуванні нейродегенеративної деменції важливу роль відіграє порушення глутаматергічної нейротрансмісії, особливо за участю NMDA-рецепторів (N-метил-D-аспартат).

Мемантин являє собою потенціалзалежний, середньої афінності неконкурентний антагоніст NMDA-рецепторів. Мемантин регулює ефекти патологічно підвищених рівнів глутамату, який може призвести до дисфункції нейронів.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Абсолютна біодоступність мемантину становить приблизно 100 %, час досягнення максимальнї концентрації у плазмі крові (tmax) – від 3 до 8 годин. Ознак впливу вживання їжі на всмоктування препарату немає.

Розподіл.

Добова доза 20 мг обумовлює стабільну концентрацію мемантину у плазмі крові у межах від 70 до 150 нг/мл (0,5>1 мкмоль) зі значними індивідуальними варіаціями.

При застосуванні добових доз від 5 до 30 мг відношення вмісту препарату у цереброспінальній рідині та сироватці крові дорівнює 0,52. Приблизно 45 % мемантину зв’язується з протеїнами плазми крові.

Біотрансформація.

В організмі людини близько 80 % мемантину циркулює у вигляді вихідної речовини, основні метаболіти не мають NMDA-антагоністичних властивостей. Участі цитохрому Р450 у метаболізмі in vitro не виявлено.

Елімінація.

Мемантин елімінується за кривою моноекспоненціальної залежності із проміжком t1/2 період напіввиведення від 60 до 100 годин. У людей з нормальною функцією нирок загальний кліренс (Cltot) дорівнює 170 мл/хв/1,73 м2. Ниркова стадія фармакокінетики мемантину включає також канальцеву реабсорбцію.

Швидкість ниркової елімінації мемантину в умовах лужної реакції сечі може знижуватися у 7-9 разів. Олужнення сечі може відбуватися у результаті суттєвих змін дієти, наприклад заміни багатого на м’ясні страви раціону вегетаріанським чи внаслідок інтенсивного прийому антацидних шлункових засобів.

Лінійність.

Фармакокінетика має лінійний характер у діапазоні доз 10-40 мг.

Фармакодинамічний/фармакокінетичний зв’язок.

При дозі мемантину 20 мг на добу рівень вмісту у цереброспінальній рідині відповідає величині ki (константа гальмування) мемантину, що становить 0,5 мкмоль у ділянці фронтальної кори головного мозку людини.

Показання

Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня до тяжких форм.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід уникати одночасного застосування мемантину та амантадину через ризик фармакотоксичного психозу. Обидві сполуки є хімічно пов’язаними NMDA-антагоністами. Те ж саме може стосуватися кетаміну і декстрометорфану. В одному опублікованому звіті зазначалося також про можливий ризик комбінації мемантину й фенітоїну.

Механізм дії передбачає можливе посилення ефектів L-допа, допамінергічних агоністів та антихолінергічних засобів при одночасному застосуванні таких NMDA-антагоністів, як мемантин. Можливе послаблення ефектів барбітуратів та нейролептичних засобів. Сумісне призначення мемантину та спазмолітичних засобів, дантролену або баклофену може модифікувати їх ефекти, що може обумовити необхідність корекції доз.

Інші лікарські засоби, такі як циметидин, ранітидин, прокаїнамід, хінідин, хінін та нікотин, які використовують ту ж катіонну транспортну систему нирок, що й амантадин, можливо, також здатні взаємодіяти з мемантином, обумовлюючи потенційний ризик підвищення рівнів вмісту цих препаратів у плазмі крові. При сумісному призначенні мемантину з гідрохлоротіазидом чи будь-яким комбінованим препаратом, який містить гідрохлоротіазид, можливе зниження рівня вмісту останнього у сироватці крові.

Були повідомлення про окремі випадки підвищення міжнародного нормалізованого співвідношення (МНС) при застосуванні мемантину пацієнтам, які приймають варфарин. Хоча причинний зв’язок не встановлений, необхідний ретельний моніторинг протромбінового часу або МНС у пацієнтів, які одночасно приймають пероральні антикоагулянти.

Суттєвих ефектів взаємодії мемантину з глібуридом/метформіном, донепезилом або галантаміном не виявлено.

Мемантин in vitro не є інгібітором СYР 1А2, 2А6, 2С9, 2D6, 2Е1, ЗА, флавінвмісної монооксигенази, епоксидгідролази або сульфатіону.

Особливості застосування

Слід дотримуватися обережності, призначаючи препарат хворим на епілепсію, пацієнтам з епізодами судом в анамнезі, а також пацієнтам із факторами ризику розвитку епілепсії.

Слід уникати одночасного застосування препарату з такими (NMDA)-антагоністами як амантадин, кетамін та декстрометорфан. Ці сполуки впливають на одну й ту ж саму систему рецепторів, що й мемантин, а тому побічні ефекти (переважно пов’язані з центральною нервовою системою) можуть бути частішими чи вираженішими.

Деякі фактори, що спричиняють підвищення рН сечі, можуть обумовити необхідність ретельного нагляду за пацієнтом. Вказані фактори включають суттєві зміни дієти, наприклад заміну багатого на м’ясні страви раціону на вегетаріанський або ж інтенсивний прийом антацидних шлункових засобів. Крім того, рН сечі може підвищуватися через стани тубулярного ниркового ацидозу чи внаслідок тяжких інфекцій сечового тракту, спричинених Proteus bacteria.

Існують лише обмежені дані щодо пацієнтів, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда, пацієнтів із декомпенсованою застійною серцевою недостатністю (ІІІ-IV ступеня згідно з класифікацією Нью-Йоркської кардіологічної асоціації), а також із неконтрольованою артеріальною гіпертензією і тих, хто приймав мемантин. Тому за пацієнтами з такими захворюваннями необхідний ретельний нагляд.

До складу препарату входить лактоза, тому його не повинні приймати пацієнти з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю або порушеннями всмоктування глюкози-галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо впливу мемантину при застосуванні його у період вагітності немає.

Повідомлялося, що дослідження на тваринах вказують на можливість уповільнення внутрішньоутробного росту при впливі концентрацій, ідентичних або дещо більших від тих, що застосовуються для людини. Потенційний ризик для людини невідомий. Мемантин не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків, обумовлених чіткою та явною необхідністю.

Невідомо, чи відбувається екскреція мемантину у грудне молоко, що, однак, можливе з огляду на ліпофільність субстанції. Жінкам, які застосовують мемантин, слід утриматися від годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Хвороба Альцгеймера від середнього ступеня до тяжких форм зазвичай обумовлює погіршення здатності керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Більш того, мемантин має незначний або помірний вплив на швидкість реакції людини, тому амбулаторних пацієнтів слід попередити про необхідність дотримання особливої обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з обладнанням.

Спосіб застосування та дози

Лікування слід розпочинати та проводити під наглядом лікаря. Терапію слід розпочинати тільки за умови наявності опікуна, який буде регулярно контролювати прийом препарату пацієнтом.

Таблетки слід приймати 1 раз на добу кожного дня в один і той самий час. Таблетки можна приймати разом з їжею чи незалежно від вживання їжі.

Дорослі.

Максимальна добова доза становить 20 мг. Для зниження ризику появи негативних реакцій підтримувальну дозу визначають шляхом поступового збільшення дози на 5 мг на тиждень протягом перших 3 тижнів таким чином:

1-й тиждень (1-7-й день):

приймати 1/2 таблетки препарату Мемокс 10 (5 мг на добу) протягом тижня;

2-й тиждень (8-14-й день):

приймати 10 мг на добу протягом тижня;

3-й тиждень (15-21-й день):

приймати 15 мг на добу протягом тижня;

розпочинаючи з 4-го тижня:

приймати 20 мг на добу кожного дня.

Рекомендована підтримувальна доза становить 20 мг на добу.

Тривалість лікування індивідуально визначає лікар, який має досвід діагностування та лікування хвороби Альцгеймера. Слід регулярно оцінювати переносимість та дозування мемантину, найкраще – протягом трьох місяців від початку лікування.

В подальшому клінічний ефект мемантину і реакцію пацієнта на лікування слід оцінювати регулярно відповідно до діючих клінічних рекомендацій. Підтримуюче лікування можна продовжувати доти, доки терапевтичний ефект залишається сприятливим, а переносимість мемантину – доброю. Слід розглянути можливість припинення лікування мемантином, якщо зникають ознаки терапевтичного ефекту або погіршується переносимість лікування.

Пацієнти літнього віку.

Рекомендована доза для пацієнтів віком від 65 років становить 20 мг на добу (2 таблетки по 10 мг 1 раз на добу), як зазначено вище.

Порушення функції нирок.

Для пацієнтів із порушенням функції нирок легкого ступеня (кліренс креатиніну – 50-80 мл/хв) зниження дози препарату не потрібне. Пацієнтам із порушеннями функції нирок середнього ступеня (кліренс креатиніну – 30-49 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг. Дозу можна збільшити до 20 мг на добу за стандартною схемою, якщо негативних реакцій немає принаймні після 7 днів лікування. Пацієнтам із порушеннями функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну – 5-29 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг.

Порушення функції печінки.

Для пацієнтів із порушеннями функції печінки легкого або середнього ступеня (Child-Pugh A, B) корекція дози не потрібна. Застосування мемантину пацієнтам із тяжкими порушенням функції печінки не рекомендується.

Діти.

Препарат не застосовують дітям у зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності, його застосування.

Передозування

Досвід обмежений.

Симптоми.

Відносно значні передозування (200 мг і 105 мг на добу протягом 3 днів) супроводжувалися симптомами підвищеної втомлюваності, слабкості та/або діареєю або мали безсимптомний перебіг. При передозуванні до 140 мг або невстановленою дозою спостерігали симптоми порушення центральної нервової системи, наприклад сплутаність свідомості, сонливість, запаморочення, збудження, агресію, галюцинації, розлади ходи та/або шлунково-кишкові порушення (блювання та діарея).

Після прийому 2000 мг мемантину у пацієнта розвинулась кома (10 днів), латеральна диплопія та збудження. Після симптоматичного лікування та плазмаферезу пацієнт одужав без наслідків.

Лікування.

Симптоматичне, специфічного антидоту не існує. Слід застосувати стандартні клінічні процедури для виведення діючої речовини з організму, наприклад промивання шлунка, прийом активованого вугілля, підкислення реакції сечі, форсований діурез. У випадку надмірної загальної стимуляції центральної нервової системи симптоматичні лікувальні заходи слід проводити з обережністю.

Побічні реакції

Відомо, що під час клінічних досліджень мемантину загальна частота небажаних явищ не відрізнялася від такої на тлі прийому плацебо, а негативні явища зазвичай мали легкий або середній ступінь тяжкості.

Наведені у таблиці побічні реакції, що спостерігалися, вказані відповідно до такої класифікації частоти їх виникнення: дуже часто від (> 1/10), часто від (> 1/100 до < 1/10), нечасто від (> 1/1000 до < 1/100), рідко від (> 1/10 000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), частота невідома (не можна встановити за наявними даними).

Клас систем органів
Частота

Побічні реакції

Інфекції
Нечасто
Грибкові захворювання
З боку імунної системи
Часто
Гіперчутливість
З боку психіки
Часто
Нечасто
 
Частота невідома
Сонливість
Сплутаність свідомості
Галюцинації1
Психотичні реакції2
З боку нервової системи
Часто
Нечасто
Дуже рідко
Запаморочення
Порушення рівноваги
Порушення ходи
Судомні напади
З боку серцево-судинної системи
Часто
Нечасто
 
Артеріальна гіпертензія
Серцева недостатність
Венозний тромбоз/тромбоемболізм
З боку дихальної системи
Часто
Задишка
З боку травної системи
Часто
Нечасто
Частота невідома
Запор
Блювання
Панкреатит2
З боку печінки
та жовчовивідних шляхів
Часто
Невизначені
Підвищення показників функції печінки
Гепатит
Загальні порушення
Часто
Нечасто
Головний біль
Підвищена втомлюваність

 

1 Галюцинації переважно спостерігали у пацієнтів із тяжкою формою хвороби Альцгеймера.

2 Окремі повідомлення при медичному застосуванні.

Хвороба Альцгеймера пов’язана з депресією, суїцидальними ідеями та суїцидом. Такі випадки відомі при медичному застосуванні мемантину.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

Мемокс 10: по 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістерів у картонній пачці.

Мемокс 20: по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «Фарма Старт»;

Сінтон Хіспанія, С.Л./Synthon Hispania, S.L.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 03124, м. Київ, бул. І. Лепсе, 8;

К/Кастелло, № 1, Пол. Лас Салінас, Сант Боі де Ллобрегат, Барселона, 08830, Іспанія/ C/Castelló, № 1, Pol. Las Salinas, Sant Boi de Llobregat, Barselona, 08830, Spain.

У разі виникнення побічних ефектів та запитань щодо безпеки застосування лікарського засобу просимо звертатися до відділу фармаконагляду ТОВ «Фарма Старт» за адресою: бульв. Івана Лепсе, 8, м. Київ, 03124,

тел/факс:+38 044 281 2333.

Дата последнего обновления: 20.09.2018

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/13188/01/01 от 12.09.2018 (приказ 1664 (2))
АТХ-классификация N06DX01 - Мемантин
Действующие вещества мемантин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 1058 аптек

Країна здоров'я
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Мемокс таб 10 мг №30
Фарма Старт ООО
от 236.61
Аптека 911
Ракитное, ул.Первомайская 9
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 209.56
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Академика Филатова 2
Мемокс 10мг №30 табл
Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)
от 242.00
Аптека оптовых цен
Одесса, ул.Атамана Головатого 161
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека оптовых цен
Ровно, пр.Мира 21
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека БАМ
Тернополь, пр.Степана Бандеры 96
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 203.98
Аптека Подорожник
Ровно, ул.Гагарина 39
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 210.99
Аптека оптовых цен
Луцк, пр.Соборности 38
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
ХМПА
Хмельницкий, ул.Институтская 4
Мемокс 10 таб. 10мг №30 (10х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
от 218.15
Аптека оптовых цен
Ивано-Франковск, ул.Гетьмана Мазепы 1
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Академика Глушкова 30
Мемокс 10 таб.п/о 10мг №30
ФармаСтарт
от 221.76
Аптека оптовых цен
Ковель, бул.Леси Украинки 42Г
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека оптовых цен
Тернополь, ул.Русская 21
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Левое крыло дома)
Мемокс 10 таб. п/пл. об. 10 мг №30
Фарма Старт УКРАИНА
от 207.05
Аптека Подорожник
Рахов, ул.Мира 5
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 235.99
Аптека №109 КП Фармация
Киев, ул.Раисы Окипной 9
Мемокс 10 10 мг №30 табл. в/о
Фарма Старт
есть
Аптека оптовых цен
Владимир-Волынский, ул.Князя Василько 1
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Мемокс 10 таб. п/пл. об. 10 мг №30
Фарма Старт УКРАИНА
от 216.42
Аптека №74 КП Фармация
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14
Мемокс 10 10 мг №30 табл. в/о
Фарма Старт
есть
Аптека оптовых цен
Ковель, ул.Независимости 57/70
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека оптовых цен
Луцк, ул.Евгения Сверстюка 1
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека №130 КП Фармация
Киев, ул.Даниила Щербаковского 60
Мемокс 10 10 мг №30 табл. в/о
Фарма Старт
есть
Аптека оптовых цен
Овруч, ул.Базарная 10/9
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека Подорожник
Винница, пер.1-й Украинский 5
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 234.99
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Козацкая 54
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 210.65
ХМПА
Хмельницкий, ул.Проскуровская 13
Мемокс 10 таб. 10мг №30 (10х3)
Фарма Старт, ТОВ, м.Київ, Україна
от 222.00
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, бул.Кулиша 2
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 209.20
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Николая Лаврухина 9
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.Злуки 27
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 211.30
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Камянецкая 98
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 233.25
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.15-го Апреля 8
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 217.50
Орис Фарм
Одесса, ул.Пироговская 5
Мемокс табл. п/о 10 мг №30
Фарма Старт (Украина, Киев)
от 238.10
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Академика Королёва 45/3
Мемокс 10 табл.п/п/о 10мг №30 (мемантин)
ООО "ФАРМА СТАРТ" г. Киев
от 221.88
Аптека оптовых цен
Полонное, ул.Леси Украинки 212
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Черняховского 12В
Мемокс 10 табл.п/п/о 10мг №30 (мемантин)
ООО "ФАРМА СТАРТ" г. Киев
от 221.88
Аптека низкие цены №1
Черкассы, ул.Грузиненко 2
Мемокс 10 таб. п/о 10мг #30
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
есть
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Маршала Тимошенко 29
Мемокс 10 таб п/о 10 мг №30
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)
от 275.22
Аптека БАМ
Киев, ул.Ревуцкого 12А
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 207.03
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 2
Мемокс 10 табл.п/п/о 10мг №30 (мемантин)
ООО "ФАРМА СТАРТ" г. Киев
от 221.88
Витамин
Киев, ул.Ереванская 14
Мемокс табл. в/о 10мг №30
Фарма Старт
есть
Аптека Подорожник
Винница, ул.Пирогова 51
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 219.99
Аптека 911
Немешаево, ул.Заводская 46
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека №15 КП Фармация
Киев, ул.Саксаганского 106/11
Мемокс 10 10 мг №30 табл. в/о
Фарма Старт
есть
Аптека 911
Павлоград, ул.Центральная 64В
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Народная аптека
Запорожье, ул.Чаривная 68 А
Мемокс 10 таб. п/пл. об. 10 мг №30
Фарма Старт УКРАИНА
от 216.42
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Независимости 89
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 205.99
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 1
Мемокс 10 таб п/о 10мг №30 |
ФАРМА СТАРТ
есть
Аптека Подорожник
Винница, ул.Келецкая 106
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
Фарма Старт Україна
от 228.99
Аптека оптовых цен
Дружковка, пр.Космонавтов 51Г
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30
ТОВ ФАРМА СТАРТ
от 202.47
Аптека OLFA
Киев, ул.Вышгородская 67 (поликлиника 2й этаж)
Мемокс 10 табл. п/о 10мг №30 (10х3)
ФАРМА СТАРТ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 215.18
Инструкция по применению Мемокс 10, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мемокс 10, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мемокс 10 с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Мема таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)
Мема таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №60 (10х6)
Мема
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Мемокс 20 таблетки, п/плен. обол. по 20 мг №30 (10х3)
Мемокс 20
таблетки
Фарма Старт
Цены в аптеках
Мембрал таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)
Мембрал таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №60 (10х6)
Мембрал
таблетки
Киевский витаминный завод, АО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Мемокс 10 таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №30 (10х3)
Мемокс 10 таблетки, п/плен. обол. по 10 мг №60 (10х6)
Мемокс 10
таблетки
Фарма Старт
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top