Месакол инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Склад

діюча речовина: mesalazine;

1 таблетка містить месаламіну (месалазину) 400 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, повідон, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), метакрилатний сополімер (тип С), метакрилатний сополімер (тип B), дибутилфталат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), поліетиленгліколь 6000.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні. 

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою (кишковорозчинне покриття), червоно-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група

Протизапальні засоби, що застосовуються при захворюваннях кишечнику. Код ATХ A07E C02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм протизапальної дії месалазину (5-аміносаліцилової кислоти) невідомий. Результати досліджень свідчать, що месалазин пригнічує міграцію поліморфноядерних лейкоцитів та інгібує активність ліпооксигенази, внаслідок чого пригнічується синтез протизапальних лейкотрієнів у макрофагах стінки кишечнику. Існують також дані про вплив месалазину на концентрацію простагландинів у слизовій оболонці кишечнику. Месалазин може зв’язувати вільні радикали.

При пероральному застосуванні месалазин діє переважно локально на слизову оболонку кишечнику і на підслизову тканину з боку порожнини кишечнику. Отже, важливо, що месалазин є доступним у зонах запалення. Системна біодоступність та концентрація у плазмі крові не є суттєвими для терапевтичного ефекту, а швидше за все є фактором нешкідливості.

Фармакокінетика.

Таблетки Месакол, вкриті кишковорозчинною оболонкою, резистентні до шлункового соку. Полімерна оболонка таблеток забезпечує вивільнення діючої речовини залежно від рН середовища у нижньому відділі клубової кишки і товстому кишечнику, які є основними осередками запалення. Склад таблеток підібраний таким чином, щоб звести до мінімуму всмоктування месалазину у травному тракті. Поглинання месалазину є найвищим у проксимальній частині кишечнику і найнижчим – у дистальній його частині. Абсорбція після перорального прийому становить близько 24 %. Відповідно, 76 % введеної дози залишається у нижньому відділі клубової кишки і товстому кишечнику, а також у прямій кишці, виявляючи місцеву протизапальну дію.

Месалазин метаболізується у печінці і слизовій оболонці кишечнику з утворенням неактивного метаболіту N-ацетил-5-аміносаліцилової кислоти. Зв’язування месалазину і його метаболіту з білками плазми крові становить відповідно 43 % і 78 %. Екскреція відбувається в основному з фекаліями і сечею у незміненому вигляді та у вигляді метаболіту.

Показання

Неспецифічний виразковий коліт від легкого до помірного ступеня тяжкості, підтримуюче лікування у стадії ремісії. Хвороба Крона.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини, до будь-якого іншого компонента препарату або до саліцилатів; тяжкі порушення функції печінки і нирок (кліренс креатиніну < 30 мл/хв); виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки; геморагічний діатез.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Спеціальних досліджень лікарської взаємодії не проводили.

При одночасному застосуванні сульфасалазину та дигоксину всмоктування дигоксину знижується. Дані щодо взаємодії дигоксину та месалазину відсутні.

Під час комплексного лікування месалазином та азатіоприном, 6-меркаптопурином або тіогуаніном у деяких дослідженнях було виявлено більшу частоту мієлосупресивних ефектів, що нібито свідчить про наявність взаємодії, однак механізм взаємодії встановлений не повністю. Рекомендується проводити регулярний контроль (1 раз на тиждень) показників крові, зокрема кількість лейкоцитів, тромбоцитів і лімфоцитів, особливо на початку комбінованої терапі. Якщо кількість лейкоцитів залишається стабільною протягом першого місяця лікування, достатньо проводити дослідження кожні 4 тижні протягом наступних 12 тижнів, після чого збільшити інтервал до 3 місяців.

Режим дозування тіопуринів слід відкоригувати.

Є дані про те, що месалазин може зменшити антикоагуляційну дію варфарину.

При одночасному застосуванні з лікарськими засобами, що чинять нефротоксичну дію, такими як НПЗЗ, азатіоприн або метотрексат, можливе підвищення ризику небажаних реакцій з боку нирок. Проте небажані ефекти, які можуть вказувати на таку взаємодію, не зареєстровані.

Можливе посилення гіпоглікемічної дії похідних сульфонілсечовини, токсичної дії метотрексату. Активність фуросеміду, спіронолактону, сульфаніламідів, рифампіцину, урикозуричних препаратів (пробенециду та сульфінпіразону) може слабшати.

Особливості застосування

Порушення функції нирок

Препарат не призначати пацієнтам з тяжкими порушеннями функції нирок.

Перед початком і під час лікування лікар призначає аналізи для перевірки стану сечі (за допомогою тесту-смужки). Препарат необхідно призначати з обережністю пацієнтам з підвищеною концентрацією креатиніну сироватки крові або протеїнурією. Якщо під час лікування відзначено порушення функції нирок, це може бути проявом нефротоксичної дії месалазину.

Рекомендується проводити контроль функції нирок для всіх пацієнтів перед початком лікування Месаколом, а також під час лікування за схемою: через 14 діб від початку терапії, потім ще 2-3 рази з 4-тижневими інтервалами. При відсутності ознак порушення функції нирок аналізи повторювати кожні півроку, а після 5 років терапії – 1 раз на рік. Якщо з’являються інші лабораторні або клінічні ознаки порушення функції нирок, аналізи необхідно зробити терміново. У випадку наявності ознак порушення функції нирок пацієнту слід негайно припинити лікування Месаколом та терміново звернутися до лікаря.

Дискразія крові

Дуже рідко повідомлялося про випадки дискразії крові. При підозрі або наявності дискразії крові (ознаки кровотечі нез’ясованого походження, гематома, пурпура, анемія, підвищення температури тіла, що тривало зберігається, а також скарги на біль у горлі), пацієнту слід негайно припинити лікування Месаколом та терміново звернутися до лікаря. Перед початком та під час лікування слід проводити дослідження крові – рекомендується проводити контроль через 14 днів від початку лікування, потім ще 2-3 рази з 4-тижневими інтервалами. Якщо результати досліджень у нормі, рутинні перевірки достатньо проводити кожні 3 місяці. Якщо ж розвиваються інші додаткові симптоми, аналізи необхідно зробити терміново.

Особливо важливо стежити за картиною крові з появою у пацієнта під час лікування таких симптомів: кровотечі нез’ясованого походження, гематоми, пурпури, анемії, підвищення температури тіла, що тривалий час зберігається, а також при скаргах на біль у горлі. У таких випадках лікування необхідно негайно припинити і надати пацієнту необхідну медичну допомогу.

Підвищена чутливість до сульфасалазину

При наявності у пацієнта гіперчутливості до сульфасалазину лікування слід проводити лише під постійним медичним контролем і негайно припинити при розвитку ознак гострої непереносимості препарату, таких як судоми, біль у животі, підвищена температура тіла, сильний головний біль, висипи на шкірі.

Порушення функції печінки

Повідомлялося про підвищення рівня печінкових ферментів у пацієнтів, які приймали препарати, що містять месалазин. Месакол слід застосовувати з обережністю пацієнтам з ураженнями печінки.

До початку та протягом курсу лікування необхідно проводити дослідження крові (показники функціонального стану печінки, такі як АЛТ або АСТ), дату яких визначає лікар. Такі дослідження рекомендується проводити впродовж 14 днів від початку лікування, а потім ще 2-3 рази з 4-тижневими інтервалами. При нормальних результатах аналізи повторювати кожні три місяці. У разі наявності додаткових симптомів необхідно негайно провести додаткові дослідження.

Реакції підвищеної чутливості з боку серця

При застосуванні Месаколу повідомляли про поодинокі випадки реакцій підвищеної чутливості з боку серця (міо- або перикардити), спричинені прийомом месалазину. Месакол не слід призначати повторно пацієнтам з підвищеною чутливістю з боку серця, спричиненою месалазином, в анамнезі. Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам з алергічними міо- або перикардитами в анамнезі, незалежно від того, який препарат спричинив таку реакцію.

Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки

У разі наявності у пацієнта виразки шлунка або дванадцятипалої кишки застосування Месаколу протипоказано.

Наявність таблеток у випорожненнях

Є окремі повідомлення про наявність цілих таблеток у випорожненнях. У переважній більшості випадків це залишки оболонки таблетки. При частому виявленні цілих таблеток у випорожненнях пацієнту слід проконсультуватися з лікарем.

Захворювання легенів

Хворим з легеневими захворюваннями, зокрема з астмою, необхідно перебувати під наглядом лікаря протягом лікування месалазином.

Пацієнти літнього віку

Пацієнтам літнього віку препарат призначати з обережністю лише при збереженні нормальної функції нирок.

Непереносимість вуглеводів

Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо застосування Месаколу вагітним жінкам недостатньо. Обмежені дані вказують на відсутність небажаних впливів месалазину на перебіг вагітності або на здоров’я плода та/або новонародженого. Однак окремі дані свідчать про підвищення ризику передчасних пологів та зниження маси тіла новонародженого. В одному випадку повідомлялося про ниркову недостатність у новонародженого після тривалого застосування матір'ю упродовж вагітності месалазину у високій дозі (2-4 г на добу).

Таким чином препарат можна призначати у період вагітності тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

N-ацетил-5-аміносаліцилова кислота і меншою мірою месалазин екскретуються у грудне молоко. На даний час є лише обмежений досвід застосування препарату жінкам у період годування груддю. Не можна виключити реакцій гіперчутливості, таких як діарея. Отже, таблетки Месакол можна застосовувати у період годування груддю лише тоді, коли потенційна користь від застосування переважатиме можливий ризик. Якщо у грудної дитини розвинеться діарея, годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не спостерігався, але слід враховувати можливість виникнення такої побічної реакції як запаморочення.

Спосіб застосування та дози

Дорослі

Виразковий коліт.

При лікуванні захворювання у фазі загострення доза підбирається індивідуально та становить до 4 г месалазину на добу, розподілена на кілька прийомів.

При підтримуючому лікуванні у стадії ремісії рекомендована доза становить до 2 г месалазину 1 раз на добу, підбирається індивідуально. Можливий також розподіл дози на кілька прийомів.

Хвороба Крона.

При лікуванні захворювання у фазі загострення та підтримуючій терапії доза підбирається індивідуально і становить до 4 г месалазину на добу, розподілена на кілька прийомів.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози, якщо не порушена функція нирок.

Діти віком від 6 років

  • При лікуванні виразкового коліту та хвороби Крона у стадії загострення дозу підбирати індивідуально, починаючи з 30-50 мг/кг маси тіла/добу, розподілену на кілька прийомів. Максимальна доза становить 75 мг/кг маси тіла/добу, розподілена на кілька прийомів. Загальна добова доза не має перевищувати 4 г месалазину.
  • При підтримуючій терапії дозу підбирати індивідуально, починаючи з 15-30 мг/кг маси тіла/добу, розподілену на кілька прийомів. Загальна добова доза не має перевищувати 2 г месалазину.

Як правило, дітям з масою тіла до 40 кг слід призначати половину дози для дорослих, а дітям з масою тіла понад 40 кг призначати повну дозу для дорослих.

Таблетки слід приймати цілими, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини, за 1 годину до їди. Як при загостренні захворювання, так і при підтримуючому лікуванні у стадії ремісії для досягнення бажаного терапевтичного ефекту таблетки Месакол слід приймати регулярно і постійно. Тривалість застосування визначає лікар. Зазвичай ремісія при виразковому коліті і хворобі Крона настає через 8-12 тижнів прийому Месаколу.

Діти.

Таблетки Месакол не застосовувати дітям віком до 6 років, тому що досвід застосування препарату в цій віковій групі недостатній.

Передозування

Дотепер про випадки інтоксикації та специфічні антидоти не повідомлялося.

У разі необхідності провести внутрішньовенну інфузію електролітів (примусовий діурез).

Побічні реакції

Небажані ефекти класифіковані за частотою проявів: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), рідко (≥ 1/10000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), поодинокі випадки.

З боку системи кровотворення та лімфатичної системи

Нечасто: еозинофілія.

Дуже рідко: змінені показники крові (апластична анемія, агранулоцитоз, панцитопенія, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія), пригнічення діяльності кісткового мозку, захворювання крові.

З боку імунної системи

Дуже рідко: реакції гіперчутливості, такі як алергічна екзантема, медикаментозна гарячка, еритематозний висип, панколіт, набряк Квінке, вовчакоподібний синдром.

З боку нервової системи

Нечасто: парестезія.

Рідко: головний біль, запаморочення.

Дуже рідко: периферична нейропатія, доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія (у дітей у пубертатному періоді).

З боку серцево-судинної системи

Рідко: міокардит, перикардит.

З боку органів дихання, грудної клітки та середостіння

Дуже рідко: алергічні та фіброзуючі реакції легенів (у тому числі задишка, кашель, бронхоспазм, альвеоліт, легенева еозинофілія, інфільтрація легеневої тканини, пневмоніт), пневмонія, інтерстиціальне захворювання легенів, еозінофільна пневмонія, захворювання органів дихання.

З боку шлунково-кишкового тракту

Рідко: абдомінальний біль, діарея, метеоризм, нудота, блювання, диспепсія.

Нечасто: загострення хвороби Крона або неспецифічного виразкового коліту.

Дуже рідко: гострий панкреатит.

З боку гепатобіліарної системи

Дуже рідко: зміни в параметрах функції печінки (підвищення рівня трансаміназ і ферментів холеостазу), гепатит, холестатичний гепатит, печінкова недостатність.

З боку шкіри та підшкірних тканин

Часто: висипання на шкірі.

Нечасто: кропив’янка, свербіж.

Дуже рідко: алопеція.

З боку кістково-м’язової системи, сполучної тканини та ураження кісток

Дуже рідко: міалгія, артралгія.

Невідома частота: вовчакоподібний синдром з перикардитом і плевроперикардитом у якості основних симптомів, а також висипання на шкірі та артралгія.

З боку нирок і сечовивідних шляхів

Дуже рідко: порушення функції нирок, у тому числі гострий і хронічний інтерстиціальний нефрит і ниркова недостатність, нефротичний синдром, ниркова недостатність, що іноді нормалізується після відміни препарату.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз

Дуже рідко: олігоспермія (оборотна).

Лабораторні показники

Частота невідома: збільшення рівня креатиніну у плазмі крові, зниження маси тіла, зниження кліренсу креатиніну, підвищення концентрації амілази, підвищення швидкості зсідання еритроцитів, підвищення концентрації ліпази, підвищення азоту сечовини крові.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у стрипі. По 1 або 3, або 5 стрипів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Сан Фармасьютикал Індастріз Лтд.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Сурвей № 214, Ділянка № 20, Гавт.Індл.Ерія, Фаза ІІ, Піпаріа, Сільвасса – 396230, У.Т. Дадра і Нагар Хавелі, Індія.

Дата последнего обновления: 21.06.2017
Инструкция по применению Месакол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Месакол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Месакол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/11631/01/01 от 12.06.2017 (приказ 640(2))
АТХ-классификация A07EC02 - Месалазин
Действующие вещества месалазин

Найдено 1028 аптек

Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 373,48
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 373,15
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 375,69
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 373,33
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 377,02
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Месакол табл. п/о кишечно-раств. 400 мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд Индия
от 373,06
Аптека №4 "Добро Дий АВД"
Харьков, ш.Салтовское 106А
Месакол табл.п/о кишечнор.400мг n50 (10х5)
Сан Фармасьютикал Індастріз Лтд , Індія
от 423,75
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Холодногорская 11
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Богородчаны, ул.Тараса Шевченко 55
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Вознесенск, ул.Центральная 6/1
Месакол табл. п/о 400мг №50
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 363,40
Лекфарм, 36,6
Киев, бул.Кольцова 14Е
Месакол табл. 400мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз
от 467,65
Лекфарм, 36,6
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Месакол табл. 400мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз
от 387,60
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Автозаводская 71А
Месакол табл. 400мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз
от 382,90
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Александра Сабурова 3
Месакол табл. 400мг №50
Сан Фармасьютикал Индастриз
от 383,45
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 3
Месакол табл 400 мг н 50
Сан Фармацевтікал
от 457,00
Аптека
Кролевец, ул.Леси Украинки 2В
Месакол табл. п/о 400мг №50
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 363,40
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Мира 106
Месакол таб п/о 400мг №50 |
SUN
есть
Аптека
Печенеги, ул.Харьковская 74А
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 123
Месакол табл 400 мг н 50
Сан Фармацевтікал
от 449,00
Аптека
Горишние Плавни, ул.Молодежная 3
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Горишние Плавни, ул.Героев Днепра 49
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ш.Запорожское 2-А
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 419,19
Аптека
Чугуев, ул.Ждановского 3В
Месакол табл. п/о 400мг №50
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 363,40
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Титова 36
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 372,36
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 42
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 374,59
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Мануиловский 29
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 419,19
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 127
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 374,59
Аптеки Медицинской Академии
Павлоград, ул.Соборная 93
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 419,64
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Калиновая 26
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 419,19
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Петра Калнышевского 6
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 373,36
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Рабочая 146/2
Месакол табл.п/о кишечнораств.400мг №50
Сан Фармасьют., Инд.
от 419,19
D.S.
Хмельницкий, ул.Проскуровская 1
Месакол табл 400 мг н 50
Сан Фармацевтікал
от 423,00
Аптека
Сумы, ул.Ильинская 12
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Месакол табл. п/о 400мг №50
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 363,40
Аптека оптовых цен
Хмельницкий, ул.Пилотская 1 (ул.60 лет СССР)
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Китаенко 10
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Валки, пр.Героев Чернобыля 3
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Месакол табл 400 мг н 50
Сан Фармацевтікал
от 433,00
Аптека оптовых цен
Чернигов, пр.Победы 82
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Отакара Яроша 25А
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аптека 911
Сахновщина, ул.Ленина 9
Месакол таб.п/о 400мг#50(10х5)
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ИНДАСТРИЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
  • Месакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №50 (10х5)
  • Месакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №30 (10х3)

Рекомендуем посмотреть

Салофальк гранулы гастрорезист. прол./д. 1000 мг по 1860 мг №50 в пак. "гран-стикс"
Салофальк таблетки, п/о, киш./раств. по 500 мг №100 (10х10)
Салофальк суппозитории рект. по 250 мг №10 (5х2)
Салофальк суспензия рект. 4 г/60 г по 60 г №7 в клизмах
Салофальк
гранулы, суспензия, таблетки, суппозитории
Др. Фальк
Цены в аптеках
Асакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №100 (10х10)
Асакол суппозитории рект. по 500 мг №20 (5х4)
Асакол таблетки, п/о, киш./раств. по 800 мг №60 (10х6)
Асакол таблетки, п/о, киш./раств. по 800 мг №50 (10х5)
Асакол
таблетки, суппозитории
Гаупт Фарма Вулфинг ГмбХ для "Тилотс Фарма АГ", Германия/Швейцария
Цены в аптеках
Пентаса таблетки прол./д. по 500 мг №50 (10х5)
Пентаса суспензия рект. 1 г/100 мл по 100 мл №7 во флак.
Пентаса гранулы прол./д. по 1 г №150 в пак.
Пентаса суппозитории рект. по 1000 мг №28 (7х4)
Пентаса
суппозитории, гранулы, таблетки, суспензия
Ферринг Фармасьютикалз
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Месакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №50 (10х5)
Месакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №30 (10х3)
Месакол таблетки, п/о, киш./раств. по 400 мг №10
Месакол
таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top