Метформин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Метформин таблетки, п/плен. обол. по 850 мг №10 в блис.

Склад

діюча речовина: metformin hydrochloride;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить метформіну гідрохлориду 500 мг, 850 мг, 1000 мг;

допоміжні речовини таблетки по 500 мг або 850 мг: натрію крохмальгліколят (тип А), повідон, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, плівкова оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), пропіленгліколь;

допоміжні речовини таблетки по 1000 мг: повідон, магнію стеарат, плівкова оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь 6000, поліетиленгліколь 400.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Антидіабетичні препарати. Пероральні гіпоглікемічні засоби, за виключенням інсулінів. Метформін. Код АТС А10В А02.

Показання

Цукровий діабет ІІ типу (інсуліннезалежний) при неефективності дієтотерапії, особливо у хворих, які страждають на ожиріння:

 • як монотерапія або комбінована терапія сумісно з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами або сумісно з інсуліном для лікування дорослих;
 • як монотерапія або комбінована терапія з інсуліном для лікування дітей віком від 10 років.

Зниження ускладнень діабету у дорослих пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і надлишковою масою тіла, які застосовували метформін як препарат першої лінії після неефективної дієтотерапії.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до метформіну або до інших компонентів препарату;
 • діабетичний кетоацидоз, діабетична прекома, кома;
 • порушення функції нирок (кліренс креатиніну < 60 мл/хв.);
 • гострі стани, що протікають з ризиком розвитку порушень функції нирок: зневоднення організму, тяжкі інфекційні захворювання, шок;
 • гострі та хронічні захворювання, що можуть призводити до розвитку гіпоксії: серцева або дихальна недостатність, гострий інфаркт міокарда, шок;
 • печінкова недостатність, гостра алкогольна недостатність, алкоголізм.

Спосіб застосування та дози

Монотерапія або комбінована терапія сумісно з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами.

Дорослі. Зазвичай початкова доза становить 500 мг або 850 мг (Метформін, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг або 850 мг) 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі.

Через 10-15 днів проведеного лікування дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози в сироватці крові.

Повільне збільшення дози сприяє зниженню побічних ефектів з боку травного тракту.

Максимальна рекомендована доза становить 3000 мг на добу, розподілена на 3 прийоми.

При лікуванні високими дозами застосовують Метформін, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 1000 мг.

У випадку переходу до лікування препаратом Метформін необхідно припинити прийом іншого протидіабетичного засобу.

Комбінована терапія сумісно з інсуліном.

Для досягнення кращого контролю рівня глюкози в крові метформін та інсулін можна застосовувати у вигляді комбінованої терапії. Зазвичай початкова доза становить 500 мг або 850 мг препарату Метформін 2-3 рази на добу, у той час як дозу інсуліну підбирають відповідно до результатів вимірювання рівня глюкози у крові.

Монотерапія або комбінована терапія сумісно з інсуліном.

Діти. Препарат Метформін застосовують дітям віком від 10 років. Зазвичай початкова доза становить 500 мг або 850 мг препарату Метформін 1 раз на добу під час або після прийому їжі. Через 10-15 днів проведеного лікування дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози в сироватці крові.

Повільне збільшення дози сприяє зниженню побічних ефектів з боку травного тракту.

Максимальна рекомендована доза становить 2000 мг на добу, розподілена на 2-3 прийоми.

У пацієнтів літнього віку можливе погіршення функції нирок, тому дозу метформіну необхідно підбирати на основі оцінки функції нирок, яку необхідно проводити регулярно (див. розділ «Особливості застосування»).

Побічні реакції

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями:

дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100 і < 1/10), нечасто (> 1/1000 і < 1/100), рідко (> 1/10000 і < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000).

З боку нервової системи.

Часто: порушення смаку.

З боку травного тракту.

Дуже часто: нудота, блювання, діарея, біль у животі, відсутність апетиту, металевий присмак у роті, метеоризм. Найчастіше ці побічні явища виникають на початку лікування і, як правило, спонтанно зникають. Для попередження виникнення побічних явищ з боку травного тракту рекомендується повільне збільшення дозування та застосування препарату 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі.

З боку системи крові.

Поодинокі випадки: мегалобластна анемія.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Дуже рідко: шкірні висипання, еритема, свербіж, кропив’янка.

Обмін речовин.

Дуже рідко: лактоацидоз.

При тривалому застосуванні препарату може знижуватися всмоктування вітаміну В12, що супроводжується зниженням його рівня в сироватці крові. Спостерігається при призначенні метформіну пацієнтам із мегалобластною анемією.

З боку гепатобіліарної системи.

Поодинокі випадки: порушення показників функції печінки або гепатити, котрі повністю зникають після відміни метформіну.

Передозування

При застосуванні препарату Метформін у дозі 85 г розвитку гіпоглікемії не спостерігалося. Однак у цьому випадку спостерігався розвиток лактоацидозу. У випадку розвитку лактоацидозу лікування Метформіном необхідно припинити, хворого терміново госпіталізувати і, визначивши концентрацію лактату, уточнити діагноз. Найефективнішим заходом із виведення з організму лактату і Метформіну є гемодіаліз. Також проводять симптоматичне лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При плануванні вагітності, а також у випадку настання вагітності при застосуванні препарату Метформін необхідно відмінити терапію препаратом, повідомити лікаря і призначити інсулінотерапію.

Дані щодо проникнення метформіну у грудне молоко відсутні, тому препарат протипоказано застосовувати під час годування груддю. При необхідності застосування препарату Метформін у період лактації, годування груддю припиняють.

Діти

Препарат Метформін застосовують для лікування дітей віком від 10 років

Особливості застосування

Лактоацидоз є рідкісним, але тяжким метаболічним ускладненням, що може виникнути як результат акумуляції метформіну гідрохлориду. Зареєстровані випадки виникнення лактоацидозу у пацієнтів з цукровим діабетом та печінковою недостатністю тяжкого ступеня. Фактори ризику виникнення лактоацидозу: погано регульований цукровий діабет, кетоз, тривале голодування, надмірне вживання алкоголю, печінкова недостатність або будь-який стан, пов'язаний з гіпоксією.

Лактоацидоз характеризується м’язовими судомами, ацидозною задишкою, болем у животі та гіпотермією, в подальшому можливий розвиток коми. При підозрі на лактоацидоз необхідно припинити застосування препарату і негайно госпіталізувати пацієнта.

Ниркова недостатність. Оскільки метформін виводиться нирками, перед початком і під час лікування препаратом Метформін необхідно перевіряти рівень креатиніну в сироватці крові, особливо в пацієнтів із порушеною функцією нирок і в пацієнтів літнього віку. Слід проявляти обережність у тих випадках, коли може порушуватися функція нирок, наприклад на початку лікування гіпотензивними засобами, діуретиками та на початку терапії нестероїдними протизапальними засобами.

Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. При проведенні радіологічних досліджень із застосуванням рентгеноконтрастних засобів необхідно припинити застосування препарату Метформін за 48 годин до проведення дослідження і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після рентгенологічного дослідження та оцінки функції нирок.

Хірургічні втручання. Необхідно припинити застосування Метформіну за 48 годин до планового хірургічного втручання, що проводиться під загальною, спінальною або перидуральною анестезією, і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після проведення операції та оцінки функції нирок.

Діти. За результатами клінічних досліджень не виявлено дії метформіну на ріст і статеве дозрівання у дітей. Однак немає даних щодо дії метформіну на ріст і статеве дозрівання при тривалому застосуванні Метформіну, тому слід з особливою обережністю застосовувати препарат дітям у період статевого дозрівання, особливо віком від 10 до 12 років.

Пацієнтам необхідно дотримуватися дієти та контролювати лабораторні показники. При сумісному застосуванні Метформіну з інсуліном або похідними сульфонілсечовини можливе посилення гіпоглікемічної дії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Метформін не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами, оскільки монотерапія препаратом не викликає гіпоглікемії.

Однак слід з обережністю застосовувати метформін у комбінації з іншими гіпоглікемічними засобами (похідні сульфонілсечовини, інсулін, репаглінід та ін.) через ризик розвитку гіпоглікемії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Комбінації, які не рекомендовано застосовувати.

Прийом алкоголю підвищує ризик розвитку лактоацидозу при гострій алкогольній інтоксикації, особливо у випадках голодування або дотримання низькокалорійної дієти, а також при печінковій недостатності. При лікуванні препаратом Метформін слід уникати прийому алкоголю і лікарських засобів, що містять спирт.

Йодовмісні рентгеноконтрастні речовини можуть викликати розвиток лактоацидозу у хворих на цукровий діабет на тлі функціональної ниркової недостатності. Застосування Метформіну слід припинити до проведення радіологічних досліджень і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після рентгенологічного дослідження з використанням рентгеноконтрастних речовин.

Не рекомендований одночасний прийом даназолу для уникнення гіперглікемічної дії останнього. При необхідності лікування даназолом і після припинення прийому останнього потрібна корекція дози Метформіну під контролем рівня глікемії.

Комбінації, які слід застосовувати з обережністю.

Глюкокортикостероїди системної та місцевої дії, бета2-симпатоміметики, діуретичні засоби чинять гіперглікемічну дію. Необхідно постійно контролювати рівень глюкози у крові, особливо на початку лікування. Під час і після припинення такої сумісної терапії необхідно коригувати дозування Метформіну при контролі рівня глікемії.

При сумісному застосуванні з інгібіторами АПФ можливе посилення гіпоглікемічної дії.

Хлорпромазин при прийомі у великих дозах (100 мг на добу) підвищує глікемію, знижуючи вивільнення інсуліну. При лікуванні нейролептиками і після припинення прийому останніх потрібна корекція дози Метформіну під контролем рівня глікемії.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Метформін знижує гіперглікемію, не призводить до розвитку гіпоглікемії. На відміну від сульфонілсечовини не стимулює секрецію інсуліну і не спричиняє гіпоглікемічного ефекту у здорових добровольців. Знижує у плазмі крові як вихідний рівень глюкози, так і рівень глюкози після прийому їжі.

Метформін діє 3 шляхами:

 • викликає зниження вироблення глюкози в печінці за рахунок інгібування глюконеогенезу та глікогенолізу;
 • поліпшує захоплення та утилізацію периферичної глюкози у м'язах за рахунок збільшення чутливості до інсуліну;
 • затримує всмоктування глюкози в кишечнику.

Метформін стимулює внутрішньоклітинний синтез глікогену, впливаючи на глікогенсинтетазу.

Збільшує транспортну ємність усіх типів мембранних переносників глюкози (GLUT).

Незалежно від своєї дії на глікемію метформін спричиняє позитивний ефект на метаболізм ліпідів: знижує вміст загального холестерину, ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів.

Підвищує чутливість периферичних рецепторів до інсуліну та утилізацію глюкози клітинами. Гальмує глюконеогенез у печінці. Затримує всмоктування вуглеводів у кишечнику.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після перорального прийому метформін майже повністю абсорбується з травного тракту, 20-30 % виводиться з фекаліями. Час досягнення максимальної концентрації (Тmax) становить 2,5 години. Абсолютна біодоступність становить близько 50-60 %.

При одночасному прийомі їжі абсорбція метформіну знижується і сповільнюється.

Розподіл. Зв'язування з білками плазми крові незначне. Метформін проникає в еритроцити. Максимальна концентрація в крові нижче, ніж максимальна концентрація у плазмі крові, і досягається приблизно через той самий час. Еритроцити ймовірніше за все представляють другу камеру розподілу. Середній об'єм розподілу (Vd) коливається у діапазоні 63-276 л.

Метаболізм. Метформін виводиться у незміненому вигляді із сечею. Метаболітів у людини не виявлено.

Виведення. Нирковий кліренс метформіну становить > 400 мл/хв, це вказує на те, що метформін виводиться за рахунок клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Після перорального прийому дози період напіввиведення становить близько 6,5 години. При порушеній функції нирок нирковий кліренс знижується пропорційно кліренсу креатиніну, тому період напіввиведення збільшується, що призводить до збільшення рівня метформіну у плазмі крові.

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг або 850 мг: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою від білого до майже білого кольору;

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 1000 мг: таблетки капсулоподібної форми з двоопуклою поверхнею, з рискою з обох сторін, вкриті плівковою оболонкою від білого до майже білого кольору.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері.

По 1 блістеру у пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Індоко Ремедіз Лтд.

Indoco remedies ltd.

Місцезнаходження

Л-14, Верна Індастріал Ареа, Верна, Салсет, Гоа – 403 722, Індія.

L-14, Verna Industrial Area, Verna, Salcete, Goa - 403 722, India.

Заявник

М. Біотек Лтд.

M. Biotech ltd.

Місцезнаходження

Гледстоун Хауз, 77-79 Хай Стріт, Егам ТВ20 9ГИ, Суррей, Велика Британія.

Gladstone House, 77-79 High Street, Egham TW20 9HY, Surrey, United Kingdom.

Дата последнего обновления: 03.03.2014

Характеристики

Участвует в программе "Доступные лекарства"
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация A10BA02 - Метформин
Действующие вещества метформин

Найдено 4281 аптека

Аптека 911
Черкассы, ул.Вячеслава Черновола 53
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин зентива табл. п/о 850мг №30
С.С. ЗЕНТИВА С.А.
от 35,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Макаров, ул.Димитрия Ростовского 31/1
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Ольжича 8
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Березань, ул.Привокзальная 3А
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Богдана Гаврилишина 7
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека 911
Никополь, ул.Электрометаллургов 20
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Металлургов 64
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-астрафарм табл. п/о 850мг №60
ООО АСТРАФАРМ
от 43,20
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека Рецепты здоровья
Бровары, ул.Тараса Шевченко 14
Метформин-астрафарм табл.п/о 850мг №30 (10х3)
Астрафарм
от 22,79
Метформин-астрафарм таб. п/пл.об. 500мг №60 (10х6)
Астрафарм
от 42,98
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Новоселовская 2А/1
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Овруч, ул.Тараса Шевченко 33
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Белогородка, ул.Владимирская 107В
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Країна здоров'я
Бородянка, ул.Центральная 292А
Метформин-тева табл 500мг №30*
Тева
от 24,82
Метформин-тева табл 850мг №30*
Тева
от 32,55
Метформин-тева табл 1000мг №30*
Тева
от 53,94
Метформин табл 850мг №30*
Сандоз
от 125,24
Метформин табл 500мг №120*
Сандоз
от 316,89
Аптека оптовых цен
Васильков, ул.Декабристов 87
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-астрафарм табл. п/о 1000мг №30
ООО АСТРАФАРМ
от 35,97
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Мироновка, ул.Благовещенская 96
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 1
Метформин зентива табл. п/о 500мг №30
С.С. ЗЕНТИВА С.А.
от 20,94
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин индар табл. п/о 500мг №60
ИНДАР УКРАИНА
от 28,62
Метформин индар табл. п/о 1000мг №30
ИНДАР УКРАИНА
от 31,92
и еще 4 позиции
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Метформин-тева таб 500мг №30 /z/ /n/ |
TEVA OPERATIONS POLAND
есть
Метформин-тева таб 850мг №30 /z/ /n/ |
TEVA OPERATIONS POLAND
есть
Аптека оптовых цен
Мироновка, ул.Благовещенская 96
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Обухов, ул.Каштановая 52
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Алматинская 99/2
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека 911
Верхнеднепровск, пр.Шевченка 14
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин индар табл. п/о 1000мг №60
ИНДАР УКРАИНА
от 68,46
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека
Ирпень, ул.Тараса Шевченко 7Н
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин зентива табл. п/о 1000мг №30
С.С. ЗЕНТИВА С.А.
от 42,60
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Полимед
Одесса, ул.Канатная 79
Метформин табл. 500мг n30
TEVA
от 25,90
Аптека 911
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Шостка, ул.Свободы 23
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Генерала Родимцева 1
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Славутич, пл.Привокзальная 6
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Сиверская 56К
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Метформин -тева тб 500мг №30*
Teva
от 23,73
Метформин -тева тб 850мг №30*
Teva
от 30,21
Метформин-санофи таб. 1000мг №30*
Санофи/Авентис
от 45,34
Аптека Оникс
Киев, ул.Академика Курчатова 5
Метформин таб. 0.5 №30
Польша
от 25,65
Метформин индар табл.п/пл.об.1000мг №30***
Индар
от 36,90
Метформин таб. п/о 0.85 №30
Тева
от 37,00
Метформин таб. п/о 1.0 №30
Индар
от 37,50
Метформин-тева таб. 1.0 №30
Фармацевтический инс-т
от 59,00
Фарм Склад
Одесса, пр.Добровольского 75
Метформин табл. 500мг n30
TEVA
от 24,45
Метформин сандоз таб. 500мг n120
SANDOZ PHARMA
от 327,95
Витамин
Бородянка, ул.Ленина 337
Метформін табл. 850мг №30**
Teva
есть
Метформін табл. 1000мг №30*
Zentiva
есть
Метформін табл. 1000мг №30**
Teva
есть
Аптека оптовых цен
Счастье, ул.Донецкая 32Б
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптових цен
Лисичанск, ул.Владимира Сосюры 259/261
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека 911
Мариуполь, пр.Победы 32В
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптових цен
Харьков, ул.Даргомыжского 32
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-астрафарм табл. п/о 500мг №60
ООО АСТРАФАРМ
от 34,44
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 278
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптових цен
Кривой Рог, ул.Содружества 70А
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптових цен
Путивль, пр.Иоанна Путивльского 63
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека низкие цены №1
Краматорск, ул.Парковая 38
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ш.Салтовское 147Г
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 274
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Больничная 2
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Золочев, ул.Маркиана Шашкевича 2
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз табл. п/о 500мг №120
ЛЕК С.А.
от 308,16
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Житомир, пр.Мира 15
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-астрафарм табл. п/о 850мг №60
ООО АСТРАФАРМ
от 43,20
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Энергодар, ул.Казацкая 16В
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Селидово, ул.Карла Маркса 19
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз табл. п/о 500мг №120
ЛЕК С.А.
от 308,16
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Измаил, пр.Мира 7
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.28 Июня/Пушкина 62-64/52
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 62
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-астрафарм табл. п/о 1000мг №30
ООО АСТРАФАРМ
от 35,97
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз табл. п/о 500мг №120
ЛЕК С.А.
от 308,16
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 48
Метформин-тева табл. 500мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 21,78
Метформин-тева табл. 850мг №30
ТОВ ТЕВА ОПЕРЕЙШНЗ ПОЛАНД
от 28,50
Метформин-тева табл. п/о 1000мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 45,57
Метформин сандоз таб.850мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Метформин сандоз таб.500мг#120
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Инструкция по применению Метформин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Метформин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Метформин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Сиофор 1000 таблетки, п/плен. обол. по 1000 мг №30 (15х2)
Сиофор 1000
таблетки
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Сиофор 850 таблетки, п/плен. обол. по 850 мг №60 (15х4)
Сиофор 850
таблетки
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Сиофор 500 таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №60 (10х6)
Сиофор 500
таблетки
Берлин-Хеми
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Метформин таблетки, п/плен. обол. по 850 мг №10 в блис.
Метформин таблетки, п/плен. обол. по 1000 мг №10 в блис.
Метформин таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №10 в блис.
Метформин
таблетки
Индоко Ремедис Лтд., Индия
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top