Новинки

Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Відпочинок на воді? Подбай про вуха Подробней
Оказание первой помощи При укусах насекомых Подробней
Сильна дія проти болю на 9 годин Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Миконазол Сандоз инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Миконазол Сандоз - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: miconazole; (RS)-1-[2-(2,4-дихлорбензилокси)-2-(2,4-дихлорфеніл)етил]-1Н-імідазолу нітрат;

Основні фізико-хімічні властивості

білий або майже білий однорідний крем без грудок та сторонніх часток, без ознак розшарування фази, з характерним запахом;

Склад

1 г крему містить міконазолу нітрату 0,002 г;

допоміжні речовини: кислота бензойна, поліетиленгліколь-1500-(моно, ди) стеарат, полі(оксіетилен)-х-гліцеролтри(олеат, лінолат), парафін рідкий, 2(3)-трет-бутил-4-метоксифенол, вода очищена.

Форма випуску

Крем.

Фармакотерапевтична група

Протигрибкові засоби для місцевого застосування, похідні імідазолу. Код АТС D01A C02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Міконазолу нітрат пригнічує біосинтез ергостеролу та змінює ліпідний склад мембрани, що призводить до загибелі клітини гриба. Активний відносно дерматофітів (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis); дріжджових та дріжджоподібних грибів (Candida albicans та ін.); інших патогенних грибів (Malassezia furfur, Aspergillus niger, Penicillium crus-taceum та ін.)

Крем Міконазол ГЕКСАЛ® виявляє також бактерицидну дію, більш виражену щодо грампозитивних бактерій, таких як стафілококи, стрептококи і Actinomyces israelii (види Nocardia і Streptomyces, мінімальна інгібуюча концентрація становить 0,1 - 10 мкг/мл), а також значно меншою мірою проти Corynebacteria і Trichomonas vaginalis. Препарат має помірну гіперосмолярну активність, внаслідок чого виявляє антиексудативну дію.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні міконазолу нітрат практично не всмоктується у системний кровообіг.

Показання для застосування

Мікози шкіри, спричинені дерматофітами, дріжджовими, дріжджоподібними плісневими грибами та іншими, такими як Malassezia furfur, а також інфекції шкіри, спричинені Corynebacterium minutissimum, мікози ступнів, шкіри і шкірних складок, поверхневий кандидоз, різнобарвний лишай, еритразма, змішані грибково-бактеріальні ураження шкіри і нігтів, оніхомікози. 

Спосіб застосування та дози

Міконазол ГЕКСАЛ® крем наносять тонким шаром на попередньо вимиті і ретельно висушені уражені ділянки шкіри 1 - 3 рази на день і втирають в шкіру, охоплюючи невелику ділянку навколо враженої поверхні.

Тривалість застосування може становити від 2 до 5 тижнів, що залежить від ступеня вираженості і локалізації інфекції. Аби запобігти рецидиву, лікування слід продовжувати ще протягом 1 - 2 тижнів після зникнення усіх симптомів захворювання.

При лікуванні оніхомікозів після попереднього відшарування ураженої нігтьової пластини крем наносять тонким шаром на нігтьове ложе 1 - 2 рази на добу із подальшим накладанням оклюзійної пов’язки. Лікування здійснюють протягом тривалого періоду, до остаточного формування нового нігтя.

Побічна дія

Зрідка можливі алергічні реакції або реакції підвищеної чутливості із проявом таких ознак, як почервоніння, печіння або поколювання.

Протипоказання

Підвищена чутливість до міконазолу або інших складових препарату. Вагітність (ІІ та ІІІ триместри). Діти до 12 років.

Передозування

Оскільки при місцевому застосуванні міконазолу нітрат практично не всмоктується у системний кровообіг, передозування малоймовірне.

Особливості застосування

При ураженні нігтів рекомендується обрізати їх якомога коротше. При ураженні стоп особливу увагу приділяють обробці міжпальцевих проміжків; показано носіння вільного, добре провітрюваного взуття та зміна шкарпеток не рідше 1 разу на добу. Поява місцевих реакцій чи відсутність клінічного поліпшення протягом 4 тижнів вимагає припинення лікування і додаткового обстеження.

Необхідно уникати потрапляння крему в очі.

Під час годування груддю препарат не слід наносити на груди.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодії крему з іншими препаратами не виявлено, однак його не рекомендується застосовувати одночасно з іншими мазями або кремами.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 25 г в алюмінієвих тубах; по 1 тубі у картонній коробці.

Виробник

“Салютас Фарма ГмбХ”, підприємство компанії “Гексал АГ”, Німеччина.

Адреса

Salutas Pharma GmbH, Otto-von-Guericke-Allee 1, D-39179 Barleben.

Дозировка Миконазол Сандоз крем 2 % по 25 г в тубах
Производитель Салютас Фарма ГмбХ, Германия
МНН Miconazole
Регистрация № UA/9610/01/01 от 14.09.2005. Приказ № 259 от 21.04.2009
Код АТХ
Top