UA RU

Мирамидез раствор н/к, спирт. 0.1 % по 100 мл во флак.

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад

діюча речовина: мірамістин;

1 мл розчину містить мірамістину (у перерахуванні на безводну речовину) 1 мг;

допоміжні речовини: етанол 70 %.

Лікарська форма

Розчин нашкірний, спиртовий.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина із запахом спирту.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні і дезінфекційні засоби. Код АТХ D08A J.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Мірамістин – катіонна поверхнево-активна речовина з антисептичною дією. В основі дії мірамістину – пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, що спричиняє їх фрагментацію і руйнування. При цьому частина молекули мірамістину, занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушує мембрану, підвищує її проникність для високомолекулярних речовин, змінює ензиматичну активність мікробної клітини, інгібує ферментні системи, що призводить до пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів і їх цитолізу. На відміну від інших антисептиків, мірамістин має високу вибірковість дії відносно мікроорганізмів, тому що практично не впливає на оболонки клітин людини. Цей ефект пов’язаний з іншою структурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпідних радикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії мірамістину з клітинами). Мірамістин має виражену антимікробну дію відносно грампозитивних і грамнегативних, аеробних та анаеробних, спороутворюючих та аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Діє згубно на збудників захворювань, що передаються статевим шляхом: гонококи, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини. Проявляє протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillum, дріжджові (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata) і дріжджеподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis), а також на інші патогенні гриби [наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)] у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків. Мірамістин має протизапальну і імуноад’ювантну дію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізує механізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевої гуморальної імунної відповіді. Фармакокінетика. Мірамістин проявляє місцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату у системний кровотік відсутні.

Показання

В хірургії для антисептики: обробка шкіри рук персоналу, який бере участь в операції, та шкіри операційного поля.

Місцеве лікування пролежнів, дерматитів, вугрового висипу, гнійничкових бактерійних та грибкових захворювань шкіри, гнійно-запальних уражень м’яких тканин (абсцес, фурункул, карбункул, флегмона, інфіковані рани).

У комплексному лікуванні кандидозу шкіри, мікозу стоп і великих складок.

Профілактика інфікування мікротравм шкіри.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При сумісному застосуванні Мірамідез® підвищує ефективність антибіотиків місцевої дії.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дозволяється застосовувати у період вагітності. Немає даних про негативну дію лікарського засобу у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Для хірургічної антисептики руки мити проточною водою з милом (без щітки) упродовж 1 хвилини, споліскувати водою для змивання мила і витирати стерильною серветкою. Потім руки обробити ватним тампоном, сильно змоченим Мірамідезом®, протягом 2–3 хвилин двічі, з інтервалом в 1 хвилину, після висихання надягати стерильні рукавички.

Шкіру операційного поля двічі з інтервалом в 1 хвилину протирати стерильним ватним тампоном, рясно змоченим Мірамідезом®.

Для місцевого лікування пролежнів, дерматитів, вугрового висипу, гнійничкових бактерійних та грибкових захворювань шкіри, гнійно-запальних уражень м’яких тканин (абсцес, фурункул, карбункул, флегмона, інфіковані рани), у комплексному лікуванні кандидозу шкіри, мікозу стоп і великих складок, для профілактики інфікування мікротравм шкіри Мірамідезом® протирати шкіру в уражених ділянках 2–3 рази на добу за допомогою ватного або марлевого тампона.

Курс лікування лікар визначає індивідуально.

Діти.

Немає достатньої кількості спостережень щодо застосування препарату дітям.

Передозування

Не спостерігалося.

 

Побічні реакції

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15–20 секунд і не потребує відміни лікарського засобу. При застосуванні препарату можливі реакції гіперчутливості.
 

Термін придатності

3 роки.
 

Умови зберігання

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати подалі від обігрівальних приладів та відкритого вогню. Зберігати у недоступному для дітей місці.
 

Упаковка

По 100 мл препарату у флаконі. По 1 флакону в картонній пачці.
 

Категорія відпуску

Без рецепта.
 

Виробники

ТОВ «Виробниче об‘єднання «Тетерів».
ТОВ «Тернофарм».
 

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска раствор
Условия отпуска без рецепта
Категория Антисептические и антибактериальные
Регистрация UA/0237/01/01 от 21.11.2019 (приказ 2319(2))
АТХ-классификация D08AJ - Соединения четвертичного аммония
МНН Мирамистин
Фармгруппа Антисептичні і дезінфекційні засоби.
Действующие вещества мирамистин
Производитель Тетерев, ПО, ООО/Тернофарм, ООО для "ИСНА, КНВМП", г.Киев, Украина
Инструкция по применению Мирамидез, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мирамидез, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мирамидез с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Мирамидез раствор н/к, спирт. 0.1 % по 100 мл во флак.
капли, раствор
Тетерев, ПО, ООО/Тернофарм, ООО для "ИСНА, КНВМП", г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Новинки реклама

Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Инфекция мочевых путей?
Инфекция мочевых путей? Попробуй новинку Подробней
Top