Мовиксикам инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Мовиксикам раствор д/ин. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп.

Склад

діюча речовина: meloxicam;

1 ампула (1,5 мл) містить мелоксикаму 15 мг;

допоміжні речовини: меглюмін, глікофурол, полоксамер 188, натрію хлорид, гліцин, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин жовтого із зеленкуватим відтінком кольору, практично не містить сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Оксиками. Код АТХ M01A C06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мовіксикам® – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) із групи речовин оксикамів із протизапальними, болезаспокійливими та жарознижувальними властивостями.

Мелоксикам виявив високу протизапальну активність на всіх стандартних моделях запалення. Як і у випадку з іншими НПЗЗ, його точний механізм дії залишається невідомим. Однак є загальний принцип дії для всіх НПЗЗ (включаючи мелоксикам): пригнічення біосинтезу простагландинів, які є медіаторами запалення.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Мелоксикам повністю всмоктується після внутрішньом’язового введення. Відносна біодоступність порівняно з такою при пероральному застосуванні майже 100 %. Таким чином, корекція дози при переході з внутрішньом’язового шляху введення на пероральний не обов’язкова. Через 1 годину після внутрішньом’язового введення 15 мг максимальна концентрація у плазмі крові становила 1,62 мкг/мл.

Розподіл. Мелоксикам має високий ступінь зв’язування з білками, переважно з альбуміном (99 %). Мелоксикам потрапляє до синовіальної рідини, де його концентрація складає половину концентрації у плазмі крові. Об’єм розподілу – низький, у середньому становить 11 л. Індивідуальні коливання − приблизно 7-20 %.

Біотрансформація. Мелоксикам метаболізується ферментами печінки. В сечі було ідентифіковано чотири різних метаболіти мелоксикаму, що є фармакодинамічно неактивними. Основний метаболіт 5’-карбоксимелоксикам (60 %) утворюється шляхом окиснення проміжного метаболіту 5’-гідроксиметилмелоксикаму. Кількість незміненого виділеного 5’-гідроксиметилмелоксикаму становить 9 %. Дослідження іn vitro показали, що CYP 2C9 відіграє важливу роль у цьому метаболічному шляху, при незначній участі ізоензиму CYP ЗА4. Активність пероксидази, ймовірно, пов’язана з утворенням двох інших метаболітів, що становлять 16 % та 4 % застосованої дози відповідно.

Виведення. Мелоксикам виводиться головним чином у формі метаболітів, у рівних частинах із сечею та калом. Менше ніж 5 % добової дози виводиться у незміненому вигляді з калом, незначна кількість виділяється з сечею.

Середній період напіввиведення становить близько 20 годин. Загальний плазмовий кліренс − у середньому 8 мл/хв.

Лінійність дози. Мелоксикам виявляє лінійну фармакокінетику в межах терапевтичної дози від 7,5 мг до 15 мг після перорального та внутрішньом’язового застосування.

Показання

Початкове та короткотривале симптоматичне лікування гострого нападу ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту, болю при остеоартритах (артрози, дегенеративні захворювання суглобів та хребта).

Протипоказання

 • Гіперчутливість до мелоксикаму, до інших складових лікарського засобу або до активних речовин з подібною дією, таких як НПЗЗ, ацетилсаліцилова кислота. Мелоксикам не слід призначати пацієнтам, у яких виникали симптоми астми, носові поліпи, ангіоневротичний набряк або кропив’янка після прийому аспірину чи інших НПЗЗ;
 • шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, пов’язана з попередньою терапією НПЗЗ в анамнезі;
 • активна або рецидивна пептична виразка/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих підтверджених випадки виразки або кровотечі);
 • тяжка печінкова недостатність;
 • тяжка ниркова недостатність без застосування діалізу;
 • шлунково-кишкова кровотеча, цереброваскулярна кровотеча в анамнезі або інші порушення згортання крові;
 • розлади гемостазу або одночасне застосування антикоагулянтів (протипоказання, пов’язані зі шляхом застосування);
 • тяжка серцева недостатність;
 • лікування періопераційного болю при коронарному шунтуванні (КШ).
 • ІІІ триместр вагітності (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»);
 • дитячий вік до 18 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Фармакодинамічні взаємодії.

Інші нестероїдні протизапальні засоби та ацетилсаліцилова кислота ≥ 3 г/дозу. Не рекомендується комбінація з іншими НПЗЗ (див. розділ «Особливості застосування»), включаючи ацетилсаліцилову кислоту в протизапальних дозах (≥ 1 г разова доза або ≥ 3 г загальна добова доза).

Кортикостероїди (наприклад глюкокортикоїди). Одночасне застосування з кортикостероїдами потребує обережності через підвищений ризик кровотечі або появи виразок у травному тракті.

Антикоагулянти або гепарин, що застосовується в геріатричній практиці або терапевтичних дозах. Значно підвищується ризик кровотеч внаслідок пригнічення функції тромбоцитів та пошкодження гастродуоденальної слизової оболонки. НПЗЗ можуть посилювати ефекти антикоагулянтів, таких як варфарин (див. розділ «Особливості застосування»). Не рекомендується одночасне застосування НПЗЗ та антикоагулянтів або гепарину в геріатричній практиці або в терапевтичних дозах (див. розділ «Особливості застосування»).

В інших випадках застосування гепарину необхідна обережність через підвищений ризик кровотеч. Необхідний ретельний контроль МНВ (міжнародного нормалізованого відношення), якщо доведена неможливість уникнення такої комбінації.

Тромболітичні та антиагрегаційні лікарські засоби. Підвищений ризик кровотеч через пригнічення функції тромбоцитів та пошкодження гастродуоденальної слизової оболонки.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Підвищений ризик шлунково-кишкової кровотечі.

Діуретики, інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину ІІ. НПЗЗ можуть знижувати ефект діуретиків та інших антигіпертензивних лікарських засобів. У деяких пацієнтів з порушенням функції нирок (наприклад у пацієнтів з дегідратацією або у пацієнтів літнього віку з порушенням функції нирок) одночасне застосування інгібіторів АПФ або антагоністів ангіотензину ІІ та лікарських засобів, що пригнічують циклооксигеназу, може призвести до подальшого погіршення функції нирок, включаючи гостру ниркову недостатність, що зазвичай є оборотною. Тому комбінацію слід застосовувати з обережністю, особливо пацієнтам літнього віку. Пацієнтам необхідно отримувати адекватну кількість рідини, а також слід контролювати ниркову функцію після початку сумісної терапії та періодично надалі (див. розділ «Особливості застосування»).

Інші антигіпертензивні лікарські засоби (наприклад β-адреноблокатори). Як і при застосуванні нижчезазначених лікарських засобів, може розвинутися зниження антигіпертензивного ефекту β-блокаторів (внаслідок пригнічення простагландинів із судинорозширювальним ефектом).

Інгібітори кальциневрину (наприклад циклоспорин, такролімус). Нефротоксичніть інгібіторів кальциневрину може посилюватися НПЗЗ шляхом медіації ефектів ниркових простагландинів. Під час лікування слід контролювати ниркову функцію. Рекомендований ретельний контроль функції нирок, особливо у пацієнтів літнього віку.

Внутрішньоматкові засоби контрацепції. НПЗЗ знижують ефективність внутрішньоматкових протизаплідних засобів. Раніше повідомлялося про зниження ефективності внутрішньоматкових засобів контрацепції при застосуванні НПЗЗ, але це потребує подальшого підтвердження.

Фармакокінетична взаємодія: вплив мелоксикаму на фармакокінетику інших лікарських засобів.

Літій. Є дані, що НПЗЗ підвищують рівень концентрації літію у плазмі крові (шляхом зниження ниркової екскреції літію), який може досягти токсичних величин. Одночасне застосування літію та НПЗЗ не рекомендовано (див. розділ «Особливості застосування»). Якщо комбінована терапія необхідна, слід ретельно контролювати вміст літію у плазмі крові на початку лікування, при підборі дози та при припиненні лікування мелоксикамом.

Метотрексат. НПЗЗ можуть зменшувати тубулярну секрецію метотрексату, тим самим підвищуючи концентрацію його у плазмі крові. З цієї причини не рекомендується супутньо застосовувати НПЗЗ пацієнтам, які приймають високу дозу метотрексату (понад

15 мг/тиждень) (див. розділ «Особливості застосування»). Ризик взаємодії НПЗЗ і метотрексату слід враховувати також у пацієнтів, які приймають низьку дозу метотрексату, у т. ч. пацієнтів з порушеною функцією нирок. У разі якщо потрібне комбіноване лікування, необхідно контролювати показники аналізу крові та функції нирок. Слід дотримуватися обережності у разі, коли прийом НПЗЗ і метотрексату триває 3 дні поспіль, оскільки плазмовий рівень метотрексату може підвищитись та посилити токсичність. Хоча фармакокінетика метотрексату (15 мг/тиждень) не зазнала впливу супутнього лікування мелоксикамом, слід вважати, що гематологічна токсичність метотрексату може зростати при лікуванні НПЗЗ (див. вище) (див. розділ «Побічні реакції»).

Фармакокінетична взаємодія: вплив інших лікарських засобів на фармакокінетику мелоксикаму.

Холестирамін прискорює виведення мелоксикаму шляхом порушення внутрішньопечінкової циркуляції, тому кліренс мелоксикаму підвищується на 50 %, а період напіввиведення знижується до 13±3 годин. Ця взаємодія є клінічно значимою.

Не виявлено клінічно значущої фармакокінетичної взаємодії при одночасному прийомі з антацидами, циметидином та дигоксином.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти з печінковою/нирковою недостатністю. Печінкова та ниркова недостатність легкого та помірного ступеня не чинять істотного впливу на фармакокінетику мелоксикаму. При термінальній стадії ниркової недостатності збільшення об’єму розподілу може призводити до вищих концентрацій вільного мелоксикаму, тому не слід перевищувати добову дозу 7,5 мг.

Пацієнти літнього віку.

Середнє значення плазмового кліренсу у врівноваженому стані у пацієнтів літнього віку було дещо нижчим, ніж зафіксоване у молодших пацієнтів.

Особливості застосування

Побічні реакції можна мінімізувати шляхом застосування найменшої ефективної дози протягом найкоротшого періоду лікування, необхідного для контролю симптомів (див. розділ «Спосіб застосування та дози» та інформацію щодо шлунково-кишкових та серцево-судинних ризиків нижче).

Рекомендовану максимальну добову дозу не можна перевищувати у разі недостатнього терапевтичного ефекту, також не слід застосовувати додатково НПЗЗ, тому що це може підвищити токсичність, тоді як терапевтичні переваги не доведені. Слід уникати одночасного застосування мелоксикаму з НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2.

Мелоксикам не застосовують для лікування пацієнтів, що потребують полегшення гострого болю.

За відсутності покращення після декількох днів клінічні переваги лікування слід повторно оцінити.

Слід звернути увагу на езофагіт, гастрит та/або пептичну виразку в анамнезі з метою забезпечення їх повного лікування перед початком терапії мелоксикамом. Слід регулярно виявляти увагу щодо можливого прояву рецидиву у пацієнтів, які лікувалися мелоксикамом, та пацієнтів з такими випадками в анамнезі.

Шлунково-кишкові порушення.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ, потенційно летальні шлунково-кишкова кровотеча, виразка або перфорація можуть виникнути у будь-який час у процесі лікування, незалежно від наявності попередніх симптомів або серйозних шлунково-кишкових захворювань в анамнезі.

Ризик шлунково-кишкової кровотечі, виразки або перфорації вищий при підвищенні дози НПЗЗ у пацієнтів з виразкою в анамнезі, особливо ускладненою кровотечею або перфорацією (див. розділ «Протипоказання»), та у пацієнтів літнього віку. Таким пацієнтам слід починати лікування з найменшої ефективної дози. Для цих пацієнтів слід розглянути доцільність комбінованої терапії із захисними лікарськими засобами (такими як мізопростол або інгібітори протонної помпи). Це також стосується пацієнтів, які потребують сумісного застосування низької дози аспірину або інших лікарських засобів, що підвищують шлунково-кишкові ризики (див. інформацію, наведену нижче, та розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Пацієнтам зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі, особливо пацієнтам літнього віку, слід повідомляти про всі незвичні абдомінальні симптоми (особливо шлунково-кишкові кровотечі), головним чином на початкових етапах лікування.

Слід виявляти обережність відносно пацієнтів, які одночасно застосовують лікарські засоби, що підвищують ризик виразки або кровотечі, зокрема гепарин, як радикальну терапію або в геріатричній практиці, антикоагулянти, такі як варфарин, або інші нестероїдні протизапальні лікарські засоби, включаючи ацетилсаліцилову кислоту в протизапальних дозах (≥ 1 г разова доза або ≥ 3 г загальна добова доза) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

При виникненні шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які застосовують мелоксикам, слід відмінити лікування.

НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам зі шлунково-кишковими захворюваннями в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки ці стани можуть загострюватися (див. розділ «Побічні реакції»).

Порушення з боку печінки.

У пацієнтів, які застосовують НПЗЗ (включаючи мелоксикам), можливе підвищення значень одного або більше печінкових тестів. Такі лабораторні відхилення можуть прогресувати, можуть залишатися незмінними або можуть бути тимчасовими при продовженні лікування. Можливе підвищення алананінтрансферази або аспартатамінотрансферази (приблизно у 3 та більше разів вище норми). Повідомлялося про рідкісні випадки тяжкої печінкової реакції, включаючи жовтяницю та блискавичний летальний гепатит, некроз печінки та печінкову недостатність, деякі з них з летальним наслідком.

Пацієнтів із симптомами печінкової дисфункції або у яких спостерігалися відхилення печінкових тестів потрібно оцінити щодо розвитку симптомів більш тяжкої печінкової недостатності впродовж терапії мелоксикамом. Якщо клінічні ознаки асоціюються з розвитком печінкових захворювань або якщо спостерігаються системні прояви захворювання (наприклад еозинофілія, висипання та інші), то застосування мелоксикаму слід припинити.

Серцево-судинні порушення.

Рекомендується ретельне спостереження за пацієнтами з артеріальною гіпертензією та/або із застійною серцевою недостатністю від легкого до помірного ступеня в анамнезі, оскільки при терапії НПЗЗ спостерігалися затримка рідини та набряк.

Пацієнтам із факторами ризику рекомендується клінічне спостереження артеріального тиску на початку терапії, особливо на початку курсу лікування мелоксикамом.

Дані досліджень та епідеміологічні дані дають змогу припустити, що застосування деяких НПЗЗ (особливо у високих дозах та при тривалому лікуванні) дещо підвищує ризик судинних тромботичних явищ (наприклад інфаркту міокарда або інсульту). Недостатньо даних для виключення такого ризику для мелоксикаму.

Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, встановленою ішемічною хворобою серця, периферійним артеріальним захворюванням та/або цереброваскулярним захворюванням слід проводити терапію мелоксикамом лише після ретельного аналізу. Подібний аналіз необхідний до початку довготривалого лікування пацієнтів з факторами ризику серцево-судинних захворювань (таких як артеріальна гіпертензія, гіперліпідемія, цукровий діабет, паління).

НПЗЗ збільшують ризик серйозних серцево-судинних тромботичних ускладнень, інфаркту міокарда та інсульту, які можуть мати летальний наслідок. Збільшення ризику пов’язано з тривалістю застосування. Пацієнти із серцево-судинними захворюваннями або факторами ризику серцево-судинних захворювань мають підвищений ризик.

Порушення з боку шкіри.

При застосуванні НПЗЗ у дуже поодиноких випадках спостерігалися серйозні шкірні реакції, деякі з них були летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз (див. розділ «Побічні реакції»). Найвищий ризик появи таких реакцій спостерігався на початку лікування, при цьому у більшості випадків такі реакції з’являлися протягом першого місяця лікування. При першій появі шкірних висипів, уражень слизових оболонок або інших ознак гіперчутливості необхідно припинити застосування мелоксикаму.

Анафілактичні реакції.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ, анафілактичні реакції можуть спостерігатися у пацієнтів без відомої реакції на мелоксикам. Препарат не слід застосовувати пацієнтам з аспіриновою тріадою. Цей симптоматичний комплекс спостерігається у пацієнтів з бронхіальною астмою, у яких були риніти, з назальними поліпам чи без таких, або у яких проявлявся тяжкий, потенційно летальний бронхоспазм після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ. Слід вжити заходів невідкладної допомоги при виявленні анафілактоїдної реакції.

Параметри печінки та функція нирок.

Як і при лікуванні більшістю НПЗЗ, описано поодинокі випадки підвищення рівня трансаміназ у сироватці крові, рівня білірубіну в сироватці крові або інших параметрів функції печінки, а також підвищення креатиніну в сироватці крові, азоту сечовини крові та інші відхилення лабораторних показників. У більшості випадків ці відхилення були незначні і мали тимчасовий характер. При значному або стійкому підтвердженні таких відхилень застосування мелоксикаму слід припинити та провести контрольні тести.

Функціональна ниркова недостатність.

НПЗЗ шляхом пригнічення судинорозширювального впливу ниркових простагландинів можуть індукувати функціональну ниркову недостатність внаслідок зниження клубочкової фільтрації. Цей побічний ефект є дозозалежним. На початку лікування або після збільшення дози рекомендується ретельне спостереження діурезу та ниркової функції для пацієнтів із такими факторами ризику:

 • літній вік;
 • супутнє застосування з інгібіторами АПФ, антагоністами ангіотензину ІІ, сартанами, діуретиками (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»);
 • гіповолемія (будь-якого генезу);
 • застійна серцева недостатність;
 • ниркова недостатність;
 • нефротичний синдром;
 • люпус нефропатія;
 • тяжкий ступінь печінкової дисфункції (сироватковий альбумін < 25 г/л або ≥ 10 за класифікацією Чайлда-П’ю).

У поодиноких випадках НПЗЗ можуть призводити до інтерстиціальних нефритів, гломерулонефритів, ренальних медулярних некрозів або нефротичних синдромів.

Доза мелоксикаму для пацієнтів з термінальною нирковою недостатністю, які знаходяться на діалізі, не повинна перевищувати 7,5 мг. Пацієнтам з нирковою недостатністю від легкого до помірного ступеня дозу можна не знижувати (рівень кліренсу креатиніну більше 25 мл/хв).

Затримка натрію, калію та води.

НПЗЗ можуть посилити затримку натрію, калію та води і вплинути на натрійуретичні ефекти діуретиків. Крім того, може спостерігатися зниження антигіпертензивного ефекту гіпотензивних лікарських засобів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У зв’язку з цим у чутливих пацієнтів можуть прискорюватися або загострюватися набряк, серцева недостатність або артеріальна гіпертензія. Тому пацієнтам із такими ризиками рекомендується проведення клінічного моніторингу (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Протипоказання»).

Гіперкаліємія.

Гіперкаліємії може сприяти цукровий діабет або одночасне застосування лікарських засобів, що підвищують каліємію (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У таких випадках потрібно регулярно проводити контроль рівня калію.

Комбінація з пеметреседом.

У пацієнтів з легкою та помірною нирковою недостатністю, які отримують пеметрексед, лікування мелоксикамом потрібно призупинити принаймні на 5 днів до введення пеметрекседу, в день введення, і щонайменше на 2 дні після введення (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Інші застереження та заходи безпеки.

Побічні реакції часто гірше переносять пацієнти літнього віку, ослаблені хворі, які потребують ретельного нагляду. Як і при лікуванні іншими НПЗЗ, потрібно бути обережними щодо хворих літнього віку, в яких більш імовірне зниження функції нирок, печінки та серця. Пацієнти літнього віку мають вищу частоту виникнення побічних реакцій на НПЗЗ, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорацій, що можуть бути летальними (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Mелоксикам, як і будь-який інший НПЗЗ, може маскувати симптоми інфекційних захворювань.

Застосування мелоксикаму може негативно впливати на репродуктивну функцію і не рекомендований жінкам, які хочуть завагітніти. Тому для жінок, які планують вагітність або проходять обстеження з приводу безпліддя, слід розглянути можливість припинення прийому мелоксикаму (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Маскування запалення та гарячки.

Фармакологічна дія мелоксикаму щодо зменшення гарячки та запалення може ускладнити діагностику підозрюваного неінфекційного больового стану.

Лікування кортикостероїдами.

Мелоксикам не може бути імовірним замісником кортикостероїдів при лікуванні кортикостероїдної недостатності.

Гематологічні ефекти.

Анемія може спостерігатися у пацієнтів, які отримують НПЗЗ, включаючи мелоксикам. Це може бути пов’язано з затримкою рідини, шлунково-кишковою кровотечею невідомого походження чи макроскопічною або неповністю описаним впливом на еритропоез. Пацієнтам при довготривалому лікуванні НПЗЗ, включаючи мелоксикам, слід контролювати гемоглобін або гематокрит, якщо наявні ознаки анемії.

НПЗЗ гальмують агрегацію тромбоцитів та можуть подовжити час кровотечі у деяких пацієнтів. На відміну від аспірину, їх вплив на функцію тромбоцитів кількісно менший, короткочасний та оборотний. Слід ретельно контролювати стан пацієнтів, які приймають мелоксикам і у яких можливі побічні впливи на функцію тромбоцитів, зокрема розлади згортання крові, та пацієнтів, які отримують антикоагулянти.

Застосування пацієнтам з бронхіальною астмою.

Пацієнти з бронхіальною астмою можуть мати аспіринчутливу астму. Застосування ацетилсаліцилової кислоти пацієнтам з аспіринчутливою астмою асоційоване з тяжким бронхоспазмом, який може бути летальним. З огляду на перехресну реакцію, включаючи бронхоспазм, між ацетилсаліциловою кислотою та іншими НПЗЗ, мелоксикам не слід застосовувати пацієнтам, чутливим до ацетилсаліцилової кислоти, та слід обережно призначати пацієнтам з бронхіальною астмою.

Інше.

Як і при застосуванні інших ін’єкційних НПЗЗ, в місці ін’єкції може спостерігатися розвиток абсцесу та некрозу.

Препарат містить дуже малу кількість натрію, тобто фактично є вільним від натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Фертильність. Мелоксикам, як і інші лікарські засоби, що інгібують синтез циклооксигенази/простагландину, може негативно впливати на репродуктивну функцію і не рекомендований жінкам, які хочуть завагітніти.

Вагітність. Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона і плода. Дані епідеміологічних досліджень дають змогу припустити збільшення ризику викидня та розвитку вад серця і гастрошизисів після застосування інгібіторів синтезу простагландинів у ранній період вагітності. Абсолютний ризик розвитку вад серця збільшився з менш ніж 1 % до близько 1,5 %. Вважається, що цей ризик збільшується зі збільшенням дози та тривалості лікування.

Під час І та ІІ триместру вагітності мелоксикам не слід застосовувати, за винятком нагальної потреби. Якщо жінка намагається завагітніти або протягом І та ІІ триместру вагітності застосовує мелоксикам, дози та тривалість лікування повинні бути щонайменшими.

Mелоксикам протипоказаний у період ІІІ триместру вагітності, оскільки всі інгібітори синтезу простагландинів створюють для плода ризики:

 • серцево-легеневої токсичності (з передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією);
 • порушення функції нирок, що може розвинутися у ниркову недостатність з олігогідроамніоном.

Ризики для матері в останні терміни вагітності та новонародженого:

 • подовження часу кровотечі, антиагрегаційного ефекту навіть при дуже низьких дозах;
 • пригнічення скорочень матки, що призводить до затримки або затягування пологів.

Годування груддю. Хоча конкретних даних щодо мелоксикаму немає, про НПЗЗ відомо, що вони можуть проникати в грудне молоко. Тому застосування не рекомендовано жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спеціальних досліджень щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами немає. На основі фармакодинамічного профілю та побічних реакцій, що спостерігалися, можна припустити, що мелоксикам не впливає або має незначний вплив на зазначену діяльність. Проте пацієнтам, у яких спостерігалися розлади функції зору, включаючи нечіткість зору, запаморочення, сонливість, вертиго або інші порушення центральної нервової системи, рекомендовано утриматися від керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Мовіксикам® слід застосовувати шляхом внутрішньом’язової ін’єкції.

Одна ін’єкція 15 мг 1 раз на добу.

НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ ДОЗУ 15 мг/добу.

Лікування повинно обмежуватися однією ін’єкцією на початку терапії з максимальною тривалістю до 2-3 днів у обґрунтованих виняткових випадках (наприклад коли пероральний та ректальний шляхи застосування неможливі). Побічні реакції можна мінімізувати шляхом застосування найменшої ефективної дози протягом найкоротшого періоду лікування, необхідного для контролю симптомів (див. розділ «Особливості застосування»).

Особливі категорії пацієнтів.

Пацієнти літнього віку та пацієнти з підвищеним ризиком розвитку побічних реакцій.

Рекомендована доза для пацієнтів літнього віку становить 7,5 мг/добу. Пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку побічних реакцій слід починати лікування з 7,5 мг/добу (половина ампули 1,5 мл).

Ниркова недостатність.

Для пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю, які знаходяться на діалізі, доза не повинна перевищувати 7,5 мг/добу (половина ампули 1,5 мл).

Пацієнтам із легкою та середньою нирковою недостатністю (а саме пацієнтам з кліренсом креатиніну вище 25 мл/хв) зниження дози не потрібне. Щодо пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю без застосування діалізу див. розділ «Протипоказання».

Печінкова недостатність.

Пацієнтам із легкою та середньою печінковою недостатністю зниження дози не потрібне. Щодо пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю див. розділ «Протипоказання».

Спосіб застосування.

Препарат слід вводити повільно, шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції у верхній зовнішній квадрант сідниці, дотримуючись суворої асептичної техніки. У разі повторного введення рекомендується змінювати місце введення (чергувати ліву та праву сідниці). Перед ін’єкцією важливо перевірити, щоб вістря голки не знаходилося в судині.

Ін’єкцію слід негайно припинити у разі сильного болю під час ін’єкції.

Якщо у пацієнта протез кульшового суглоба, ін’єкцію слід зробити в іншу сідницю.

Діти.

Препарат протипоказаний дітям (віком до 18 років)

Передозування

Симптоми гострого передозування НПЗЗ зазвичай обмежуються летаргією, сонливістю, нудотою, блюванням та епігастральним болем, які в цілому є оборотними при підтримувальній терапії. Може виникнути шлунково-кишкова кровотеча. Тяжке отруєння може призвести до артеріальної гіпертензії, гострої ниркової недостатності, дисфункції печінки, пригнічення дихання, коми, судом, серцево-судинної недостатності та зупинки серця. Повідомлялося про анафілактоїдні реакції при терапевтичному застосуванні НПЗЗ, що також можуть спостерігатися при передозуванні.

При передозуванні НПЗЗ пацієнтам рекомендовано симптоматичні та підтримувальні заходи. Дослідження показали прискорення виведення мелоксикаму шляхом прийому 4 пероральних доз холестираміну 3 рази на добу.

Побічні реакції

Дані досліджень дають можливість припустити, що застосування деяких НПЗЗ (особливо у високих дозах та при тривалому лікуванні) дещо підвищує ризик судинних тромботичних явищ (наприклад інфаркту міокарда або інсульту).

Набряк, артеріальна гіпертензія та серцева недостатність спостерігалися при лікуванні НПЗЗ.

Більшість побічних ефектів, що спостерігаються, шлунково-кишкового походження. Можливі пептична виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, іноді летальна, особливо у пацієнтів літнього віку. Після застосування спостерігалися нудота, блювання, діарея, метеоризм, запор, диспепсія, абдомінальний біль, мелена, блювання кров’ю, виразковий стоматит, загострення коліту та хвороби Крона. З меншою частотою спостерігався гастрит.

З боку системи крові: анемія, відхилення показників аналізу крові від норми (включаючи зміну кількості лейкоцитів), лейкопенія, тромбоцитопенія. Повідомлялося про дуже рідкі випадки агранулоцитозу (див. Опис окремих серйозних та/або частих побічних реакцій).

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції, анафілактичні реакції.

З боку психіки: зміна настрою, нічні кошмари, сплутаність свідомості, дезорієнтація, безсоння.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість.

З боку органів зору: розлади функції зору, що включають нечіткість зору, кон’юнктивіт.

З боку органів слуху: вертиго, дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, серцева недостатність, підвищення артеріального тиску, припливи.

З боку дихальної системи: у пацієнтів з алергічними реакціями на ацетилсаліцилову кислоту або інші НПЗЗ в анамнезі можуть спостерігатися напади астми; інфекції верхніх дихальних шляхів, кашель.

З боку травного тракту: диспепсія, нудота, блювання, біль у животі, діарея, прихована або макроскопічна шлунково-кишкова кровотеча, стоматит, гастрит, запор, метеоризм, відрижка, коліт, гастродуоденальна виразка, езофагіт, шлунково-кишкова перфорація. Шлунково-кишкова кровотеча, виразки або перфорація можуть бути тяжкими та потенційно летальними, особливо у пацієнтів літнього віку.

З боку гепатобіліарної системи: порушення показників функції печінки (наприклад підвищення рівнів трансаміназ або білірубіну), гепатит, жовтяниця, печінкова недостатність.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, висипання, ангіоневротичний набряк, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, кропив’янка, бульозний дерматит, мультиформна еритема, фотосенсибілізація, ексфоліативний дерматит.

З боку сечовидільної системи: затримка натрію та води, гіперкаліємія, зміни показників функції нирок (підвищення рівня креатиніну та/або сечовини в сироватці крові), гостра ниркова недостатність, зокрема у пацієнтів з факторами ризику, інфекції сечовивідних шляхів, порушення сечовипускання.

Загальні розлади та реакції у місці введення: затвердіння у місці ін’єкції, біль у місці ін’єкції; набряки, включаючи набряки нижніх кінцівок, грипоподібні симптоми.

З боку кістково-м’язової системи: артралгія, біль у спині, симптоми, пов’язані із суглобами.

Опис окремих серйозних та/або частих побічних реакцій.

Повідомлялося про випадки агранулоцитозу у пацієнтів, які лікувалися мелоксикамом та іншими потенційно мієлотоксичними лікарськими засобами (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Побічні реакції, які не спостерігалися при застосуванні цього лікарського засобу, але є характерними для інших сполук класу.

Порушення ниркової функції аж до ниркової недостатності: повідомлялося про випадки інтерстиціального нефриту, гострого тубулярного некрозу, нефротичного синдрому, папілярного некрозу.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С.

Несумісність

Розчин для ін’єкцій не можна змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці.

Упаковка

5 ампул по 1,5 мл у пластиковому контейнері в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Хелп СА.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Греція, Педіні Янінон, Яніна, 45500.

Заявник

Мові Хелс ГмбХ.

Місцезнаходження заявника

35 Егеріштрассе, Баар, 6340, Швейцарія

Дата последнего обновления: 08.02.2016
Инструкция по применению Мовиксикам, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мовиксикам, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мовиксикам с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/14916/01/01 от 01.02.2016 (приказ 53(1))
АТХ-классификация M01AC06 - Мелоксикам
Действующие вещества мелоксикам
Взрослые Разрешено
Дети с 18-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители Разрешено

Найдено 4232 аптеки

Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Мовіксикам одт табл. 15мг №10
Movi Hels
есть
Мовіксикам р-н д/ін. 15мг/1,5мл амп. №5
Хелп С.А.
есть
Мовіксикам одт табл. 7,5мг №20
Movi Hels
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Мовиксикам одт табл. дисперг. в рот. полости 15 мг блистер №10
Алпекс Фарма Са Швейцария
от 155,66
Мовиксикам раствор д/ин. 15 мг/1,5 мл амп. №5
Хелп С.А. Греция
от 157,69
Мовиксикам одт таб.15мг #20
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Мовиксикам одт табл. дисперг. в рот. полости 15 мг блистер №10
Алпекс Фарма Са Швейцария
от 156,94
Мовиксикам раствор д/ин. 15 мг/1,5 мл амп. №5
Хелп С.А. Греция
от 157,08
Мовиксикам одт таб.15мг #20
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Будем Здоровы Вместе
Сарата, ул.Игнаца Линдла 57б
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл 1,5 мл амп. №5
Хелп С.А., Греція
от 156,45
Добрі ліки
Старобельск, пл.Базарная 3
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Мовиксикам р-р д/ин. 15мг/1,5мл №5
Хелп с.а. фармасьютикал
от 156,20
Мовиксикам одт тб 7,5мг №20
Мови/Алпекс Фарма
от 244,21
Мовиксикам одт тб 15мг №20
Мови/Алпекс Фарма
от 322,49
Народная аптека
Пологи, ул.Единства 10
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 153,36
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 164,13
Домашняя аптека
Днепр, ул.Набережная Победы 58/2
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Гвардейский 46
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Добрі ліки
Славянск, пл.Соборная 3
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Народная аптека
Каменское, ул.Воинов-афганцев 1Ж
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 144,45
Мовиксикам одт таб. диспергир. 7,5 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 214,12
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 290,68
Аптека интернет цен
Бердянск, пр.Азовский 31
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 150,86
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Мовиксикам р-р д/ин.15мг/1,5мл №5
Мови Хелс ГМБХ
от 177,41
Мовиксикам таб.дисперг. 7,5мг №20
Мови Хелс ГМБХ
от 264,73
Мовиксикам таб.дисперг. 15мг №20
Мови Хелс ГМБХ
от 337,89
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Мовиксикам р-р для ин. 15/1,5мл амп №5 хелп греция
Хелп С.А.,Греция
от 201,30
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 149,40
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 159,98
Мовиксикам одт таб. диспергир. 7,5 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 229,75
Витамин
Обухов, ул.Мира 10/1
Мовіксикам одт табл. 15мг №10
Movi Hels
есть
Мовіксикам р-н д/ін. 15мг/1,5мл амп. №5
Хелп С.А.
есть
Аптека 911
Песочин, ул.Квартальная 18Б (перехр. Комарова/Квартальная, 9Б/18Б)
Мовиксикам одт табл. дисперг. 7,5мг №20
ЛАМП САН ПРОСПЕРО С.П.А.
от 215,84
Мовиксикам одт табл. дисперг. 15мг №20
ЛАМП САН ПРОСПЕРО С.П.А.
от 287,32
Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 164,59
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Мовиксикам р-р д/ин.15мг/1,5мл №5
Мови Хелс ГМБХ
от 202,48
Нейро-Аптека ТОВ
Киев, бул.Вацлава Гавела 40А
Мовиксикам одт табл. 15мг №10 (10х1) блистер
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
от 165,30
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Раздельная, ул.Привокзальная 2Д
Мовиксикам р-р 15мг/1.5мл амп. №5
HELP
от 155,25
Мовиксикам табл. 7,5мг №20
ALPEX PHARMA
от 235,95
Мовиксикам табл. 15мг №20
ALPEX PHARMA
от 313,15
D.S.
Винники, ул.Галицкая 18
Мовіксикам амп р-н д/ін. 15 мг/1,5 мл амп. н 5
Мові Хелс
от 181,50
Мовіксикам табл. дисперг. 7,5 мг н 20
Мові Хелс
от 257,78
Мовіксикам табл. дисперг. 15 мг н 20
Мові Хелс
от 358,90
Добрі ліки
Волноваха, ул.Центральная 36
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Аптека 911
Савинцы, ул.Гвардейской Дивизии 9
Мовиксикам одт табл. дисперг. 7,5мг №20
ЛАМП САН ПРОСПЕРО С.П.А.
от 215,84
Мовиксикам одт табл. дисперг. 15мг №20
ЛАМП САН ПРОСПЕРО С.П.А.
от 287,32
Добрі ліки
Константиновка, ул.Циолковского 2Б
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Добрі ліки
Краматорск, бул.Краматорский 10Ц
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Добрі ліки
Константиновка, ул.Леваневского 34а
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Мовиксикам р-р д/ин. 15мг/1,5мл №5
Хелп с.а. фармасьютикал
от 179,76
СВ Аптека
Горишние Плавни, ул.Строителей 16
Мовиксикам® р-р д/ин. 15мг/1,5мл 1,5мл амп. №5
Хелп С.А., Греція
есть
Мовиксикам® одт таблетки, дисперг. в рот. полос., по 7,5 мг №20 (10х2)
Алпекс Фарма СА для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Шве
есть
Мовиксикам® таблетки, дисперг. в рот. полос., по 15 мг №20 (10х2)
Алпекс Фарма СА для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Шве
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Иорданская 26
Мовиксикам таб.дисперг. 7,5мг №20
Мови Хелс ГМБХ
от 279,69
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл n5 (хелп, греция)
Хелп С.А., Греція
от 150,50
Мовиксикам одт таб 15мг n10 (алпекс фарма)
Алпекс Фарма СА, Швейцарія
от 151,90
Мовиксикам одт таб 7,5мг n20 (алпекс фарма)
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
от 226,90
Мовиксикам одт таб 15мг n20 (алпекс фарма)
Алпекс Фарма СА, Швейцарія
от 302,10
Народная аптека
Мелитополь, пр.50-летия Победы 25
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 156,94
Аптека "Не Болей!"
Павлоград, ул.Соборная 117К
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл n5 (хелп, греция)
Хелп С.А., Греція
от 148,40
Мовиксикам одт таб 7,5мг n20 (алпекс фарма)
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
от 225,90
Мовиксикам одт таб 15мг n20 (алпекс фарма)
Алпекс Фарма СА, Швейцарія
от 300,70
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Паникахи 19
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл n5 (хелп, греция)
Хелп С.А., Греція
от 150,50
Мовиксикам одт таб 7,5мг n20 (алпекс фарма)
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
от 226,90
Мовиксикам одт таб 15мг n20 (алпекс фарма)
Алпекс Фарма СА, Швейцарія
от 300,70
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 157,62
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 166,13
Добрі ліки
Сватово, пл.Привокзальная 2
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 7,5мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Астрономическая 44г
Мовиксикам р-р д/ин.15мг/1.5мл 1.5мл амп. №5 пл.конт.в/уп.
Хелп С.А.
есть
Мовиксикам,таб.дисперг.7,5мг№20
Мови Хелс ГмбХ
есть
Мовиксикам,таб.дисперг.15мг№20
Мови Хелс ГмбХ
есть
Досвід Довіра Допомога
Черкассы, ул.Добровольского 5
Мовиксикам р-р д/ин. 15мг/1,5мл №5
Хелп с.а. фармасьютикал
от 159,80
Народная аптека
Мелитополь, ул.Университетская 4
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 150,00
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 161,65
Мовиксикам одт таб. диспергир. 7,5 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 233,05
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 299,62
Аптека интернет цен
Днепр, ул.Титова 27
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 149,40
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 159,98
Мовиксикам одт таб. диспергир. 7,5 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 227,06
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 307,37
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 149,59
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 150,85
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 23
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 153,25
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №10
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 163,06
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 307,28
Добрі ліки
Кременная, пр.Дружбы 8/2
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Витамин
Вышгород, ул.Днепровская 2Г
Мовіксикам одт табл. 15мг №10
Movi Hels
есть
Мовіксикам р-н д/ін. 15мг/1,5мл амп. №5
Хелп С.А.
есть
Мовіксикам одт табл. 7,5мг №20
Movi Hels
есть
Мовіксикам одт табл. 15мг №20
Movi Hels
есть
Добрі ліки
Горское, ул.Белинского 3
Мовиксикам р-р д/ин 15мг/1,5мл №5 |
HELP (ГРЕЦИЯ)
есть
Мовиксикам одт таб дисперг 15мг №20 |
ALPEX PHARMA
есть
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Мовиксикам табл.дисперг.в рот.пол.7.5мг №20(10х2) блист.*
Alpeks Pharma SA (Швейцария)
есть
Мовиксикам табл.дисперг.в рот.пол.15мг №20 блист.*
Alpeks Pharma SA (Швейцария)
есть
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Мовиксикам р-р д/инф 15мг/1,5 мл по 1,5 мл n5
MoviHealth
от 177,80
Мовиксикам одт 7,5мг n20
MoviHealth
от 268,20
Аптека интернет цен
Мариуполь, пр.Мира 100
Мовиксикам р-р д/ин. 15 мг/1,5 мл №5
Хелп С.А. ГРЕЦИЯ
от 154,56
Мовиксикам одт таб. диспергир. 7,5 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 235,92
Мовиксикам одт таб. диспергир. 15 мг №20
Алпекс Фарма ШВЕЙЦАРИЯ
от 314,09
Аптека 36 и 6
Сватово, ул.Строителей 12
Мовіксикам 15мг р-н д/ін. амп. 1,5мл №5
ХЕЛП С.А. ГРЕЦИЯ
есть
Мовіксикам одт 7,5мг таб. №20
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Мовіксикам одт 15мг таб. №20
АЛПЕКС ФАРМА СА ШВЕЙЦАРИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Мовиксикам р-р д/ин. 15мг/1,5мл амп. 1,5мл №5
ХЕЛП ГРЕЦИЯ
от 143,05
Мовиксикам одт табл. дисперг. 15мг №20
ЛАМП САН ПРОСПЕРО С.П.А.
от 287,32

Рекомендуем посмотреть

Мовалис таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Мовалис раствор д/ин. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп.
Мовалис суппозитории по 15 мг №6
Мовалис таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Мовалис
суппозитории, раствор, таблетки
2 производителя
Цены в аптеках
Ревмоксикам таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Ревмоксикам раствор д/ин. 1 % по 1.5 мл №5 в амп.
Ревмоксикам суппозитории рект. по 15 мг №5
Ревмоксикам таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Ревмоксикам
таблетки, раствор, суппозитории
2 производителя
Цены в аптеках
Мелоксикам-Тева таблетки по 7.5 мг №20 (10х2)
Мелоксикам-Тева раствор д/ин. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп. в конт. пласт.
Мелоксикам-Тева таблетки по 15 мг №10
Мелоксикам-Тева таблетки по 15 мг №20 (10х2)
Мелоксикам-Тева
таблетки, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Мовиксикам раствор д/ин. 15 мг/1.5 мл по 1.5 мл №5 в амп.
Мовиксикам
раствор
Хелп С.А. для "Мови Хелс ГмбХ", Греция/Швейцария
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top