Мовипреп инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Мовипреп порошок д/ор. р-ра №2 в пак.

Склад

діючі речовини:

саше А: макрогол 3350 – 100 г, натрію сульфат безводний – 7,5 г, натрію хлорид – 2,691 г, калію хлорид – 1,015 г;

саше В: аскорбінова кислота – 4,7 г, натрію аскорбат – 5,9 г;

допоміжні речовини:

саше А: аспартам (Е 951), калію ацесульфам (Е 950), лимонний ароматизатор;

саше В не містить допоміжних речовин.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості:

саше А: від білого до жовтуватого кольору сипучий порошок з характерним запахом лимона;

саше В: від білого до світло-коричневого кольору сипучий порошок.

Фармакотерапевтична група

Осмотичні проносні засоби. Макрогол, комбінації.

Код АТХ А06А D65.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Пероральне застосування розчинів електролітів на основі макроголу викликає помірну діарею і призводить до швидкого випорожнення товстого кишечнику.

Макрогол 3350, сульфат натрію та аскорбінова кислота у високих дозах чинять осмотичну дію на кишечник, викликаючи проносний ефект.

Макрогол 3350 збільшує об’єм калових мас, що впливає на рухливість товстої кишки за рахунок нервово-м’язової передачі. Фізіологічним наслідком є пропульсивне проходження розм’якшених випорожнень по товстій кишці. Електроліти, що містяться у препараті, та додаткове вживання прозорої рідини запобігають клінічно значущому порушенню водно-електролітного балансу, знижуючи ризик зневоднення організму.

Фармакокінетика.

Макрогол 3350 залишається у кишечнику у незміненому вигляді. Він практично не абсорбується з травного тракту. Макрогол 3350, що абсорбувався, виводиться з сечею.

Аскорбінова кислота всмоктується головним чином у тонкому кишечнику за допомогою механізму активного транспорту, який залежить від натрію і є насичуваним. Існує зворотна залежність між прийнятою дозою і відсотком абсорбованої дози. При пероральному прийомі доз 30–180 мг кількість абсорбованої дози становить 70–85 %. Відомо, що після перорального прийому до 12 г аскорбінової кислоти всмоктується тільки 2 г.

Після перорального застосування високих доз аскорбінової кислоти і при концентрації аскорбінової кислоти у плазмі, що перевищує 14 мг/л, абсорбована аскорбінова кислота переважно виводиться в незміненому вигляді з сечею.

Показання

Для очищення кишечнику перед клінічними процедурами, що цього потребують, наприклад, перед ендоскопічними або рентгенологічними дослідженнями кишечнику.

Протипоказання

Препарат не застосовують за наявності або у разі підозри на такі стани:

 • гіперчутливість до активних речовин або до будь-якого компонента препарату;
 • непрохідність або перфорація травного тракту;
 • порушення випорожнення шлунка (наприклад, парез шлунка);
 • ілеус;
 • фенілкетонурія (оскільки препарат містить аспартам);
 • дефіцит глюкозо-6-фосфат дегідрогенази (оскільки препарат містить аскорбат);
 • токсичний мегаколон, що ускладнює тяжкі запальні захворювання кишечнику, включаючи хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт.

Протипоказано застосовувати препарат пацієнтам у непритомному стані.  

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарат Мовипреп® не слід приймати з іншими препаратами для перорального застосування протягом години, оскільки останні можуть бути вимиті і не абсорбуватися зі шлунково-кишкового тракту.

Особливо це стосується препаратів із вузьким терапевтичним індексом або коротким періодом напіввиведення.

Особливості застосування

Діарея – очікувана реакція після прийому препарату Мовипреп®.

Слід з обережністю застосовувати препарат ослабленим пацієнтам з поганим станом здоров’я і пацієнтам з тяжкими клінічними порушеннями, наприклад:

 • порушення блювотного рефлексу або схильність до аспірації чи відрижки;
 • порушення свідомості;
 • тяжка форма ниркової недостатності (кліренс креатиніну < 30 мл/хв);
 • серцева недостатність (ІІІ–ІV функціональний клас згідно з класифікацією NYHA);
 • ризик розвитку аритмії, наприклад, при лікуванні серцево-судинних захворювань або при захворюваннях щитовидної залози;
 • зневоднення;
 • тяжкі гострі запальні захворювання.

Наявну дегідратацію організму потрібно відкоригувати перед застосуванням препарату Мовипреп®.

Рідка складова препарату Мовипреп® після розведення водою не замінює звичайне надходження рідини в організм. Тому необхідно підтримувати адекватне вживання рідини.

Під час прийому препарату слід уважно спостерігати за пацієнтами, які перебувають у напівпритомному стані або схильні до аспірації чи відрижки, особливо якщо препарат вводиться через назогастральний зонд.

Якщо у пацієнта виникнуть будь-які симптоми, що вказують на аритмію або зміну балансу рідини/електролітів (наприклад, набряк, задишка, підвищена втомлюваність, серцева недостатність), необхідно перевірити рівень електролітів у плазмі крові, проконтролювати ЕКГ та провести належне лікування.

У виснажених ослаблених пацієнтів, пацієнтів зі слабким здоров’ям, з клінічно значущою нирковою недостатністю, аритмією та пацієнтів із групи ризику порушення балансу електролітів лікар повинен перевірити рівень електролітів, ниркову функцію та проконтролювати ЕКГ перед початком лікування і після його проведення.

Рідко повідомлялось про розвиток тяжких аритмій, включаючи фібриляцію передсердь, асоційовану із застосуванням іонних осмотичних проносних засобів для підготовки кишечнику. Дані побічні явища виникали переважно у пацієнтів із зазначеними кардіальними факторами ризику та електролітним дисбалансом.

Якщо у пацієнта виникнуть такі симптоми, як сильне відчуття розтягнення живота , здуття живота, біль у животі або інша реакція, що ускладнює застосування препарату, необхідно уповільнити або тимчасово призупинити прийом препарату Мовипреп® та проконсультуватися з лікарем.

Препарат містить натрію 56,2 ммоль/літр, що абсорбується. Це слід враховувати пацієнтам, які знаходяться на контрольованій натрієвій дієті.

Препарат містить калію 14,2 ммоль/літр. Це слід врахувати пацієнтам зі зниженою функцією нирок або пацієнтам на контрольованій калієвій дієті.

Препарат містить аспартам, який є джерелом фенілаланіну, що може зашкодити пацієнтам із фенілкетонурією (див. розділ «Протипоказання»).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Дані щодо застосування препарат Мовипреп® у період вагітності відсутні. 

Препарат Мовипреп® слід застосувати у період вагітності, лише якщо лікар вважає таке лікування необхідним.

Годування груддю. Дані щодо впливу препарату Мовипреп® у період годування груддю відсутні.

Препарат Мовипреп® слід застосувати у період годування груддю, лише якщо лікар вважає таке лікування необхідним.

Фертильність. Дані щодо впливу препарату Мовипреп® на репродуктивну функцію відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат Мовипреп® не має впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та люди літнього віку. Протягом курсу лікування застосовують два літри розведеного препарату Мовипреп®. Настійно рекомендується додатково випивати один літр прозорої рідини (вода, прозорий суп, фруктовий сік без м’якоті, безалкогольні напої, чай та/або кава без молока) протягом курсу лікування. 

Для приготування першого літра розчину - вміст одного саше А і одного саше В разом розчиняють у невеликій кількості води та доводять до 1 літра водою. Приготовлений розчин слід випити протягом 1–2 годин.

Вищезазначену процедуру розведення слід повторити з другим літром препарату Мовипреп® для завершення курсу лікування.

Курс лікування можна проводити з розподіленням дози або за один прийом:

1-й спосіб, з розподіленням дози на дві частини: перший літр розведеного препарату Мовипреп® приймають ввечері, другий літр розведеного препарату Мовипреп® – рано вранці в день проведення клінічної процедури.

2-й спосіб, за один прийом: випити два літри розведеного препарату Мовипреп® увечері напередодні проведення клінічної процедури або два літри вранці в день проведення клінічної процедури.

Незалежно від обраного способу підготовки інтервал між закінченням прийому рідини (препарату Мовипреп® або прозорої рідини) ввечері і початком проведення колоноскопії повинен становити не менш ніж 1 годину.

При застосуванні препарату за один прийом вранці в день проведення клінічної процедури інтервал між закінченням прийому препарату Мовипреп® та початком проведення колоноскопії повинен становити не менш ніж 2 години.

Пацієнтам слід врахувати час для переміщення до закладу, де проводять колоноскопію.

Під час курсу лікування і до закінчення клінічної процедури протипоказано вживати тверду їжу.

Розчинення препарату Мовипреп® може тривати до 5 хв. Рекомендовано спочатку висипати порошок у ємкість, змішати з невеликою кількістю води. Препарат Мовипреп® приймають тільки після повного розчинення у воді. Після розчинення у воді препарат Мовипреп® можна приймати одразу або за бажанням охолодити перед застосуванням. 

Діти. Препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 18 років, оскільки застосування препарату Мовипреп® дітям не досліджено.

Передозування

У разі випадкового значного передозування, що призвело до діареї тяжкого ступеня, зазвичай достатньо проведення консервативного лікування: вживання великої кількості рідини, особливо фруктових соків. У рідких випадках при передозуванні, що викликало тяжкі метаболічні порушення, можливе застосування внутрішньовенної регідратації.

Побічні реакції

Діарея – очікувана реакція при підготовці кишечнику. Через особливості процедури підготовки кишечнику побічні реакції виникають у більшості пацієнтів. Незважаючи на деякі відмінності у складі різних лікарських засобів для очищення кишечнику, найчастішими побічними реакціями є нудота, блювання, відчуття розтягнення живота, абдомінальний біль, подразнення в ділянці ануса, порушення сну. Діарея та/або блювання можуть спричинити дегідратацію.

Як і при застосуванні інших лікарських засобів, у складі яких міститься макрогол, можуть виникати алергічні реакції, включаючи висип, кропив’янку, свербіж, диспное, ангіоневротичний набряк, анафілаксію.

Наявні дані клінічних досліджень за участі 825 пацієнтів, які застосовували препарат Мовипреп® та у яких активно збирали дані про виникнення побічних реакцій.

Також включені побічні реакції, що були зафіксовані у післяреєстраційний період.

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями:

дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100, < 1/10), нечасто (> 1/1 000, < 1/100), рідко (> 1/10 000, < 1/1 000), дуже рідко (< 1/10 000), невідомо (частота не визначена за даними).

З боку імунної системи.

Невідомо: алергічні реакції, включаючи анафілаксію, диспное, шкірні реакції (див. нижче).

Метаболізм та порушення харчування.

Невідомо: порушення рівня електролітів, включаючи зниження рівня бікарбонату в крові, гіпер- і гіпокальціємію, гіпофосфатемію, гіпокаліємію, гіпонатріємію і зміни рівня хлоридів у крові; дегідратація.

Психічні розлади.

Часто: порушення сну.

З боку нервової системи.

Часто: запаморочення, головний біль.

Невідомо: судоми, асоційовані з тяжкою гіпонатріємією.

З боку серця.

Невідомо: транзиторне підвищення артеріального тиску, аритмія, прискорене серцебиття.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Дуже часто: біль у животі, нудота, здуття живота, дискомфорт в ділянці ануса.

Часто: нудота, диспепсія.

Нечасто: дисфагія.

Невідомо: метеоризм, позиви до блювання.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів.

Нечасто: порушення показників функції печінки.

З боку шкіри та підшкірних тканин.

Невідомо: алергічні шкірні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, свербіж, кропив’янку, висип, еритему.

Загальні порушення:

Дуже часто: нездужання, гіпертермія.

Часто: озноб, спрага, відчуття голоду.

Нечасто: дискомфорт.

Термін придатності

3 роки.

Розведений розчин – 24 години.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Розведений розчин зберігати при температурі 2–8 °С.

Упаковка

По 1 саше А і 1 саше В у пакеті; по 2 пакети у картонній коробці. 

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

НОРЖИН Лімітед, Велика Британія / NORGINE Limited, United Kingdom.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Нью Роуд, Тір-і-Берз, Хенгойд, CF82 8SJ, Велика Британія / New Road, Tir-y-Berth, Hengoed, CF82 8SJ, United Kingdom. 

Дата последнего обновления: 25.12.2018

Характеристики

Форма выпуска порошок
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/12987/01/01 от 26.11.2018 (приказ 2181 (2))
АТХ-классификация A06AD65 - Макрогол, комбинации
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 1390 аптек

Витамин
Киев, ул.Петра Запорожца 28
Мовипреп пор. д/ор. р-ну саше а №2 + в №2
Takeda
есть
СВ Аптека
Великая Багачка, ул.Каштановая 19
Мовипреп® порошок д/ор. р-ра в саше а №2 +саше в №2
Норжин Лтд, Велика Британія/Нідерланди
есть
СВ Аптека
Полтава, пл.Славы 5
Мовипреп® порошок д/ор. р-ра в саше а №2 +саше в №2
Норжин Лтд, Велика Британія/Нідерланди
есть
Аптека 911
Балаклея, ул.Октябрьская 41
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека низкие цены №1
Дергачи, ул.Сумской шлях 155
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 83/26
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Славянск, ул.Генерала Батюка 31А
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Країна здоров'я
Киев, пр.Лесной 23
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
Никомед
от 333,89
Аптека 911
Харьков, ул.Ощепкова 3
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Аптека Леда
Харьков, пр.Московский 220
Мовипреп пор.2 саше а+2 саше в
Norgine (Великобритания)
от 316,02
Аптека низкие цены №1
Винница, ул.Пирогова 49
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
1 Социальная аптека
Павлоград, ул.Шевченка 128 (ТЦ Гулливер)
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 324,60
Аптека 911
Харьков, пр.Александровский 81
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека Дешево
Харьков, ул.Рождественская 29А
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
1 Социальная аптека
Жмеринка, ул.Пушкина 1
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 321,50
1 Социальная аптека
Жмеринка, ул.Богдана Хмельницкого 4
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 324,60
Аптека 911
Шевченково, ул.Парковая 17/9
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
1 Социальная аптека
Киев, ул.Еленовская 34
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 327,70
Аптека
Кривой Рог, ш.Днепровское 41
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
1 Социальная аптека
Винница, пр.Коцюбинского 37 (пом.50)
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 321,50
1 Социальная аптека
Винница, ул.Соборная 26
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 328,70
1 Социальная аптека
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 28А
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 327,70
1 Социальная аптека
Харьков, пр.Науки 41/43
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 321,40
1 Социальная аптека
Харьков, ул.Героев Труда 20/321А
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 321,40
Аптека низкие цены №1
Миргород, ул.Гоголя 98/6
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
1 Социальная аптека
Подольск, пл.Базарная 2А
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 328,70
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Гагарина 167
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
1 Социальная аптека
Харьков, пр.Победы 70Б
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 321,40
1 Социальная Аптека
Новояворовск, ул.Тараса Шевченко 2
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 326,30
Аптека низкие цены №1
Лубны, пр.Владимирский 42/1
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Мед-Сервис
Днепр, пл.Вокзальная 1
*мовипреп пор. саше а№2+саше в№2
Норжин Фарма
от 315,16
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Полтавский Шлях 140А
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Сартана, ул.Челюскинцев 30
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Людвига Свободы 41
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Аптека 911
Южноукраинск, пр.Независимости 33Е
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека 911
Купянск-Узловой, пл.Советская 5В
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Тулузы 3Б
Мовипреп пор.д/орал.прим.2саше а + 2саше в
Norgine Lim.
от 315,00
Аптека низкие цены №1
Глухов, ул.Терещенков 28
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Даниила Щербаковского 47А
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека 911
Лисичанск, кв-л.Восточный 4А
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 252Б
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека низкие цены №1
Харьков, пер.Спартаковский 3
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека 911
Покотиловка, ул.Интернациональная 58
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Александрия, ул.Первомайская 53
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека 911
Мерефа, ул.Днепропетровская 218
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Науки 9
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Мовипреп пор. д/ор. р-ну саше а №2 + в №2
Takeda
есть
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Жолудева 4
Мовіпреп пор.для орального р-на №4
Norgine (Великобритания) (м)
от 324,60
Аптека 911
Золочев, ул.Комсомольская 7
Мовипреп пор. д/орал. р-ра саше а+ саше в №2
НОРЖИН ФАРМА
от 290,40
Аптека 911
Харьков, ул.Валентиновская 15
Мовипреп пор.2 саше a+2 саше в
НОРЖИН ЛИМИТЕД ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
есть
Инструкция по применению Мовипреп, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мовипреп, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мовипреп с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Фортранс порошок д/ор. р-ра по 73.69 г №4 в пак.
Фортранс
порошок
Ипсен Фарма
Цены в аптеках
Эндофальк порошок д/ор. р-ра по 55.318 г №6 в пак.
Эндофальк
порошок
Др. Фальк
Цены в аптеках
Диагностин-Здоровье порошок д/ор. р-ра по 55.318 г №6 в пак.
Диагностин-Здоровье
порошок
Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Мовипреп порошок д/ор. р-ра №2 в пак.
Мовипреп
порошок
Норжин Лтд, Великобритания/Нидерланды
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top