Момедерм инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Момедерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах

Склад:

діюча речовина: мометазон;

1 г мазі містить мометазону фуроату 1 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; пропіленгліколь; олія мінеральна; ланоліновий спирт; спирт цетостеариловий; гліцерол моностеарат; парафін білий м’який.

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору, напівпрозора жирна маса.

Фармакотерапевтична група.

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Код АTХ D07A C13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мометазону фуроат ̶ це синтетичний глюкокортикостероїд для місцевого застосування, що має протизапальні, протисвербіжні, антиексудативні ефекти.

Фармакокінетика.

Системна абсорбція після місцевого нанесення мометазону фуроату 0,1 % є мінімальною; приблизно 0,4 % застосованої дози виводиться з організму упродовж 72 годин після нанесення. Встановити характер метаболітів було практично неможливо через невелику кількість, присутню у плазмі крові та екскреті.

Клінічні характеристики.

Показання.

Запальні явища і свербіж при дерматозах, що піддаються терапії кортикостероїдами, у тому числі псоріаз (крім поширеного бляшкового псоріазу) та атопічний дерматит, у дорослих та дітей віком від 2 років.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до мометазону фуроату або до інших кортикостероїдів, або до допоміжних складових препарату; бактеріальні (наприклад, імпетиго, піодерміт), вірусні (наприклад, герпес простий, герпес оперізувальний та вітряна віспа, прості бородавки, гострі кондиломи, контагіозний молюск), паразитні і грибкові (наприклад, кандида або дерматофіт) інфекції шкіри, а також при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, звичайних та рожевих вуграх, атрофії шкіри, періоральному дерматиті, шкірних реакціях після вакцинації, періанальному та генітальному свербежі, порушеннях цілісності шкірного покриву (не слід застосовувати на ранах або на вкритій виразками шкірі), пелюшковому дерматиті.

Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов’язку, враховуючи підвищене всмоктування кортикостероїдів через шкіру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодій при зовнішньому застосуванні глюкокортикостероїдів не спостерігалося. Однак слід зауважити, що під час лікування препаратом не рекомендується робити щеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації (особливо при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри) через можливу відсутність адекватної імунологічної відповіді у вигляді продукування відповідних антитіл.

Особливості застосування

У разі виникнення подразнень або сенсибілізації, необхідно припинити лікування та розпочати відповідне лікування.

У разі розвитку супутньої інфекції шкіри необхідно застосовувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний препарат. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки, застосування мазі Момедерм® слід припинити, доки інфекція не буде повністю усунена.

Системна абсорбція при місцевому застосуванні різних ГКС може викликати оборотне пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирниково-залозної системи з можливою глюкокортикостероїдною недостатністю після припинення лікування. У деяких пацієнтів можуть виникати прояви синдрому Кушинга, гіперглікемія і глюкозурія.

Пацієнти, які застосовують місцевий стероїд на великих ділянках шкіри або із використанням оклюзійних пов'язок, повинні періодично перевірятися на наявність пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирниково-залозної системи. Таку перевірку можна виконати шляхом проведення тесту з АКТГ-стимуляцією, вимірювання ранкового вмісту кортизолу в плазмі та в інших середовищах, окрім сечі.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у немовлят та дітей.

У дітей або на обличчі оклюзія не повинна застосовуватися. Слід уникати потрапляння мазі на слизові оболонки.

При раптовому припиненні тривалого лікування може розвинутися ефект повернення симптомів у вигляді дерматиту з інтенсивним почервонінням, подразненням та печінням. Запобігти цьому може повільна відміна препарату, наприклад, лікування з перервами, аж до повного припинення.

Глюкокортикоїди можуть змінювати ознаки деяких уражень та ускладнювати визначення відповідного діагнозу, що також буде затримувати одужання.

Мазь Момедерм® містить пропіленгліколь, який може викликати подразнення шкіри.

Препарат Момедерм® не призначений для офтальмологічного застосування, включаючи нанесення на повіки. Не можна допускати попадання препарату в очі.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

У період вагітності або годування груддю лікування препаратом слід проводити тільки за призначенням лікаря.

Безпека застосування місцевих глюкокортикостероїдів вагітним не доведена, тому призначення цієї групи лікарських засобів у період вагітності виправдане лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

У період вагітності препарати цієї групи не слід застосовувати у великих дозах, на великих ділянках шкіри або тривалий час.

Період годування груддю.

Не з’ясовано, чи може місцеве застосування кортикостероїдів внаслідок системної абсорбції призвести до появи їх у грудному молоці. Рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату слід приймати з урахуванням необхідності застосування препарату для матері після ретельного аналізу співвідношення користі та ризику. Якщо призначається лікування великими дозами або застосування упродовж тривалого періоду, годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим.

Мазь наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу. Не слід застосовувати мазь на шкірі обличчя довше 5 днів. Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов’язку. Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально та з урахуванням перебігу захворювання.

Діти.

Препарат застосовувати лише за призначенням лікаря дітям віком від 2 років, якщо при захворюваннях, що спричиняють дискомфорт, інші методи лікування неефективні.

Рекомендується застосовувати якнайменшу кількість глюкокортикостероїдів, необхідну для отримання терапевтичного ефекту, особливо у дітей. Курс лікування не повинен перевищувати 5 днів. Довготривале лікування глюкокортикостероїдами може затримувати ріст та розвиток дитини.

Оскільки у дітей величина співвідношення площі поверхні і маси тіла більша, ніж у дорослих, діти піддаються великому ризику пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи і появи синдрому Кушинга при застосуванні будь-яких інших глюкокортикостероїдних препаратів місцевої дії. З цієї ж причини у дітей вищий ризик виникнення недостатності надниркових залоз при відміні лікування глюкокортикостероїдами місцевої дії. При лікуванні місцевими глюкокортикостероїдами у дітей швидше виникають атрофічні зміни шкіри аж до появи атрофічних смуг. Ризик пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи у дітей зростає при нанесенні глюкокортикостероїдів на площі більше 20 % поверхні тіла. Є повідомлення про пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи, появу синдрому Кушинга, уповільнення росту, затримку набору маси тіла і внутрішньочерепну гіпертензію у дітей при місцевому застосуванні різних глюкокортикостероїдних препаратів. До числа проявів недостатності надниркових залоз входять низький вміст кортизолу у плазмі крові і відсутність відповіді на АКТГ-стимуляцію. Внутрішньочерепна гіпертензія призводить до набухання тім’ячка, головного болю, двобічного набряку зорового нерва.

Препарат не слід застосовувати для лікування дерматиту, спричиненого носінням підгузників.

Не наносити мазь дітям на ділянки шкіри, що знаходяться під підгузниками або під трусами, що не промокають (ефект оклюзійної пов’язки).

Безпека та ефективність мометазону при застосуванні дітям довше 6 тижнів застосування не встановлені.

Передозування.

Симптоми.

Надмірне або довготривале застосування місцевих кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи, що може стати причиною розвитку вторинної недостатності кори надниркових залоз. У поодиноких випадках при тривалому безконтрольному застосуванні місцевих глюкокортикоїдів можливе виникнення набряків, артеріальної гіпертензії, гіперглікемії, симптомів гіперкортицизму, катаракти, глаукоми, алергічних реакцій, що характеризуються ушкодженням шкіри, кропив’янкою.

Лікування.

Показане відповідне симптоматичне лікування за призначенням лікаря. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні. При необхідності показана корекція електролітного дисбалансу, киснева терапія, застосування барбітуратів, при депресії - застосування ефедрину. У випадку довготривалого застосування рекомендована поступова відміна кортикостероїдів.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: фолікуліт, інфекції, фурункули.

З боку нервової системи: відчуття печіння, парестезії.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, контактний дерматит, гіпопігментація шкіри, гіпертрихоз, атрофічні смуги шкіри, дерматит акнеподібний, атрофія шкіри.

Загальні порушення та реакції у місці нанесення: біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення.

При місцевому застосуванні можуть виникати локальні побічні ефекти, що асоціюються з мометазоном: подразнення шкіри, поколювання, сухість шкіри. Як і при застосуванні інших тонічних кортикостероїдних препаратів, можуть виникати вугрові папульозні, пустульозні висипання, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, еритема, мацерація шкіри, вторинна грибкова та бактеріальна інфекція, стриї, пітниця та теленгіектазії.

Препарат містить спирт цетостеариловий, що може спричинити місцеву шкірну реакцію (наприклад, контактний дерматит).

Препарат містить пропіленгліколь, що може спричинити подразнення шкіри.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Не заморожувати.

Упаковка. По 15 г мазі в тубі.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Фармзавод Єльфа А.Т.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

58-500 м. Єленя Гура, вул. Вінцентего Пола, 21, Польща.

Дата последнего обновления: 29.11.2015
Инструкция по применению Момедерм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Момедерм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Момедерм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска мазь, крем
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация D07AC13 - Мометазон
Действующие вещества мометазон

Найдено 973 аптеки

Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Домашняя аптека
Днепр, пл.Новокодацкая 1
Момедерм крем 1мг/г туба 15г |
JELFA
есть
ТОВ «ЛЮВАР»
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 1
Момедерм 1 мг/г мазь 15,0
Эльфа, Фармзавод, А.Т., Польша
от 117,67
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Момедерм крем 15г
Польша
от 96,80
Момедерм мазь 15г
Jelfa,Польша
от 99,27
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Белгород-Днестровский, ул.Свято-Георгиевская 5
Момедерм мазь 15г туб.
JELFA
от 93,85
Аптека Меди-Ф
Харьков, ш.Салтовское 104А
Момедерм мазь 15г туб.
Фармзавод Ельфа А.Т.
от 94,86
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Момедерм крем 1 мг/г туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 103,95
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Момедерм мазь 1 мг/г туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 101,18
Момедерм крем 1 мг/г туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 102,91
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
D.S.
Новоселица, ул.Хотинская 39
Момедерм мазь 1мг/г 15г
Єльфа
от 102,09
Аптека 911
Полтава, ул.Европейская 17
Момедерм мазь 1мг/г мазь туба 15г
ФАРМЗАВОД ЕЛЬФА А.Т.
от 88,22
Полимед
Одесса, пр.Добровольского 109
Момедерм мазь 1мг/г туба 15г
JELFA A.T.
от 100,67
Конекс
Новоднестровск, мкр.Солнечный 3
Момедерм крем 1мг/г туба 15г
Jelfa
от 97,87
D.S.
Черновцы, ул.Герцена 2В
Момедерм мазь 1мг/г 15г
Єльфа
от 102,09
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Великий Дальник, пер.3-Маяцкий 2
Момедерм мазь 15г туб.
JELFA
от 95,85
Момедерм крем 1мг/г 15г туба
JELFA
от 97,55
Линда-Фарм
Днепр, ул.Космическая 19Д
Момедерм крем 1мг/г туба 15г
Эльфа Фарм
от 99,50
1 Социальная Аптека
Лубны, пр.Владимирский 42/1 (ТЦ Проспект)
Момедерм крем 15г
Jelfa (Польша) (м)
от 95,10
D.S.
Черновцы, ул.Русская 273
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 103,31
Витамин
Киев, ул.Якуба Коласа 8
Момедерм крем туба 15г
Jelfa
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Овидиополь, ул.Шевченко 234
Момедерм мазь 15г туб.
JELFA
от 94,80
D.S.
Острог, ул.Мануильского 33
Момедерм мазь 1мг/г 15г
Єльфа
от 105,25
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 113,73
Эксим групп
Киев, ул.Юрия Шумского 1
Момедерм мазь 1мг/г 15г туба#1
ЕЛЬФА ФАРМЗАВОД А.Т. ПОЛЬША
от 114,00
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 1/5
Момедерм мазь 1мг/г туба 15г |
JELFA
есть
Момедерм крем 1мг/г туба 15г |
JELFA
есть
Аптека КОСМО
Киев, ул.Большая Васильковская 143/2 (ТЦ "Интервал Плаза")
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Буча, ул.Октябрьская 66А
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
D.S.
Черновцы, ул.Буковинская 6А
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 108,64
Момедерм мазь 1мг/г 15г
Єльфа
от 112,52
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Московский 274Б (супермаркет Восторг)
Момедерм,мазь,1мг/г,15.0 (jelfa)
Jelfa
есть
D.S.
Черновцы, ул.Русская 185Б
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 108,64
1 Социальная Аптека
Новояворовск, ул.Тараса Шевченко 2
Момедерм крем 15г
Jelfa (Польша) (м)
от 97,90
Конекс
Калиновка, ул.Независимости 55
Момедерм крем 1мг/г туба 15г
Jelfa
от 94,25
Полимед
Одесса, ул.Торговая 37
Момедерм мазь 1мг/г туба 15г
JELFA A.T.
от 100,67
Аптека Леда
Харьков, ул.Сергея Грицевца 27
Момедерм мазь 15г ельфа польша
Jelfa (Польша)
от 94,15
Момедерм крем 15г ельфа польша
Jelfa (Польша)
от 94,34
Аптека интернет цен
Днепр, ул.Титова 27
Момедерм мазь 1 мг/г 15 г
Эльфа, Польша ПОЛЬША
от 94,45
D.S.
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 128
Момедерм мазь 1мг/г 15г
Єльфа
от 108,40
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 108,64
Аптека КОСМО
Софиевская Борщаговка, ул.Мира 36
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, ул.Ялтинская 22В
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, ул.Бажова 15/20
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Бровары, бул.Независимости 13
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, ул.Николая Кибальчича 19В/1
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Ирпень, ул.Ново-Оскольская 2р
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, пл.Печерская 1
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
D.S.
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 221
Момедерм крем 1мг/г 15г
Єльфа
от 108,64
Аптека КОСМО
Киев, ул.Васильковская 34
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, ул.Драгоманова 40Е
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, ул.Западынская 15А
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Вышгород, ул.Набережная 2
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Фастов, пл.Соборная 26
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
Аптека КОСМО
Киев, бул.Кольцова 9
Момедерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 97,01
  • Момедерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
  • Момедерм крем 1 мг/г по 30 г в тубах
  • Момедерм крем 1 мг/г по 15 г в тубах

Рекомендуем посмотреть

Молескин крем 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Молескин
крем, мазь
Фармак
Цены в аптеках
Элоком крем 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком мазь 0.1 % по 15 г в тубах
Элоком лосьон 0.1 % по 30 мл во флак.-кап.
Элоком крем 0.1 % по 30 г в тубах
Элоком
крем, мазь, лосьон
2 производителя
Цены в аптеках
Элодерм мазь 1 мг/г по 30 г в тубах
Элодерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Элодерм
мазь
Здоровье, ФК, ООО, г.Харьков, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Момедерм мазь 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм крем 1 мг/г по 30 г в тубах
Момедерм крем 1 мг/г по 15 г в тубах
Момедерм
мазь, крем
Ельфа, Фармзавод, А.Т., Польша
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top