Мукофальк апельсин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Мукофальк апельсин гранулы 3.25 г/5 г по 5 г №20 в пак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: Ispaghula husk (лузга насіння подорожника Plantago ovata Forssk.)

1 пакет (5 г гранул) містить Ispaghula husk (лузга насіння подорожника Plantago ovata Forssk.) – 3,25 г;

допоміжні речовини: сахароза, декстрин, кислота лимонна безводна, натрію альгінат, натрію цитрат, натрію хлорид, сахарин натрію, ароматизатор апельсиновий.

Лікарська форма

Гранули.

Основні фізико-хімічні властивості: гранули бежевого кольору з коричневими частками епідермісу та прилеглих зруйнованих шарів, знятих з висушеного зрілого насіння подорожника Plantago ovata Forssk.

Фармакотерапевтична група

Проносні засоби. Засоби, що збільшують об’єм вмісту кишечнику. Препарати з насіння подорожника яйцеподібного (блошного).

Код АТХ А06А С01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Активним інгредієнтом є лузга насіння подорожника, що складається з епідермісу та прилеглих зруйнованих шарів, знятих з висушеного зрілого насіння Plantago ovata Forssk. (Plantago ispaghula Roxb.). Лузга насіння подорожника особливо багата аліментарними волокнами та слизом, вміст слизу в ньому є набагато більшим, ніж у інших видів Plantago.

Діюча речовина препарату поглинає кількість води, яка приблизно у 40 разів перевищує її власну масу. Вона складається на 85% з водорозчинних волокон та є частково ферментативною (in vitro 72%-неущільнений залишок) і діє шляхом гідратації випорожнення.

Рухливість кишечнику та швидкість транзиту можуть бути модифіковані завдяки луззі насіння, що спричиняє механічне розширення стінок кишки. Це відбувається внаслідок збільшення об’єму кишечнику та зменшення в’язкості люмінесцентного вмісту через поглинання води.

Якщо приймати препарат з великою кількістю рідини, лузга насіння збільшує об’єм кишкового вмісту через високі наповнювальні властивості лузги і, як наслідок, подразнююче розтягнення, що викликає дефекацію. У свою чергу, набрякла маса слизових форм утворює змащувальний шар, що полегшує транзит кишкового вмісту.

Початок дії. Лузга насіння подорожника звичайно діє як проносний засіб протягом 12‒24 годин після одноразового введення. Іноді максимальний ефект досягається лише через 2‒3 дні.

Показання

  • Хронічні запори;
  • захворювання, при яких бажаним є м’яке, полегшене випорожнення кишечнику, наприклад тріщини заднього проходу, геморой, а також стан після оперативного втручання у ділянці прямої кишки;
  • синдром подразненого кишечнику.

Протипоказання

  • Відома реакція гіперчутливості на Ispaghula (Plantago, Psyllium), а також підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату;
  • будь-яка раптова зміна у роботі кишечнику, що триває понад два тижні;
  • прийом проносного засобу з відсутністю дефекації;
  • ректальні кровотечі невідомої етіології;
  • утруднене ковтання або інші проблеми з горлом або ковтанням;
  • стеноз стравоходу, серцевого отвору стравоходу або інших відділів шлунково-кишкового тракту;
  • ризик розвитку або існуюча кишкова непрохідність (ілеус) або мегаколон; параліч кишечнику.

Особливі заходи безпеки

Мукофальк Апельсин необхідно застосовувати з достатньою кількістю рідини (мінімум 150 мл) на 1 пакетик (5 г). Прийом препарату без достатньої кількості рідини може спричинити труднощі при ковтанні або призвести до ядухи. Мукофальк Апельсин не можна приймати лежачи або безпосередньо перед сном.

Взаємодія з іншими лікарським засобами та інші види взаємодій.

Між прийомом препарату Мукофальк Апельсин та інших ліків потрібно робити перерву приблизно 30‒60 хв, оскільки поглинання в кишечнику інших препаратів, які пацієнт приймає одночасно, таких як мінерали (наприклад кальцій, залізо, цинк), вітаміни (вітамін В12), літій, серцеві глікозиди, кумарини і карбамазепін, може бути сповільнено.

Наповнювачі та препарати, що інгібують природну перистальтику кишечнику (наприклад, лоперамід, настоянка опіуму), не можна застосовувати одночасно з цим лікарським засобом, оскільки може розвинутись непрохідність кишечнику.

Хворим на цукровий діабет при одночасному застосуванні Мукофальк Апельсин може бути потрібне регулювання антидіабетичного лікування. Можливе послаблення ефекту тиреоїдних гормонів, навіть якщо їх застосовувати не одночасно.

Особливості застосування

При застосуванні препарату Мукофальк Апельсин необхідно забезпечити прийом достатньої кількості рідини, як мінімум 150 мл води на 1 пакетик.

При прийомі недостатньої кількості рідини агенти, що утворюють об'ємні речовини, можуть викликати обструкцію горла та стравоходу з ядухою та кишковою непрохідністю. Симптомами можуть бути біль у грудях, блювання або утруднення при ковтанні чи диханні.

Ковтання гранул сухими може призвести до труднощів при ковтанні та ядухи.

При діареї найважливішим аспектом лікування є відновлення електролітного балансу.

Мукофальк Апельсин не слід приймати пацієнтам з проблемами випорожнення та такими симптомами, як біль у животі, нудота та блювання. Ці симптоми можуть бути ознаками наявної або можливої кишкової непрохідності.

Пацієнти, які приймають Мукофальк Апельсин для лікування хронічного запору, повинні припинити лікування препаратом та звернутися до лікаря при появі болю в ділянці черевної порожнини або неоднорідності консистенції калових мас.

Ослаблені хворі та пацієнти літнього віку повинні перебувати під наглядом протягом лікування.

Мукофальк Апельсин містить сахарозу; тому лікарський засіб не слід застосовувати пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози-галактози або вродженою недостатністю сахарази-ізомальтази.

Одна доза препарату Мукофальк Апельсин (5 г) містить 0,5 г сахарози (цукор) і 3,07 ккал (12,86 кДж) , що еквівалентно 0,064 обмінної вуглеводневої одиниці.

Одна доза препарату Мукофальк Апельсин (5 г) містить 3,9 ммоль (90 мг) натрію. Це треба враховувати пацієнтам, які дотримуються низьконатрієвої/низькосольової дієти.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає ніяких протипоказань щодо застосування препарату Мукофальк Апельсин у період вагітності або годування груддю.

Є лише обмежені дані (менш ніж 300 вагітностей) щодо застосування препарату під час вагітності. Дослідження на тваринах є недостатніми для висновків щодо репродуктивної токсичності.

Застосування препарату під час вагітності та лактації можливе у разі необхідності або відсутності ефекту від зміни харчового раціону. Необхідно проводити процедуру очищення кишечнику перед застосуванням інших проносних засобів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Не спостерігалося будь-якого впливу на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Якщо не призначено інше, треба дотримуватись нижчезазначених рекомендацій щодо застосування, інакше Мукофальк Апельсин не буде чинити терапевтичної дії!

При хронічних запорах та захворюваннях, при яких бажаним є полегшене випорожнення кишечнику, дорослим та дітям віком від 12 років застосовувати внутрішньо по 1 пакетику (5 г) препарату Мукофальк Апельсин 2‒3 рази на день після розмішування у достатній кількості рідини (щонайменше 150 мл на один пакетик).

Якщо препарат призначений як допоміжний засіб при діареї або при синдромі подразненого кишечнику, або при гіперхолестеринемії, застосовувати по 1 пакетику (5 г), розчиненому у достатній кількості рідини (щонайменше 150 мл на один пакетик), 2‒6 разів на день.

Якщо у пацієнта тривалий запор та нерегулярні випорожнення, які спостерігаються більш ніж 3 доби, або діарея, що триває більше 2 діб та супроводжується домішками крові або підвищенням температури, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Рекомендації щодо застосування:

1. Ніколи не застосовуйте цей препарат у сухому вигляді, тому що це може спричинити утруднення при ковтанні.

2. Висипати гранули з пакетика у порожню склянку.

3. Повільно наповнити склянку холодною водою (як мінімум 150 мл).

4. Перемішати за допомогою ложки та, переконавшись, що не залишилося грудочок, негайно випити. Не приймати лежачи або безпосередньо перед сном!

5. Потім випити ще одну склянку води.

Ефект від застосування препарату Мукофальк Апельсин, як правило, спостерігається через 12‒24 години після прийому.

Приймайте Мукофальк Апельсин протягом дня принаймні за півгодини до або після прийому інших ліків.

Якщо пацієнт забув прийняти препарат, необхідно продовжувати лікування відповідно до рекомендацій щодо дозування, але не збільшувати дозу.

Перш ніж перервати або припинити лікування, бажано порадитися з лікарем.

Діти

Мукофальк Апельсин не застосовувати дітям віком до 12 років через недостатній досвід застосування препарату пацієнтам цієї вікової групи.

Передозування

Якщо пацієнт прийняв більшу, ніж рекомендовано, дозу препарату, то можуть з’явитися такі побічні ефекти, як абдомінальний біль, метеоризм або може посилитися відчуття переповненості кишечнику. Перш за все, необхідно випити достатню кількість рідини. У разі потреби лікар має призначити симптоматичну терапію.

Побічні реакції

Можливі метеоризм і почуття переповненості кишечнику, але зазвичай вони зникають у процесі подальшого лікування.

Можливі здуття черевної порожнини та проблеми з випорожненням, також існує небезпека появи кишкової непрохідності або непрохідності стравоходу, особливо при прийомі недостатньої кількості рідини.

Лузга насіння подорожника містить алергени, які можуть спричинити реакцію гіперчутливості через пероральне введення або контакт зі шкірою. Симптоми реакцій гіперчутливості можуть включати риніт, кон'юнктивіт, бронхоспазм та іноді анафілактичний шок. Також повідомлялося про шкірні реакції, такі як екзантема та свербіж.

Частота даних побічних ефектів невідома.

Термін придатності

5 років.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 г гранул в пакеті. По 20 пакетів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Др. Фальк Фарма ГмбХ, Німеччина / Dr. Falk Pharma GmbH, Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Ляйненвеберштрассе 5, 79108 Фрайбург, Німеччина / Leinenweberstrasse 5, 79108 Freiburg, Germany.

Дата последнего обновления: 25.12.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Мукофальк апельсин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Мукофальк апельсин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Мукофальк апельсин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска гранулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/6104/01/01 от 05.12.2018 (приказ 2260 (2))
АТХ-классификация A06AC01 - Исфагула
Действующие вещества подорожника овального шелуха
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные Разрешено
Кормящие мамы Разрешено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Запрещено
Водители Разрешено

Найдено 3078 аптек

Аптека БАМ
Павлоград, ул.Горького 166/1
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 195.50
Будем Здоровы Вместе
Киев, ул.Симиренко 5 (На рынке)
Мукофальк апельсин гранулы, 3,25 г/5 г по 5 г в пак. №20
Др. Фальк Фарма ГмбХ., Німеччина
от 186.85
Аптека Подорожник
Александрия, ул.Казацкая 47
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 195.50
Аптека Подорожник
Винница, пр.Юности 22
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 199.99
Аптека Подорожник
Кривой Рог, ул.Свято-Николаевская 54
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 203.99
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Мукофальк апельс гран 3,25/5г 5г пак №20 |
DR. FALK
есть
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Аптека Подорожник
Сумы, ул.Ильинская 12
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 197.99
Аптека Подорожник
Новомосковск, ул.Гетманская 38 (АП№3)
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 189.99
Аптека оптовых цен
Ровно, ул.Соборная 336
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека Подорожник
Ивано-Франковск, ул.Евгения Коновальца 146
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 210.99
Аптека "Эконом-и-Я"
Киев, ул.Ломоносова 52/3
Мукофальк 5 г №20 пор. пакет апельсин
Dr. Falk
от 196.10
Аптека Подорожник
Днепр, пл.Вокзальная 1
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 200.99
Аптечний пункт №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Демеевская 13
Мукофальк пак.5г n20 апельсин
Др.Фальк Фарма ГмбХ /Лозан Фарма Гмбх/Каталент Нім
от 247.35
Аптека Подорожник
Запорожье, ул.Павлокичкаская 16А
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 213.99
Аптека 03
Киев, ул.Васильковская 47/1
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Будем Здоровы Вместе
Киев, пр.Павла Тычины 26Д
Мукофальк апельсин гранулы, 3,25 г/5 г по 5 г в пак. №20
Др. Фальк Фарма ГмбХ., Німеччина
от 196.30
Витамин
Борисполь, ул.Нижний Вал 5А
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 42
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Мельникова 1А
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека Подорожник
Павлоград, ул.Центральная 41/19
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 198.99
Аптека Подорожник
Миргород, ул.Гоголя 110
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 193.50
Добрі ліки
Лиман, ул.Независимости 50
Мукофальк апельс гран 3,25/5г 5г пак №20 |
DR. FALK
есть
Аптека Подорожник
Сумы, ул.Герасима Кондратьева 171
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 202.99
Витамин
Киев, ул.Петра Запорожца 28
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Аптека 03
Киев, ул.Багговутовская 3/15Б
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека Подорожник
Конотоп, бул.Братьев Лузанов 56
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 190.50
Аптека Подорожник
Кропивницкий, ул.Вокзальная 37/16
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 207.99
Аптекарь
Киев, ул.Ларисы Руденко 11Б
Мукофальк апельсин пор.пак.5г №20
Dr. Falk
от 199.66
Аптека оптовых цен
Зеньков, ул.Воздвиженская 37
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 134Б (супермаркет Восторг)
Мукофальк апельсин,5.0,n20
Dr.Falk Pharma GmbH
есть
Аптека Подорожник
Бердянск, ул.Земская 5-7/16
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 204.99
Конекс
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 42Г
Мукофальк апел. гран. пак.5г №20
Dr. Falk
от 202.37
Аптека Подорожник
Запорожье, пр.Металлургов 14
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 201.99
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека Подорожник
Кропивницкий, пер.Крепостной 21Д
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 209.99
Аптека Подорожник
Павлоград, ул.Сташкова 12Д
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 198.99
Аптека Гелекси
Киев, ул.Ереванская 7
Мукофальк апельсин пак. 5.0 №20
Д-р Фальк Фарма
от 252.11
Мукофальк апельсин пак. 5.0 №20
Литтл Доктор
от 282.10
Аптека Подорожник
Кременчуг, пр.Леси Украинки 5
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 207.99
Витамин
Киев, ул.Львовская 12
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Витамин
Киев, ул.Дорогожицкая 17
Мукофальк гран. пак. 5г апельсин №20
Dr. Falk
есть
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Мукофальк апельсин пор. 5,0 №20
Др Фальк Фарма
от 218.50
Аптека Подорожник
Павлоград, пр.Шахтостроителей 3Б
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 214.99
Аптека Подорожник
Харьков, пр-д.Стадионный 5А
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 188.99
Аптека 911
Харьков, ул.Мироносицкая 79
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Мукофальк апельсин гранули, 3,25 г/5 г по 5 г у пак. №20
Д-р Фальк
от 201.39
Аптека оптовых цен
Винница, ш.Хмельницкое 96б
Мукофальк апельсин гран. 3,25г/5г пак. 5г №20
ДР. ФАЛЬК ФАРМА ГМБХ
от 176.40
Аптека Подорожник
Новояворовск, ул.Тараса Шевченко 10
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 212.99
Аптека Подорожник
Гусятин, пр.Независимости 1А/1Б
Мукофальк гран. д/орал. сусп. пак. 5г №20
Доктор Фальк Німеччина
от 196.50
Здоровая Аптека
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Мукофальк апельсин гранули по 5г у пакетах №20
Др. Фальк Фарма
от 239.05

Рекомендуем посмотреть

Дефенорм капсулы тв. по 0.5 г №30 (10х3)
Дефенорм
капсулы
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Файберлекс порошок со вкус. апельс. №10 в пак.-саше
Файберлекс порошок натур. №10 в пак.-саше
Файберлекс порошок со вкус. фрукт. №10 в пак.-саше
Файберлекс
порошок
Хербион Пакистан Прайвет Лтд, Пакистан
Цены в аптеках
Транзилан порошок д/ор. сусп. по 140 г в тубах
Транзилан порошок д/ор. сусп. по 7 г №20 в пак.
Транзилан
порошок
Иннотера Шузи для "Лаб. Иннотек Интернасьйональ", Франция
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Мукофальк апельсин гранулы 3.25 г/5 г по 5 г №20 в пак.
Мукофальк апельсин
гранулы
Др. Фальк
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top