Називин сенситив - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Називин сенситив спрей наз. 0.025 % по 10 мл во флак.

Склад

діюча речовина: oxymetazoline;

1 мл розчину 0,025 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,25 мг;

1 мл розчину 0,05 % містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; натрію цитрат; гліцерин (85 %); вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний.

Основні фізико-хімічні властивості: майже прозорий, від безбарвного до злегка жовтуватого відтінку розчин.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.

Код АТХ R01A A05.

Фармакологічні властивості

Називін® Сенситив належить до групи місцевих судинозвужувальних засобів. Оксиметазолін чинить симпатоміметичну та судинозвужувальну дію, усуваючи набряк слизової оболонки носа. Звужує судини у місці нанесення, зменшує набряк слизової оболонки носа та верхніх дихальних шляхів, зменшує виділення з носа. Відновлює носове дихання. Усунення набряку слизової носа сприяє відновленню аерації придаткових пазух, порожнини середнього вуха, що запобігає розвитку бактеріальних ускладнень.

Оксиметазолін чинить противірусну, протизапальну, імуномодулюючу та антиоксидантну дію. Завдяки цьому комбінованому механізму дії під час проведення клінічних досліджень було доведено більш швидке та ефективне усунення симптомів гострого риніту (закладеності носа, ринореї, чхання, погіршеного самопочуття).

При місцевому назальному застосуванні у терапевтичних концентраціях не подразнює слизової оболонки носа, не спричиняє гіперемії. Період напіввиведення становить близько 35 годин після застосування препарату. 2,1 % препарату виводиться нирками, близько 1,1 % – з калом.

Тривалість дії препарату – до 12 годин.

Показання

 • Гострий риніт.
 • Алергічний риніт.
 • Приступи неінфекційного вазомоторного риніту.
 • Для відновлення дренажу та носового дихання при захворюваннях придаткових пазух порожнини носа, євстахіїту, пов’язаного з ринітом.
 • Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями у носових ходах.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до оксиметазоліну або будь-якого іншого компонента препарату.
 • Атрофічний риніт. 
 • Не застосовувати після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших хірургічних втручань з оголюванням мозкової оболонки.
 • При застосуванні інгібіторів моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО, та при застосуванні інших препаратів, що сприяють підвищенню артеріального тиску.
 • Підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі.
 • Тяжкі форми серцево-судинних захворювань (наприклад, ішемічна хвороба серця) та артеріальна гіпертензія.
 • Феохромоцитома.
 • Метаболічні порушення (наприклад, гіпертиреоз, цукровий діабет).
 • Гіперплазія передміхурової залози.
 • Порфірія.

Протипоказано застосовувати Називін® Сенситив 0,025 % немовлятам та дітям віком до 1 року, Називін® Сенситив 0,05 % – дітям віком до 6 років. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні оксиметазоліну з інгібіторами МАО транілципромінового типу, трициклічними антидепресантами та гіпертензивними засобами можливе підвищення артеріального тиску. Тому не слід сумісно застосовувати дані препарати.

Особливості застосування

Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу для носа може призвести до послаблення дії препарату. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Дані щодо впливу препарату в обмеженої кількості жінок у І триместрі вагітності не вказують на розвиток побічних реакцій, які б впливали на перебіг вагітності або на здоровʼя плода/новонародженого. Інші епідеміологічні дані на даний час відсутні. Дослідження на тваринах показали репродуктивну токсичність при застосуванні доз, що перевищують терапевтичні. Слід з обережністю застосовувати препарат у період вагітності тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику для плода та користі для матері. У період вагітності не слід перевищувати рекомендованого дозування, оскільки передозування може погіршити кровопостачання до плода.

Годування груддю.

Дані щодо проникнення оксиметазоліну в грудне молоко невідомі. Препарат слід застосовувати у період годування груддю у випадку ретельної оцінки співвідношення користь-ризик. У період годування груддю не слід перевищувати рекомендоване дозування, оскільки передозування може зменшити кількість грудного молока у жінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

При застосуванні терапевтичних доз препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Однак, не можна виключити загального впливу на серцево-судинну та нервову системи.

Спосіб застосування та дози

Називін® Сенситив, спрей назальний, призначений для застосування в ніс.

Дітям віком від 1 року до 6 років – по 1 впорскуванню препарату Називін® Сенситив 0,025 % у кожен носовий хід 2-3 рази на добу. Разову дозу не слід застосовувати більше 3 разів на добу та довше 7 днів. Не слід застосовувати дози, вищі за рекомендовані.

Дорослим і дітям віком від 6 років – по 1 впорскуванню препарату Називін® Сенситив 0,05 % у кожен носовий хід 2-3 рази на добу. Разову дозу не слід застосовувати більше 3 разів на добу та довше 7 днів. Не слід застосовувати дози, вищі за рекомендовані.

Механізм спрею спрацьовує при натисканні на дозуючий пристрій. Перед першим застосуванням спрею необхідно зняти захисний ковпачок та періодично натискати на дозуючий пристрій для забезпечення стійкого розпилення. Слід тримати флакон під носовим ходом та впорскувати по 1 разу. Після цього необхідно очистити дозуючий пристрій та надягти захисний ковпачок. 

Діти. Називін® Сенситив 0,025 % застосовувати дітям віком від 1 до 6 років, Називін® Сенситив 0,05 % – дітям віком від 6 років.

Передозування

Передозування може виникнути після назального або випадкового перорального застосування. Клінічна картина інтоксикації похідними імідазолу може бути неясною, оскільки періоди стимуляції можуть чергуватися з періодами пригнічення центральної нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Стимуляція центральної нервової системи може проявлятись у вигляді тривожності, ажитації, галюцинацій, спазмів.

Пригнічення центральної нервової системи може проявлятись у вигляді зниження температури тіла, летаргії, сонливості, можливого розвитку коми.

Також можуть виникнути такі симптоми: міоз, мідріаз, підвищення температури, пітливість, блідість, ціаноз, прискорене серцебиття, тахікардія, брадикардія, аритмія, зупинка серця, артеріальна гіпертензія, шокоподібна гіпотензія, нудота, блювання, дихальна недостатність та апное, психічні розлади.

Зокрема, у дітей передозування може спричинити переважно ефекти з боку центральної нервової системи: спазми та розвиток коми, брадикардію, апное, а також артеріальну гіпертензію, з можливим переходом у артеріальну гіпотензію.

Показана самостійна інтенсивна терапія у випадках тяжкого передозування. Рекомендується негайний прийом активованого вугілля (абсорбента), сульфату натрію (проносного засобу) або промивання шлунка (у випадку передозування великою кількістю препарату), оскільки оксиметазолін може швидко всмоктуватися.

Протипоказано застосовувати вазопресорні препарати. В якості антидоту можна застосовувати неселективні α-блокатори. При необхідності можна вжити заходів для зниження температури тіла, провести протисудомну терапію та вентиляцію легень.

Побічні реакції

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (≥ 10 %), часто (≥ 1 % і < 10 %), нечасто (≥ 0,1 % і < 1 %), рідко (≥ 0,01 % і < 0,1 %), дуже рідко (< 0,01 %) та рідкісні випадки.

З боку нервової системи.

Дуже рідко: неспокій, безсоння, втома (сонливість, седація), головний біль, галюцинації (особливо в дітей).

З боку серцево-судинної системи.

Рідко: пальпітація, тахікардія, артеріальна гіпертензія.

Дуже рідко: аритмії.

З боку дихальної системи.

Часто: дискомфорт у носі (наприклад, печіння) або сухість слизової оболонки носа, чхання.

Нечасто: після того, як ефект від застосування препарату Називін® Сенситив закінчиться, – відчуття сильної закладеності носа, носова кровотеча.

Дуже рідко: апное у немовлят та новонароджених.

З боку кістково-м’язової системи.

Дуже рідко: судоми (особливо в дітей).

З боку імунної системи.

Нечасто: реакції гіперчутливості (ангіоневротичний набряк, висип, свербіж).

Термін придатності

3 роки.

Після першого відкриття – не більше 12 місяців.

Умови зберігання

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка

По 10 мл або по 15 мл препарату у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Мерк КГаА і Ко. Верк Шпітталь, Австрія/Merck KGaA & Co. Werk Spittal, Austria.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Хосслгассе 20, 9800 Шпітталь/Драу, Австрія/Hösslgasse 20, 9800 Spittal an der Drau, Austria.

Дата последнего обновления: 26.08.2016

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска спрей, капли
Условия отпуска без рецепта
Категория Сосудосуживающие от насморка
АТХ-классификация R01AA05 - Оксиметазолин
МНН Оксиметазолин
Фармгруппа Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпат
Действующие вещества оксиметазолин
Производитель Мерк Зелбстмедикатион ГмбХ, Германия
Взрослые в зависимости от дозировки
Дети с 1-го года
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики запрещено
Водители разрешено

Найдено 4330 аптек

Витамин
Ирпень, ул.Тургеневская 50А
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Аптека 03
Кривой Рог, пр.Гагарина 17
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 64Д
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Витамин
Вышгород, пр.Шевченко 1
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Аптека оптовых цен
Винница, ш.Хмельницкое 96б
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 241А
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 19
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Полтава, ул.Зеньковская 8
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Кременчуг, ул.Киевская 1/49
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Витамин
Вишневое, ул.Святоюрьевская 11
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 44
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 7/4
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Полтава, ул.Шевченко 22/46
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Степового Фронта 48
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Винница, пл.Привокзальная 1
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 78
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Киев, ш.Харьковское 166 (пом.3)
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Полтава, ул.Вячеслава Черновола 7
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2А
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Аптека 03
Киев, ул.Полтавская 10
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Днепр, ул.Космическая 13К (помещ. 4)
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Киев, бул.Кольцова 14А (пом.120)
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека низкие цены №1
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Киев, ул.Вадима Гетьмана 40А
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 911
Харьков, ул.Валдайская 26
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Аптека оптовых цен
Харьков, пер.Амурский 1
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека 03
Киев, ул.Васильковская 5/7
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Укр Фарм
Киев, ул.Урловская 40 (Офис 187)
Називин сенс.спр.наз0.025%10мл
МЕРК КГАА И КО ВЕРК ШПИТТАЛЬ АВСТРИЯ
от 95,95
Називин сенс.спр.наз0.05%10мл
МЕРК КГАА И КО ВЕРК ШПИТТАЛЬ АВСТРИЯ
от 102,60
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Юбилейный 64
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Пугачова 6/29
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 134«З»
Називин сенситив спрей назал. 0,025% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 76,44
Називин сенситив спрей назал. 0,05% фл. 10мл
МЕРК КГАА И КО. ВЕРК ШПИТТАЛЬ
от 82,18
Витамин
Киев, ул.Дорогожицкая 17
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Сеть Аптек "Рецептика"
Кривой Рог, ул.Криворожстали 18
Називин сенситив спрей назальный 0.025% флакон 10мл
Merck Selbstmedikation GmbH (Германия)
от 85,20
Аптека №4 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Крепостная 10/Школьная 42
Називин сенситив спрей наз. 0,05% - 10 мл
Мерк
от 95,29
Витамин
Киев, ул.Петра Запорожца 28
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Киев, ул.Академика Курчатова 19А
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Називін сенситив спрей 0,025%фл.10мл
Merck KGaA
от 89,77
Називін сенситив спрей 0,05%фл.10мл
Merck KGaA
от 92,64
Країна здоров'я
Киев, пр.Космонавта Комарова 2 (Гарматная 44)
Називин сенсетив спрей 0.025% 10 мл
Мерк
от 85,11
Називин сенсетив спрей 0.05% 10мл
Мерк
от 90,96
Виталюкс
Киев, ул.Ярославская 56А
Називін сенситив спрей 0,025%фл.10мл
Merck KGaA
от 86,96
Називін сенситив спрей 0,05%фл.10мл
Merck KGaA
от 92,58
Витамин
Киев, пр.Николая Бажана 3В
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Називин сенситив спрей наз. 0,025% 10мл
МЕРК КГаА
от 78,45
Називин сенситив спрей наз. 0,05% 10мл
МЕРК КГаА
от 84,30
Виталюкс
Киев, ул.Вишняковская 13
Називін сенситив спрей 0,025%фл.10мл
Merck KGaA
от 84,45
Називін сенситив спрей 0,05%фл.10мл
Merck KGaA
от 91,83
Витамин
Украинка, пр.Днепровский 7
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Киев, ул.Симиренко 17А
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Киев, ул.Никольско-Слободская 2Б (пом. 292)
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Киев, ул.Ереванская 14
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Борисполь, ул.Владимира Момота 42/4
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 12
Називін сенситив спрей наз. 0,025% фл. 10мл
Merck
есть
Називін сенситив спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Merck
есть
 • Називин сенситив спрей наз. 0.025 % по 10 мл во флак.
 • Називин сенситив капли наз. 0.01 % по 5 мл во флак.
 • Називин сенситив спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак.
Инструкция по применению Називин сенситив, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Називин сенситив, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Називин сенситив с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 20 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 15 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 10 мл в конт.
Нокспрей
спрей
Сперко Украина
Цены в аптеках
Риназолин капли наз. 0.1 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин спрей наз. 0.5 мг/мл по 15 мл во флак.
Риназолин капли наз. 0.25 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин капли наз. 0.5 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин
капли, спрей
Фармак
Цены в аптеках
Ринт назальный спрей увлажняющий спрей наз. 0.5 мг/г по 10 г во флак. с насос.-дозат. с распыл.
Ринт назальный спрей увлажняющий
спрей
Фармак
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Називин сенситив спрей наз. 0.025 % по 10 мл во флак.
Називин сенситив капли наз. 0.01 % по 5 мл во флак.
Називин сенситив спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак.
Називин сенситив
спрей, капли
Такеда Украина
Цены в аптеках

Новинки

Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top