Назол адванс - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак. с распыл.

Склад

діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид;

1 мл розчину містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг (0,05 % розчин);

допоміжні речовини: камфора; ментол; евкаліптол; бензалконію хлорид; динатрію едетат, дигідрат; пропіленгліколь; натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; полісорбат 80; вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина з легким запахом ментолу, евкаліпту та камфори.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.

Код ATХ R01A A05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Оксиметазоліну гідрохлорид — це синтетичний адреноміметик. Стимулюючи α-адренорецептори судин, він сприяє вираженій та тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух та євстахієвої труби, внаслідок чого відновлюється дихання через ніс, яке було порушено при грипі, застудних та алергічних захворюваннях. Локальне звуження судин слизових оболонок носа та придаткових пазух настає через 5–10 хвилин після впорскування препарату у порожнину носа. Протинабрякова дія триває до 12 годин.

Фармакокінетика.

Період напіввиведення оксиметазоліну гідрохлориду становить 5–8 годин. Виділяється в основному у незміненому вигляді із сечею і калом.

Показання

Симптоматичне лікування застудних захворювань, грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до оксиметазоліну, інших адреноміметиків або будь-яких компонентів препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії, виражений атеросклероз, гострі серцево-судинні захворювання або серцева астма, тахісистолічні порушення серцевого ритму, стенокардія, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, феохромоцитома, метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет), атрофічний риніт, підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі, після транссфеноїдальної гіпофізектомії або іншого хірургічного втручання з відкриванням твердої мозкової оболонки, запалення або пошкодження шкіри навколо носових ходів або слизової оболонки носа, застосування препаратів, які сприяють підвищенню артеріального тиску; одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та застосування протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні інших лікарських засобів до початку лікування цим препаратом рекомендується звернутися до лікаря. Застосовувати препарат разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх) або з іншими назальними деконгестантами, а також із трициклічними антидепресантами, мапротиліном, слід після консультації з лікарем, оскільки можливе підвищення артеріального тиску.

При одночасному застосуванні інгібіторів МАО та оксиметазоліну можливе підвищення артеріального тиску. Тому не слід застосовувати цей лікарський засіб одночасно або протягом двох тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

При одночасному застосуванні оксиметазоліну з трициклічними антидепресантами можливе зростання ризику підвищення артеріального тиску та аритмії.

Оксиметазолін може знижувати ефективність β-адреноблокаторів, метилдопи або інших антигіпертензивних препаратів.

При одночасному застосуванні симпатоміметиків та антипаркінсонічних засобів можлива адитивна токсична дія на серцево-судинну систему.

Особливості застосування

При впорскуванні у порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

Зберігання набряку носових ходів після третьої доби застосування може свідчити про наявність викривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації лікаря та спеціалізованої комплексної терапії.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату у наступних випадках: підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, порушення з боку печінки або нирок, порфірія.

Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Дози вище рекомендованих треба застосовувати тільки під наглядом лікаря. Не слід перевищувати рекомендованого дозування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оксиметазолін не був пов’язаний із несприятливим закінченням вагітності. Слід з обережністю застосовувати у хворих з гіпертензією або ознаками зменшення кровопостачання плаценти. Часте або тривале застосування високих доз може призводити до зменшення плацентарного кровотоку. Жінкам у період вагітності застосування препарату можливе лише у разі, якщо, на думку лікаря, користь від застосування для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Невідомо, чи оксиметазолін потрапляє у грудне молоко. У зв’язку із відсутністю даних, оксиметазолін не слід застосовувати протягом грудного вигодовування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Після тривалого застосування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може знизитися.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років — по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше ніж через 12 годин.

Тривалість лікування — не більше 3 днів. Можливе тривале застосування до 7–10 днів по  2 впорскування на день під контролем лікаря.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Передозування

При місцевому застосуванні зазвичай не виникають побічні системні реакції.

Симптоми передозування оксиметазоліном різні. Виділяють стадії гіперреактивності та гальмування. Стимуляція центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді відчуття страху, збудження, галюцинацій, судом.

Симптомами передозування помірного або тяжкого ступеня є міоз (звуження зіниць), мідріаз (розширення зіниць), нудота, блювання, ціаноз, гарячка, спітніння, спазми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, підвищення артеріального тиску, набряк легень, задишка, фізичний дискомфорт.

Пригнічення функцій центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді сонливості, зниження температури тіла, брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу, шоку, дихальних розладів та зупинки дихання, втрати свідомості, коми.

До клінічних проявів передозування у дітей належать симптоми з боку ЦНС: судоми та кома, галюцинації, брадикардія, апное, гіпертензія, що переходить у гіпотензію.

Невідкладна допомога. У випадку підозрюваного передозування оксиметазоліном необхідна термінова госпіталізація до відділення інтенсивної терапії. Призначаються активоване вугілля та проносні засоби. Необхідне промивання шлунка. З метою зниження підвищеного артеріального тиску слід призначити α-адреноблокатори (фентоламін). Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія. У тяжких випадках може виникнути необхідність інтубації та штучної вентиляції легень.

Побічні реакції

При частому і тривалому застосуванні можуть виникнути відчуття печіння, поколювання у носі, припливу крові до обличчя, чхання, сухість слизової оболонки носа. Рідко — після того, як ефект від застосування препарату закінчиться — відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія). Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії або розвитку медикаментозного риніту. Загалом, тяжких побічних ефектів не очікується.

Розлади з боку серцево-судинної системи. Дуже рідко можлива тахікардія, відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску, біль у серці.

Розлади з боку органів зору. Рідко може спостерігатися подразнення, дискомфорт або почервоніння очей, затуманений зір.

Розлади з боку шлунково-кишкового тракту. Рідко може спостерігатися нудота.

З боку імунної системи. У поодиноких випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, набряк Квінке.

Дихальні, торакальні та середостінні розлади. Рідко може спостерігатися дискомфорт або подразнення у носі, роті та горлі, сухість у роті, носові кровотечі.

Розлади з боку нервової системи. Неспокій, знервованість, тривожність, безсоння, сонливість, тремор, галюцинації (особливо у дітей), підвищена втомлюваність, головний біль, запаморочення.

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин. Висип.

Розлади з боку скелетно-м’язових та сполучних тканин. Судоми (особливо у дітей).

Загальні розлади.Слабкість.

Термін придатності

3 роки.

Після відкриття флакона термін придатності — 12 місяців. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Пластиковий флакон ємністю 10 мл з розприскувачем у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Істітуто Де Анжелі С.р.л./

Istituto De Angeli S.r.l.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Локаліта Пруллі 103/c - 50066 Реггелло (Флоренція), Італія /

Località Prulli n. 103/c - 50066 Reggello (FI), Italy.

Дата последнего обновления: 25.09.2017

Характеристики

Форма выпуска спрей
Условия отпуска без рецепта
Действующие вещества оксиметазолин

Найдено 3830 аптек

Фарм-союз
Киев, ул.Архитектора Вербицкого 5
Назол адванс спрей наз.0,05% 10мл
Сагмел
от 74.22
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 79.20
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 76.23
Країна здоров'я
Калиновка, ул.Центральная 84
Назол адванс спрей назальный 10мл
Сагмел
от 75.39
Витамин
Киев, пр.Науки 11а
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Университетская 33
Назол адванс спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 71.35
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Назол адванс наз.спрей фл. с расп.10мл
Bayer
от 76.67
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Назол адванс спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 78.35
Полимед
Подольск, ул.Школьная 2И
Назол адванс спрей назал. фл. 10мл
BAYER CONSUMER CARE
от 84.57
Нова Аптека мережа аптек
Обухов, ул.Мира 13А
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Аптека "Будьте Здоровы"
Богуслав, ул.Ивана Франко 6
Назол адванс 10мл спрей наз.
Sagmel
от 66.83
СВ Аптека
Горишние Плавни, ул.Строителей 16
Назол® адванс спрей наз. 0,05% по 10 мл во флак.с расп.
Інстітуто де Анджелі С.р.л. для "Байєр Консьюмер К
есть
СВ Аптека
Киев, ул.Николая Закревского 95А
Назол® адванс спрей наз. 0,05% по 10 мл во флак.с расп.
Інстітуто де Анджелі С.р.л. для "Байєр Консьюмер К
от 68.04
Добрі ліки
Соледар, ул.Соледарская 1а
Назол адванс спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Мировая аптека
Киев, ул.Семьи Хохловых 1
Назол® адванс спрей назал. фл. 10 мл №1
Instituto de Аngeli (Италия)
от 72.38
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Назол адванс спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 80.10
Аптекарь
Немешаево, ул.Железнодорожная 11
Назол адванс наз.спрей фл. с расп.10мл
Bayer
от 79.71
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 612
Назол® адванс спрей наз. 0,05% по 10 мл у флак.
Інстітуто де Анджелі С.р.л. для "Байєр Консьюмер К
от 68.35
СВ Аптека
Лохвица, ул.Героев Украины 14
Назол® адванс спрей наз. 0,05% по 10 мл во флак.с расп.
Інстітуто де Анджелі С.р.л. для "Байєр Консьюмер К
есть
Аптекарь
Житомир, ул.Киевская 77
Назол адванс наз.спрей фл. с расп.10мл
Bayer
от 83.35
Витамин
Обухов, ул.Киевская 111А
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Добрі ліки
Северодонецк, ул.Танкистов 20/19
Назол адванс спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Аптека "Эконом-и-Я"
Киев, ул.Ломоносова 52/3
Назол адванс 10мл спрей наз.
Sagmel
от 73.73
СВ Аптека
Полтава, ул.Европейская 68
Назол® адванс спрей наз. 0,05% по 10 мл во флак.с расп.
Інстітуто де Анджелі С.р.л. для "Байєр Консьюмер К
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 76.73
Витамин
Ирпень, ул.Тургеневская 50А
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Московский 273А
Назол адванс спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 86.65
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 85.38
Полимед
Одесса, ул.Балковская 30
Назол адванс спрей назал. фл. 10мл
BAYER CONSUMER CARE
от 66.75
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Павла Пестеля 7
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 71.84
Аптека Ласкава
Киев, пр.Петра Григоренко 40
Назол адванс спрей назальний 0,05 % по 10 мл
Байер Консьюмер Хелс
от 91.81
Аптека КОСМО
Киев, пл.Печерская 1
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 80.34
Аптека КОСМО
Ирпень, ул.Ново-Оскольская 2р
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 85.88
Аптека АРТ+
Черкассы, ул.Остафия Дашковича 30
Назол адванс спрей наз.0.05% 10мл фл.
Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія
от 77.72
Аптека КОСМО
Киев, ул.Ялтинская 22В
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 76.30
Аптекарь
Киев, ул.Берковецкая 6
Назол адванс наз.спрей фл. с расп.10мл
Bayer
от 79.83
Аптека КОСМО
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 75.33
Аптека КОСМО
Киев, ул.Западынская 15А
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 78.23
Аптека КОСМО
Вышгород, ул.Набережная 2
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 78.65
Полимед
Одесса, ул.Среднефонтанская 34
Назол адванс спрей назал. фл. 10мл
BAYER CONSUMER CARE
от 73.05
Аптека КОСМО
Киев, ул.Васильковская 34
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 84.45
Полимед
Одесса, ул.Преображенская 72
Назол адванс спрей назал. фл. 10мл
BAYER CONSUMER CARE
от 66.76
Аптека КОСМО
Киев, ул.Драгоманова 40Е
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 77.71
Аптека КОСМО
Киев, ул.Владимира Сосюры 2А
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 77.82
Боникас-Фарм
Бровары, ул.Киевская 243 ( приміщення 15)
Назол адванс спрей наз.0.05% 10мл фл.
Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія
от 74.21
Аптека КОСМО
Киев, бул.Кольцова 9
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 78.10
Аптека КОСМО
Киев, ул.Бажова 15/20
Назол адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Bayer Германия
от 77.62
Альго-Фарм
Винница, ул.Данила Галицкого 50
Назол адванс спрей назальный 0,05 % фл. 15 мл
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 92.00
Витамин
Черкассы, ул.Вишневецкого 47
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Назол® адванс спрей наз. 0,05 % по 10 мл у флак. з розпил.
Байер
от 77.42
  • Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 30 мл во флак.
  • Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 15 мл во флак.
  • Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак. с распыл.
Инструкция по применению Назол адванс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Назол адванс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Назол адванс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 20 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 15 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 10 мл в конт.
Нокспрей
спрей
Сперко Украина
Цены в аптеках
Ринт назальный спрей увлажняющий спрей наз. 0.5 мг/г по 10 г во флак. с насос.-дозат. с распыл.
Ринт назальный спрей увлажняющий
спрей
Фармак
Цены в аптеках
Нокспрей актив спрей наз. 0.05 % по 10 мл в конт.
Нокспрей актив
спрей
Сперко Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 15 мл во флак.
Назол адванс спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак. с распыл.
Назол адванс
спрей
Институто де Анджели С.р.л. для "Байер Консьюмер Кер", Италия/Швейцария
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Top