Назол - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Назол спрей наз. 0.05 % по 30 мл во флак.

Склад

діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид;

1 мл розчину містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг (0,05 % розчин);

допоміжні речовини: бензалконію хлорид; динатрію едетат, дигідрат; макрогол 400; повідон; пропіленгліколь; натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина без запаху.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші засоби для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики, прості препарати.

Код АТХ R01A A05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Оксиметазоліну гідрохлорид є синтетичним адреноміметиком. Стимулюючи α-адренорецептори судин, він сприяє вираженій та тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух та євстахієвої труби, внаслідок чого відновлюється дихання через ніс, яке було порушено при грипі, застудних та алергічних захворюваннях.

Локальне звуження судин слизових оболонок носа та придаткових пазух настає через 5–10 хвилин після впорскування препарату у порожнину носа. Протинабрякова дія триває до 12 годин. Препарат пом'якшувально діє на подразнену слизову оболонку носових ходів та захищає її від надмірного висушування.

Фармакокінетика.

Період напіввиведення становить 5–8 годин. Виділяється в основному у незміненому вигляді із сечею та калом.

Показання

Симптоматичне лікування застудних захворювань, грипу, алергічних захворювань (сінна гарячка), що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит), гострого середнього отиту.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до оксиметазоліну, інших адреноміметиків або будь-яких компонентів препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії, виражений атеросклероз, гострі серцево-судинні захворювання або серцева астма, тахісистолічні порушення серцевого ритму, стенокардія, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, феохромоцитома, метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет), атрофічний риніт, підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі, після транссфеноїдальної гіпофізектомії або іншого хірургічного втручання з відкриванням твердої мозкової оболонки; запалення або пошкодження шкіри навколо носових ходів або слизової оболонки носа; застосування препаратів, які сприяють підвищенню артеріального тиску; одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та застосування протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При застосуванні інших лікарських засобів до початку лікування цим препаратом рекомендується звернутися до лікаря. Застосовувати препарат разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх) або з іншими назальними деконгестантами, а також із трициклічними антидепресантами, мапротиліном, слід після консультації з лікарем, оскільки можливе підвищення артеріального тиску.

При одночасному застосуванні інгібіторів МАО та оксиметазоліну можливе підвищення артеріального тиску. Тому не слід застосовувати цей лікарський засіб одночасно або протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

При одночасному застосуванні оксиметазоліну з трициклічними антидепресантами можливе підвищення ризику підвищення артеріального тиску та аритмії.

Оксиметазолін може знижувати ефективність β-адреноблокаторів, метилдопи або інших антигіпертензивних препаратів.

При одночасному застосуванні симпатоміметиків та антипаркінсонічних засобів можлива адитивна токсична дія на серцево-судинну систему.

Особливості застосування

При впорскуванні у порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

Зберігання набряку носових ходів після третьої доби застосування може свідчити про наявність викривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації лікаря та спеціалізованої комплексної терапії.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату у наступних випадках: підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, порушення з боку печінки або нирок, порфірія.

Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Дози вище рекомендованих треба застосовувати тільки під наглядом лікаря. Не слід перевищувати рекомендованого дозування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оксиметазолін не був пов’язаний із несприятливим закінченням вагітності. Слід з обережністю застосовувати хворим з гіпертензією або ознаками зменшення кровопостачання плаценти. Часте або тривале застосування високих доз може призводити до зменшення плацентарного кровотоку. Жінкам у період вагітності застосування препарату можливе лише у разі, якщо, на думку лікаря, користь від застосування для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Невідомо, чи оксиметазолін потрапляє у грудне молоко. У зв’язку із відсутністю даних, оксиметазолін не слід застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Після тривалого застосування препарату у дозах, що перевищують рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках здатність керувати транспортним засобом може погіршитися.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям віком від 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років – по 1 впорскуванню у кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування слід не раніше ніж через 12 годин. 

Тривалість лікування – не більше 3 днів. Можливе тривале застосування до 7–10 днів по 2 впорскування на добу під контролем лікаря.

Діти.

Не слід застосовувати дітям віком до 6 років.

Передозування

При місцевому застосуванні зазвичай не виникають побічні системні реакції.

Симптоми передозування оксиметазоліном різні. Виділяють стадії гіперреактивності та гальмування. Стимуляція центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді відчуття страху, збудження, галюцинацій, судом.

Симптомами передозування помірного або тяжкого ступеня є міоз (звуження зіниць), мідріаз (розширення зіниць), нудота, блювання, ціаноз, гарячка, спітніння, спазми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, підвищення артеріального тиску, набряк легень, задишка, фізичний дискомфорт.

Пригнічення функцій центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді сонливості, зниження температури тіла, брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу, шоку, дихальних розладів та зупинки дихання, втрати свідомості, коми.

До клінічних проявів передозування у дітей належать симптоми з боку центральної нервової системи (ЦНС): судоми та кома, галюцинації, брадикардія, апное, гіпертензія, що змінюється гіпотензією.

Невідкладна допомога. У випадку підозрюваного передозування оксиметазоліном необхідна термінова госпіталізація до відділення інтенсивної терапії. Призначаються активоване вугілля та проносні засоби. Необхідне промивання шлунка. З метою зниження підвищеного артеріального тиску слід призначити α-адреноблокатори (фентоламін). Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія. У тяжких випадках може виникнути необхідність інтубації та штучної вентиляції легень.

Побічні реакції

При частому і тривалому застосуванні можуть виникнути відчуття печіння, поколювання у носі, припливу крові до обличчя, чхання, сухість слизової оболонки носа. Рідко – після того, як ефект від застосування препарату закінчиться – відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія). Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії або розвитку медикаментозного риніту. Загалом, тяжких побічних ефектів не очікується.

З боку серцево-судинної системи. Дуже рідко можлива тахікардія, відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску, біль у серці.

З боку органів зору. Рідко може спостерігатися подразнення, дискомфорт або почервоніння очей, затуманений зір.

З боку шлунково-кишкового тракту. Рідко може спостерігатися нудота.

З боку імунної системи. У поодиноких випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, набряк Квінке.

Дихальні, торакальні та середостінні розлади. Рідко може спостерігатися дискомфорт або подразнення у носі, роті та горлі, а також носові кровотечі.

З боку нервової системи. Неспокій, знервованість, тривожність, безсоння, сонливість, тремор, галюцинації (особливо у дітей), підвищена втомлюваність, головний біль, запаморочення.

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин. Висипання.

Розлади з боку скелетно-м’язових та сполучних тканин. Судоми (особливо у дітей).

Загальні розлади. Слабкість.

Термін придатності

3 роки.

Після відкриття флакона термін придатності – 12 місяців. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Пластиковий флакон ємністю 10 мл з розприскувачем у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Істітуто Де Анжелі С.р.л./

Istituto De Angeli S.r.l.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Локаліта Пруллі 103/c - 50066 Реггелло (Флоренція), Італія /

Località Prulli n. 103/c - 50066 Reggello (FI), Italy.

Дата последнего обновления: 06.01.2019

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска спрей
Условия отпуска без рецепта
Категория Сосудосуживающие от насморка
Регистрация UA/9483/01/01 от 14.07.2017 (приказ 798(2))
АТХ-классификация R01AA05 - Оксиметазолин
МНН Оксиметазолин
Фармгруппа Протинабрякові та інші засоби для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатомі
Действующие вещества оксиметазолин
Производитель Институто де Анджели С.р.л. для "Байер Консьюмер Кер", Италия/Швейцария
Взрослые разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики запрещено
Водители разрешено

Найдено 4572 аптеки

Витамин
Киев, ул.Подлесная 3
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Добрі ліки
Райгородок, ул.Молодежная 9
Назол адванс спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Здорове майбутнє
Сумы, ул.Привокзальная 13
Назол кидс спрей назал. 0,25 % фл. 10 мл №1 с распыл.
Instituto de Angeli (Италия)
от 74,28
Назол адванс спрей наз. 0,05 % фл. 10 мл с расп.
Instituto de Angeli (Италия)
от 78,65
Витамин
Смела, бул.Графа О. Бобринского 4а
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол кідс спрей наз. 0,25% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Гостомель, ул.Свято-Покровская 84Б
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 27Г (пом.313)
Назол бебі крап. наз. 0,125% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Святопетровское, бул.Тараса Шевченко 2 (пом. №68)
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Киев, ул.Якуба Коласа 25
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Святопетровское, бул.Леси Украинки 2Б
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Воздухофлотский 38
Назол спрей назал.0,05% 10мл
Институто де Анжели
от 60,07
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 76,94
Домашняя аптека
Днепр, пр.Александра Поля 115а
Назол адванс спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Витамин
Калиновка, ул.Центральная 36-В
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Боярка, ул.Гоголя 76/5А
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол кідс спрей наз. 0,25% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 69Г
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Гала аптека
Киев, ул.Зодчих 54
Назол спрей назал.0,05% 10мл
Институто де Анжели
от 65,74
Назол адванс спрей назал.10 мл фл.
Институто де Анжели
от 72,37
Эко-Аптека
Тарасовка, ул.Братьев Чмилей 3а
Назол беби 0,125% 10 мл кап. наз.
Sagmel
от 54,11
Назол 0,05 % 10мл спрей наз.
Sagmel
от 59,24
Аптекарскій магазинъ
Киев, пл.Бессарабская 7
Назол спрей назал.0.05% фл.10мл
Институто Де Анжели Италия
от 65,97
Назол кидс спрей наз.0.25%10мл
Институто Де Анжели Италия
от 75,60
Назол адванс спрей наз. 10мл
Институто Де Анжели Италия
от 80,19
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Степовая 32
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 69,50
Назол беби капли 0,125% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 70,50
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 82,00
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Академика Королёва 34В
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 69,00
Назол кидс спрей 0,25% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 76,50
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 85,00
Витамин
Петропавловская Борщаговка, ул.Садовая 1Б (корп. 1 пом. 103)
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Большая Васильковская 71/6
Назол бебі 10мл краплі з піпетк.
Instituto de Angeli (Италия) (м)
от 65,80
Назол 10мл спрей з розприск.
Instituto de Angeli (Италия) (м)
от 72,80
Назол адванс 10мл спрей з розприск.
Instituto de Angeli (Италия) (м)
от 83,40
Витамин
Бровары, ул.Гагарина 16
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол кідс спрей наз. 0,25% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Витамин
Софиевская Борщаговка, ул.Яблунева 13Б
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол бебі крап. наз. 0,125% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Академическая 16А
Назол беби капли 0,125% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 63,50
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 67,50
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 73,50
Назол кидс спрей 0,25% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 80,00
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Черняховского 12Б
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 70,00
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 77,00
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Академика Заболотного 37
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 58,30
Назол беби капли 0,125% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 64,00
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Первомайск, ул.Тараса Шевченко 8/3
Назол беби капли 0.125% 10мл
INSTITUTO DE ANGELI
от 53,25
Назол спрей наз. 0.05% 10мл
INSTITUTO DE ANGELI
от 58,75
Назол адванс спрей наз. 10мл
INSTITUTO DE ANGELI
от 70,20
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Пироговская 5
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 70,50
Назол кидс спрей 0,25% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 76,50
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 90,50
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Пантелеймоновская 120
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 73,00
Назол кидс спрей 0,25% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 81,00
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 85,50
Аптека Ситимед
Херсон, ул.Университетская 157
Назол беби капли 0,125% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 60,00
Назол спрей наз.0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 61,00
Назол кидс спрей 0,25% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 74,00
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 77,00
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Полтавский Шлях 148/2
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 56,72
Назол адванс спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 77,21
Аптека низкие цены №1
Черкассы, бул.Шевченко 345/10
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 56,72
Назол адванс спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 74,55
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Китаенко 10
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 56,72
Назол адванс спрей назал. 0,05% фл. 10мл
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 77,21
Аптека Ситимед
Одесса, ул.Академика Филатова 68
Назол адванс спрей наз 0,05% 10мл
БАЙЕР, Италия
от 78,50
Аптека 36,5
Одесса, ул.Тираспольская 4
Назол спрей наз.0.05% 10мл
Институто Де Анжели
от 72,00
Назол адванс спрей наз.0.05% 10мл фл.
Италия
от 78,45
Витамин
Киев, ул.Полярная 8
Назол бебі крап. наз. 0,125% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол спрей наз. 0,05% фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Назол адванс спрей наз. фл. 10мл
Bayer Consumer Care
есть
Мед-Сервис
Каменское, пр.Свободы 55
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 62,25
Аптека Примула №1
Львов, ул.Героев УПА 30
Назол кидс спрей наз.15мл. 0,25%
Сагмел Инк. США
от 42,50
Назол спрей наз.0.05% 10мл
Сагмел Инк. США
от 60,92
Мед-Сервис
Каховка, ул.Соборности 24/2
Назол беби капли назал. 0,125% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 57,77
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 62,10
Назол адванс спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Instituto de Angeli (Италия)
от 77,80
Техмедсервіс-ТМС
Винница, ул.Николая Зерова 29
Назол бебі краплі назальні 0,125% фл. 10мл
_ДА, _тал_я
от 68,15
Назол спрей назал. 0,05% 10мл
Сагмел
от 69,50
Мед-Сервис
Харьков, пр.Тракторостроителей 160
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 62,25
Назол адванс спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Instituto de Angeli (Италия)
от 81,80
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Московский 274Г
Назол бэби капли 0,125% 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 62,03
Назол спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 66,86
Назол адванс спрей 10мл
Институто Де Анжели С.р.л./Санофи
от 77,69
Аптека Здравица
Мангуш, пр.Мира 79
Назол беби капли наз 0,125% фл 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Назол спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Назол адванс спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Аптека 36,5
Одесса, ул.Новощепной Ряд 5 (Автостанция "Привоз")
Назол беби наз.кап.0,125%фл.10 мл
Bayer/Sagmel
от 75,00
Назол спрей наз.0.05% 10мл
Институто Де Анжели
от 75,00
Назол адванс наз.спрей фл. 10мл
Bayer/Sagmel
от 87,00
ТОВ, ВОСТОК-ФАРМ
Днепр, пр.Александра Поля 110 (Днепр)
Назол спрей наз0.05% 10мл
Иституто де Анжели
от 58,10
Назол адванс аэр.10мл
Сагмел,США
от 71,80
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Административный корпус)
Назол спрей наз. 0.05% 10мл
Институто де Анжели С.р.л.
от 65,88
Мед-Сервис
Павлоград, ул.Соборная 93/2
Назол беби капли назал. 0,125% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 57,77
Назол спрей назал. 0,05% фл. 10мл
Институто де Анжели
от 62,25
Ново фарм
Киев, ул.Зодчих 62
Назол беби наз.капли 0,125% 10мл
Иституто Де Анжели С.р.л.,Италия
от 51,20
Назол аэр. 10мл
Иституто Де Анжели С.р.л.,Италия
от 58,60
Назол кидс аэр.10мл
Иституто Де Анжели С.р.л.,Италия
от 68,00
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Гвардейский 46
Назол спрей назал 0,05% 10мл |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Аптека @
Красноград, ул.Шиндлера 91
Назол® беби капли наз. 0,125 % по 10 мл во флак.
Інстітуто де Анджелі С.р.л./ Сагмел Інк., Італія/С
от 60,52
  • Назол спрей наз. 0.05 % по 30 мл во флак.
  • Назол спрей наз. 0.05 % по 15 мл во флак.
  • Назол спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак. с распыл.
Инструкция по применению Назол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Назол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Назол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 20 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 15 мл в конт.
Нокспрей спрей наз. 0.05 % по 10 мл в конт.
Нокспрей
спрей
Сперко Украина
Цены в аптеках
Риназолин капли наз. 0.1 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин спрей наз. 0.5 мг/мл по 15 мл во флак.
Риназолин капли наз. 0.25 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин капли наз. 0.5 мг/мл по 10 мл во флак.
Риназолин
капли, спрей
Фармак
Цены в аптеках
Ринт назальный спрей увлажняющий спрей наз. 0.5 мг/г по 10 г во флак. с насос.-дозат. с распыл.
Ринт назальный спрей увлажняющий
спрей
Фармак
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Назол спрей наз. 0.05 % по 30 мл во флак.
Назол спрей наз. 0.05 % по 15 мл во флак.
Назол спрей наз. 0.05 % по 10 мл во флак. с распыл.
Назол
спрей
Институто де Анджели С.р.л. для "Байер Консьюмер Кер", Италия/Швейцария
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Top