Новинки

Продлить молодость Коллаген морской БЬЮТИ. Волосы, кожа, ногти. Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Скрыть рекламу

Неинфекционные Аллергены (Микст-Аллергены) Бытовой Группы инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Неинфекционные Аллергены (Микст-Аллергены) Бытовой Группы - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

основні властивості лікарської форми: препарат представляє собою драже із цукру, до яких на етапі накатки введено мікст - алергени побутові у лікувальних дозах.

Склад

Діючі речовини: алергени побутові 0,2, або 2,0, або 20,0, або 200,0, або 1000,0 PNU в 1 драже.

Допоміжні речовини: цукор харчовий, патока (сироп глюкозний).

Форма випуску

Драже

Код АТС: V01A А03

Імунологічні і біологічні властивості

Алергени побутові володіють специфічною активністю. Активною речовиною побутових алергенів є протеїново-полісахаридний комплекс, який дозволяє не тільки діагностувати у хворого наявність сенсибілізації до даного алергену, а й застосовувати його в подальшому для проведення специфічної імунотерапії. Введення алергенів у сенсибілізованих осіб у дозах, що поступово зростають (специфічна імунотерапія), призводить до формування феномену імунологічної толерантності, що клінічно проявляється зменшенням або повним зникненням основних проявів алергічного захворювання (явищ алергічного риніту, бронхіальної астми тощо).

Показання до застосування

Специфічна імунна терапія підвищеної чутливості (алергії) до відповідних побутових алергенів.

Спосіб застосування

Техніка проведення специфічної імунотерапії (СІТ)

СІТ проводиться лише після одержання лікарем письмової поінформованої згоди пацієнта!

Проведення специфічної імунотерапії мікст-алергенами побутовими у вигляді драже призначається лікарем-алергологом і має проводитись амбулаторно. СІТ мікст-алергенами побутовими у вигляді драже проводиться хворим, у яких встановлено сенсибілізацію до даних алергенів за результатами шкірних, провокаційних проб та відсутності протипоказань.

Схема проведення специфічної імунотерапії

1. Драже з першого рядку упаковки (вміст алергенів по білковому азоту 0,2 PNU) застосовують таким чином: у перший день - 1 драже, у другий - 2 драже, у третій - 3 драже, у четвертий - 4 драже, у п'ятий - п'ять драже.

2. Драже з другого рядку упаковки (вміст алергенів по білковому азоту 2,0 PNU) застосовують таким чином: у перший день - 1 драже, у третій день - 2 драже, у п'ятий - 3 драже, у сьомий - 4 драже, на дев'ятий - п'ять драже.

3. Драже з третього рядку упаковки (вміст алергенів по білковому азоту 20,0 PNU) застосовують таким чином: у перший день - 1 драже, на третій день - 2 драже, на шостий - 3 драже, на дев'ятий - 4 драже, на дванадцятий - п'ять драже.

4. Драже з четвертого рядку упаковки (вміст по білковому азоту 200,0 PNU) застосовують таким чином: в перший тиждень - 1 драже, у другий тиждень - 2 драже, у третій тиждень - 3 драже, у четвертий тиждень - 4 драже, у п'ятий тиждень - п'ять драже. Приймати у понеділок кожного тижня.

5. Драже з п'ятого рядку упаковки (вміст по білковому азоту 1000,0 PNU) застосовуються 1 раз по 1 драже на 2 тижні (у кожний понеділок другого тижня).

У наступному драже з п'ятого рядку слід приймати (якщо лікар не порадить інакше) 1 раз на місяць по 2 драже в другий понеділок кожного місяця протягом З років і більше.

Застосування алергенів у вигляді драже доцільно проводити не раніше, як через 2 години після їжі або за 2 години до їжі! Драже необхідно повільно розсмоктувати у рогі (не розкушувати і не ковтати цілим), намагаючись тримати під язиком!

Детально питання СІТ висвітлені у методичних рекомендаціях „Специфічна імунотерапія алергічних захворювань" 2007 p., затверджених МОЗ України.

Побічна дія

При проведенні СІТ (вкрай рідко!) можуть виникати небажані реакції організму. У разі виявлення небажаних реакцій після вживання драже необхідно:

Перша долікарняна допомога.

1. Промити шлунок слабким розчином марганцевокислого калію чи кип'яченої води. Дати випити будь-який сорбент (активоване вугілля, аеросил, поліфепан тощо).

2. Негайно викликати лікаря.

Перша лікарняна допомога

Якщо виконані пункти 1 - 5 і немає позитивного ефекту, необхідно:

1. Ввести 0,3 - 0,5 мл (дітям 0,15 - 0,3 мл) 0,1% розчину адреналіну гідрохлориду підшкірно з інтервалами 5-10 хвилин. Кратність та доза адреналіну, що вводиться, залежить від важкості реакції та показників артеріального тиску. При тяжкому анафілактичному шоці розчин адреналіну необхідно вводити внутрішньовенно в 20 мл 40% розчину глюкози. Загальна доза адреналіну не повинна перевищувати 2 мл (дітям 1 мл) 0,1% розчину. Слід пам'ятати, що повторне введення малих доз адреналіну ефективніше, ніж однократне введення великої дози.

2. Якщо артеріальний тиск не стабілізується, необхідно негайно починати внутрішньовенне крапельне введення норадреналіну (або мезатону) 0,2 - 1,0 - 2,0 мл на 500 мл 5% розчину глюкози.

3. Внутрішньом'язово або внутрішньовенно струминно ввести глюкокортикостероїдні препарати: преднізолон 60 - 120 мг (дітям 40 - 100 мг), дексаметазон 8 - 16 мг (дітям 4-8 мг) або гідрокортизон сукцинат 125 - 250 мг (дітям 25 - 125 мг).

4. Внутрішньом'язово ввести 2,0 мл (дітям 0,5 - 1,5 мл) розчину тавегілу 0,1% або супрастіну 2,5% під контролем артеріального тиску.

5. При бронхоспазмі внутрішньовенно ввести 10,0 мл (дітям 2-8 мл) 2,4% розчину еуфіліну на 0,9% розчині хлористого натрію або дексаметазон (20 - 40 мг).

6. Сердечні глікозиди, дихальні аналептики (строфантін, корглікон, кордіамін) вводити за показаннями.

7. При необхідності слід відсмоктати слиз з дихальних шляхів, блювотні маси та проводити оксигенотерапію.

8. Всі хворі з анафілактичним шоком повинні бути госпіталізовані. Транспортування хворих проводиться після виведення із загрозливого стану або реанімаційною бригадою, оскільки в ході евакуації можливе повторне падіння артеріального тиску та розвиток колапсу.

Дози препаратів, що вводяться, та тактика лікаря визначаються клінічною картиною, однак у всіх випадках необхідно, в першу чергу, введення адреналіну, глюкокортикоїдів, антигістамінних препаратів.

Введення антигістамінних препаратів фенотиазінового ряду (пипольфен, дипразін та ін.) та препаратів кальцію не рекомендується.

Протипоказання

З метою виявлення протипоказань лікар в день початку проведення СІТ проводить огляд хворого.

Протипоказання для проведення специфічної імунотерапії

Вік до 3 років та старше 55 років, наявність відстрочених алергічних реакцій, слабопозитивні шкірні проби з побутовими алергенами, наявність ускладнених алергічних захворювань, термін захворювання 10 років і більше, загострення алергічного захворювання, гострі інтеркурентні інфекції, хронічні захворювання в стадії декомпенсації, захворювання порожнини рота (стоматит, глосіт), стравоходу, шлунково-кишкового тракту (езофагіт, гастрит, виразкова хвороба, ентерит, коліт, гепатит), вагітність, туберкульозний процес будь-якої локалізації в період загострення, психічні захворювання в період загострення, системні захворювання, злоякісні захворювання.

Особливості застосування

Проведення СІТ шляхом прийому драже призначається лікарем і має проводитися амбулаторно. Доцільно контролювати лікування, періодично оглядаючи хворого (спочатку щоденно, а потім кожний раз при переході на нову дозу драже). Зважаючи на дані світової медицини, отримані доказовим шляхом, про безпечність пероральної СІТ, дисциплінованим хворим (або батькам хворих дітей), як це робиться у світі, можна довіряти самостійний прийом драже з періодичним повідомленням лікаря-алерголога по телефону або електронною поштою про хід лікування, самопочуття, переносимість препарату. При будь-яких ознаках неблагополуччя, до яких може бути причетна СІТ (поява або посилення проявів алергічного захворювання, нудоти, блювоти, болі у шлунку, висипу або свербіння шкіри), хворий невідкладно має прийти на прийом до лікаря- алерголога. При нормальному перебігу проведення СІТ хворий має відвідувати лікаря не рідше 1 разу на місяць.

СІТ недоцільно проводити у період лікування антибіотиками, цитостатиками чи імунобіологічними засобами. Його можна комбінувати з лікарськими препаратами, що застосовуються для лікування алергічних захворювань (неседативні антигістамінні препарати, кромони, бронхолітики, топічні глюкокортикостероїди, антилейкотриєнові засоби).

Умови зберігання

В сухому місці при температурі від 18 до 25°С.

Термін придатності

3 роки.

Пакування

Драже № 15 та № 75.

Випускається у комплекті: 1) комплект, що містить: 75 драже (5 рядків по 15 драже у кожному рядку з вмістом алергену 0,2 PNU, 2,0 PNU, 20,0 PNU, 200,0 PNU, 1000,0 PNU відповідно); 2) по 15 драже з вмістом алергенів 1000,0 PNU для підтримуючої терапії.

Кожний рядок має порядковий номер від 1 до 5 і розміщений у контейнери для медичних препаратів та лікарських засобів, які у свою чергу розміщено по 5 контейнерів у загальну картонну коробку.

До кожної коробки вкладають інструкцію про застосування.

Виробник

ТОВ «Імунолог», 21036, Україна, м. Вінниця, вул. Збишка, 5, а/с 4283, тел. (0432) 66-13-27, факс (0432) 52-03-62.

Про всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати:

  • Департамент контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно- епідемічного благополуччя МОЗ України (01601, м. Київ, вул. Грушевського,7, тел. (044) 253- 61-94);
  • ДП "Державний експертний центр МОЗ України" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86);
  • підприємство-виробника.
Дозировка Неинфекционные Аллергены (Микст-Аллергены) Бытовой Группы драже №15
Производитель Иммунолог, ООО, Украина
МНН Allergen extracts: feather, house dust mites
Фарм. группа Аллергены лечебные.
Регистрация № 292/11-300200000 от 22.12.2011. Приказ № 949 от 22.12.2011
Код АТХ

Найдено 1 аптека

Львов, ул.Днестровская 17
  (032) 240-57-XX
Неінфекційні алергени (мікст-алергени) побутовоі группи драже №15
Імунолог, ТОВ, Україна
49800
Неінфекційні алергени (мікст-алергени) побутовоі группи драже №75
Імунолог, ТОВ, Україна
98000
Найдено 1 аптека Все аптеки

и 1 аптека с доставкой

lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Микст-аллергены бытовые в виде драже №75
Иммунолог ООО (Украина, Винница)
89700
Top