Нейромакс - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Нейромакс раствор д/ин. по 2 мл №10 в амп.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: 1 мл розчину містить піридоксину гідрохлориду 50 мг, тіаміну гідрохлориду 50 мг, ціанокобаламіну 0,5 мг;

допоміжні речовини: лідокаїну гідрохлорид, калію гексаціаноферат, натрію поліфосфат, спирт бензиловий, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий червоний розчин.

Фармакотерапевтична група

Препарати вітаміну В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або вітаміном В12. Код АТХ А11D В.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на запальні та дегенеративні захворювання нервів і рухового апарату. Застосовуються для усунення дефіцитних станів, а у великих дозах вони мають аналгетичні властивості, сприяють покращанню кровообігу та нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення.

Вітамін В1 (тіамін) є дуже важливою активною речовиною. В організмі вітамін В1 фосфорилюється з утворенням біологічно активних тіаміндифосфату (кокарбоксилаза) і тіамінтрифосфату (ТТР).

Тіаміндифосфат як коензим бере участь у важливих функціях вуглеводного обміну, які мають вирішальне значення в обмінних процесах нервової тканини, впливають на проведення нервового імпульсу у синапсах. При недостатності вітаміну В1 у тканинах відбувається накопичення метаболітів, у першу чергу молочної і піровиноградної кислоти, що призводить до різних патологічних станів і розладів діяльності нервової системи.

Вітамін В6 (піридоксин) у своїй фосфорильованій формі (піридоксаль-5’-фосфат, PALP) є коензимом ряду ферментів, які взаємодіють у загальному неокисному метаболізмі амінокислот. Через декарбоксилювання вони залучаються до утворення фізіологічно активних амінів (адреналіну, гістаміну, серотоніну, допаміну, тираміну), через трансамінування – до анаболічних і катаболічних процесів обміну (наприклад, глутамат-оксалоацетаттрансаміназа, глутаматпіруваттрансаміназа, γ-аміномасляна кислота, a-кетоглютараттрансаміназа), а також до різних процесів розщеплення і синтезу амінокислот. Вітамін В6 діє на 4 різних ділянках метаболізму триптофану. У межах синтезу гемоглобіну вітамін В6 каталізує утворення a-аміно-b-кетоадинінової кислоти.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) необхідний для процесів клітинного метаболізму. Він впливає на функцію кровотворення (зовнішній протианемічний фактор), бере участь в утворенні холіну, метіоніну, креатиніну, нуклеїнових кислот, має знеболювальну дію.

Фармакокінетика. Після парентерального введення тіамін розподіляється в організмі. Приблизно 1 мг тіаміну розпадається щоденно. Метаболіти виводяться із сечею. Дефосфорилювання відбувається у нирках. Біологічний період напіврозпаду тіаміну становить 0,35 години. Накопичення тіаміну в організмі не відбувається завдяки обмеженому розчиненню в жирах.

Вітамін В6 фосфорилюється та окиснюється до піридоксаль-5-фосфату. У плазмі крові піридоксаль- 5-фосфат і піридоксаль зв’язуються з альбуміном. Формою, яка транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв’язаний з альбуміном, гідролізується лужною фосфатазою у піридоксаль.

Вітамін В12 після парентерального введення утворює транспортні білкові комплекси, які швидко абсорбуються печінкою, кістковим мозком та іншими проліферативними органами. Вітамін В12 надходить у жовч і бере участь у кишково-печінковій циркуляції. Вітамін В12 проходить через плаценту.

Показання

Неврологічні захворювання різного походження: неврити, невралгії, полінейропатії (діабетична, алкогольна), корінцевий синдром, ретробульбарний неврит, ураження лицьового нерва.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гостре порушення серцевої провідності; гостра форма декомпенсованої серцевої недостатності.

Вітамін В1 протипоказаний при алергічних реакціях.

Вітамін В6 протипоказано застосовувати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення (оскільки можливе підвищення кислотності шлункового соку).

Вітамін В12  протипоказано застосовувати при еритремії, еритроцитозі, тромбоемболії.

Лідокаїн. Підвищена індивідуальна чутливість до лідокаїну або до інших амідних місцевоанестезуючих засобів, наявність в анамнезі епілептиформних судом на лідокаїн, тяжка брадикардія, тяжка артеріальна гіпотензія, кардіогенний шок, тяжкі форми хронічної серцевої недостатності (ІІ-ІІІ ступеня), синдром слабкості синусового вузла, синдром Вольфа-Паркінсона-Уайта, синдром Адамса-Стокса, атріовентрикулярна (AV) блокада ІІ і ІІІ ступеня, гіповолемія, тяжкі порушення функції печінки/нирок, порфірія, міастенія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дія тіаміну інактивується 5-фторурацилом, оскільки останній конкурентно інгібує фосфорилювання тіаміну у тіамін-пірофосфат. Петльові діуретики, наприклад фуросемід, що гальмують канальцеву реабсорбцію, під час довготривалої терапії можуть спричинити підвищення екскреції тіаміну і таким чином зменшити рівень тіаміну.

Протипоказане одночасне застосування з леводопою, оскільки вітамін В6 може зменшувати протипаркінсонічну дію леводопи. Одночасний прийом з антагоністами піридоксину (наприклад, ізоніазид, гідралазин, пеніциламін або циклосерин), пероральними контрацептивами може підвищувати потребу у вітаміні В6.

Вживання напоїв, що містять сульфіти (наприклад, вино), підвищує деградацію тіаміну.

Лідокаїн підсилює пригнічувальну дію на дихальний центр засобів для наркозу (гексобарбітал, тіопентал натрію внутрішньовенно), снодійних та седативних засобів; послабляє кардіотонічний вплив дигітоксину. При одночасному застосуванні зі снодійними і седативними засобами можливе посилення пригнічувальної дії на центральну нервову систему (ЦНС). Етанол підсилює пригнічувальну дію лідокаїну на функцію дихання.

Адреноблокатори (у т. ч. пропранолол, надолол) уповільнюють метаболізм лідокаїну у печінці, посилюють ефекти лідокаїну (у т. ч. токсичні) і підвищують ризик розвитку брадикардії і гіпотензії.

Курареподібні препарати – можливе поглиблення міорелаксації (аж до паралічу дихальних м’язів).

Норепінефрин, мексилетин – посилюється токсичність лідокаїну (знижується кліренс лідокаїну).

Ізадрин і глюкагон – підвищується кліренс лідокаїну.

Циметидин, мідазолам – підвищується у плазмі концентрація лідокаїну. Циметидин витісняє зі зв’язку з білками крові та уповільнює інактивацію лідокаїну у печінці, що призводить до підвищення ризику посилення побічної дії лідокаїну. Мідазолам помірно підвищує концентрацію лідокаїну у крові.

Протисудомні засоби, барбітурати (у т. ч. фенобарбітал, фенітоїн) – при комбінованому застосуванні з лідокаїном можливе прискорення метаболізму лідокаїну у печінці, зниження концентрації у крові, посилення кардіодепресивного ефекту.

Антиаритмічні засоби (аміодарон, верапаміл, хінідин, аймалін, дизопірамід), протисудомні засоби (похідні гідантоїну) – посилюється кардіодепресивна дія; одночасне застосування з аміодароном може призводити до розвитку судом.

Новокаїн, новокаїнамід – при комбінованому застосуванні з лідокаїном можливе збудження ЦНС, галюцинації.

Інгібітори моноаміноксидази, аміназин, бупівакаїн, амітриптилін, нортриптилін, іміпрамін – при комбінованому застосуванні з лідокаїном підвищується ризик розвитку артеріальної гіпотензії та пролонгується місцевоанестезуюча дія останнього.

Наркотичні аналгетики (морфін) – при комбінованому застосуванні з лідокаїном посилюється аналгезуючий ефект наркотичних аналгетиків, однак підсилюється і пригнічення дихання.

Преніламін – підвищується ризик розвитку шлуночкової аритмії типу «пірует».

Пропафенон – можливе збільшення тривалості і підвищення тяжкості побічних ефектів з боку ЦНС.

Рифампіцин – можливе зниження концентрації лідокаїну у крові.

Поліміксин В – слід контролювати функцію дихання.

Прокаїнамід – можливі галюцинації.

Серцеві глікозиди – при комбінованому застосуванні з лідокаїном послаблюється кардіотонічний ефект серцевих глікозидів.

Глікозиди наперстянки – на тлі інтоксикації лідокаїн може посилювати тяжкість AV-блокади.

Вазоконстриктори (епінефрин, метоксамін, фенілефрин) – при комбінованому застосуванні з лідокаїном сприяють уповільненню всмоктування лідокаїну і пролонгують дію останнього.

Гуанадрель, гуанетидин, мекаміламін, триметафан – при комбінованому застосуванні для спінальної та епідуральної анестезії підвищується ризик вираженої гіпотензії і брадикардії.

β-адреноблокатори – при комбінованому застосуванні уповільнюють метаболізм лідокаїну у печінці, посилюються ефекти лідокаїну (у т. ч. токсичні) і підвищується ризик розвитку брадикардії та артеріальної гіпотензії. При одночасному застосуванні β-адреноблокаторів та лідокаїну необхідно зменшити дозу останнього.

Ацетазоламід, тіазидні і петльові діуретики – при комбінованому застосуванні з лідокаїном, у результаті створення гіпокаліємії, зменшують ефект останнього.

Антикоагулянти (у т. ч. ардепарин, далтепарин, данапароїд, еноксапарин, гепарин, варфарин) – при комбінованому застосуванні з лідокаїном збільшують ризик розвитку кровотеч.

Препарати, що зумовлюють блокаду нервово-м’язової передачі – при комбінованому застосуванні з лідокаїном посилюється дія препаратів, що зумовлюють блокаду нервово-м’язової передачі, оскільки останні зменшують провідність нервових імпульсів.

Особливості застосування

Препарат не слід вводити внутрішньовенно.

Парентеральне введення вітаміну В12 може тимчасово впливати на діагностику фунікулярного мієлозу або перніціозної анемії.

Під час довготривалого застосування вітаміну В6 (понад 6-12 місяців) у дозах більш ніж 50 мг щоденно або у дозах більш ніж 1000 мг на добу (понад 2 місяці) може призвести до оборотної периферичної сенсорної нейропатії. У разі виникнення симптомів периферичної сенсорної нейропатії (парестезії) необхідно відкоригувати дозу препарату та, якщо необхідно, припинити лікування.

Препарат містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто практично вільний від натрію.

Препарат містить менше 1 ммоль (39 мг)/дозу калію, тобто практично вільний від калію.

Оскільки препарат містить вітамін В6, його слід з обережністю застосовувати пацієнтам з пептичною виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, з вираженими порушеннями функції нирок і печінки.

Пацієнтам з новоутвореннями, крім випадків, що супроводжуються мегалобластною анемією та дефіцитом вітаміну В12, не слід застосовувати препарат.

Препарат не застосовувати при тяжкій формі декомпенсації серцевої діяльності та стенокардії.

Оскільки препарат містить лідокаїн, слід врахувати, що при обробці місця ін’єкції дезінфікуючими розчинами, що містять тяжкі метали, підвищується ризик розвитку місцевої реакції у вигляді болючості і набряку.

Оскільки лідокаїн чинить виражену антиаритмічну дію і може сам виступати як аритмогенний фактор, що може спричинити розвиток аритмії, з обережністю слід застосовувати препарат особам зі скаргами на аритмію у минулому.

З обережністю застосовувати пацієнтам із серцевою недостатністю помірного ступеня, артеріальною гіпотензією помірного ступеня, неповною АV-блокадою, порушенням внутрішньошлуночкової провідності, порушеннями функції печінки і нирок помірного ступеня (кліренс креатиніну 10 мл/хв), порушенням функції дихання, епілепсією, після операцій на серці, при генетичній схильності до гіпертермії, ослабленим хворим і пацієнтам літнього віку.

Під час застосування лідокаїну обов’язковим є контроль ЕКГ. У випадку порушень діяльності синусового вузла, подовження інтервалу РQ, розширення QRS або при розвитку нової аритмії слід зменшити дозу/відмінити препарат.

Перед застосуванням лідокаїну при захворюваннях серця (гіпокаліємія знижує ефективність лідокаїну) необхідно нормалізувати рівень калію у крові.

При внутрішньом’язовому введенні може підвищитися концентрація креатиніну, що може призвести до помилки при постановці діагнозу гострого інфаркту міокарда.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Добова потреба у вітаміні В6 у період вагітності або годування груддю становить до 25 мг.

Препарат містить 100 мг вітаміну В6 в ампулі, тому його не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. Якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для внутрішньом’язового введення.

Перед застосуванням лікарського засобу, який містить лідокаїн, обов’язкове проведення шкірної проби на підвищену індивідуальну чутливість до препарату, про яку свідчить набряк та почервоніння місця ін’єкції.

У тяжких (гострих) випадках лікування розпочинати з 2 мл розчину внутрішньом’язово 1 раз на добу до зняття гострих симптомів. Для продовження лікування призначати по 2 мл (1 ін’єкцію) 2-3 рази на тиждень. Курс лікування триває не менше 1 місяця.

Внутрішньом’язову ін’єкцію слід виконувати у верхній зовнішній квадрант сідничного м’яза.

Для підтримання або продовження терапевтичного курсу ін’єкцій або для профілактики рецидиву рекомендується препарат Нейромакс, таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Діти

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування

Вітамін В1 має широкий терапевтичний діапазон. Дуже високі дози (більше 10 г) проявляють курареподібний ефект, пригнічуючи провідність нервових імпульсів.

Вітамін В6  володіє дуже низькою токсичністю.

Надмірне застосування вітаміну В6 у дозах більш ніж 1 г на добу протягом кількох місяців може призвести до нейротоксичних ефектів.

Нейропатії з атаксією і розлади чутливості, церебральні конвульсії зі змінами на ЕЕГ, а також в окремих випадках гіпохромна анемія і себорейний дерматит були описані після введення більше 2 г на добу.

Вітамін В12: після парентерального введення (у рідкісних випадках – після перорального застосування) доз препарату вищих, ніж рекомендовані, спостерігались алергічні реакції, екзематозні шкірні порушення і доброякісна форма акне.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливе порушення активності ферментів печінки, біль у ділянці серця, гіперкоагуляція.

Лікування: терапія симптоматична.

Лідокаїн. Симптоми: психомоторне збудження, запаморочення, загальна слабкість, зниження артеріального тиску, тремор, порушення зору, тоніко-клонічні судоми, кома, колапс, можлива AV-блокада, пригнічення ЦНС, зупинка дихання. Перші симптоми передозування у здорових людей виникають при концентрації лідокаїну у крові більше 0,006 мг/кг, судоми – при 0,01 мг/кг.

Лікування: припинення введення препарату, оксигенотерапія, протисудомні засоби, вазоконстриктори (норадреналін, мезатон), при брадикардії – холінолітики (0,5-1 мг атропіну). Можливе проведення інтубації, штучної вентиляції легенів, реанімаційних заходів. Діаліз неефективний.

Побічні реакції

Довготривале застосування (понад 6-12 місяців) у дозах понад 50 мг вітаміну В6 щоденно може призвести до периферичної сенсорної нейропатії, нервового збудження, нездужання, запаморочення, головного болю.

З боку травного тракту: шлунково-кишкові розлади, у т. ч. нудота, блювання, діарея, біль у животі, підвищення кислотності шлункового соку.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (шкірні висипання, порушення дихання, анафілактичний шок, набряк Квінке), підвищена пітливість.

З боку шкіри: свербіж, кропив’янка, вугрові висипання, генералізований ексфоліативний дерматит.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмії, брадикардія, уповільнення провідності серця, поперечна блокада серця, зупинка серцевої діяльності, периферична вазодилатація, колапс, тахікардія, підвищення/зниження артеріального тиску, біль у серці.

З боку нервової системи: збудження ЦНС (при застосуванні у високих дозах), занепокоєння, головний біль, запаморочення, порушення сну, сплутаність свідомості, сонливість, втрата свідомості, кома; у пацієнтів із підвищеною чутливістю – ейфорія, тремор, тризм, руховий неспокій, парестезії, судоми.

З боку органів зору: ністагм, оборотна сліпота, диплопія, мигтіння «мушок» перед очима, світлобоязнь, кон’юнктивіт.

З боку органів слуху: слухові порушення, шум у вухах, гіперакузія.

З боку дихальної системи: задишка, риніт, пригнічення або зупинка дихання.

Інші: відчуття жару, холоду або оніміння кінцівок, набряки, слабкість, злоякісна гіпертермія, порушення чутливості, моторний блок.

Загальні розлади: реакції у місці введення.

У разі дуже швидкого парентерального введення можливий розвиток системних реакцій у вигляді судом.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Піридоксин несумісний з препаратами, які містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилювання леводопи і таким чином знижується її антипаркінсонічна дія.

Тіамін несумісний з окислювальними і редукуючими сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також із фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, глюкозою і метабісульфітом, оскільки інактивується в їх присутності. Мідь прискорює розпад тіаміну; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні значення рН препарату більше ніж на 3 (у бік олужнення) від вихідного рівня.

Ціанокобаламін несумісний із солями важких металів.

Упаковка

По 2 мл в ампулах № 5, № 10 у коробці; № 5, № 5×2, № 10 у блістері у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Дата последнего обновления: 04.07.2016
Аннотация (инструкция по применению) продукта Нейромакс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Нейромакс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Нейромакс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска раствор, таблетки
Условия отпуска раствор - по рецепту
таблетки - без рецепта

Найдено 3329 аптек

Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 78
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Аптека 03
Киев, ул.Полтавская 10
Нейромакс табл. п/о №60
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 151,68
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека 03
Киев, бул.Кольцова 14А (пом.120)
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека 03
Киев, ул.Вадима Гетьмана 40А
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека 03
Киев, ул.Васильковская 5/7
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека 03
Киев, бул.Тараса Шевченко 17
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 193,40
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Пугачова 6/29
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Михаила Котельникова 13
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
Здоровье
от 184,90
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
Здоровье
от 184,34
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Нейромакс амп 2 мл н 10
Здоровя Харків
от 229,89
Макси-фарм груп
Киев, ул.Киото 8
Нейромакс амп. 2мл №10
Здоровье
от 221,00
Нейромакс амп. 2мл №10
Здоровье народа
от 230,00
Витамин
Киев, ул.Василия Стуса 9
Нейромакс р-н д/ін. 2мл амп. №5
Здоровье
есть
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 203,23
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 213,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 213,00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
Здоровье
от 214,73
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 181,05
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 191,84
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 213,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 213,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 182,69
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Нейромакс 2мл №10 амп
ЗДОРОВЬЕ ООО
от 215,09
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Нейромакс таб п/о №60 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Нейромакс р-н д/ін. 2мл амп. №5
Здоровье
есть
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2 мл коробка №10
Здоровье Фк Ооо Украина Харьков
от 225,06
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2 мл коробка №5
Здоровье Фк Ооо Украина Харьков
от 109,22
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс р-р д/ин.2мл амп.#5
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #30(10х3)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
Нейромакс таб.п/о #60(10х6)
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
есть
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Любинская 104
Нейромакс №60 табл.в/о
Здоров'я, Харкiв
от 164,35
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 215,95
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Нейромакс р-р д/ин.2мл №10
Здоровье ЗТ
от 187,47
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Нейромакс р-н д/ін. 2мл амп. №5
Здоровье
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Нейромакс р-р д/ин амп 2мл №5 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Нейромакс таб п/о №60 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Нейромакс р-н д/ін. 2мл амп. №5
Здоровье
есть
АПТЕКА «3і»
Хмельницкий, пр.Мира 69
Нейромакс №60 табл.в/о
Здоров'я, Харкiв
от 142,03
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 199,45
АПТЕКА «3і»
Хмельницкий, пр.Мира 88
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 201,75
АПТЕКА «3і»
Чоп, ул.Берег 18Б
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 206,53
АПТЕКА «3і»
Стрый, ул.Богдана Хмельницкого 12
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 203,97
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Соборности 51
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №5
Здоровье
от 116,10
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Нейромакс р-р д/ин. 2мл №5 амп.
Здоровье
от 104,50
Аптека для економних
Киев, ш.Харьковское 170
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
Здоровье
от 205,92
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Нейромакс таб n30
Здоровье
от 91,60
Нейромакс р-р д/ин 2мл n5
Здоровье
от 107,90
Нейромакс таб n60
Фармацевтическая компания Здоровье ООО
от 158,00
Нейромакс р-р д/ин 2мл n10
Здоровье
от 206,10
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Нейромакс 2 мл №10 р-н д/ін. амп.
Здоровя ФК
есть
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Нейромакс р-р д/ин. амп. 2мл №10
Здоровье
от 206,71
АПТЕКА «3і»
Ровно, пр.Мира 8
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
от 219,80
АПТЕКА «3і»
Мостиска, ул.Вячеслава Будзиновского 1А/4
Нейромакс р-н д/iн.амп. 2мл №10
Здоров'я, Харкiв
есть
  • Нейромакс раствор д/ин. по 2 мл №10 в амп.
  • Нейромакс раствор д/ин. по 2 мл №5 в амп.
  • Нейромакс таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)
  • Нейромакс таблетки, п/плен. обол. №60 (10х6)

Рекомендуем посмотреть

Витаксон раствор д/ин. по 2 мл №5 в амп.
Витаксон таблетки, п/плен. обол. №60 (10х6)
Витаксон раствор д/ин. по 2 мл №10 в амп.
Витаксон таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)
Витаксон
раствор, таблетки
Фармак
Цены в аптеках
Нейрорубин раствор д/ин. по 3 мл №5 в амп.
Нейрорубин
раствор
Меркле ГмбХ для "Тева Фармацевтикал Индастриз Лтд", Германия/Израиль
Цены в аптеках
Мильгамма раствор д/ин. по 2 мл №5 в амп.
Мильгамма таблетки, п/о №60 (15х4)
Мильгамма раствор д/ин. по 2 мл №25 в амп.
+2
Мильгамма
таблетки, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Нейромакс таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)
Нейромакс раствор д/ин. по 2 мл №10 в амп.
Нейромакс таблетки, п/плен. обол. №60 (10х6)
+2
Нейромакс
раствор, таблетки
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top