Нейроцитин - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Нейроцитин раствор д/инф. по 200 мл в конт.

Склад

діючі речовини:

1 мл розчину містить: цитиколін натрію (у перерахунку на цитиколін) – 10 мг, натрію хлорид – 6 мг, калію хлорид – 0,4 мг, кальцію хлорид дигідрат – 0,27 мг, натрію лактат – 3,2 мг. Теоретична осмолярність – 288,3 мОсмоль;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Фармакотерапевтична група

Розчини для внутрішньовенного застосування. Електроліти в комбінації з іншими засобами. Код АТХ В05В В04.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Нейроцитин – сольовий розчин із збалансованим вмістом електролітів та цитиколіну.

Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращенню функцій мембран, у тому числі функціонуванню іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану цитиколін має протинабрякові властивості, тому зменшує набряк мозку. Результати досліджень показали, що цитиколін пригнічує діяльність деяких фосфоліпаз, перешкоджає залишковому виникненню вільних радикалів, попереджає пошкодження мембранних систем та забезпечує збереження захисної антиоксидантної системи.

Цитиколін зменшує об’єм пошкодженої тканини, попереджаючи загибель клітин, діючи на механізми апоптозу, і поліпшує холінергічну передачу. Цитиколін також чинить профілактичну нейропротекторну дію при вогнищевих інсультах мозку.

Цитиколін сприяє швидкій функціональній реабілітації пацієнтів при гострих порушеннях мозкового кровообігу, зменшуючи ішемічне пошкодження тканин мозку, що підтверджується результатами рентгенологічних досліджень.

При черепно-мозкових травмах цитиколін скорочує тривалість відновного періоду і зменшує інтенсивність посттравматичного синдрому.

Цитиколін сприяє підвищенню рівня мозкової діяльності, знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах, що спостерігаються при ішемії мозку.

Препарат поповнює дефіцит об'єму циркулюючої крові. Лактат, який входить до складу препарату, внаслідок метаболічних процесів перетворюється на аніони бікарбонату, що слабко змінює реакцію крові у лужний бік. Розчин має також дезінтоксикаційний ефект внаслідок зниження концентрації токсичних продуктів у крові та активації діурезу.

Фармакокінетика. Цитиколін добре всмоктується при пероральному, внутрішньом’язовому та внутрішньовенному введенні. Після введення препарату спостерігається значне підвищення рівня холінів у плазмі крові. Дослідження показали, що біодоступність при пероральному та парентеральному шляхах введення практично однакові.

Препарат метаболізується у кишечнику та печінці з утворенням холіну та цитидину. Після введення цитиколін засвоюється тканинами мозку, при цьому холіни діють на фосфоліпіди, цитидин – на цитидинові нуклеоїди та нуклеїнові кислоти. Цитиколін швидко досягає тканин мозку і активно вбудовується у мембрани клітин, цитоплазму і мітохондрії, активуючи діяльність фосфоліпідів.

Лише незначна кількість введеної дози виводиться із сечею і калом (менше 3 %). Приблизно 12 % введеної дози виводиться через дихальні шляхи. Виведення препарату з сечею та через дихальні шляхи має дві фази: перша фаза – швидке виведення (із сечею – протягом перших 36 годин, через дихальні шляхи – протягом перших 15 годин), друга фаза – повільне виведення. Основна частина дози цитиколіну залучається до процесів метаболізму.

Інші компоненти препарату (аніони, катіони) виводяться із сечею.

Показання

 • Гостра фаза порушень мозкового кровообігу, ускладнення і наслідки порушень мозкового кровообігу.
 • Черепно-мозкова травма та її наслідки.
 • Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • підвищений тонус парасимпатичної нервової системи;
 • гіперволемія, гіпернатріємія, гіперкаліємія, гіперхлоремія, алкалоз, лактоацидоз;
 • тяжка артеріальна гіпертензія, декомпенсована серцева недостатність;
 • олігурія, анурія;
 • печінкова недостатність (через зменшення утворення гідрокарбонату з лактату);
 • гостра ниркова недостатність;
 • гіперкальціємія;
 • позаклітинна гіпергідратація;
 • набряк легень, набряк мозку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Цитиколін посилює ефект леводопи.

Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

При застосуванні калійзберігаючих діуретиків, інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) та препаратів калію посилюється ризик розвитку гіперкаліємії. У разі одночасного застосування препарату з серцевими глікозидами посилюється токсичний ефект останніх за рахунок присутності в розчині іонів Са++.

Препарат несумісний з цефамандолом, амфотерицином, спиртом етиловим, тіопенталом, амінокапроновою кислотою, метарамінолом, ампіциліном, вібраміцином та моноцикліном. Можливе збільшення затримки натрію в організмі при одночасному застосуванні таких лікарських засобів: нестероїдних протизапальних препаратів, андрогенів, анаболічних гормонів, естрогенів, кортикотропіну, мінералокортикоїдів, вазодилататорів або гангліоблокаторів.

У зв'язку з наявністю лактату, який олужнює рН, з обережністю слід застосовувати Нейроцитин® з препаратами, ниркова елімінація яких залежить від рН. Нирковий кліренс саліцилатів, барбітуратів, літію може знижуватися, а симпатоміметиків та стимуляторів (таких як дексамфетаміну сульфат, фенфлураміну гідрохлорид) – може підвищуватися.

Особливості застосування

У випадку стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 100 мл на добу та швидкість внутрішньовенного вливання 30 крапель на хвилину.

Слід проводити моніторинг крові на вміст електролітів, рН та рСО2, лактату.

Застосування внутрішньовенних розчинів може спричинити перевантаження рідиною та/або розчином, гіпергідратацію, застійні явища та набряк легень. Ризик розвитку дилюції обернено пропорційний до концентрації електролітів. Ризик розвитку перевантаження розчином, що викликає застійні явища з периферичними набряками та набряком легень, прямо пропорційний до концентрації електролітів.

У разі появи будь-яких проявів реакції гіперчутливості негайно припинити введення розчину та провести належне лікування.

Оскільки препарат містить натрію лактат, з особливою обережністю його слід застосовувати пацієнтам, схильним до гіпернатріємії (наприклад, з адренокортикальною недостатністю, нецукровим діабетом або масивним ушкодженням тканин), та пацієнтам із захворюваннями серця; у зв'язку з вмістом іонів натрію розчин потрібно застосовувати з обережністю пацієнтам літнього віку, пацієнтам з артеріальною гіпертензією, нирковою та серцево-судинною недостатністю, з застійною серцевою недостатністю, особливо у післяопераційний період, пацієнтам з гіпоксією та печінковою недостатністю, а також пацієнтам з клінічними станами, що супроводжуються затримкою натрію та набряками, пацієнтам, які отримують кортикостероїди або кортикотропін.

Через вміст калію потрібна обережність при застосуванні розчину пацієнтам із захворюваннями серця та клінічними станами, що супроводжуються затримкою калію в організмі. Призначаючи кальцій, слід контролювати роботу серця за допомогою ЕКГ, особливо у пацієнтів, які отримують дигіталіс. Рівні кальцію в сироватці не завжди відображають рівні кальцію у тканинах.

У пацієнтів зі зниженою видільною функцією нирок призначення розчину може призвести до затримки натрію чи калію.

Через наявність у складі препарату іонів кальцію потрібна обережність у разі одночасного призначення з препаратами крові через імовірність розвитку коагуляції.

Призначати кальцій парентерально пацієнтам, які отримують серцеві глікозиди, потрібно з особливою обережністю.

Лактат є субстратом для глюконеогенезу, тому слід ретельно контролювати рівень глюкози крові у хворих на цукровий діабет II типу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо застосування Нейроцитину вагітним жінкам. Дані щодо екскреції препарату у грудне молоко та його дія на плід невідомі. Тому у період вагітності або годування груддю препарат призначають лише тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

В окремих випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для внутрішньовенного введення.

Рекомендована доза для дорослих становить від 50 мл до 200 мл на добу у формі крапельного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель на хвилину).

Лікування: перші 2 тижні по 50-100 мл 2 рази на добу внутрішньовенно. Максимальна добова доза – 200 мл.

При гострих та невідкладних станах максимальний терапевтичний ефект досягається, якщо препарат застосовують у перші 24 години.

Дози препарату та термін лікування залежать від тяжкості уражень мозку та встановлюються лікарем індивідуально.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Діти. Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям.

Передозування

Передозування або надто швидке введення розчину може призвести до порушення водно-електролітного балансу, явищ алкалозу, серцево-легеневої декомпенсації. У такому випадку введення препарату слід негайно припинити. Проводити симптоматичну терапію.

Введення надмірної кількості лактату може призвести до розвитку метаболічного алкалозу, який, у свою чергу, може супроводжуватися гіпокаліємією.

Симптоми: зміна настрою, втома, задишка, м'язова слабкість, полідипсія, поліурія, порушення мислення, аритмія. Гіпертонус м’язів, посмикування та тетанічні судоми можуть розвинутися у пацієнтів з гіпокальціємією.

Побічні реакції

Психічні розлади: галюцинації.

З боку нервової системи: сильний головний біль, запаморочення.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.

З боку дихальної системи: диспное.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.

Порушення електролітного балансу: зміна рівня електролітів (калію, кальцію, натрію, хлору) у сироватці крові, метаболічний алкалоз, хлоридний ацидоз.

Загальні розлади: гіперволемія.

З боку імунної системи: озноб, набряк, алергічні реакції, у тому числі: висипання, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок; підвищення температури тіла, підвищена пітливість, кашель, чхання, утруднення дихання, локалізована чи генералізована кропив'янка.

Зміни у місці інфузії: запалення, набряк, висипи, свербіж, еритема, біль, печіння, оніміння у місці інфузії.

Психічні розлади: панічна атака.

У разі виникнення побічних реакцій введення розчину слід припинити, оцінити стан пацієнта і надати відповідну допомогу.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ˚С в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємності, у тому числі з фосфат- та карбонатвмісними розчинами.

Упаковка

По 50 мл, 100 мл, 200 мл у пляшці; по 1 пляшці в пачці; по 100 мл або 200 мл у контейнерах.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «Юрія-Фарм» 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 18030, м. Черкаси, вул. Вербовецького, 108. Тел. (044) 281-01-01.

Дата последнего обновления: 29.02.2016
Инструкция по применению Нейроцитин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Нейроцитин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Нейроцитин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 1633 аптеки

Витамин
Васильков, ул.Грушевского 10
Нейроцитин р-н д/інф. фл. 100мл*
Юрия-Фарм
есть
Нейроцитин р-н д/інф. фл. 200мл*
Юрия-Фарм
есть
СВ Аптека
Пирятин, ул.Освобождения 54
Нейроцитин® р-р д/инф. по 100 мл бутылк.
Юрія-Фарм, ТОВ, м.Київ, Україна
от 65,51
Полимед
Одесса, ул.Черняховского 12
Нейроцитин р-р д/инф. по 200 мл фл.
ЮРИЯ-ФАРМ ООО
от 84,70
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Академика Глушко 14
Нейроцитин р-р д/инф. по 100 мл фл.
ЮРИЯ-ФАРМ ООО
от 52,35
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 123
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Аптека Фармед
Белая Церковь, ул.Семашка 9
Нейроцитин р-н 100мл
Юрія-Фарм
от 59,75
Нейроцитин р-н 200мл
Юрія-Фарм
от 89,96
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королева 65
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Аптека АКС Социальная
Черноморск, пр.Мира 31Д
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Ивана Миколайчука 11
Нейроцитин р-н д/інф. 100 №1
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев) (м)
от 59,69
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 125/3
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 81,81
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 81,81
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Аптека гормональных препаратов
Киев, бул.Леси Украинки 9
Нейроцитин р-р д/инф фл 200 мл
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
от 99,99
АКС
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Нейроцитин р-н 100м
Юрия-Фарм
от 65,15
Нейроцитин р-н 200мл
Юрия-Фарм
от 93,20
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Нейроцитин р-н д/інф. фл. 100мл*
Юрия-Фарм
есть
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
АКС
Одесса, ул.Добровольского 159
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 81,81
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 58,34
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 83,44
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Нейроцитин р-р д/инф 100мл
ЮРИЯ-ФАРМ
от 56,17
Нейроцитин р-р д/инф 200мл стекло
ЮРИЯ-ФАРМ
от 78,76
Аптека Малина
Соленое, ул.Гагарина 30/11
Нейроцитин р-р д/инф. 100мл
Юрия-Фарм Украина
от 62,15
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Нейроцитин р-р д/инф 100мл /n/ |
ЮРИЯ-ФАРМ
есть
Аптека Малина
Днепр, ул.Семафорная 30А
Нейроцитин р-р д/инф. 100мл
Юрия-Фарм Украина
от 71,92
Домашняя аптека
Кривой Рог, пр.Южный 30
Нейроцитин р-р д/инф 100мл /n/ |
ЮРИЯ-ФАРМ
есть
Країна здоров'я
Киев, ул.Васильковская 4А
Нейроцитин р-р д/инф 100мл фл**
Юрия-Фарм ООО
от 59,87
Нейроцитин р-р д/инф 200мл фл**
Юрия-Фарм ООО
от 85,64
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Нейроцитин р-н д/інф флакон 100 мл
Юрія-Фарм
от 61,01
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Нейроцитин р-р д/инф.100мл
Юрия-фарм
от 82,27
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Нейроцитин р-н 100м
Юрия-Фарм
от 65,15
Нейроцитин р-н 200мл
Юрия-Фарм
от 93,20
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Нейроцитин раствор для инфузий флакон 100мл
Юрия-фарм ООО
от 67,40
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Нейроцитин р-р д/инф. по 100 мл
Юрия-Фарм
от 54,43
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Соборности 51
Нейроцитин р-р д/инф.100мл
Юрия-фарм
от 75,22
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Нейроцитин р-р д/инф. 100 мл бут.
Юрия-Фарм Ооо Украина Черкассы
от 68,45
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Нейроцитин р-р д/инф. 100 мл бут.
Юрия-Фарм Ооо Украина Черкассы
от 67,23
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Нейроцитин р-р д/инф. 100 мл бут.
Юрия-Фарм Ооо Украина Черкассы
от 68,35
Аптечный супермаркет "Элитфарм"
Запорожье, бул.Шевченко 16
Нейроцитин р-р д/инф. 100 мл
Юрия-Фарм УКРАИНА
от 58,29
Нейроцитин р-р д/инф. 200 мл
Юрия-Фарм УКРАИНА
от 83,37
Аптека ТАС
Барышевка, ул.Киевский шлях 126а
Нейроцитин р-р д/инф. 100 мл
Юрия-Фарм ООО
от 69,15
Нейроцитин р-р д/инф. бут. 200 мл № 1
Юрия-Фарм ООО
от 92,07
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 46 (ст.м.Шулявская)
Нейроцитин розч. д/інф. 200 мл у пляш.
ЮРИЯ-ФАРМ Киев, Украина
от 92,63
Країна здоров'я
Калиновка, ул.Центральная 84
Нейроцитин р-р д/инф 100мл фл**
Юрия-Фарм ООО
от 59,87
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Нейроцитін 100 мл р-н д/інф. пляш.
Юрія-Фарм
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Нейроцитин р-р д/инф. по 100 мл
Юрия-Фарм
от 59,52
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Нейроцитин® розчин д/інф. по 100 мл у пляш.
Юрия фарм
от 61,74
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Нейроцитин р-н 100мл юрия-фарм
Юрия-Фарм
от 59,76
 • Нейроцитин раствор д/инф. по 100 мл в конт.
 • Нейроцитин раствор д/инф. по 200 мл в конт.
 • Нейроцитин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.
 • Нейроцитин раствор д/инф. по 50 мл в бутыл.
 • Нейроцитин раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.

Рекомендуем посмотреть

Реосорбилакт раствор д/инф. по 400 мл в бутыл.
Реосорбилакт раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.
Реосорбилакт раствор д/инф. по 500 мл в конт.
Реосорбилакт раствор д/инф. по 250 мл в конт.
Реосорбилакт
раствор
Юрия-Фарм
Цены в аптеках
Рингера раствор д/инф. по 200 мл в конт.
Рингера раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.
Рингера раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.
Рингера раствор д/инф. по 400 мл в бутыл.
Рингера
раствор
7 производителей
Цены в аптеках
Ксилат раствор д/инф. по 400 мл в бутыл.
Ксилат раствор д/инф. по 200 мл в бутыл.
Ксилат
раствор
Юрия-Фарм
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Нейроцитин раствор д/инф. по 200 мл в конт.
Нейроцитин раствор д/инф. по 100 мл в бутыл.
Нейроцитин раствор д/инф. по 50 мл в бутыл.
Нейроцитин раствор д/инф. по 100 мл в конт.
Нейроцитин
раствор
Юрия-Фарм, ООО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top