Неуробекс-Тева таблетки, п/плен. обол. №150 в бан.

Цены в аптеках

Неуробекс-Тева таблетки, п/плен. обол. №150 в бан.

Склад

діючі речовини: тіаміну нітрат (вітамін В1), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6), ціанокобаламін (вітамін В12);

1 таблетка містить:

тіаміну нітрату (вітамін В1) 15 мг;
піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 10 мг;
ціанокобаламіну (вітамін В12)
0,02 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, повідон, Kollicoat Protect, титану діоксид (Е 171), понсо 4R (Е 124).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Колір – рожевий.

Фармакотерапевтична група

Вітаміни. Препарати вітаміну В1 у комбінації з вітамінами В6 та В12. Код АТХ А11D В.

Фармакологічні властивості

Дія препарату визначається вітамінами, які входять до його складу.

Тіамін (вітамін B1) бере активну участь в обміні вуглеводів і жирів, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот. Потенціює дію ацетилхоліну, що бере участь у передачі нервового імпульсу. Відіграє важливу роль у регулюванні функцій м’язової та вегетативної нервової системи. Посилює тканинне дихання, покращує надходження кисню до клітин шкіри.

Піридоксин (вітамін В6) – компонент, необхідний для метаболізму амінокислот, жирів і вуглеводів, а також для синтезу фізіологічних регуляторів, таких як серотонін і гістамін. Бере участь у розщепленні холестерину, синтезі і живленні мієлінової оболонки периферичного нерва та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром’язової дистрофії і судом.

Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у білковому, жировому і вуглеводному обмінах. Запобігає жировому переродженню печінки. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові та його виведенню із кровоносних судин. Стимулюючи синтез білка, нормалізує процеси росту і розвитку. Регулює процеси кровотворення. Підвищуючи фагоцитарну активність лейкоцитів та активізуючи діяльність ретикулоендотеліальної системи, посилює імунологічний захист організму.

Компоненти комплексу Неуробекс-Тева абсорбуються у тонкій кишці, зв’язуються з білками плазми крові, розподіляються в усіх тканинах. В організмі піддаються біотрансформації, виводяться переважно із сечею (як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів).

Показання

У комплексному лікуванні невритів, поліневритів і невралгій, таких як:

  • невралгія трійчастого нерва;
  • міжреберна невралгія;
  • ішіас;
  • поперековий синдром (люмбаго);
  • плексит (шийного та плечового сплетінь);
  • корінцеві неврити внаслідок дегенеративних захворювань хребта;
  • прозоплегія (ураження лицьового нерва);
  • постінфекційні та токсичні ураження нервової тканини при алкоголізмі, діабетичній полінейропатії, інтоксикації лікарськими засобами.

Протипоказання

Гіперчутливість до тіаміну нітрату, піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламіну та до будь-яких інших компонентів препарату.

Вітамін В1 протипоказано застосовувати при алергічних захворюваннях.

Вітамін В6 протипоказано застосовувати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення (оскільки можливе підвищення кислотності шлункового соку).

Вітамін В12 протипоказано застосовувати при еритремії, еритроцитозі, тромбоемболії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Етанол різко зменшує всмоктування тіаміну. Дія тіаміну інактивується 5‑фторурацилом, оскільки останній конкурентно інгібує фосфорилювання тіаміну у тіамін-пірофосфат. Антациди знижують всмоктування тіаміну. Петльові діуретики, наприклад фуросемід, що гальмують канальцеву реабсорбцію, під час довготривалої терапії можуть спричинити підвищення екскреції тіаміну і, таким чином, зменшити рівень тіаміну.

Вітамін В1, впливаючи на процеси поляризації у ділянках нервово-м’язових синапсів може послаблювати курареподібну дію міорелаксантів.

Вітамін В6 є антагоністом ізоніазиду і тіосемікарбазонів, коригує сидеробластну анемію, спричинену цими протитуберкульозними засобами. Протипоказане одночасне застосування з леводопою, оскільки вітамін В6 може зменшувати протипаркінсонічну дію леводопи (при застосуванні без інгібітора допа-декарбоксилази) шляхом посилення периферичного декарбоксилювання леводопи. Піридоксин може знижувати концентрацію протисудомних препаратів у крові, наприклад, фенітоїну, фенобарбіталу. Одночасний прийом з антагоністами піридоксину (наприклад ізоніазид, гідралазин, пеніциламін або циклосерин), пероральними контрацептивами може підвищувати потребу у вітаміні В6. Одночасне застосування вітаміну В6 з гідралазином і циклосерином зменшує спричинені цими лікарськими засобами побічні неврологічні реакції. Піридоксин може зменшити ефективність алтретаміну.

Сироваткова концентрація вітаміну В12 може зменшитися при одночасному застосуванні з оральними контрацептивами. Клінічна значущість взаємодії не зрозуміла.

Колхіцин, етиловий спирт, аміноглікозиди (неоміцин), пероральні антидіабетичні засоби з групи бігуанідів, аміносаліцилова кислота, протиепілептичні засоби, хлорамфенікол, холестирамін, вітамін С, солі калію, метилдопа та антациди (наприклад, омепразол та циметидин) знижують всмоктування вітаміну В12. Клінічна значущість більшості взаємодій, імовірно, невелика.

Рівень вітаміну В12 у крові можуть також знижувати закис азоту та загальні анестетики.

Особливості застосування

При застосуванні вітаміну В12 клінічна картина, а також лабораторні аналізи при фунікулярному мієлозі або перніціозній анемії можуть втрачати свою специфічність.

Прийом алкоголю та чорного чаю знижує абсорбцію тіаміну.

Вживання напоїв, що містять сульфіти (наприклад вино), підвищує деградацію тіаміну.

Оскільки Неуробекс-Тева містить вітамін В6, який може спричинити підвищення кислотності шлункового соку, слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з пептичною виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, з вираженими порушеннями функції нирок і печінки.

Пацієнтам з новоутвореннями, за винятком випадків, що супроводжуються мегалобластною анемією та дефіцитом вітаміну В12, не слід застосовувати препарат. Препарат не застосовувати при тяжкій або гострій формі декомпенсації серцевої діяльності та стенокардії.

Оскільки Неуробекс-Тева містить лактозу у якості допоміжної речовини, його не можна застосовувати хворим із лактазною недостатністю, галактоземією або глюкозно- галактозним синдромом мальабсорбції. До складу препарату входить крохмаль пшеничний, тому пацієнтам з алергією на пшеницю (відмінною від целіакії) не слід застосовувати цей лікарський засіб. Неуробекс-Тева можна застосовувати хворим на целіакію.

Барвник понсо 4R (Е 124) може спричиняти алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат слід призначати тільки після ретельної оцінки співвідношення користі для матері та ризику для плода, оскільки недостатньо даних щодо безпеки застосування препарату у період вагітності.

Вітаміни В1, В6 та В12 екскретуються у грудне молоко. Великі концентрації вітаміну В6 можуть пригнічувати лактацію. Дослідження щодо ступеня секреції вітамінів у грудне молоко не проводили. Рішення щодо припинення годування груддю або застосування препарату необхідно приймати з урахуванням необхідності застосування препарату для матері. У разі необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю на цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. Якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози

Неуробекс-Тева застосовувати внутрішньо, під час або після їжі, не розжовуючи, запиваючи водою.

Дорослим призначати по 2-3 таблетки 3-4 рази на добу протягом 30 днів.

Індивідуальну дозу та тривалість лікування визначає лікар.

Діти

Препарат не слід призначати дітям.

Передозування

При передозуванні відбувається посилення побічних реакцій, пов'язаних із застосуванням препарату. Можлива поява нервового збудження, тахікардії, болю у ділянці серця.

Вітамін В1: має широкий терапевтичний діапазон. Дуже високі дози (більше 10 г) проявляють курареподібний ефект, пригнічуючи провідність нервових імпульсів.

Вітамін В6: володіє дуже низькою токсичністю. Довготривалий прийом (понад 6‑12 місяців) у дозах більше 50 мг вітаміну В6 щоденно може призвести до периферичної сенсорної нейропатії.

Надмірне застосування вітаміну В6 у дозах більше 1 г на добу протягом кількох місяців може призвести до нейротоксичних ефектів.

Невропатії з атаксією і розлади чутливості, церебральні судоми зі змінами на ЕЕГ, а також в окремих випадках гіпохромна анемія і себорейний дерматит були описані після введення вітаміну В6 більше 2 г на добу.

Вітамін В12: після парентерального введення (у рідкісних випадках – після перорального застосування) більше рекомендованих доз препарату спостерігались алергічні реакції, екзематозні шкірні порушення і доброякісна форма акне.

При тривалому застосуванні вітаміну В12 у високих дозах можливе порушення активності ферментів печінки, біль у ділянці серця, гіперкоагуляція.

Лікування. Промивання шлунка, застосування активованого вугілля та симптоматичних засобів. Ізоніазид застосовувати як антидот вітаміну В6.

Побічні реакції

При прийомі препарату побічні ефекти маловірогідні. В окремих випадках при прийомі препарату у даній лікарській формі можливі наступні побічні ефекти.

З боку нервової системи: довготривале застосування (понад 6-12 місяців) у дозах більше 50 мг вітаміну В6 щоденно може призвести до периферичної сенсорної нейропатії, нервового збудження, нездужання, запаморочення, головного болю.

З боку травного тракту: шлунково-кишкові розлади, у тому числі нудота, блювання, діарея, біль у животі, підвищення кислотності шлункового соку.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості; підвищена пітливість, задишка, анафілактичний шок, анафілаксія.

З боку ендокринної системи: великі концентрації вітаміну В6 можуть пригнічувати лактацію.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, колапс.

З боку шкіри: алергічні реакції, у тому числі свербіж, висипання, кропив’янка.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 60, 90, або 150 таблеток у пластиковій банці. По 1 банці у картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Балканфарма-Дупниця АТ;

Балканфарма-Разград АТ.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Вул. Самоковське шосе 3, Дупниця, 2600, Болгарія;

бул. Апрельского восстанія 68, Разград 7200, Болгарія.

Дата последнего обновления: 13.11.2018

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/7313/01/02 от 07.11.2018 (приказ 2032(2))
Действующие вещества тиамин, цианокобаламин, пиридоксин

Найдено 233 аптеки

Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Неуробекс таб. №150
Балканфарма
от 273,70
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Киквидзе 2/34
Неуробекс табл. банка №150
Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) (м)
от 260,00
Макси-фарм груп
Киев, ул.Тампере 12
Неуробекс таб. №150
Балканфарма
от 273,70
Мед-Сервис
Харьков, ул.Академика Проскури 3в
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Каменское, ул.Дунайская 41В
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Чугуев, бул.Комарова 3
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Берегово, пл.Кошута 3
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Тернополь, ул.Черновола 12
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Каменское, пр.Победы 59а
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Подольск, пр.Победы 11/37
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Черноморск, ул.Данченко 7/64н
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Харьков, пр.Московский 256а
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Неуробекс таб. п/о №150
Балканфарма
от 299,77
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Неуробекс др.№150
Актавис групп
от 258,07
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Неуробекс таб n150
АКТАВИС
от 166,20
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Павла Пестеля 7
Неуробекс таб. п/о №150
Балканфарма
от 237,69
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Неуробекс таб. п/о №150
Балканфарма
от 275,52
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Неуробекс табл. п/о №150
Actavis (Индонезия)
есть
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Неуробекс таб. п/о №150
Балканфарма
от 257,00
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 56/2
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 25
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Днепр, пр.Мануйловский 77Б
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Костополь, ул.Грушевского 27
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Коломыя, ул.Ирины Вильде 2
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Львов, ул.Петра Дорошенко 8
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Калуш, ул.Богдана Хмельницкого 19/79
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Харьков, ул.Гвардейцев Широненцев 88б
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Аптека Факультет-Фарм
Вольногорск, ул.Центральная 65
Неуробекс табл. №150
Балканфарма Болгария
от 256,71
Мед-Сервис
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 89
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Краматорск, ул.Ярослава Мудрого 40
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Тернополь, пл.Победы 4б
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Днепр, бул.Славы 5Ж
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Умань, ул.Небесной сотни 7
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Херсон, ул.Котляревского 78
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Одесса, ул.Академика Филатова 86 (пом.101)
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Неуробекс др. №150
Балканфарма
от 235,93
Мед-Сервис
Каменец-Подольский, ул.Соборная 29
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Свалява, ул.Главная 76/15
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Хмельницкий, ул.Проскуровская 21
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Новомосковск, ул.Гетьманская 35
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Мед-Сервис
Хуст, ул.Карпатской Сечи 40
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
1 Социальная аптека
Днепр, ул.Рабочая 79А
Неуробекс табл. банка №150
Balkanpharma-Dupnitza (Болгария) (м)
от 260,00
Лекфарм, 36,6
Киев, пр.Николая Бажана 24/1
Неуробекс драже №150
Балканфарма
от 221,70
Мед-Сервис
Днепр, бул.Катеринославский 1
Неуробекс-тева табл. №150
Балканфарма
от 174,28
Аптека для економних
Киев, пр.Отрадный 14/45
Неуробекс таб. п/о №150
Балканфарма
от 256,51
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Майборского 16
Неуробекс табл. п/о №150
Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
от 263,15
Аптека "Джерела Здоровья"
Хмельницкий, ул.Камянецкая 98
Неуробекс табл. п/о №150
Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
от 254,00
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.15-го Апреля 8
Неуробекс табл. п/о №150
Balkanpharma-Dupnitza (Болгария)
от 219,35
Инструкция по применению Неуробекс-Тева, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Неуробекс-Тева, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Неуробекс-Тева с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Неовитам таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)
Неовитам
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Нейрорубин-форте лактаб таблетки, п/плен. обол. №20 (10х2)
Нейрорубин-форте лактаб
таблетки
Мефа
Цены в аптеках
Неуробекс форте-Тева таблетки, п/плен. обол. №30 (10х3)
Неуробекс форте-Тева таблетки, п/плен. обол. №60 (10х6)
Неуробекс форте-Тева
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Неуробекс-Тева таблетки, п/плен. обол. №90 в бан.
Неуробекс-Тева таблетки, п/плен. обол. №150 в бан.
Неуробекс-Тева
таблетки
Балканфарма-Дупница АД, Болгария
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top