Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5705 аптек по всей Украине. Узнать больше

Никоретте со вкусом мяты резинка жев. по 2 мг №30 (15х2): цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
С выбранными фильтрами предложений не найдено
Сообщить, когда товар появится в продаже
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в продаже
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання для застосування

Лікування тютюнової залежності: зняття симптомів відміни, що виникають при повній відмові від тютюнопаління, або зменшенні кількості викурених цигарок.

Спосіб застосування і дози. До складу Нікоретте® зі Смаком М’яти входить нікотин. У процесі жування відбувається поступове вивільнення нікотину, який потім всмоктується через слизову оболонку ротової порожнини. Якщо у пацієнта є бажання кинути палити, така заміна нікотину може допомогти подолати нездужання, роздратованість і бажання запалити.

Нікоретте® зі Смаком М’яти слід жувати повільно, дотримуючись інструкції.

Дорослі пацієнти, включаючи пацієнтів похилого віку

Залежно від вираженості пристрасті до паління може застосовуватися жувальна гумка з різною концентрацією активної речовини. Як правило, якщо пацієнт випалює 20 або менше за в день, то показана жувальна гумка Нікоретте® зі Смаком М’яти у дозі 2 мг. Якщо пацієнт випалює понад 20 цигарок за день, то для лікування синдрому відміни при вищому рівні нікотину у завзятого курця рекомендується лікарська форма у дозі 4 мг.

Нікоретте® зі Смаком М’яти слід застосовувати у всіх випадках, коли виникає непереборне бажання палити, відповідно до такої схеми:

Повторювати дану схему слід приблизно протягом півгодини. Десь через 30 хв. після початку відповідного використання у гумці не залишається нікотину.

Як правило, ті, хто кидає палити, приймають приблизно 10 подушечок на день. Не слід використовувати більше 1 подушечки одночасно і понад 15 подушечок на день.

Якщо на день необхідно більше 15 подушечок по 2 мг, то рекомендується перейти на дозу 4 мг.

Паління є складною наркотичною залежністю, і хоча Нікоретте® зі Смаком М’яти забезпечує пригнічення сильного бажання, чиннки поведінки та соціальні можуть примусити продовжувати палити. Однак зменшення кількості випалюваних цигарок також є позитивним результатом, оскільки при цьому скорочується надходження в організм смол, подразнювальних речовин, окису вуглецю і канцерогенів. Успіх, пов'язаний зі зменшенням кількості випалюваних цигарок, може стимулювати повну відмову від паління.

Повна відмова від паління
  • Слід повністю припинити палити.

Гумку слід жувати відповідно до інструкції, щойно з’являється непереборне бажання палити, аби підтримати стан повної відмови від паління.

  • Щоденно слід приймати достатню кількість подушечок, максимум – 15 штук.
  • Нікоретте® зі Смаком М’яти необхідно безперервно використовувати у перші 3 місяці після відмови від паління. Потім слід поступово знижувати кількість жувальної гумки. Коли добове споживання гумки знизиться до 1 – 2 подушечок, застосування препарату слід припинити. Однак, завжди слід мати в запасі певну кількість гумки, оскільки раптово може знову виникнути бажання палити.

Як правило, не рекомендується застосовувати Нікоретте® зі Смаком М’яти понад 12 місяців. Однак, деяким пацієнтам може знадобитися триваліше лікування, щоб запобігти поверненню до паління або попереднього рівня споживання тютюну.

Зменшення кількості викурених цигарок
  • Застосовувати між епізодами паління.

Гумку слід жувати відповідно до інструкції, як тільки з’являється непереборне бажання палити, щоб якнайбільше збільшити інтервали між епізодами паління і у такий спосіб знизити добове споживання цигарок.

  • Щоденно слід застосовувати достатню кількість подушечок, максимум – 15 штук.
  • Зменшення споживання цигарок слід продовжувати доти, поки не буде досягнуто повної відмови від паління, і тоді можна поступово знижувати споживання жувальної гумки. Коли добове споживання гумки знизиться до 1 – 2 подушечок, застосування препарату слід припинити. Однак, слід завжди мати в запасі деяку кількість гумки, оскільки раптово може знову виникнути бажання палити.
Діти

Жувальну гумку з нікотином не слід призначати особам, молодше 18 років, без рекомендації лікаря.

Показать полную инструкцию
Top