Новокаин-Здоровье - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.

Склад

діюча речовина: 1 мл розчину містить прокаїну гідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева концентрована, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група

Препарати для місцевої анестезії. Код АТХ N01В А02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Місцевоанестезуючий засіб з помірною активністю і великим спектром терапевтичної дії. Механізм анестезуючої дії пов’язаний з блокадою натрієвих каналів, гальмуванням калієвого току, конкуренцією з кальцієм поверхневого натягу фосфоліпідного шару мембран, пригніченням окисно-відновних процесів та генерації імпульсів. При надходженні в кров зменшує утворення ацетилхоліну, знижує збудливість периферичних холінореактивних систем, проявляє блокуючу дію на вегетативні ганглії, зменшує спазми гладкої мускулатури, знижує збудливість серцевого м’яза і моторних зон кори головного мозку.

Фармакокінетика. При парентеральному введенні добре всмоктується. Ступінь абсорбції залежить від місця і шляху введення (особливо від васкуляризації і швидкості кровотоку у місці введення) та підсумкової дози (кількості і концентрації). Швидко гідролізується естеразами та холінестеразами плазми і тканин з утворенням двох основних фармакологічно активних метаболітів: діетиламіноетанолу (має помірну судинорозширювальну дію) і параамінобензойної кислоти (є конкурентним антагоністом сульфаніламідних хіміотерапевтичних лікарських засобів і може послабити їхню протимікробну дію). Т½ – 30-50 секунд, у неонатальному періоді – 54-114 секунд. Виділяється переважно нирками у вигляді метаболітів (80 %); у незміненому вигляді виводиться не більше 2 %. Погано абсорбується через слизові оболонки.

Показання

Місцева та інфільтраційна анестезія, лікувальні блокади.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Міастенія, артеріальна гіпотензія, гнійний процес у місці введення, термінові хірургічні втручання, що супроводжуються гострою крововтратою, виражені фіброзні зміни у тканинах (для анестезії методом повзучого інфільтрату).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Пролонгує нервово-м’язову блокаду, спричинену суксаметонієм (тому що обидва препарати гідролізуються холінестеразою плазми). Застосування одночасно з інгібіторами МАО (моноаміноксидази) – фуразолідон, прокарбазин, селегілін підвищує ризик розвитку артеріальної гіпотензії. Токсичність прокаїну підвищують антихолінестеразні препарати (пригнічують його гідроліз). Метаболіт прокаїну (параамінобензойна кислота) є конкурентним антагоністом сульфаніламідних препаратів і може послабити їхню протимікробну дію.

При обробці місця ін’єкції місцевого анестетика дезінфекційними розчинами, що містять важкі метали, підвищується ризик розвитку місцевої реакції у вигляді болючості і набряку. Потенціює дію прямих антикоагулянтів.

Препарат зменшує вплив антихолінестеразних засобів на нервово-м’язову передачу. Можлива перехресна сенсибілізація.

Особливості застосування

Перед застосуванням новокаїну необхідно провести шкірну пробу на індивідуальну чутливість до препарату. Про непереносимість свідчать набряк і почервоніння місця ін’єкції. При позитивній реакції прокаїн не застосовувати.

При застосуванні препарату потрібний контроль функції серцево-судинної, дихальної і центральної нервової систем. З обережністю призначати при тяжких захворюваннях серця, печінки і нирок.

Для зниження системної дії, токсичності та пролонгування ефекту при місцевій анестезії прокаїн застосовувати у комбінації з вазоконстрикторами (0,1 % розчин епінефрину гідрохлориду із розрахунку 1 крапля на 2-5 мл розчину новокаїну).

При проведенні місцевої анестезії при застосуванні однієї і тієї ж загальної дози токсичність прокаїну тим вища, чим більше концентрованим є застосовуваний розчин. У зв’язку з цим зі збільшенням концентрації розчину загальну дозу рекомендується зменшити або розбавити розчин препарату до меншої концентрації (стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду).

Препарат застосовувати з обережністю при обтяженому алергологічному анамнезі, екстрених операціях, що супроводжуються гострою крововтратою, станах, що супроводжуються зниженням печінкового кровотоку, прогресуванні серцево-судинної недостатності (зазвичай унаслідок розвитку блокад серця і шоку), запальних захворюваннях або інфікуванні місця ін’єкції, дефіциті псевдохолінестерази, нирковій недостатності, у пацієнтів літнього віку (віком від 65 років), тяжкохворих, ослаблених хворих, у період вагітності, під час пологів та годування груддю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності можливе за умови доброї переносимості.

У період годування груддю застосування препарату можливе після попередньої ретельної оцінки очікуваної користі терапії для матері і потенційного ризику для немовляти.

При застосуванні під час пологів можливий розвиток брадикардії, апное, судом у новонародженого.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

У період лікування необхідно дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом і заняттях іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози

При місцевій анестезії доза препарату залежить від концентрації, характеру оперативного втручання, способу введення, стану та віку хворого.

При паранефральній блокаді (за Вишневським) у навколониркову клітковину дорослим вводити 50-70 мл 0,5 % (5 мг/мл) розчину препарату.

Для інфільтраційної анестезії встановлені наступні вищі дози (для дорослих): перша разова доза на початку операції – не вище 0,75 г 0,5 % розчину новокаїну (тобто 150 мл). Надалі протягом кожної години операції – не вище 2 г 0,5 % розчину новокаїну (тобто 400 мл).

Діти

Дітям застосування заборонено.

Передозування

Можливе тільки при застосуванні препарату у високих дозах.

Симптоми: блідість шкірних покривів і слизових оболонок, запаморочення, нудота, блювання, підвищена нервова збудливість, «холодний» піт, тахікардія, зниження артеріального тиску, майже до колапсу, тремор, судоми, апное, метгемоглобінемія, пригнічення дихання, раптовий серцево-судинний колапс.

Дія на центральну нервову систему проявляється відчуттям страху, галюцинаціями, судомами, руховим збудженням. У випадках передозування введення препарату слід негайно припинити. При проведенні місцевої анестезії місце введення можна обколоти адреналіном.

Лікування: загальні реанімаційні заходи: інгаляції кисню, при необхідності – проведення штучної вентиляції легенів. Якщо судоми тривають більше 15-20 секунд, їх купірувати внутрішньовенним введенням тіопенталу (100-150 мг) або діазепаму (5-20 мг). При артеріальній гіпотензії та/або депресії міокарда внутрішньовенно вводити ефедрин (15-30 мг), у тяжких випадках – дезінтоксикаційна і симптоматична терапія.

У випадку розвитку інтоксикації після ін’єкції у м’язи ноги або руки рекомендується термінове накладання джгута для зниження подальшого надходження препарату у загальний кровотік.

Побічні реакції

Препарат зазвичай добре переноситься, однак іноді можливі такі побічні ефекти:

з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, слабкість, рухове занепокоєння, втрата свідомості, судоми, тризм, тремор, зорові і слухові порушення, ністагм, синдром кінського хвоста (параліч ніг, парестезії), параліч дихальних м’язів, блок моторний і чуттєвий;

з боку серцево-судинної системи: підвищення або зниження артеріального тиску, периферична вазодилатація, колапс, брадикардія, аритмії, біль у грудній клітці;

з боку сечовидільної системи: мимовільне сечовипускання;

з боку травної системи: нудота, блювання, мимовільна дефекація;

з боку системи крові: метгемоглобінемія;

алергічні реакції: свербіж шкіри, шкірні висипання, дерматит, лущення шкіри, інші анафілактичні реакції (у т. ч. ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок), кропив’янка (на шкірі і слизових оболонках);

інші: повернення болю, стійка анестезія, гіпотермія, зміни у місці введення.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Не застосовувати при лікуванні сульфаніламідами.

Упаковка

По 2 мл в ампулах № 10 у коробці; № 5, № 5х2, № 10 у блістері у коробці. По 5 мл в ампулах № 10 у коробці; № 5, № 5х2 у блістерах у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Дата последнего обновления: 20.11.2016
Инструкция по применению Новокаин-Здоровье, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Новокаин-Здоровье, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Новокаин-Здоровье с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска раствор
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация N01BA02 - Прокаин
Действующие вещества прокаин

Найдено 1545 аптек

Аптека оптовых цен
Умань, ул.Тищика 25
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 7/4
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Винница, пл.Привокзальная 1
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Киев, ш.Харьковское 166 (пом.3)
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2А
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека 911
Харьков, ул.Евгения Котляра 7
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Країна здоров'я
Киев, ул.Ивана Пулюя 5
Новокаин амп 0,5% 5мл №10
Здоровье ООО ФК
от 20,95
Аптека №308
Харьков, ул.Клочковская 337 (КУОЗ «ОДКБ №1», стационар, 1-й этаж)
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека 911
Краснокутск, ул.Мира 141
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Лубны, пр.Владимирский 36Б
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Фарм-союз
Шостка, ул.Свободы 27/8
Новокаїн р-н д/ін.0.5% 2мл №10
Здоровье ФК, Україна
от 13,90
Аптека оптовых цен
Харьков, пер.Амурский 1
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Преображенская 4А
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека 911
Харьков, ул.Валдайская 26
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Леси Украинки 19 (ЖК "София")
Новокаин амп 0,5% 2мл №10
"ФК "Здоров"я" ТОВ, м.Харків
от 14,34
Новокаин амп 2% 2мл №10
"ФК "Здоров"я" ТОВ, м.Харків
от 25,78
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Степана Бандеры 10Б (Хозяйственный рынок)
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Постишева 45
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Героев Днепра 41К
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека 911
Красноград, ул.Шевченко 107/2
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Юбилейный 64
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 134«З»
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека 911
Харьков, ул.Саперная 32
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Укр Фарм
Киев, ул.Урловская 40 (Офис 187)
Новокаин-зд.ин.0.5%2мл#10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
от 15,49
Аптека оптовых цен
Решетиловка, ул.Ленина 2/5
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 5мг/мл амп. 5мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека @
Красноград, ул.Шиндлера 91
Новокаин-здоровье раствор д/ин. 2 % по 2 мл в амп. №5х2
Здоров'я, ФК, ТОВ, м. Харків, Україна
от 19,85
Аптека низкие цены №1
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Новокаин-здоровье р-р д/ин. 20мг/мл амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 25,00
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Владимирская 51/53
Новокаин амп 0,5% 2 мл №10 зд
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 16,83
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 511
Новокаїн-здоров'я розчин д/ін. 0,5 % по 2 мл в амп. № 10 (№ 5х2)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м. Харків, Україна
от 15,50
Новокаїн-здоров'я розчин д/ін. 0,5 % по 5 мл в амп. № 10 (№ 5х2)
Здоров'я, ФК, ТОВ, м. Харків, Україна
от 19,75
Країна здоров'я
Киев, пр.Лесной 23
Новокаин амп 0,5% 2мл №10
Здоровье ООО ФК
от 14,58
Ново Фарм
Киев, ул.Академика Вильямса 3/7
Новокаин амп 0,5% 2мл №10
"ФК "Здоров"я" ТОВ, м.Харків
от 14,96
Новокаин амп 2% 2мл №10
"ФК "Здоров"я" ТОВ, м.Харків
от 25,26
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Даниила Щербаковского 57
Новокаин амп. 2% 2мл №10
Здоровье
от 21,30
Аптека ТАС
Киев, ул.Драгомирова 2А
Новокаин р-р 0,5% амп. 5мл №10
Здоровье ООО ФК
от 22,14
Аптека №5 "Добро Дий АВД"
Харьков, ул.Академика Павлова 130
Новокаин 0,5% 2мл №10 (хфз здоровье)
Cadila
от 11,25
Новокаин 2% 2мл №10 (хфз здоровье)
Cadila
от 21,15
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Новокаин р-р д/ин. 2% 2мл №10
ТОВ"Фармацевтична компанiя "Здоров я", м. Харків,
от 27,16
Сеть Аптек "Рецептика"
Каменское, пр.Победы 57
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 14,70
Сеть Аптек "Рецептика"
Павлоград, ул.Соборная 93Д
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 13,80
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 23,60
Сеть Аптек "Рецептика"
Бахмут, ул.Горбатова 34
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 15,30
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 26,80
Сеть Аптек "Рецептика"
Краматорск, ул.Парковая 50
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 13,90
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 23,60
Сеть Аптек "Рецептика"
Херсон, ул.Лавренева 9
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 14,20
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 25,00
Сеть Аптек "Рецептика"
Краматорск, ул.Академическая 8а
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 14,70
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 26,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Бахмут, ул.Чайковского 34
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 16,00
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 26,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Бахмут, ул.Леваневского 39
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 15,90
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 26,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Покров, ул.Лизы Чайкиной 29
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 14,70
Сеть Аптек "Рецептика"
Харьков, ул.Пушкинская 40
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 16,20
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 28,40
Сеть Аптек "Рецептика"
Мариуполь, пер.Транспортный 14
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 14,70
Сеть Аптек "Рецептика"
Дрогобыч, ул.Филиппа Орлика 18б
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 24,90
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Иоанна Павла ІІ 16/30
Новокаин амп 0,5% 2 мл №10 зд
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 16,83
Сеть Аптек "Рецептика"
Ивано-Франковск, ул.Независимости 67
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 16,20
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, пр.Отрадный 18
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 15,50
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 36,90
Сеть Аптек "Рецептика"
Прилуки, ул.Киевская 164
Новокаин раствор для инъекций 0.5% ампулы 2мл №10 здоровье
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 12,20
Новокаин ампулы 2% 2мл №10
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 40,50
  • Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.
  • Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 5 мл №10 (5х2) в амп.
  • Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 2 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.

Рекомендуем посмотреть

Новокаин-Дарница раствор д/ин. 2 % по 2 мл №10 в амп.
Новокаин-Дарница раствор д/ин. 0.5 % по 2 мл №10 в амп.
Новокаин-Дарница раствор д/ин. 0.5 % по 5 мл №10 в амп.
Новокаин-Дарница
раствор
Дарница
Цены в аптеках
Новокаин раствор д/ин. 0.5 % по 200 мл №1 в бутыл.
Новокаин раствор д/инф. 0.25 % по 200 мл в бутыл.
Новокаин суппозитории рект. по 0.1 г №10 (5х2)
Новокаин раствор д/ин. 0.5 % по 5 мл №10 (5х2) в амп. в короб.
Новокаин
раствор, суппозитории
12 производителей
Цены в аптеках
Новокаин 0,5% раствор д/ин. 0.5 % по 200 мл №1 в бутыл.
Новокаин 0,5% раствор д/ин. 0.5 % по 400 мл №1 в бутыл.
Новокаин 0,5%
раствор
Черкассы-Фарма, ДП, ООО, г.Черкассы, Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 5 мл №10 (5х2) в амп.
Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 2 % по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Новокаин-Здоровье раствор д/ин. 0.5 % по 5 мл №5 в амп.
Новокаин-Здоровье
раствор
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top