Нольпаза контрол - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках

Склад

діюча речовина: пантопразол;

1 таблетка гастрорезистентна містить 20 мг пантопразолу у вигляді пантопразолу натрію сесквігідрату;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), кросповідон, натрію карбонат безводний, сорбіт (Е 420), кальцію стеарат, гіпромелоза, повідон (К 25), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), пропіленгліколь, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, макрогол 6000.

Лікарська форма

Таблетки гастрорезистентні.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки світлого жовто-коричневого кольору, овальні, злегка двоопуклі, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Препарат для лікування кислотозалежних захворювань. Інгібітори протонної помпи. Код АТХ А02В С02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Пантопразол є заміщеним бензимідазолом, який блокує секрецію соляної кислоти у шлунку через специфічний вплив на протонну помпу парієтальних клітин.

Пантопразол трансформується в активну форму у кислотному середовищі, а саме – у парієтальних клітинах, де інгібує фермент H+-K+-АТФ-ази, тобто блокує кінцевий етап продукування соляної кислоти у шлунку. Інгібування є залежним від дози та пригнічує як базальну, так і стимульовану секрецію кислоти.

Лікування пантопразолом, як і іншими інгібіторами протонної помпи та інгібіторами H2-рецепторів, знижує кислотність у шлунку і таким чином збільшує секрецію гастрину пропорційно до зменшення кислотності. Збільшення секреції гастрину є оборотним. Оскільки пантопразол зв’язує фермент дистально по відношенню до клітинного рецептора, він може інгібувати секрецію соляної кислоти незалежно від стимуляції іншими речовинами (ацетилхоліном, гістаміном, гастрином). Ефективність препарату є однакова при пероральному застосуванні або внутрішньовенному введенні.

При застосуванні пантопразолу збільшується рівень гастрину натщесерце. При нетривалому застосуванні вони у більшості випадків не перевищують верхньої межі норми. При довготривалому лікуванні рівні гастрину у більшості випадків зростають вдвічі. Надмірне їхнє збільшення, однак, виникає лише у поодиноких випадках. Як наслідок, у невеликій кількості випадків при довготривалому лікуванні спостерігається слабке або помірне збільшення кількості ентерохромафіноподібних клітин (ECL-клітин) шлунка (аденоматоїдна гіперплазія). Тим не менш, згідно з проведеними на даний момент дослідженнями, утворення клітин-попередників нейроендокринних пухлин шлунка, які було виявлено в експериментах з тваринами, у людей не спостерігалося. Але при довготривалому (більше 1 року) лікуванні не можна виключати впливу пантопразолу на ендокринні параметри щитовидної залози.

На тлі лікування антисекреторними лікарськими засобами рівень гастрину в сироватці крові зростає у відповідь на зниження секреції кислоти. Крім того, через зниження кислотності шлунка підвищується рівень хромограніну А (CgA). Підвищений рівень CgA може впливати на результати досліджень при діагностиці нейроендокринних пухлин. Наявні опубліковані дані свідчать про те, що лікування інгібіторами протонної помпи слід припинити протягом періоду від 5 днів до 2 тижнів до вимірювань рівня CgA. Це дозволяє рівню CgA, який може бути помилково підвищеним після лікування ІПП, повернутися в діапазон норми.

Фармакокінетика.

Пантопразол швидко всмоктується, максимальна концентрація у плазмі крові досягається навіть після прийому однієї дози 40 мг. У середньому максимальна концентрація у плазмі крові 2-3 мкг/мл досягається протягом 2,5 години після прийому і залишається постійним також після багаторазового введення. Об’єм розподілу становить приблизно 0,15 л/кг, а кліренс – приблизно 0,1 л/год/кг.

Період напіввиведення становить приблизно 1 годину. У кількох випадках час виведення був продовжений. Завдяки специфічному зв’язуванню пантопразолу з протонною помпою парієтальних клітин період напіввиведення не співвідноситься з більш продовженою тривалістю дії.

Фармакокінетика не змінюється після одноразового або багаторазового прийому. При дозах від 10 до 80 мг кінетика пантопразолу у плазмі є лінійною як після перорального, так і після внутрішньовенного введення.

Зв’язування пантопразолу з білками плазми становить приблизно 98 %. Препарат майже повністю метаболізується у печінці. Головним шляхом виведення є нирки – приблизно 80 % метаболітів пантопразолу; решта виділяється з фекаліями. Основним метаболітом як у плазмі, так і в сечі є дисметилпантопразол, який з’єднується з сульфатом. Період напіввиведення основного метаболіту (приблизно 1,5 години) ненабагато довший, ніж пантопразолу.

Біодоступність. Після перорального введення пантопразол всмоктується повністю. Абсолютна біодоступність таблетки становить приблизно 77 %. Вживання їжі не має жодного впливу на значення площі під фармакокінетичною кривою «концентрація-час» (AUC), максимальну концентрацію у плазмі та біодоступність; відбувається лише зміна на початку дії.

Характеристика особливих груп пацієнтів

Повільні метаболізатори. Близько 3 % європейців мають низьку функціональну активність ферменту CYP2C19; їх називають повільними метаболізаторами. В організмах таких осіб метаболізм пантопразолу, імовірно, головним чином каталізується ферментом CYP3A4. Після прийому однієї дози 40 мг пантопразолу середня площа, обмежена фармакокінетичною кривою «концентрація у плазмі – час», була приблизно в 6 разів більшою у повільних метаболізаторів, ніж в осіб, які мають функціонально активний фермент CYP2C19 (швидкі метаболізатори). Середня пікова концентрація у плазмі крові зросла приблизно на 60 %. Ці результати не впливають на дозування пантопразолу.

Для пацієнтів із порушеннями функції нирок (включаючи пацієнтів, які знаходяться на гемодіалізі), не потрібно зменшення дози. Як і у здорових людей, період напіввиведення пантопразолу є коротким. Діалізуються лише дуже невеликі кількості пантопразолу. Незважаючи на те, що період напіввиведення основного метаболіту дещо зростає (2-3 години), він швидко виводиться і отже, не накопичується.

У пацієнтів із цирозом печінки (класи A та B згідно з Чайлдом-П’ю) період напіввиведення збільшується до 7-9 годин і відповідно до цього у 5-7 разів збільшується значення AUC та максимальна концентрація пантопразолу у плазмі збільшується на 1,5 порівняно зі здоровими людьми.

Незначне збільшення AUC та максимальна концентрація пантопразолу у плазмі у добровольців літнього віку порівняно з молодими також не є клінічно значущими.

Пацієнти літнього віку. Незначне збільшення AUC та Cmax у добровольців літнього віку порівняно з відповідними показниками у більш молодих добровольців також не має клінічного значення.

Показання

Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби та її симптомів (таких як печія, закид кислим) у дорослих.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пантопразолу або до будь-якого компонента препарату.

Пантопразол протипоказано застосовувати одночасно з атазанавіром (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Пантопразол може зменшувати всмоктування препаратів, біодоступність яких залежить від рН шлункового соку (наприклад, деяких протигрибкових препаратів, таких як кетоконазол, ітраконазол, позаконазол, або інших препаратів, таких як ерлотиніб).

Доведено, що застосування атазанавіру 300 мг/ритонавіру 100 мг з омепразолом (40 мг один раз на добу) або атазанавіру 400 мг з лансопразолом (60 мг одноразово) у здорових добровольців спричиняє суттєве зменшення біодоступності атазанавіру. Абсорбція атазанавіру залежить від рН. Таким чином, пантопразол протипоказано застосовувати одночасно з атазанавіром (див. розділ «Протипоказання»).

Незважаючи на відсутність взаємодії при одночасному призначенні з фенпрокумоном і варфарином під час проведення клінічних досліджень, були зареєстровані поодинокі випадки зміни МНІ (міжнародного нормалізованого індексу) у ході постмаркетингового дослідження. Таким чином, пацієнтам, які застосовують кумаринові антикоагулянти (наприклад, фенпрокумон і варфарин), рекомендується здійснювати моніторинг протромбінового часу/МНІ на початку, в кінці та у разі нерегулярного лікування пантопразолом.

Повідомлялося, що одночасне застосування високих доз метотрексату (наприклад, 300 мг) та інгібіторів протонної помпи збільшують рівні метотрексату в крові у деяких пацієнтів. Пацієнтам, які застосовують високі дози метотрексату, наприклад, пацієнтам, хворим на рак або псоріаз, рекомендується тимчасово припинити лікування пантопразолом.

Пантопразол метаболізується у печінці через систему ферментів цитохрому Р450.

Проведення досліджень із більшістю таких засобів не виявили клінічно значущих взаємодій з карбамазепіном, кофеїном, діазепамом, диклофенаком, дигоксином, етанолом, глібенкламідом, метопрололом, напроксеном, ніфедипіном, фенітоїном, піроксикамом, теофіліном та пероральними контрацептивами, які містять левоноргестрел та етинілестрадіол. Однак не виключається взаємодія пантопразолу з іншими препаратами, які метаболізуються через цю ж ферментну систему.

Не виявлено взаємодії з одночасно призначеними антацидними препаратами.

Були проведені дослідження щодо взаємодії пантопразолу з одночасно призначеними певними антибіотиками (кларитроміцин, метронідазол, амоксицилін). Клінічно значущих взаємодій між цими препаратами не виявлено.

Особливості застосування

Хворим слід проконсультуватися з лікарем, якщо:

  • у них спостерігається ненавмисна суттєва втрата маси тіла, анемія, шлунково-кишкова кровотеча, дисфагія, періодичне блювання або блювання з кров’ю, оскільки лікування пантопразолом може маскувати симптоми та відтерміновувати діагностику більш серйозних захворювань. У цих випадках слід виключити ризик появи злоякісної пухлини. Якщо симптоми зберігаються при подальшому адекватному лікуванні, необхідно продовжувати дослідження;
  • вони мають в анамнезі виразку шлунка або дванадцятипалої кишки, перенесли операції на шлунково-кишковому тракті;
  • вони знаходяться на тривалому симптоматичному лікуванні розладу травлення або печії протягом 4 тижнів або більше;
  • у них спостерігається жовтяниця, печінкова недостатність або захворювання печінки;
  • у них спостерігаються інші серйозні захворювання, що негативно впливають на загальний стан здоров’я;
  • їм більше 55 років і в них спостерігаються нові або нещодавно змінені симптоми розладу травлення або печії.

Пацієнти з тривалими рецидивними симптомами розладу травлення або печії повинні регулярно проходити обстеження. Пацієнти віком від 55 років, які щоденно застосовують будь-які безрецептурні засоби від розладу травлення або печії, повинні повідомити про це лікаря.

Пацієнтам не слід одночасно застосовувати будь-який інший інгібітор протонної помпи або блокатор Н2-гістамінових рецепторів.

При необхідності проведення ендоскопічного дослідження або уреазного дихального тесту перед прийомом пантопразолу пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем.

Пацієнти мають знати, що застосування таблеток пантопразолу не призначене для негайного полегшення симптомів. Пацієнти можуть відчувати полегшення симптомів приблизно через 1 день після початку лікування пантопразолом, але може знадобитися до 7 днів для досягнення повного зникнення симптомів печії. Пацієнтам не слід застосовувати пантопразол як профілактичний засіб.

Порушення функцій печінки. Пацієнтам з тяжкими порушеннями функцій печінки необхідно регулярно контролювати рівень печінкових ферментів. У разі підвищення рівня печінкових ферментів лікування препаратом необхідно припинити.

Інгібітори протеази ВІЛ. Не рекомендується сумісне застосування пантопразолу з інгібіторами протеази ВІЛ (такими як атазанавір, нелфінавір), абсорбція яких залежить від внутрішньошлункового рН, через суттєве зниження їх біодоступності.

Інфекції шлунково-кишкового тракту, спричинені бактеріями. Зниження кислотності шлунка через застосування будь-яких засобів, включаючи інгібітори протонної помпи, підвищує кількість шлункових бактерій, які зазвичай присутні у шлунково-кишковому тракті. Лікування препаратами, що знижують кислотність, дещо підвищує ризик розвитку шлунково-кишкових інфекцій, спричинених такими мікроорганізмами як Salmonella, Campylobacter або Clostridium difficile.

Сумісне застосування з НПЗЗ. Застосування препарату Нольпаза® контрол для профілактики виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, спричинених прийомом НПЗЗ довгий час, слід обмежити для пацієнтів, які схильні до частих загострень виразки шлунка та дванадцятипалої кишки. Оцінка рівня ризику проводиться з урахуванням індивідуальних факторів ризику, включаючи вік (> 65 років), анамнез розвитку виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, а також шлунково-кишкових кровотеч.

Абсорбція вітаміну В12. Пантопразол, як і всі препарати, що блокують продукцію соляної кислоти, може знижувати всмоктування вітаміну В12 (ціанокобаламіну) у зв’язку з виникненням гіпо- або ахлоргідрії. Це слід враховувати пацієнтам зі зниженою масою тіла або при наявності факторів ризику щодо зниження поглинання вітаміну В12 під час довготривалої терапії або якщо спостерігаються відповідні клінічні симптоми.

Довготривале лікування. При довготривалому періоді лікування, особливо більше 1 року, пацієнти повинні знаходитися під постійним спостереженням лікаря.

Гіпомагніємія. Спостерігалися випадки тяжкої гіпомагніємії у пацієнтів, які отримували ІПП, такі як пантопразол, протягом не менше трьох місяців, та у більшості випадків – протягом року. Можуть виникнути та непомітно розвиватися наступні серйозні клінічні прояви гіпомагніємії: втома, тетанія, делірій, судоми, запаморочення та шлуночкова аритмія. У випадку гіпомагніємії у більшості випадків стан пацієнтів покращувався після замісної коригуючої терапії препаратами магнію та припинення прийому ІПП.

Пацієнтам, які потребують довготривалої терапії, або пацієнтам, які приймають ІПП у комбінації з дигоксином або препаратами, що можуть спричинити гіпомагніємію (наприклад, діуретики), потрібно проводити вимірювання рівня магнію перед початком лікування ІПП та періодично під час лікування.

Переломи кісток. Довготривале лікування (більше 1 року) високими дозами інгібіторів протонної помпи може незначною мірою збільшити ризик перелому стегна, зап'ястя та хребта, переважно у людей літнього віку або при наявності інших факторів ризику. Спостережні дослідження вказують на те, що застосування інгібіторів протонної помпи може збільшити загальний ризик переломів на 10-40 %. Деякі з них можуть бути зумовлені іншими факторами ризику. Пацієнти з ризиком розвитку остеопорозу повинні отримувати лікування відповідно до діючих клінічних рекомендацій та споживати достатню кількість вітаміну D та кальцію.

Підгострий шкірний червоний вовчак. Застосування інгібіторів протонної помпи повʼязують із дуже рідкими випадками розвитку підгострого шкірного червоного вовчака.

У випадку виникнення ураження, особливо на ділянках, що зазнають впливу сонячного світла, і це супроводжуються артралгією, пацієнту необхідно негайно звернутися до лікаря та розглянути можливість припинення застосування препарату Нольпаза® контрол. Виникнення підгострого шкірного червоного вовчака у пацієнтів при попередній терапії інгібіторами протонної помпи може підвищити ризик його розвитку при застосуванні інших інгібіторів протонної помпи.

Вплив на результати лабораторних досліджень.

Підвищений рівень хромограніну А (CgA) може впливати на результати досліджень при діагностиці нейроендокринних пухлин. Щоб уникнути такого впливу, лікування препаратом Нольпаза® контрол слід тимчасово припинити принаймні за 5 днів до проведення оцінки рівня CgA (див. розділ «Фармакодинаміка»). Якщо рівні CgA та гастрину не повернулися в діапазон норми після початкового вимірювання, слід провести повторні вимірювання через 14 днів після відміни лікування інгібіторами протонної помпи.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Наявні дані щодо застосування препарату Нольпаза® контрол вагітним жінкам вказують на відсутність ембріональної або фето/неонатальної токсичності препарату. У тварин спостерігалася репродуктивна токсичність. Як запобіжний захід, слід уникати застосування препарату Нольпаза® контрол вагітним жінкам.

Годування груддю. Дослідження на тваринах показали екскрецію пантопразолу у грудне молоко. Недостатньо даних щодо екскреції пантопразолу у грудне молоко людини, проте про таку екскрецію повідомляли. Не можна виключати ризик для новонароджених/немовлят. Рішення про припинення годування груддю або припинення/утримання від лікування препаратом Нольпаза® контрол потрібно приймати з урахуванням користі від годування груддю для дитини і користі від лікування препаратом Нольпаза® контрол для жінки.

Фертильність. Пантопразол не порушував фертильність у дослідженнях на тваринах.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пантопразол не впливає або має дуже незначний вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Необхідно брати до уваги можливий розвиток побічних реакцій, таких як запаморочення та розлади зору (див. розділ «Побічні реакції»). У таких випадках не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дозування

Рекомендована доза становить 20 мг пантопразолу (1 таблетка) 1 раз на добу.

Для купірування симптомів може виникнути необхідність застосовувати таблетки протягом 2-3 днів. Після того як симптоми зникнуть, лікування препаратом слід припинити. Тривалість лікування не повинна перевищувати 4 тижнів без додаткового медичного обстеження (після консультації з лікарем).

Якщо полегшення симптомів не настає після двох тижнів безперервного лікування, хворому слід звернутися до лікаря.

Характеристика особливих груп пацієнтів

Пацієнтам літнього віку або пацієнтам із порушенням функції нирок або печінки коригування дози не потрібне.

Спосіб введення

Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, препарату Нольпаза® контрол по 20 мг слід ковтати цілими, не розжовуючи та не розламуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини перед їдою.

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат Нольпаза® контрол для лікування дітей через недостатню кількість даних щодо безпеки та ефективності препарату для цієї вікової групи.

Передозування

Немає повідомлень щодо передозування у людей.

Дози до 240 мг при внутрішньовенному введенні протягом 2 хвилин добре переносилися.

Оскільки пантопразол активно зв'язується з протеїнами плазми, він не виводиться за допомогою діалізу.

У разі передозування з клінічними ознаками інтоксикації відсутні будь-які специфічні терапевтичні рекомендації, окрім симптоматичного та підтримуючого лікування.

Побічні реакції

Виникнення побічних реакцій спостерігали у близько 5 % пацієнтів. Найчастіші побічні реакції – діарея і головний біль (близько 1 %).

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 і < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 і < 1/100), рідко (≥ 1/10000 і < 1/1000), дуже рідко

(< 1/10000), невідомо (частота не визначена за наявними даними).

З боку крові та лімфатичної системи.

Рідко: агранулоцитоз.

Дуже рідко: лейкопенія, тромбоцитопенія, панцитопенія.

З боку імунної системи.

Рідко: реакції гіперчутливості (включаючи анафілактичні реакції, анафілактичний шок).

Метаболізм та розлади обміну речовин.

Рідко: гіперліпідемія і підвищення рівня ліпідів (тригліцериди, холестирол), зміни маси тіла.

Невідомо: гіпонатріємія, гіпомагніємія (див. розділ «Особливості застосування»), гіпокальціємія1, гіпокаліємія.

Психічні розлади.

Нечасто: розлади сну.

Рідко: депресія (у тому числі загострення).

Дуже рідко: дезорієнтація (у тому числі загострення).

Невідомо: галюцинація, сплутаність свідомості (особливо у пацієнтів зі схильністю до даних розладів, а також загострення цих симптомів у випадку їх передіснування).

З боку нервової системи.

Нечасто: головний біль, запаморочення.

Рідко: розлади смаку.

Невідомо: парестезія.

З боку органів зору.

Рідко: порушення зору/затуманення зору.

З боку травного тракту.

Часто: поліпи з фундальних залоз (доброякісні).

Нечасто: діарея, нудота, блювання, здуття живота, запор, сухість у роті, абдомінальний біль і дискомфорт.

З боку гепатобіліарної системи.

Нечасто: підвищення рівня печінкових ферментів (трансаміназ, g-ГТ).

Рідко: підвищення рівня білірубіну.

Невідомо: ураження гепатоцитів, жовтяниця, гепатоцелюлярна недостатність.

З боку шкіри та підшкірних тканин.

Нечасто: шкірні висипання, екзантема, свербіж.

Рідко: кропив’янка, ангіоневротичний набряк.

Невідомо: синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, мультиформна еритема, фоточутливість, підгострий шкірний червоний вовчак (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку кістково-м’язової системи та сполучної тканини.

Нечасто: переломи стегна, зап’ястя, хребта (див. розділ «Особливості застосування»).

Рідко: артралгія, міалгія.

Невідомо: спазм мʼязів2.

З боку нирок та сечовидільної системи.

Невідомо: інтерстиціальний нефрит (з можливим розвитком ниркової недостатності).

З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

Рідко: гінекомастія.

Загальні розлади.

Нечасто: астенія, втома, нездужання.

Рідко: підвищення температури тіла, периферичні набряки.

1. Гіпокальціємія одночасно з гіпомагніємією.

2. Спазм мʼязів як наслідок порушення балансу електролітів.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Виробник.

КРКА, д.д., Ново место, Словенія.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.

Виробник

ТАД Фарма ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Хайнц-Лохманн-Штрассе 5, 27472 Куксхавен, Німеччина.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата последнего обновления: 29.05.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Категория При гастрите и язве
Регистрация UA/12818/01/01 от 16.05.2018 (приказ 942 (2))
АТХ-классификация A02BC02 - Пантопразол
МНН Пантопразол
Фармгруппа Препарат для лечения кислотозависимых заболеваний. Ингибиторы протонной помпы.
Действующие вещества пантопразол
Производитель КРКА, д.д., Ново место, Словения
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 889 аптек

Аптека В-плюс
Днепр, ул.Леваневского 10
Нольпаза табл. контрол 20мг №14
КРКА,Словения
от 82,85
Мед-Сервис
Тернополь, ул.Черновола 12
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Отакара Яроша 25/46
Нольпаза контрол,таб,0.02,№14
KRKA
есть
Аптека "Стериллиум"
Киев, ул.Старонаводницкая 13
Нольпаза контрол табл. гастрорезистентні 20мг №14
КРКА Д.Д. Ново Место, Словенія
от 94,53
Мед-Сервис
Тернополь, пл.Победы 4б
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Надворная, пл.Тараса Шевченка 18а
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Николаев, ул.Космонавтов 142/3
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Бердичев, ул.Житомирская 13а
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Сумы, пер.Терезова 1
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 119
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Мира 42
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14 krka (словения)
KRKA (Словения)
от 72,09
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 2
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Черняховского 12В
Нольпаза контрол табл. 20мг. № 14 (пантопразол)
KRKA
от 82,13
Мед-Сервис
Токмак, ул.Центральная 30/1
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 2
Нольпаза контрол табл. 20мг. № 14 (пантопразол)
KRKA
от 82,13
Мед-Сервис
Ровно, ул.Видинская 48
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Аптека Здравица
Старобельск, ул.Володарского 6
Нольпаза контрол таб 20мг №14 |
KRKA
есть
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Шевченко 22
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 101,80
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Нольпаза контрол табл. гастрорезист. 20 мг блистер №14
KRKA (Словения)
от 79,00
Мед-Сервис
Мелитополь, пр.50-летия Победы 36/1
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Альго-Фарм
Киев, ул.Евгения Сверстюка 2Б
Нольпаза контрол табл. гастрорезист. 20 мг блистер №14
KRKA (Словения)
от 89,00
Мед-Сервис
Умань, ул.Небесной сотни 7
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Леваневского 59 (пом.193)
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Ужгород, ул.Волошина 12/16
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
Мед-Сервис
Ромны, ул.Соборная 9
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 74,48
АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14 krka (словения)
KRKA (Словения)
от 72,09
Країна здоров'я
Калиновка, ул.Центральная 84
Нольпаза контрол табл 0,02 №14
КРКА
от 120,23
Країна здоров'я
Киев, ул.Ивана Пулюя 5
Нольпаза контрол табл 0,02 №14
КРКА
от 63,88
Алтея
Бровары, ул.Киевская 220
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА Д.Д. НОВО МЕСТО СЛОВЕНИЯ
от 87,84
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Нольпаза контрол табл.гастрорез. 20мг n14 (7х2)
KRKA, д.д., Ново место, Словенія/ТАД Фарма ГмбХ, Н
от 90,00
СВ Аптека
Полтава, пл.Славы 5
Нольпаза® контрол таблетки гастрорезист. по 20 мг №14 (7х2)
КРКА, д.д., Ново место, Словенія/Польща
есть
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Авиаконструктора Антонова 43
Нольпаза контрол таб. 20мг №14
КРКА
от 90,00
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Николая Амосова 4
Нольпаза контрол таб. 20мг №14
КРКА
от 79,20
СВ Аптека
Заводское, ул.Школьная 15А
Нольпаза® контрол таблетки гастрорезист. по 20 мг №14 (7х2)
КРКА, д.д., Ново место, Словенія/Польща
есть
Добрі ліки
Лубны, ул.Пятикопа 26
Нольпаза контрол таб 20мг №14 |
KRKA
есть
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Крещатик 27А
Нольпаза контрол таб 20мг n14
КРКА (Словения)
от 87,55
Фармасити
Киев, ул.Верховинная 6А
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14
KRKA (Словения)
от 89,18
Країна здоров'я
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2
Нольпаза контрол табл 0,02 №14
КРКА
от 93,61
АВК фарм
Коростень, ул.Михаила Грушевского 20
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14 krka (словения)
KRKA (Словения)
от 75,90
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Нольпаза контрол таб. п/об. киш. р-рим. 20 мг №14
КРКА СЛОВЕНИЯ
от 75,85
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Нольпаза контрол табл. 20мг №14
КРКА
от 95,38
Аптека ТАС
Барышевка, ул.Киевский шлях 126а
Нольпаза контрол табл.гастрорез. 20мг n14
KRKA
от 86,87
АВК фарм
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14 krka (словения)
KRKA (Словения)
от 72,09
АВК фарм
Бердичев, ул.Одесская 51
Нольпаза контрол табл. 20 мг №14 krka (словения)
KRKA (Словения)
от 72,09
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Нольпаза контрол таб. 0.02 №14
КРКА
от 102,00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Нольпаза контрол таб. 20мг №14
КРКА
от 90,29
Инструкция по применению Нольпаза контрол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Нольпаза контрол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Нольпаза контрол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Нольпаза таблетки гастрорезист. по 40 мг №28 (14х2)
Нольпаза лиофилизат для р-ра д/ин. по 40 мг №1 во флак.
Нольпаза таблетки гастрорезист. по 20 мг №28 (14х2)
Нольпаза таблетки гастрорезист. по 20 мг №14
Нольпаза
таблетки, лиофилизат
КРКА
Цены в аптеках
Контролок таблетки гастрорезист. по 40 мг №14
Контролок порошок для р-ра д/ин. по 40 мг №1 во флак.
Контролок таблетки гастрорезист. по 20 мг №14
Контролок
порошок, таблетки
Такеда Украина
Цены в аптеках
Пангастро таблетки гастрорезист. по 20 мг №28 (7х4)
Пангастро порошок для р-ра д/ин. по 40 мг №5 во флак.
Пангастро таблетки гастрорезист. по 40 мг №14 (7х2)
Пангастро таблетки гастрорезист. по 20 мг №14 (7х2)
Пангастро
порошок, таблетки
Лек, предприятие комп. "Сандоз", Словения
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Нольпаза контрол таблетки гастрорезист. по 20 мг №14 (7х2)
Нольпаза контрол
таблетки
КРКА
Цены в аптеках

Новинки

Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top