Нормодипин - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Нормодипин таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить відповідно:

5 мг амлодипіну (у вигляді 6,944 мг амлодипіну безилату);

10 мг амлодипіну (у вигляді 13,889 мг амлодипіну безилату);

допоміжні речовини: магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію гідрофосфат безводний, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 5 мг: білі або майже білі двоопуклі таблетки продовгувато-округлої форми, з гравіюванням 5 з одного боку;

таблетки по 10 мг: білі або майже білі таблетки двоопуклі продовгувато-округлої форми з гравіюванням 10 з одного боку та рискою – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Селективні антагоністи кальцію із переважною дією на судини. Код АТХ С08С А01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фармакотерапевтична група: блокатори «повільних» кальцієвих каналів, селективний блокатор «повільних» кальцієвих каналів із переважною дією на судини.

Амлодипін, що є похідним дигідропіридину, інгібує трансмембранний перехід іонів кальцію (блокатор «повільних» кальцієвих каналів або антагоніст іонів кальцію); він також блокує трансмембранний потік іонів кальцію у гладкомʼязові клітини міокарда та судини.

Механізм гіпотензивної дії амлодипіну зумовлений прямим розслаблюючим впливом на гладкі мʼязи судин. Точний механізм дії амлодипіну в разі стенокардії остаточно не встановлений, проте амлодипін зменшує ішемію двома описаними нижче шляхами:

1. Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує загальний периферичний опір судин (постнавантаження), на подолання якого витрачається робота серця. Оскільки частота серцевих скорочень не змінюється, зменшення навантаження на серце знижує споживання енергії і потребу міокарда у кисні.

2. Механізм дії амлодипіну, ймовірно, також включає у себе розширення головних коронарних артерій і коронарних артеріол як у незмінених, так і в ішемізованих зонах міокарда. Ця дилатація збільшує надходження кисню у міокард пацієнтів зі спазмом коронарних артерій (стенокардія Принцметала або варіантна стенокардія).

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи, так і стоячи. Через повільний початок дії амлодипіну гостра артеріальна гіпотензія зазвичай не спостерігається.

У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження, час до початку стенокардії і час до 1 мм депресії сегмента ST. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

Амлодипін не асоціюється з будь-якими побічними метаболічними діями чи змінами рівня ліпідів у плазмі крові і може застосовуватися пацієнтам із астмою, цукровим діабетом та подагрою.

Фармакокінетика.

Всмоктування, розподіл і звʼязування з білками плазми крові.

Амлодипін добре всмоктується після перорального прийому у терапевтичних дозах. Максимальна концентрація препарату в крові відзначається через 6-12 годин. Його абсолютна біодоступність становить приблизно 64-80 %. Об'єм розподілу становить приблизно 21 л/кг. Приблизно 97,5 % амлодипіну, що циркулює у крові, звʼязується з білками плазми крові.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амлодипіну.

Метаболізм/виведення.

Кінцевий період напіввиведення становить приблизно 35-50 годин, що дозволяє вводити препарат 1 раз на добу. Амлодипін інтенсивно метаболізується у печінці до неактивних метаболітів; препарат виводиться із сечею у формі вихідної речовини (10 %) і метаболітів (60 %).

Застосування у разі порушення функції печінки.

Наявні обмежені клінічні дані щодо застосування амлодипіну у пацієнтів із порушеннями функції печінки. Пацієнти з печінковою недостатністю мають знижений кліренс креатиніну, що призводить до збільшення AUC приблизно на 40-60 % і подовження періоду напіввиведення.

Застосування у пацієнтів літнього віку.

Час досягнення максимальної концентрації амлодипіну в плазмі крові у молодих і пацієнтів літнього віку однаковий. Проте у пацієнтів літнього віку знижений кліренс амлодипіну, що призводить до збільшення AUC та періоду напіввиведення у таких пацієнтів. Збільшення AUC та періоду напіввиведення також спостерігається у пацієнтів із застійною серцевою недостатністю.

Застосування у дітей та підлітків.

Спостерігалася велика міжіндивідуальна варіабельність. Дані щодо дітей до 6 років обмежені.

Показання

  • Артеріальна гіпертензія.
  • Хронічна стабільна стенокардія.
  • Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Протипоказання

Амлодипін протипоказаний пацієнтам із наступними станами:

  • підвищена чутливість до амлодипіну, похідних дигідропіридину або до будь-яких інших компонентів препарату;
  • тяжка артеріальна гіпотензія;
  • шок (включаючи кардіогенний шок);
  • обструкція вихідного тракту лівого шлуночка (наприклад, виражений аортальний стеноз);
  • гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вплив інших лікарських препаратів на амлодипін.

Інгібітори CYP3A4:

одночасне застосування амлодипіну з потужними або помірними інгібіторами CYP3A4 (інгібітори протеази, протигрибкові препарати групи азолів, макроліди, наприклад, еритроміцин або кларитроміцин, верапаміл або дилтіазем) може призвести до істотного збільшення концентрації амлодипіну, що також може призвести до підвищення ризику виникнення гіпотензії. Клінічні прояви зазначених фармакокінетичних відхилень можуть бути більш вираженими у пацієнтів літнього віку. У цьому звʼязку може знадобитися моніторинг клінічного стану та корекція дози.

Кларитроміцин є інгібітором CYP3A4. Існує підвищений ризик гіпотензії у пацієнтів, які одночасно приймають кларитроміцин і амлодипін, тому за такими пацієнтами рекомендується здійснювати пильний нагляд.

Індуктори CYP3A4:

При одночасному застосуванні відомих індукторів CYP3A4 концентрація амлодипіну в плазмі крові може коливатися. З цієї причини слід контролювати артеріальний тиск і коригувати дозу препарату під час і після одночасного застосування, особливо з потужними індукторами CYP3A4 (наприклад, рифампіцином, препаратами звіробою звичайного [Hypericum perforatum]).

Одночасне застосування амлодипіну і вживання грейпфрутів або грейпфрутового соку не рекомендується, оскільки це може призвести до підвищення біодоступності амлодипіну у деяких пацієнтів, що в свою чергу може підсилити гіпотензивний ефект.

Дантролен (інфузії): у лабораторних тварин були відзначені випадки фібриляції шлуночків і серцево-судинної недостатності, що супроводжувалися гіперкаліємією, з летальним наслідком і колапсом на тлі застосування верапамілу і внутрішньовенного введення дантролену. Внаслідок ризику розвитку гіперкаліємії слід уникати одночасного застосування дантролену та блокаторів «повільних» кальцієвих каналів, у тому числі амлодипіну, у пацієнтів, схильних до злоякісної гіпертермії, а також при лікуванні злоякісної гіпертермії.

Вплив амлодипіну на інші лікарські препарати.

Амлодипін посилює гіпотензивну дію інших препаратів, що мають антигіпертензивну дію, і застосовуваних для зниження артеріального тиску.

Такролімус.

Існує ризик підвищення рівнів такролімусу в крові при одночасному застосуванні з амлодипіном, однак фармакокінетичний механізм такої взаємодії повністю не встановлено. Для уникнення токсичності такролімусу, при супутньому застосуванні амлодипіну, потрібне регулярне спостереження за рівнем такролімусу в крові та, за необхідності, корекція дозування.

Циклоспорин.

У пацієнтів із трансплантованою ниркою, у яких спостерігалося мінливе підвищення залишкової концентрації циклоспорину (в середньому на 0–40 %). Для пацієнтів із трансплантованою ниркою, які застосовують амлодипін, слід розглянути можливість моніторингу концентрацій циклоспорину та, за необхідності, знизити дозу циклоспорину.

Симвастатин: одночасне багаторазове застосування амлодипіну в дозі 10 мг з симвастатином у дозі 80 мг призводило до збільшення концентрації симвастатину на 77 % порівняно з монотерапією симвастатином. Рекомендується обмежити дозу симвастатину у пацієнтів, що приймають амлодипін, до 20 мг на добу.

mTOR інгібітори (mammalian target of rapamycin - мішені рапаміцину у ссавців).

Такі mTOR інгібітори, як сиролімус, темсиролімус і еверолімус є субстратами CYP3A. Амлодипін є слабким інгібітором CYP3A. При одночасному застосуванні амлодипіну з mTOR інгібіторами він може посилювати вплив останніх.

Силденафіл.

Одноразовий прийом 100 мг силденафілу пацієнтами з есенціальною гіпертензією не впливав на фармакокінетику амлодипіну. При одночасному застосуванні амлодипіну та силденафілу в якості комбінованої терапії кожен із препаратів проявляв гіпотензивний ефект незалежно від іншого.

Інші лікарські засоби.

Амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину або варфарину.

Етанол (алкоголь).

Одноразовий та багаторазовий прийом 10 мг амлодипіну не мав суттєвого впливу на фармакокінетику етанолу.

Сумісне застосування амлодипіну з циметидином не мало впливу на фармакокінетику амлодипіну.

Сумісне застосування препаратів алюмінію/магнію (антацидів) із разовою дозою амлодипіну не мало суттєвого впливу на фармакокінетику амлодипіну.

Лабораторні тести.

Вплив на показники лабораторних тестів невідомий.

Особливості застосування

Безпека та ефективність застосування амлодипіну в разі гіпертонічного кризу не встановлені.

Пацієнти із серцевою недостатністю.

Амлодипін слід застосовувати з обережністю у цієї категорії пацієнтів.

В ході досліджень за участю пацієнтів із серцевою недостатністю (III-IV функціональний клас за класифікацією NYHA) було встановлено, що в групі, котра отримувала амлодипін, в порівнянні з групою плацебо, збільшилася кількість випадків набряку легенів, але це не було повʼязано з погіршенням перебігу серцевої недостатності.

Блокатори «повільних» кальцієвих каналів, у тому числі амлодипін, слід з обережністю застосовувати для лікування пацієнтів із застійною серцевою недостатністю, оскільки вони збільшують ризик виникнення серцево-судинних ускладнень і відсоток летальних наслідків.

Застосування пацієнтам із порушенням функції печінки.

Період напіввиведення амлодипіну та значення AUC збільшені у пацієнтів із порушенням функції печінки; рекомендовані дози таким пацієнтам не встановлені. Лікування амлодипіном слід розпочинати з мінімальних доз, і під час підвищення дози слід дотримуватися обережності. У пацієнтів із тяжким порушенням функції печінки титрування дози повинно бути повільним та проводитися під пильним наглядом лікаря.

Застосування пацієнтам літнього віку

Підвищення дози у пацієнтів літного віку слід проводити з обережністю (див. розділи «Спосіб застосування та дози» і «Фармакокінетика»).

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок.

У цій групі пацієнтів амлодипін можна застосовувати у звичайних дозах. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функції нирок. Амлодипін не виводиться шляхом гемодіалізу.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Безпека застосування амлодипіну для лікування вагітних жінок не встановлена.

Застосування у період вагітності рекомендується лише в разі відсутності безпечнішої альтернативи, або якщо захворювання матері становить більшу небезпеку для матері та плода, ніж лікування. У тварин, при застосуванні високих доз, спостерігалася репродуктивна токсичність.

Годування груддю. Амлодипін проникає в грудне молоко. Частка від материнської дози, отриманої немовлям, оцінювалася з міжквартальним діапазоном 3-7%, максимум 15%. Вплив амлодипіну на немовлят невідомий. Рішення про продовження/припинення грудного вигодовування або про продовження/припинення лікування амлодипіном слід приймати з урахуванням користі грудного вигодовування для дитини і користі, одержуваної матірʼю від лікування.

Фертильність. Повідомлялося про те, що в деяких пацієнтів, які отримують блокатори «повільних» кальцієвих каналів, спостерігалися оборотні біохімічні зміни у голівках сперматозоїдів. Клінічні дані щодо можливого впливу амлодипіну на фертильність обмежені.

Здатність впливати на швидкість реакції під час керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Амлодипін може деяким чином впливати на здатність керувати автомобілем чи іншими механізмами. Якщо у пацієнта, який приймає амлодипін, відзначається запаморочення, головний біль, підвищена втомлюваність або нудота, вони можуть вплинути на швидкість і якість реакцій. Рекомендується дотримуватися обережності на початковому етапі лікування.

Спосіб застосування та дози

Дози

Дорослі

У разі гіпертонії та стенокардії звичайна початкова доза становить 5 мг 1 раз на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта на лікування ця доза може бути збільшена до максимальної дози 10 мг на день.

У пацієнтів, які страждають на артеріальну гіпертензію, Нормодипін застосовується у комбінації з тіазидним діуретиком, альфа-блокатором, бета-блокатором або інгібітором ангіотензин-перетворювального ферменту. У пацієнтів, що страждають на стенокардію і не реагують на лікування нітратами та/або адекватними дозами бета-блокаторів, Нормодипін можна використовувати як монотерапію або у поєднанні з іншими антиангінальними засобами.

У разі одночасного призначення препарату з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами АПФ корекція дози не потрібна.

Особливі групи пацієнтів

Діти та підлітки віком від 6-ти до 17-ти років, які страждають на артеріальну гіпертензію

Рекомендована початкова доза для лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів віком від 6-ти до 17-ти років становить 2,5 мг на добу (в цьому випадку слід застосовувати інший лікарський засіб); якщо після 4-х тижнів застосування препарату контроль над артеріальним тиском не досягається, доза може бути збільшена до 5 мг на добу. Застосування доз, що перевищують 5 мг на добу, для лікування пацієнтів дитячого віку не вивчалося (див. розділ «Фармакокінетика»).

Пацієнти літнього віку.

Нормодипін, застосовуваний у аналогічних дозах, однаково добре переноситься як молодими пацієнтами, так і пацієнтами літнього віку. Пацієнтам літнього віку рекомендована звичайна схема лікування, проте збільшення дози слід проводити з обережністю (див. розділи «Особливості застосування» і «Фармакокінетика»).

Порушення функцій печінки.

Рекомендовані дози для пацієнтів із легким або помірним порушенням функції печінки не встановлені. Підбір дози слід здійснювати з обережністю; лікування слід починати з найменшої рекомендованої дози (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»). Фармакокінетика амлодипіну в осіб із важким порушенням функції печінки не вивчалася. Лікування пацієнтів із тяжким порушенням функції печінки слід починати з мінімальної дози амлодипіну; титрування дози слід здійснювати поступово.

Порушення функцій нирок.

Зміни концентрації амлодипіну в плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функції нирок, тому таким пацієнтам рекомендовано застосування звичайних доз. Амлодипін не виводиться шляхом гемодіалізу.

Спосіб застосування

Таблетки для прийому всередину.

Цей лікарський засіб не виготовляється в дозуванні 2,5 мг. Таблетки по 5 мг препарату Нормодипін не призначені для розподілу навпіл для отримання дози 2,5 мг.

Діти

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів до 6 років невідомий.

Передозування

Симптоми. Наявні дані свідчать про те, що значне передозування може призвести до надмірної периферичної вазодилатації з можливим розвитком рефлекторної тахікардії. Описані випадки вираженої і стійкої артеріальної гіпотензії, у тому числі з розвитком шоку і летального наслідку.

Лікування.

Клінічно значуща гіпотензія, спричинена передозуванням амлодипіну, вимагає проведення активних заходів, спрямованих на підтримку функції серцево-судинної системи, в тому числі приведення нижніх кінцівок у підняте положення, моніторинг показників роботи серця і легенів, контроль обʼєму циркулюючої крові та діурезу.

Для відновлення тонусу судин і нормалізації артеріального тиску, у разі відсутності протипоказань, можливе застосування судинозвужувальних препаратів. Для усунення наслідків блокади кальцієвих каналів внутрішньовенно вводити глюконат кальцію.

У деяких випадках може бути ефективним промивання шлунка. Призначення активованого вугілля здоровим добровольцям у дозі 10 мг одразу або впродовж 2 годин після прийому амлодипіну призводило до значного зниження всмоктування препарату. Оскільки амлодипін значною мірою звʼязується з білками сироватки крові, гемодіаліз є малоефективним.

Побічні реакції

Найбільш часто в період лікування спостерігалися такі небажані реакції: сонливість, запаморочення, головний біль, посилене серцебиття, припливи, біль у животі, нудота, набряк гомілок, набряки і втома.

Перелік побічних реакцій наведений в таблиці нижче.

При лікуванні амлодипіном відзначалися такі небажані явища, їх частота визначена з використанням наступних позначень: дуже часті (≥1/10); часті (≥1/100 та <1/10); нечасті (≥1/ 1000 та <1/100); поодинокі (≥1/10000 та <1/1000); рідкісні (<1/10000), частота невідома (неможливо визначити на основі наявних даних).

 
Частота побічних реакцій
Клас системи органів
 
Дуже часті
 
 
Часті
Нечасті
 
 
Пооди-
нокі
 
 
Рідкісні
 
 
Частота невідома
З боку системи крові та лімфатичної системи
 
 
 
 
Лейкоцито-пенія, тромбоци-топенія
 
З боку імунної системи
 
 
 
 
Алергічні реакції
 
З боку обміну речовин і харчування
 
 
 
 
Гіпергліке-мія
 
Психічні розлади
 
 
Безсоння, зміни настрою (у тому числі тривож-ність), депресія
Сплута-ність свідо-мості
 
 
З боку нервової системи
 
Сонливість, запаморо-чення, головний біль (головним чином на початку лікування)
Тремор, дисгевзія (порушення сприйняття смаку), синкопе , гіпестезія, парестезія
 
 
Гіпертонус, периферич-на нейропатія
Екстра-пірамідні розлади
З боку органів зору
 
Порушення зору (в тому числі диплопія)
 
 
 
 
З боку органів слуху та лабіринту
 
 
Дзвін у вухах
 
 
 
З боку серця
 
Посилене серцебиття
 
Аритмія (включаючи брадикар-дію, шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь)
 
Інфаркт міокарда
 
З боку судин
 
Припливи
Артеріальна гіпотензія
 
Васкуліт
 
З боку дихальної системи, грудної клітки та середостіння
 
Диспное
 
Кашель, риніт
 
 
 
З боку шлунково-кишкового тракту
 
Біль у животі, нудота, диспепсія, порушення перисталь-тики кишечнику (включаючи діарею та запор)
Блювання, сухість у роті
 
 
Панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен
 
З боку печінки і жовчовивідних шляхів
 
 
 
 
 
Гепатит, жовтяниця, підвищення активності печінкових трансаміназ*
 
З боку шкіри та підшкірної клітковини
 
 
Алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, підвищене потовиді-лення, свербіж, висип, екзантема, кропив’янка
 
Ангіоневро-тичний набряк, мульти-формна еритема, ексфоліа-тивний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, фото-чутливість
Токсич-ний епідер-мальний некроліз
З боку кістково-мʼязової системи та сполучної тканини
 
Набряки гомілки, судоми м'язів
Артралгія, міалгія, біль у спині
 
 
 
З боку нирок та сечовивідних шляхів
 
 
Порушення сечовипус-кання, ніктурія, підвищена частота сечовипус-кання.
 
 
 
З боку статевих органів та молочної залози
 
 
Імпотенція, гінекомастія
 
 
 
Загальні розлади
Набря-ки
 
Втомлюва-ність, астенія
 
Біль у грудях, біль, нездужання
 
 
 
Вплив на результати лабораторних та інструменталь-них досліджень
 
 
Збільшення або зменшення маси тіла
 
 
 

* як правило, супроводжується холестазом.

Повідомлялося про поодинокі випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

Повідомлення про підозрювані побічні ефекти

Повідомлення про підозрювані побічні ефекти після реєстрації препарату відіграє важливу роль і дозволяє продовжувати спостереження за співвідношенням «користь/ризик» лікарського препарату. Медичним працівникам рекомендується повідомляти про підозрювані побічні реакції за допомогою державної системи сповіщення про небажані реакції.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ВАТ «Гедеон Ріхтер» (Gedeon Richter Plc), Угорщина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Н-1103, Будапешт, вул. Демреї, 19-21, Угорщина (H-1103, Budapest, Gyomroi ut. 19-21, Hungary).

Дата последнего обновления: 10.03.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Нормодипин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Нормодипин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Нормодипин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Участвует в программе "Доступные лекарства"
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
АТХ-классификация C08CA01 - Амлодипин
Действующие вещества амлодипин

Найдено 2271 аптека

Аптека низкие цены №1
Житомир, ул.Київська 91 (Фарма Лайн)
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека Доброго Дня
Вышгород, пр.Мазепы 13/9
Нормодіпін 10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 310.50
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Кольцевая дорога (Трублаини) 12 (ТЦ Novus)
Нормодіпін 5мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 174.00
Нормодіпін 10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 310.50
Аптека 911
Харьков, ул.Валентиновская 21
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека 911
Харьков, пр.Победы 70д
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека 911
Харьков, пл.Конституции 1
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Нормодипін 10 мг №30 табл.
Гедеон Ріхтер
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 276Б
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Сеть Аптек "Рецептика"
Чернигов, ул.Рокоссовского 10
Нормодипин таблетки 10мг №30
Gedeon Richter (Венгрия)
от 377.42
Сеть Аптек "Рецептика"
Сумы, ул.Харьковская 38
Нормодипин таблетки 5мг №30
Gedeon Richter (Венгрия)
от 202.26
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Старый Шлях 7
Нормодипин таблетки 5мг №30
Gedeon Richter (Венгрия)
от 190.88
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Народная 7
Нормодипин таблетки 5мг №30
Gedeon Richter (Венгрия)
от 196.99
Сеть Аптек "Рецептика"
Бровары, ул.Короленка 72
Нормодипин таблетки 5мг №30
Gedeon Richter (Венгрия)
от 194.74
Аптека 911
Харьков, пр.Юбилейный 57/106
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
1 Социальная Аптека
Николаев, пр.Богоявленский 338/1
Нормодіпін 10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 318.71
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Камская 1
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Героев Сталинграда 27
Нормодіпін 5мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 174.00
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Нормодипин тб 10мг №30
Гедеон Рихтер
от 367.00
Аптека 911
Харьков, ул.Вернадского 14
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека 911
Харьков, ул.Полтавский Шлях 153
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 50/29
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Раисы Окипной 2А (отель Турист)
Нормодіпін 10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 310.50
Аптека 911
Харьков, пр.Гагарина 244
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Саксаганского 107
Нормодіпін 5мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 174.00
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Науки 41/43 (ТРЦ "Экспресс")
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Полтавский Шлях 148/2
Нормодипин табл. 10мг №30
ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
от 300.48
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Большая Васильковская 71/6
Нормодіпін 5мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 174.00
Нормодіпін 10мг №30 тб.
Gedeon Richter (Венгрия) (м)
от 356.75
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Нормодипин табл. 10 мг №30
Gedeon Richter
от 399.05
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Нормодипин таб. 0.005 №30
Гедеон Рихтер
от 193.74
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Нормодипін табл. 5мг №30**
Gedeon Richter
есть
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Нормодипин таб. 0.005 №30
Гедеон Рихтер
от 181.17
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Нормодипін таблетки по 10 мг №30
Рихтер Гедеон
от 321.96
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Нормодипін табл. 5мг №30**
Gedeon Richter
есть
Аптека OLFA
Киев, ул.Натальи Ужвий 12
Нормодипин таб. 5мг №30
Гедеон Рихтер
от 194.75
Нормодипин таб 10мг №30
Гедеон Рихтер
от 371.00
Олфа
Днепр, ул.Центральная 2/4 (помещение №13)
Нормодипин таб 10мг №30
Гедеон Рихтер
от 361.90
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Нормодипін табл. 5мг №30**
Gedeon Richter
есть
Нормодипін табл. 10мг №30**
Gedeon Richter
есть
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Нормодипін табл. 5мг №30**
Gedeon Richter
есть
Нормодипін табл. 10мг №30**
Gedeon Richter
есть
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Соборности 51
Нормодипин таб. 0.005 №30
Гедеон Рихтер
от 193.53
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 336.07
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 324.91
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 318.92
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Нормодипин 5мг №30 таб
Гедеон Рихтер
от 185.22
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 382.28
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 355.55
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Нормодипин 5мг №30 таб
Гедеон Рихтер
от 190.47
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 329.25
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Нормодипин 5мг №30 таб
Гедеон Рихтер
от 185.22
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 332.00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Нормодипин 5мг №30 таб
Гедеон Рихтер
от 185.22
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 322.96
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королёва 49
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 332.00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Нормодипин 5мг №30 таб
Гедеон Рихтер
от 179.96
Нормодипин 10мг №30 таб
ГЕДЕОН РИХТЕР
от 329.07
  • Нормодипин таблетки по 10 мг №30 (10х3)
  • Нормодипин таблетки по 5 мг №30 (10х3)

Рекомендуем посмотреть

Азомекс таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Азомекс таблетки по 2.5 мг №30 (10х3)
Азомекс
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Амлодипин-КВ таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Семлопин таблетки по 5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 2.5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 5 мг №56 (14х4)
+3
Семлопин
таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Нормодипин таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Нормодипин таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Нормодипин
таблетки
Гедеон Рихтер
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top