Нотта капли ор. по 50 мл во флак.

Цены в Украине
от 255.30
до 799.92 грн
в 9743 аптеках

Характеристики

Категория
Торговое название
Форма выпуска
капли ор.
Дозировка
овес посевной, цинка валеринат, кофейное дерево, фосфор, ромашки лекарственной цветки
Объём
50 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/1972/02/01 от 24/02/2021 приказ №1517 от 25/08/2023
Производитель
Ріхард Біттнер АГ.
Все товары
Форма выпуска
капли
Объём
50 мл
Действующее вещество
овес посевной, цинка валеринат, кофейное дерево, фосфор, ромашки лекарственной цветки
Страна происхождения бренда
Украина
Показать все

Инструкция для Нотта капли ор. по 50 мл во флак.

Склад

діючі речовини: 100 мл препарату містить: Avena sativa D1 20 мл, Phosphorus D12 10 мл, Chamomilla D12 10 мл, Coffea D12 10 мл, Zincum valerianicum D12 10 мл;

допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м).

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма

Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина, від ледь жовтуватого до зеленувато-жовтого кольору без специфічного запаху.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. 

Лікарський засіб Нотта® зменшує тривожність, відчуття страху, дратівливість, нервове напруження та занепокоєння. Має виражену стрес-протективну дію.

Позитивно впливає на перебіг нейровегетативних розладів: зменшує частоту та інтенсивність нападів головного болю, запаморочення, прискореного серцебиття та порушень серцевого ритму, нудоти, утрудненого дихання, відчуття «клубка» у горлі, болю у грудях та в епігастрії, які виникають унаслідок нервового перенапруження.

Нормалізує сон: полегшує засинання, покращує якість нічного сну, зменшує кількість нічних пробуджень; сприяє відновленню фізіологічного сну та добового циклу «сон – неспання», при цьому не спричиняє утруднень при пробудженні чи сонливості вдень.

Зменшує прояви астенії (в’ялість, підвищену втомлюваність). Підвищує концентрацію уваги, здатність до ясного мислення, покращує пам’ять.

Нотта® покращує індивідуальні компенсаторні можливості психіки, працездатність, стійкість до психоемоційних навантажень.

Фармакокінетика.

Не досліджувалася.

Показання

Застосовувати у комплексному лікуванні психосоматичних розладів та будь-яких станів після перенесеного нервового перенапруження або стресу, які супроводжуються неспокоєм, тривожністю, порушенням сну, нервовим виснаженням.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Клінічно значуща взаємодія препарату Нотта® з іншими лікарськими засобами не встановлена. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

При одночасному застосуванні препарату Нотта® з психотропними лікарськими засобами (у тому числі з транквілізаторами, снодійними) прийом і дозу останніх можна зменшити під наглядом лікаря. У комплексній терапії з іншими препаратами необхідно дотримуватися паузи між прийомом лікарських засобів не менше 20 хвилин.

Нездоровий спосіб життя, вживання стимуляторів, неправильне харчування негативно впливають на результати застосування гомеопатичних лікарських засобів.

Особливості щодо застосування

Нотта® не спричиняє загальмованості, сонливості вдень, порушень свідомості або статевої сфери, тому може бути рекомендована для людей будь-яких професій, у тому числі тих, хто потребує підвищеної уваги, швидкої рухової та психічної реакцій.

На початку лікування препаратом можуть з’явитися прояви незначного посилення симптомів захворювання (первинна реакція). Така реакція не є шкідливою та не потребує відміни лікарського засобу. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату потрібно припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування лікарського засобу повинно бути припинене.

Оскільки Нотта® містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Краплі оральні Нотта® не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю, оскільки в одній дозі препарату (5/10 крапель) міститься 80/160 мг спирту.

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 7 днів, незважаючи на лікування, або при погіршенні стану рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Вміст спирту повинен враховуватись також при застосуванні препарату вагітними, жінками, які годують груддю, дітьми та пацієнтами з високим ризиком захворювань печінки та ризиком нападів епілепсії.

Довготривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами повинно контролюватися лікарем-гомеопатом, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування лікарського засобу у період вагітності та годування груддю відсутні. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовувати у період вагітності або годування груддю лише у випадках, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини.

Дані щодо впливу лікарського засобу на репродуктивну функцію відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат, у рекомендованих дозах, не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти віком від 12 років: 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведених в 1 столовій ложці води.

Діти віком від 2 до 12 років: 5–7 крапель препарату, розведених в 1 столовій ложці води.

Приймати 3 рази на добу за 30 хвилин до або через 1 годину після вживання їжі.

На початку лікування, а також у випадках, які вимагають швидкого ослаблення симптомів, можливий прийом препарату кожні пів години — годину: дорослим та дітям віком від 12 років: по 8–10 крапель, дітям віком від 2 до 12 років: по 3–5 крапель, розведених в 1 столовій ложці води — до покращення стану, але не більше 8 разів, після чого приймати 3 рази на добу.

Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Курс лікування залежно від тяжкості стану та тривалості захворювання становить 1–4 місяці. У разі необхідності курс можна повторити.

Діти

Лікарський засіб призначати дітям віком від 2 років.

Передозування

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні ефекти

Не виявлені. У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Термін придатності

5 років.

Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 мл або 50 мл, або 100 мл у флаконі з крапельним дозатором, у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Ріхард Біттнер АГ.

Адреса

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Особенности приема

Дети
разрешено
Диабетики
разрешено
Кормящие мамы
запрещено
Взрослые
разрешено
Водители
разрешено
Беременные
запрещено
Аллергики
с осторожностью
Принимать
До еды

Особенности приема

Дети
разрешено
Диабетики
разрешено
Кормящие мамы
запрещено
Взрослые
разрешено
Водители
разрешено
Беременные
запрещено
Аллергики
с осторожностью
Принимать
До еды

Характеристики

Категория
Торговое название
Форма выпуска
капли ор.
Дозировка
овес посевной, цинка валеринат, кофейное дерево, фосфор, ромашки лекарственной цветки
Объём
50 мл
Условия продажи
без рецепта
Регистрация
UA/1972/02/01 от 24/02/2021 приказ №1517 от 25/08/2023
Производитель
Ріхард Біттнер АГ.
Все товары
Форма выпуска
капли
Объём
50 мл
Действующее вещество
овес посевной, цинка валеринат, кофейное дерево, фосфор, ромашки лекарственной цветки
Страна происхождения бренда
Украина

Частые вопросы

Цена на Нотта капли ор. по 50 мл во флак. начинается от 255.30 грн.
Нотта капли ор. по 50 мл во флак. является безрецептурным препаратом и отпускается без рецепта.

Средняя цена по Украине