Нуклеинат инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Нуклеинат капсулы по 0.025 г №80 в конт.

Загальна характеристика

хімічна назва: кислота рибонуклеїнова;

Основні фізико-хімічні властивості

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25 г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025 г). Вміст капсули – порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору, нерозчинний у воді, розчинний у лужних та сольових розчинах;

Склад

1 капсула містить кислоти рибонуклеїнової 0,25 г або 0,025 г;

допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску

Капсули.

Фармакотерапевтична група

Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L0ЗАХ15**.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка Імуномоделюючий засіб, який стимулює лейкопоез у кістковому мозку, відновлюючи диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку і периферичної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію і кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, посилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Має протизапальну активність і пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.

В основі фармакотерапевтичних ефектів препарату лежать такі механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу ендогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; посилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроенергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів у клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-наднирковозалозної системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. 

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування

Імунодефіцитні стани, алергія, псоріаз, лейкопенія, агранулоцитоз, порушення фосфорного обміну (фосфатурія, рахіт). У комплексній терапії туберкульозу, пневмонії, хронічного бронхіту, ревматичних захворювань, хронічних вірусних гепатитів, урогенітального герпесу, хламідіозу, шизофренії. У комплексному лікуванні злоякісних пухлин (за умов проведення цитостатичної терапії), які супроводжуються розвитком імунодефіциту та зниженням неспецифічної резистентності організму. При розумовій, фізичній перевтомі, стресах (у т. ч. інфекційних) для відновлення імунного потенціалу. Для підтримки фізичного стану та забезпечення найбільш широкої трофічної підтримки імунної системи літніх людей. 

Спосіб застосування та дози

Призначають перорально дорослим і дітям старше 14 років по 0,25 г 4 рази на добу після їди. Дітям від 5 до 7 років – 0,05 - 0,1 г, від 8 до 14 років – 0,25 - 0,5 г на добу після їди. Курс лікування – 10 - 14 днів. При розумовій та фізичній перевтомі, стресах – по 0,05 г після їди протягом 3 - 4 місяців двічі на рік. Літнім людям перорально – по 0,05 г після їди протягом року.

Побічна дія

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрію.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми). Діти до 5 років.

Передозування

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Особливості застосування

За необхідності препарат можна застосовувати в період вагітності і лактації, якщо користь від його застосування перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Дані про вплив препарату на здатність керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При лікуванні антибіотиками та вітамінами застосування препарату в комплексній терапії значно посилює терапевтичну ефективність лікування. При одночасному застосуванні з антиагрегантами та антикоагулянтами, у зв’язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідно контролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.

Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 15°С до 25°С в сухому, захищеному від світла місці та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

Капсули по 0,25 г та 0,025 по 80 штук у контейнерах пластмасових.

Капсули по 0,25 г №10 у блістері, 3 блістери в пачці.

Заявник

Дочірнє підприємство “БіоСел”, Україна.

Адреса

Україна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.

Виробник

ВАТ “Київмедпрепарат”.

Адреса

01032, Україна, м. Київ, вул.. Саксаганського, 139.

Виробник

Філія ТОВ “Дослідний завод ГНЦЛС”.

Адреса

61057, Україна, м. Харків, вул. Воробйова, 8.

Дата последнего обновления: 04.03.2014

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Категория Иммуностимулирующие
АТХ-классификация L03AX - Прочие иммуностимуляторы
МНН Рибонуклеиновая кислота
Фармгруппа Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби.
Действующие вещества рибонуклеиновая кислота
Производитель Киевмедпрепарат, ПАО, г.Киев, Украина
  • Нуклеинат капсулы по 0.25 г №30 (10х3)
  • Нуклеинат капсулы по 0.25 г №80 в конт.
Инструкция по применению Нуклеинат, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Нуклеинат, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Нуклеинат с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Нуклеинат капсулы по 0.025 г №80 в конт.
Нуклеинат капсулы по 0.25 г №30 (10х3)
Нуклеинат капсулы по 0.25 г №80 в конт.
Нуклеинат
капсулы
Артериум Корпорация
Цены в аптеках

Новинки реклама

Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Top