Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. Узнать больше

Овитрел: цена в Киеве

Киев Изменить Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
Укажите ваш адрес для более точных результатов Указать

В аптеках Киева не найдено

В других городах

Алтея
Бровары, бул.Независимости 7 Как добраться?
  Режим работы: 8:00 - 21:00
Заглушки для/электророзеток №4
КАНПОЛ
экономия 3.63 при брони
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 21:07
СВК фарм
Хмельник, ул.Пушкіна 50Б Как добраться?
  Режим работы: 8:00 - 20:00
Овитрел р-р д/ин. 6,5 тыс ме шприц 0,5 мл №1 merck serono (италия)
Merck Serono (Италия)
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 20:13
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Повстанческая 42/2 Как добраться?
  Режим работы: 8:00 - 21:00
Овитрел р-р д/ин. 6,5 тыс ме шприц 0,5 мл №1 merck serono (италия)
Merck Serono (Италия)
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 21:42
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А Как добраться?
  Режим работы: 7:30 - 21:00
Овитрел р-р д/ин. 6,5 тыс ме шприц 0,5 мл №1 merck serono (италия)
Merck Serono (Италия)
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 21:56
СВК фарм
Волочиск, ул.Пушкина 6 Как добраться?
  Режим работы: 8:00 - 21:00
Овитрел р-р д/ин. 6,5 тыс ме шприц 0,5 мл №1 merck serono (италия)
Merck Serono (Италия)
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 21:26
ЖІНОЧА АПТЕКА
Ужгород, ул.Вилмоша Ковача 17 Как добраться?
  Режим работы: Пн-Сб: 8:00 - 20:00 Вс: выходной
Овітрел 250 мкг/0,5 мл р-н/ін. №1 serono international (швейцария)
Serono International (Швейцария)
при бронировании через сайт
В избранные аптеки Пожаловаться Последнее обновление: 19:30
Сообщить, когда товар появится в других аптеках
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в других аптеках
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Склад

діюча речовина: хоріогонадотропін альфа;

1 попередньо заповнений шприц (0,5 мл розчину) містить 250 мкг (6500 МО) хоріогонадотропіну альфа;

допоміжні речовини: маніт (E 421), метіонін, полоксамер 188, кислота фосфорна концентрована, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: розчин, практично вільний від видимих часток.

Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та модулятори статевої системи. Гонадотропіни. Хоріогонадотропін альфа.

Код АТХ G03G A08.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Овітрел® – це лікарський препарат хоріогонадотропіну альфа, виробленого за технологією рекомбінантної ДНК. Хоріогонадотропін альфа має амінокислотну послідовність, спільну з людським хоріонічним гонадотропіном (лХГ), виділеним із сечі. На клітинах оваріальної теки (і гранульози) хоріонічний гонадотропін зв’язується з трансмембранними ЛГ/ХГ-рецепторами, що також зв’язують лютеїнізуючий гормон (ЛГ).

Основною фармакодинамічною дією препарату у жінок є поновлення мейозу ооцитів, розрив фолікула (овуляція), утворення жовтого тіла та продукування жовтим тілом прогестерону та естрадіолу. У жінок хоріонічний гонадотропін діє подібно до різкого підйому рівня ЛГ, що ініціює овуляцію.

Овітрел® застосовують для ініціювання остаточного дозрівання фолікулів та ранньої лютеїнізації після застосування лікарських препаратів, що стимулюють фолікулярний ріст. У порівняльних клінічних дослідженнях введення Овітрелу® у дозі 250 мкг було таким же ефективним, як і введення 5000 МО або 10000 МО сечового лХГ для індукції остаточного дозрівання фолікулів та ранньої лютеїнізації при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), та як введення 5000 МО сечового лХГ для індукції овуляції.

До теперішнього часу у людини не було знайдено жодних ознак розвитку антитіл до Овітрелу®. Повторне застосування Овітрелу® досліджувалося лише у чоловіків. Клінічне дослідження застосування препарату у жінок при проведенні ДРТ та при ановуляції обмежувалося одним лікувальним циклом.

Фармакокінетика.

Після внутрішньовенного введення хоріогонадотропін альфа розподіляється до міжклітинної рідини з часом напіврозподілу, який становить приблизно 4,5 години. Рівноважний об’єм розподілу та загальний кліренс препарату становлять 6 л та 0,2 л/годину відповідно. Вказівок на те, що хоріогонадотропін альфа метаболізується та виводиться інакше, ніж ендогенний лХГ, немає.

Після підшкірного введення період кінцевого напіввиведення хоріогонадотропіну альфа з організму становить приблизно 30 годин, а абсолютна біодоступність – приблизно 40 %.

Порівняльні дослідження ліофілізованої та рідкої форм випуску препарату показали біоеквівалентність цих двох форм.

Клінічні характеристики.

Показання.

 • Ініціювання остаточного дозрівання фолікулів та лютеїнізації після стимуляції фолікулярного росту у дорослих жінок при проведенні процедури суперовуляції перед застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, таких як запліднення іп vitro (IVF);
 • ініціювання овуляції та лютеїнізації у дорослих жінок з ановуляцією або олігоовуляцією після стимуляції фолікулярного росту.

Протипоказання.

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин препарату.
 • Пухлини гіпоталамуса або гіпофіза.
 • Збільшення яєчників або кісти, які не зумовлені синдромом полікістозних яєчників.
 • Гінекологічні кровотечі невідомої етіології.
 • Карцинома яєчників, матки або молочних залоз.
 • Позаматкова вагітність у попередні 3 місяці.
 • Активні форми тромбоемболічних розладів.
 • Первинна недостатність яєчників.
 • Вади розвитку статевих органів, несумісні з вагітністю.
 • Фіброїдні пухлини матки, несумісні з вагітністю.
 • Настання менопаузи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Спеціальних досліджень лікарських взаємодій Овітрела® з іншими лікарськими препаратами не проводилось, але під час терапії із застосуванням лХГ не спостерігалось жодних клінічно значущих випадків таких лікарських взаємодій.

Особливості застосування.

Перед початком лікування слід оцінити неплідність пари з огляду на її придатність для лікування і для виявлення передбачуваних протипоказань до вагітності. Зокрема, пацієнтів слід обстежити на наявність гіпотиреозу, недостатності кори надниркових залоз, гіперпролактинемії та призначити відповідне специфічне лікування.

На даний час відсутній клінічний досвід застосування препарату при інших показаннях (таких як недостатність жовтого тіла або чоловічі патології), тому Овітрел® не показаний для лікування таких захворювань.

Синдром гіперстимуляції яєчників (СГСЯ)

Під час оваріальної стимуляції у пацієнток підвищується ризик розвитку СГСЯ внаслідок розвитку багатьох фолікулів.

Синдром гіперстимуляції яєчників може стати серйозним медичним ускладненням, що характеризується наявністю асциту та великих оваріальних кіст, схильних до розриву, зростанням маси тіла, задишкою, олігурією на тлі клінічної картини циркуляторних розладів. Зрідка тяжкий СГСЯ може бути ускладнений гемоперитонеумом, гострим респіраторним дистрес-синдромом, перекручуванням яєчників та тромбоемболічними явищами.

Для мінімізації ризику розвитку СГСЯ слід проводити ультразвукове дослідження фолікулярного розвитку та/або визначення сироваткових рівнів естрадіолу до початку та регулярно впродовж лікування. При ановуляції ризик розвитку СГСЯ зростає при сироваткових рівнях естрадіолу більше 1500 пг/мл (5400 пмоль/л) і при наявності більше 3 фолікулів діаметром 14 мм або більше. При проведенні допоміжних репродуктивних технологій підвищений ризик СГСЯ існує при сироваткових рівнях естрадіолу більше 3000 пг/мл (11000 пмоль/л) і при наявності 18 або більше фолікулів діаметром 11 мм або більше.

Розвитку синдрому гіперстимуляції яєчників, спричиненому надмірною реакцією яєчників, можна запобігти, відмінивши введення лХГ. Отже, у разі наявності ознак оваріальної гіперстимуляції, таких як сироваткові рівні естрадіолу більше 5500 пг/мл (20000 пмоль/л) та/або наявність 30 або більше фолікулів загалом, рекомендується відмінити введення лХГ та порадити пацієнтці утриматись від статевих зносин або застосовувати бар’єрні засоби контрацепції щонайменше протягом 4 днів.

Багатоплідна вагітність

У пацієнток, у яких проводиться індукція овуляції, частота багатоплідних вагітностей та народжень, переважно представлених двійнями, підвищена порівняно із природним заплідненням. Ризик багатоплідної вагітності після проведення допоміжних репродуктивних технологій пов’язаний з кількістю перенесених ембріонів.

Дотримання рекомендованого дозування і режиму введення Овітрелу® та ретельний моніторинг лікування дозволять мінімізувати ризик розвитку СГСЯ та багатоплідних вагітностей.

Переривання вагітності

Спосіб застосування та дози

Препарат слід застосовувати під наглядом лікаря, який має досвід лікування безпліддя.

Препарат призначений для підшкірного введення. Можна вводити лише прозорий розчин, який не містить сторонніх часток.

Максимальна доза препарату ‒ 250 мкг. Слід застосовувати такі режими лікування.

Жінки при проведенні суперовуляції перед застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, таких як запліднення іп vitro (IVF)

Вміст одного попередньо заповненого шприца Овітрелу® (250 мкг) вводять через 24-48 годин після останньої ін’єкції препарату фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) або людського менопаузального гонадотропіну (лМГ), тобто при досягненні оптимальної стимуляції фолікулярного росту.

Жінки з ановуляцією або олігоовуляцією

Вміст одного попередньо заповненого шприца Овітрелу® (250 мкг) вводять через 24-48 годин після досягнення оптимальної стимуляції фолікулярного росту. Пацієнтці рекомендується мати статеві зносини у день введення Овітрелу® та наступного дня.

Пацієнтки з ушкодженням функції нирок або печінки

Безпека, ефективність та фармакокінетичні параметри Овітрелу® у пацієнток з ушкодженням функції нирок або печінки не були встановлені.

Діти.

Показань до застосування Овітрелу® у педіатричній групі пацієнток немає.

Показать полную инструкцию
Искать в других городах
Top