Оксикорт инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Оксикорт аэрозоль н/к, сусп. по 32.25 г в баллон. аэр.

Склад

діючі речовини: окситетрацикліну гідрохлорид, гідрокортизон;

1 г суспензії містить окситетрацикліну гідрохлориду 9,30 мг та гідрокортизону 3,10 мг;

допоміжні речовини: сорбітантріолеат, лецитин, ізопропілміристат, пропелент (пропан, бутан, ізобутан).

Лікарська форма

Аерозоль для застосування на шкіру, суспензія.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідна суспензія від жовтого до бежевого кольору з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Низькоактивні кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Код АТХ D07C А01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат містить дві діючі речовини – окситетрациклін і гідрокортизон.

Окситетрациклін є антибіотиком широкого спектра антибактеріальної дії відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій.

Гідрокортизон є кортикостероїдом, що чинить протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дії.

Препарат діє на чутливі до окситетрацикліну бактерії, що знаходяться у вогнищах запалення шкіри, а також обмежує місцеві запальні процеси, зменшує еритему і свербіж.

Фармакокінетика.

Окситетрациклін при застосуванні на непошкоджену шкіру діє місцево і практично не проникає у кровотік. При застосуванні на ранову, пошкоджену шкіру речовина може проникати у кров та проявляти системну дію.

Гідрокортизон при місцевому застосуванні, особливо на великі ділянки шкіри, може проникати у кровотік. Запальний процес і/або інші захворювання шкіри прискорюють всмоктування речовини. Застосування оклюзійної пов’язки значно підсилює всмоктування через шкіру. Після проникнення у кровотік гідрокортизон метаболізується у печінці, після чого виділяється нирками.

Показання

Для місцевого лікування запальних процесів шкіри, ускладнених бактеріальною інфекцією, при таких захворюваннях, як імпетиго, фолікуліт; алергічних захворювань шкіри (кропив’янка, екзема, свербець); опіків і відморожень I ступеня; реакцій після укусів комах; бешихового запалення.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окситетрацикліну, гідрокортизону або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Грибкові, туберкульозні або вірусні інфекції шкіри (наприклад герпес, вітряна віспа).

Паразитарні інфекції (наприклад короста).

Побічні реакції, викликані кортикостероїдами (наприклад періоральний дерматит, стрії).

Новоутворення шкіри та передракові стани.

Гострі гнійні захворювання шкіри.

Іхтіоз, ювенільний підошовний дерматоз, ламкість судин шкіри, атрофія шкіри.

Рожеві та звичайні вугри.

Застосування на шкіру обличчя, у ділянці статевих органів та анального отвору, на пошкоджену шкіру, рани.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При зовнішньому застосуванні препарату за рекомендованими показаннями і при дотриманні способу застосування взаємодії з іншими лікарськими засобами не відзначалося.

Не рекомендується одночасне застосування двох і більше препаратів місцевої дії на одну ділянку шкіри через можливий вплив на концентрацію діючих речовин або ризик

подразнення шкіри.

Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з засобами для зовнішнього застосування, які містять спирт, а також засобами особистої гігієни, які звужують пори, що призводить до зниження активності тетрацикліну. Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з милом, яке має сильну висушувальну дію, ізотретіоніном. Тетрациклін несумісний із засобами, які спричинюють лущення шкіри: бензоїлпероксидом, резорцином, саліциловою кислотою або сіркою.

Особливості застосування

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування на шкіру.

Слід захищати очі від потрапляння препарату.

Не вдихати субстанцію, що розпилюється.

Уникати попадання препарату на слизові оболонки.

Якщо у місці нанесення препарату виникне подразнення шкіри, необхідно припинити застосування препарату.

Якщо після 7 днів застосування не настає поліпшення, необхідно припинити застосування препарату, оскільки гідрокортизон може маскувати симптоми інфекції, що розповсюджується.

Не бинтувати місце, на яке нанесено препарат, і не застосовувати препарат під оклюзійні пов’язки, у зв’язку з ризиком розвитку атрофії епідермісу, стрій та суперінфекції. Застосування оклюзійної пов’язки підсилює проникнення препарату через шкіру в кров, унаслідок чого може розвинутися системна побічна дія кортикостероїдів.

Гідрокортизон може всмоктуватися в кров через шкіру і чинити імуносупресивну дію. Тому під час застосування препарату пацієнтові слід остерігатися зараження вірусною інфекцією (вітряна віспа, кір).

Уникати тривалого застосування препарату або його застосування на обширні ділянки шкіри. У таких випадках гідрокортизон може всмоктуватися в кров і чинити системну побічну дію, характерну для кортикостероїдів, включаючи пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (зокрема прояви синдрому Кушинга, глюкозурію, гіперглікемію). При виникненні системної побічної дії кортикостероїдів необхідно припинити лікування препаратом і контролювати концентрацію кортизолу в сечі.

Тривале застосування препарату на шкіру може призвести до розширення кровоносних судин та атрофії шкіри.

Слід уникати сонячного або штучного УФ-опромінення (наприклад, відвідування солярію) у зв’язку з можливістю появи фотодерматозів, пов’язаних з присутністю окситетрацикліну у препараті.

Застосування окситетрацикліну та інших антибіотиків широкого антибактеріального спектра дії може призводити до росту резистентних штамів бактерій або грибів.

У разі інфекцій, спричинених бактеріями, стійкими до окситетрацикліну, або грибами, необхідно розпочати відповідне антибактеріальне або протигрибкове лікування.

Слід зважати, що використання антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може викликати сенсибілізацію організму до них.

Надзвичайно легкозаймистий аерозоль.

Балон під тиском. Нагрівання може спричинити вибух.

Зберігати подалі від джерел тепла, гарячих поверхонь, джерел іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Палити заборонено.

Не розпилювати поблизу відкритого вогню або інших джерел займання.

Балон під тиском. Не проколювати та не спалювати, навіть після використання.

Берегти від сонячного проміння. Не піддавати дії температур, що перевищують 50 °C/122 °F.

Легкозаймистий препарат, берегти балон від полум’я. 

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Відсутні дані щодо впливу препарату на здатність керувати автотранспортом та обслуговувати інші механізми. 

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений дорослим для застосування на шкіру.

Уражені ділянки шкіри зрошувати струменем суспензії, тримаючи балон вертикально, розпилювальною головкою догори, з відстані 15–20 см протягом 1––3 секунд. Застосовувати 2–4 рази на добу через однакові проміжки часу.

Тривалість лікування визначає лікар.

Увага!

Захищати очі від потрапляння розпилювальної субстанції, не вдихати.

Перед кожним застосуванням балон енергійно струсити кілька разів.

Після кожного нанесення препарату слід ретельно вимити руки водою з милом.

Діти.

Препарат не застосовують дітям, оскільки немає даних щодо ефективності та безпеки застосування цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування

Якщо препарат застосовувати на великі ділянки шкіри, у великих дозах, під оклюзійну пов’язку або на ушкоджену шкіру, він може проникати в кров і спричиняти системну дію кортикостероїдів або окситетрацикліну (див. розділ «Особливості застосування»).

У разі хронічної інтоксикації кортикостероїдами рекомендується поступове припинення застосування препарату.

Побічні реакції

Гідрокортизон – стероїдний компонент препарату, що може спричинити місцеві небажані реакції, такі як печіння, свербіж, подразнення у місці нанесення препарату, надмірне висушування, атрофічні зміни шкіри, контактний дерматит, екзема, розацеаподібний дерматит, запалення шкіри навколо губ, мацерація шкіри, акнеподібні висипання, дермектазії, пітниця, висипання, гіпертрихоз, депігментація шкіри, вторинні шкірні інфекції та фолікуліт, ефект рикошету, що може призвести до стероїдної залежності; пурпура, стрії; уповільнене загоювання ран. Підвищення внутрішньоочного тиску та ризик виникнення катаракти (при систематичному попаданні препарату на кон’юнктиву).

При тривалому застосуванні препарату та/або нанесенні на обширні ділянки шкіри гідрокортизон може проникати у кров і спричиняти системні небажані симптоми, типові для кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції надниркових залоз (див. розділ «Особливості застосування»).

Тривале застосування препарату на шкіру обличчя може призводити до атрофії шкіри і розширення кровоносних судин.

Окситетрациклін, що міститься у препараті, може спричинити місцеве подразнення шкіри, алергічні реакції, реакції підвищеної чутливості до світла та/або призводити до росту дріжджових грибів або стійких штамів бактерій.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Після виходу лікарського засобу на ринок дуже важливо повідомляти про підозрювані побічні реакції. Це дає змогу здійснювати безперервний моніторинг співвідношення користь/ризик застосування лікарського засобу. Медичні працівники повинні повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції в Департамент моніторингу побічних реакцій лікарських засобів Управління з реєстрації лікарських засобів.

Термін придатності

3 роки.

Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Датою закінчення терміну придатності вважається останній день зазначеного місяця.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.

Упаковка

По 32,25 г суспензії в аерозольному алюмінієвому балоні з розпилювальним клапаном і запобіжним поліпропіленовим ковпачком. По 1 балону в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Тархомінський фармацевтичний завод «Польфа» АТ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

вул. А. Флемінга 2, 03-176 Варшава, Польща. 

Дата последнего обновления: 24.10.2017

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска мазь, аэрозоль
Условия отпуска по рецепту
Категория При атопическом дерматите
АТХ-классификация D07CA01 - Гидрокортизон и антибиотики
МНН Гидрокортизон и антибиотик
Фармгруппа Низькоактивні кортикостероїди у комбінації з антибіотиками.
Действующие вещества гидрокортизон, окситетрациклин
Производитель Ельфа, Фармзавод, А.Т., Польша
Польфа АО, Тархоминский ФЗ, Польша
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители разрешено

Найдено 234 аптеки

АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 148,83
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Арциз, ул.Соборная 1
Оксикорт спрей 32,25г (7%)
ТАРХОМИНСКИЙ ФЗ
от 152,40
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, ул.Левитана 62В
Оксикорт спрей 32,25г (7%)
ТАРХОМИНСКИЙ ФЗ
от 173,90
Реал фарм
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Оксикорт аэр.сусп.32.25г (9.3мг+3.10мг/г) фл.
Тархомінський ФЗ"Польфа" АТ, Польща
от 172,61
Добрі ліки
Доброполье, мкр.Молодёжный 6А
Оксикорт аэрозоль 55мл |
ТАРХОМИНСКИЙ ФЗ POLFA
есть
Киевфарм
Иванков, ул.Полесская 43
Оксикорт аэр. д/наружн.прим. 32,25г (9,30мг+3,10мг/г)
Jelfa
от 175,00
Аптека ТАС
Киев, ул.Героев Днепра 34
Оксикорт аэр. фл. 55мл
Тархоминский ФЗ
от 155,47
АВК фарм
Коростень, ул.Михаила Грушевского 20
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 148,83
Киев, ул.Софиевская 6
Оксикорт аэрозоль н/к, сусп. по 32,25 г в баллон. аэр.
Польфа АТ, Тархомінський ФЗ, Польща
от 154,44
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Отакара Яроша 25/46
Оксикорт,аэр,32,25г мл(польфа)
Polfa
есть
Аптека низких цен
Днепр, ул.Центральная 2/4
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 165,72
Аптека низких цен
Днепр, ул.Рабочая 79А
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 159,39
Аптека Копейка
Днепр, ул.Глинки 1 (ТЦ Сити-Центр)
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 149,90
АВК фарм
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 148,83
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Чаривная 121
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 156,42
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Школьная 30
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 163,90
Аптека низких цен
Запорожье, пр.Соборный 51
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 165,14
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Счастливая 3
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 155,48
Аптека низких цен
Энергодар, пр.Строителей 27А
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 161,89
Гала аптека
Киев, ул.Тулузы 3Б
Оксикорт аэр. 0.3/0.1 фл. 55мл
Тархоминский ФЗ
от 160,35
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Оксикорт аэр. 300мг/100мг 55мл польша (*)
Польфа
от 155,55
АВК фарм
Ровно, ул.Тараса Шевченко 18
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 148,83
Аптека низких цен
Мариуполь, пр.Мира 71/41
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 157,41
Аптека Шара
Запорожье, пр.Соборный 171А
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 149,90
Аптека низких цен
Мариуполь, ул.Бахчиванджи 22/89
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 161,37
Аптека низких цен
Мариуполь, пр.Металлургов 176
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 148,40
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 152,00
СВК фарм
Киев, ул.Старовокзальная 23 (Фуршет)
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 150,32
СВК ФАРМ
Шепетовка, ул.Вали Котика 85
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 150,32
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Северокольцевая 15
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 158,00
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Лермонтова 18
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 161,27
Аптека Благодия
Токмак, ул.Гоголя 50/1
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 161,37
Аптека Ацелас
Ирпень, ул.Университетская 2Ф/2 (возле супермаркета "Фора")
Оксикорт аерозоль суспензія 32,25г
Polfa АТ,Тархомінський ФЗ,Поль
от 164,56
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Оксикорт аэр.д/нар.пр.сусп.32.25г фл
ПОЛЬФА ТАРХОМИН
от 158,14
Линда-Фарм
Днепр, ул.Рабочая 81
Оксикорт аэр.фл.55мл
Jelfa
от 155,30
Аптека низких цен
Ужгород, ул.Корятовича 22
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 154,55
Аптека низких цен
Ужгород, ул.Капушанская 47
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 159,47
Аптека низких цен
Дубно, ул.Независимости 3
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 160,46
Аптека Копейка
Ужгород, ул.Капушанская 19
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 158,00
Аптека низких цен
Червоноград, ул.Сокальская 5
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 157,60
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Батумская 13 (напротив входа)
Оксикорт аэр сусп 32,25г (9,30мг+3,10мг/г)
Тархомінський ФЗПольфа АТ, Польща
от 147,60
Аптека низких цен
Львов, ул.Богдана Хмельницького 10
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 161,44
Аптека низких цен
Львов, ул.Кавалеридзе 2/74
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 160,56
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Оксикорт аэр. 55 мл тархоминский фз (польша)
Тархоминский ФЗ (Польша)
от 157,00
Аптека низких цен
Львов, ул.Ивана Франко 84
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 165,49
ФАРМАСФЕРА
Черкассы, ул.Смелянская 55
Оксикорт аэрозоль н/к, сусп. по 32,25 г в баллон. аэр.
Польфа АТ, Тархомінський ФЗ, Польща
от 154,44
Аптека Копейка
Черкассы, ул.Оноприенко 2
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 156,90
Аптека низких цен
Черкассы, бул.Шевченко 349
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 183,21
Аптека низких цен
Умань, ул.Тищика 25
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 159,16
Аптека Шара
Белая Церковь, ул.Гоголя 16
Оксикорт аэр. 55мл (32,25г) фл. №1
Polfa
от 154,90
  • Оксикорт мазь по 10 г в тубах
  • Оксикорт аэрозоль н/к, сусп. по 32.25 г в баллон. аэр.
Инструкция по применению Оксикорт, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Оксикорт, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Оксикорт с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Гиоксизон мазь по 15 г в тубах
Гиоксизон мазь по 10 г в тубах
Гиоксизон
мазь
2 производителя
Цены в аптеках
Пимафукорт мазь по 15 г в тубах
Пимафукорт крем по 15 г в тубах
Пимафукорт
мазь, крем
Астеллас Фарма Юроп Б.В.
Цены в аптеках
Кортомицетин мазь по 15 г в тубах
Кортомицетин
мазь
Стада
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Оксикорт аэрозоль н/к, сусп. по 32.25 г в баллон. аэр.
Оксикорт мазь по 10 г в тубах
Оксикорт
мазь, аэрозоль
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Top