Оптилакт плюс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Оптилакт плюс - инструкция по применению

Оптилакт плюс порошок №10 в пак.-саше
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Діючі речовини: Bifidobacterium lactis — Зх108 , Lactobacillus acidophilus DDS-1 — Зх108 , Streptococcus thermophilus — 2,5х108 , Bifidobacterium bifidum — 7,5х107 , Bifidobacterium longum — 7,5х107 , фрукто- олігосахариди (Actilight®) — 684,22 мг. Допоміжні речовини: фруктоза, ароматизатор ванільний, діоксид кремнію (антизлежувач). Загальна кількість життєздатних бактерій складає не менше 1×109 КУО/г. Не містить лактози. Не містить алергенів.

Рекомендації до споживання

ОПТІЛАКТ ПЛЮС® рекомендується вживати при можливому порушенні балансу кишкової мікрофлори: під час або після застосуванні антибіотиків, стресі, зміні характеру харчування, при порушенні режиму та погіршенні якості харчування. Включення комплексу лакто- та біфідобактерій до раціону сприяє відновленню та підтримці нормального балансу кишкової мікрофлори при станах організму (атопічний дерматит, синдром подразненої кишки та ін.), які можуть бути пов’язані з дисбалансом кишкової мікрофлори.

Загальна характеристика

ОПТІЛАКТ ПЛЮС® містить комплекс корисних бактерій, що включає п’ять штамів мікроорганізмів і розроблений спеціально для підтримання та збереження балансу кишкової мікрофлори при станах організму (атопічний дерматит, синдром подразненої кишки та ін.), які можуть бути пов’язані з дисбалансом кишкової мікрофлори та проявлятися у тому числі, закрепом або діареєю. Формула ОПТІЛАКТ ПЛЮС® підсилена натуральним харчовим волокном з цукрового буряка — фруктоолігосахариди (FOS) Actilight®, що мають пребіотичні властивості. Пребіотичні волокна фруктоолігосахариди (FOS) Actilight®, підтримують та полегшують процес травлення та додають об’єм і м’якість випорожненням і забезпечують симбіотичний ефект при використанні в поєднанні з пробіотиком. Властивості ОПТІЛАКТ ПЛЮС® підтверджено науковими дослідженнями складових. Сировина та готовий продукт проходять суворий контроль якості.

Спосіб застосування

дорослим вживати по 1 саше на добу на порожній шлунок вранці або перед сном. Вміст саше розчинити у теплій рідині. Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв і їжі.

Термін споживання

тривалість прийому та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

 Застереження до споживання:

індивідуальна чутливість до компонентів. Вагітні та жінки, що годують груддю, люди із значно зниженим імунітетом тільки за рекомендацією лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після строку придатності зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0 °С до 25 °С та відносній вологості повітря не більше 60%.

Форма випуску

пакет-саше з масою вмісту 1000 мг ± 10%, 10/20/30/40/50/60/70/80/90/100 пакетів у пачці.

Виробник

первинне пакування (фасування) «Biocare Copenhagen A/S», Данія для ТОВ «Фарма Старт», компанія Acino Group, Україна.

Пакування для споживчого використання та прийняття претензій від споживачів:

ТОВ «Фарма Старт», компанія Acino Group, бул. І. Лепсе, 8, м. Київ, Україна, 03124, Україна,

тел.: +38 (044) 281-23-33.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Оптилакт плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Оптилакт плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Оптилакт плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Оптилакт плюс порошок №10 в пак.-саше
Производитель Биокар Копенгаген А/С для "Фармастарт, ООО", Дания/Украина
Регистрация № 602-123-20-2/23909 от 01.08.2017

Просмотренные товары

Оптилакт плюс порошок №10 в пак.-саше
Оптилакт плюс
порошок
Биокар Копенгаген А/С для "Фармастарт, ООО", Дания/Украина
Проверить цены

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Беспокоит ПМС?
Беспокоит ПМС? Пройди тест! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top