Оспамокс ДТ таблетки, дисперг. по 1000 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: амоксицилін; 

1 таблетка містить амоксициліну 500 мг або 1000 мг у формі амоксициліну тригідрату;

допоміжні речовини: магнію стеарат, аспартам (Е 951), натрію кроскармелоза, маніт (Е 421), тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, мальтодекстрин, крохмаль розчинний, титану діоксид (Е 171), персиково-абрикосовий ароматизатор порошкоподібний, апельсиновий ароматизатор порошкоподібний.

Лікарська форма

Таблетки, що диспергуються.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті двоопуклі таблетки від білого до жовтувато-білого кольору з легким фруктовим та характерним для активної речовини запахом, з рискою з обох боків таблетки.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни широкого спектра дії. Амоксицилін. Код АТХ J01C A04.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амоксицилін – бактерицидний антибіотик широкого спектра дії з групи напівсинтетичних пеніцилінів. Пригнічує синтез клітинної стінки бактерій. Амоксицилін неактивний до мікроорганізмів, які виробляють бета-лактамази. Рівень резистентності чутливих мікроорганізмів може варіювати залежно від регіону.

До препарату чутливі такі види мікроорганізмів:

 • грампозитивні аероби: Enterococcus faecalis, Listeria monocytogenes, бета-гемолітичні стрептококи (групи А, В, С, G) – Streptococcus agalactiae, Streptococcus bovis, Streptococcus pyogenes;
 • грамнегативні аероби: Helicobacter pylori;
 • анаероби: Peptostreptococci;
 • інші: Borrelia.

Непостійно чутливі (набута резистентність може стати проблемою): Enterococcus faecium, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus viridans, Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Moraxella catarrhalis, Proteus mirabilis, Salmonella spp., Prevotella, Clostridium spp., Fusobacterium spp.

Стійкі такі види, як: Staphylococcus aureus, Acinetobacter, Citrobacter, Enterobacter, Klebsiella, Legionella, Morganella morganii, Proteus vulgaris, Providencia, Pseudomonas, Serratia, Bacteroides fragilis, Chlamydia, Mycoplasma, Rickettsia.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Абсолютна біодоступність амоксициліну залежить від дози і знаходиться в межах від 75 до 90 %. У дозах від 250 мг до 1000 мг біодоступність (параметри AUC та Cmax) лінійно пропорційна дозі. При більш високих дозах ступінь абсорбції знижується. Прийом їжі практично не впливає на абсорбцію препарату. Після прийому разової дози 500 мг концентрація амоксициліну у плазмі крові становить 6-11 мг/л. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі крові досягається через 1-2 години. 

Розподіл. Приблизно 17 % амоксициліну зв’язується з білками плазми крові. Терапевтична концентрація препарату швидко досягається в сироватці крові, легенях, бронхіальному секреті, рідині середнього вуха, жовчі та сечі. Концентрація амоксициліну в жовчі перевищує його концентрацію у крові у 2-4 рази. Амоксицилін погано проникає у спинномозкову рідину; однак при запаленні мозкових оболонок (наприклад, при менінгітах) концентрація у спинномозковій рідині становить приблизно 20 % від концентрації у плазмі крові.

Метаболізм. Амоксицилін частково метаболізується, більшість його метаболітів неактивна.

Виведення. Амоксицилін виводиться переважно нирками. Приблизно 60-80 % прийнятої дози елімінує через 6 годин у незміненому стані. Період напіввиведення амоксициліну становить 1-1,5 години. При порушенні функції нирок період напіввиведення амоксициліну збільшується і досягає 8,5 години при анурії.

Період напіввиведення амоксициліну не змінюється при порушенні функції печінки.

Показання

Амоксицилін призначений для лікування таких інфекцій:

 • гострий бактеріальний синусит;
 • гострий отит середнього вуха;
 • гострий стрептококовий тонзиліт і фарингіт;
 • загострення хронічного бронхіту;
 • негоспітальна пневмонія;
 • гострий цистит;
 • безсимптомна бактеріурія у період вагітності;
 • гострий пієлонефрит;
 • тифоїдна і паратифоїдна лихоманка;
 • дентальні абсцеси з поширеним целюлітом;
 • інфекції протезованих суглобів;
 • ерадикація Helicobacter pylori (у складі комбінованої терапії);
 • хвороба Лайма.

Препарат застосовують для лікування та профілактики ендокардитів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до амоксициліну, інших пеніцилінів або допоміжних речовин препарату. Наявність в анамнезі тяжких реакцій гіперчутливості (у т. ч. анафілаксії) до бета-лактамних антибіотиків (у т. ч. цефалоспоринів, карбапенемів або монобактамів).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою - ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон зменшують ниркову канальцеву секрецію амоксициліну, що може призводити до збільшення його рівня у плазмі крові і пролонгування дії. Не рекомендується одночасне застосування з амоксициліном.

Алопуринол. Одночасне застосування з амоксициліном може збільшувати вірогідність виникнення шкірних алергічних реакцій.

Тетрацикліни. Тетрацикліни та інші препарати, що чинять бактеріостатичну дію (макроліди, хлорамфенікол), можуть нейтралізувати бактерицидний ефект амоксициліну.

Паралельне застосування аміноглікозидів є можливим (синергічний ефект).

Пероральні антикоагулянти. Антикоагулянти для перорального застосування та пеніцилінові антибіотики широко використовуються на практиці; при цьому повідомлень про взаємодію не надходило. Однак описано окремі випадки збільшення рівня міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) у пацієнтів, які одночасно приймали амоксицилін та аценокумарол або варфарин. Якщо таке застосування необхідне, слід ретельно контролювати протромбіновий час або МНВ. Крім того, може виникати необхідність корекції дози пероральних антикоагулянтів.

Метотрексат. Застосування амоксициліну з метотрексатом призводить до посилення токсичної дії останнього. Амоксицилін знижує нирковий кліренс метотрексату, тому слід перевіряти рівень його концентрації у сироватці крові.

Дигоксин. Збільшується всмоктування дигоксину, тому необхідна корекція його дози.

Амоксицилін слід з обережністю застосовувати разом з пероральними гормональними контрацептивами, оскільки плазмовий рівень естрогенів і прогестерону може тимчасово знизитися, що може зменшити ефективність гормональних контрацептивів. Тому рекомендується використовувати додаткові негормональні протизаплідні засоби.

Інші види взаємодій.

Форсований діурез призводить до зменшення концентрації амоксициліну у плазмі крові внаслідок збільшення його елімінації.

Поява діареї може призводити до зменшення абсорбції інших лікарських засобів та несприятливо впливати на їх ефективність.

Підвищений рівень амоксициліну в плазмі крові та сечі може впливати на результати деяких лабораторних досліджень. При застосуванні хімічних методів зазвичай спостерігаються хибнопозитивні результати.

При визначенні глюкози в сечі рекомендується використовувати ферментативний глюкозооксидазний метод.

Наявність амоксициліну може впливати на результати кількісного визначення естріолу у вагітних жінок.

При високих концентраціях амоксицилін може знизити рівень глікемії у сироватці крові. Амоксицилін може впливати на визначення білка колориметричним методом.

Особливості застосування

Гіперчутливість. Перед початком лікування амоксициліном необхідно переконатися в наявності/відсутності в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів, цефалоспоринів або інших бета-лактамних антибактеріальних препаратів та алергенів. Можлива перехресна гіперчутливість (10-15 %) між пеніцилінами та цефалоспоринами.

Серйозні, а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактоїдні реакції) спостерігаються у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Такі реакції вірогідніше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі чи наявністю гіперчутливості до різних алергенів. У разі виникнення алергічної реакції терапію амоксициліном слід припинити та призначити відповідне лікування.

Нечутливі мікроорганізми. Оскільки амоксицилін не призначений для лікування деяких типів інфекцій, препарат слід застосовувати, лише коли патогенний мікроорганізм ідентифікований або коли існують підстави вважати, що даний інфекційний збудник, найімовірніше, чутливий до дії амоксициліну (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Це особливо стосується пацієнтів з інфекціями сечостатевої системи та тяжкими інфекціями вуха, носа і горла.

Судоми. Судоми можуть виникати у пацієнтів з порушенням функції нирок, а також у тих, хто отримує високі дози препарату або має схильність до судом (наприклад, наявність в анамнезі епілептичних нападів, лікованої епілепсії, менінгіту) (див. розділ «Побічні реакції»).

Ниркова недостатність. Пацієнтам з нирковою недостатністю дозу амоксициліну слід коригувати залежно від ступеня ниркової недостатності.

Шкірні реакції. Поява на початку лікування генералізованої еритеми з гарячкою, асоційованою з пустулами, може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити лікування і в подальшому протипоказано застосовувати амоксицилін.

Слід уникати застосування амоксициліну при підозрі на інфекційний мононуклеоз, оскільки виникнення кореподібного висипу в цьому випадку може асоціюватися з гіперчутливістю до пеніцилінів. Амоксицилін не рекомендується застосовувати для лікування хворих з вірусними інфекціями, гострим лімфолейкозом через підвищений ризик еритематозних висипань на шкірі.

Реакція Яриша-Герксгеймера. При лікуванні хвороби Лайма може спостерігатися реакція Яриша-Герксгеймера (див. розділ «Побічні реакції»), що виникає внаслідок бактерицидної дії амоксициліну на збудника хвороби Лайма – спірохету Borrelia burgdorferi.

Резистентність. Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до препарату мікрофлори. Як і при застосуванні інших пеніцилінів широкого спектра дії, можуть виникати суперінфекції.

При застосуванні практично всіх антибактеріальних препаратів, включаючи амоксицилін, повідомлялося про розвиток антибіотикоасоційованого коліту від легкого ступеня до такого, що становить загрозу життю. При виникненні тяжкої діареї, характерної для псевдомембранозного коліту (у більшості випадків спричиненого Clostridium difficile), рекомендується припинити застосування препарату і вжити відповідних заходів. Застосування антиперистальтичних засобів протипоказано. Слід також вжити необхідних заходів при виникненні геморагічних колітів або реакцій гіперчутливості.

Пацієнтам з тяжкими розладами травного тракту, що супроводжуються діареєю та блюванням, не слід застосовувати препарат через ризик зменшення всмоктування.

Тривала терапія. При лікуванні протягом тривалого часу рекомендується періодично оцінювати показники функцій систем організму, включаючи сечовидільну, гепатобіліарну та гемопоетичну системи. Повідомлялося про підвищення рівнів печінкових ферментів та про випадки зміни показників крові.

Антикоагулянти. Дуже рідко повідомлялося про подовження протромбінового часу у пацієнтів, які застосовували амоксицилін. При одночасному призначенні препарату з антикоагулянтами слід здійснювати відповідний контроль та коригувати дозу останніх, якщо необхідно.

Кристалурія. У пацієнтів зі зниженим діурезом дуже рідко спостерігалася кристалурія, переважно при парентеральній терапії. При застосуванні високих доз препарату необхідно вживати достатню кількість рідини для профілактики кристалурії, пов’язаної з амоксициліном. Наявність високої концентрації амоксициліну у сечі може спричинити випадання осаду в сечовому катетері, тому його слід візуально перевіряти через певні проміжки часу.

У недоношених дітей і в неонатальному періоді слід контролювати показники функцій нирок, печінки та крові.

При застосуванні амоксициліну в складі комбінованої терапії для ерадикації Helicobacter pylori слід ознайомитися з інструкцією для медичного застосування інших лікарських засобів для комбінованої терапії.

З особливою обережністю слід застосовувати Оспамокс ДТ пацієнтам з фенілкетонурією, оскільки препарат містить аспартам (Е 951).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Амоксицилін проникає через плацентарний бар’єр; його концентрація в плазмі крові плода становить приблизно 25-30 % від концентрації у плазмі крові вагітної. Обмежені дані щодо застосування амоксициліну у період вагітності свідчать про відсутність небажаного впливу на плід/новонародженого. Дослідження на тваринах показали відсутність тератогенної дії амоксициліну. При необхідності призначення амоксициліну у період вагітності слід провести ретельну оцінку співвідношення потенційного ризику для плода та очікуваної користі для жінки.

Амоксицилін виділяється у незначній кількості в грудне молоко, тому не можна виключити ризику розвитку гіперчутливості у дитини у період годування груддю. Застосування препарату у цей період можливе тільки тоді, коли очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для дитини. Годування груддю слід припинити, якщо у новонародженого виникли шлунково-кишкові розлади (діарея), кандидоз або висипання на шкірі.

Фертильність. Дані щодо впливу амоксициліну на фертильність у людей відсутні. Дослідження репродуктивної токсичності на тваринах показали відсутність впливу на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилися. Проте деякі побічні реакції (наприклад, алергічні реакції, запаморочення, судоми) можуть впливати на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дози амоксициліну встановлює лікар залежно від віку, маси тіла та стану нирок хворого, а також від чутливості мікроорганізмів та локалізації інфекційного процесу.

Дорослі та діти з масою тіла ≥ 40 кгТаблиця 1

Показання*
Доза*
Гострий бактеріальний синусит
Від 250 мг до 500 мг кожні 8 годин або
від 750 мг до 1 г кожні 12 годин
Безсимптомна бактеріурія у період вагітності
Гострий пієлонефрит
У разі тяжких інфекцій – від 750 мг до 1 г кожні 8 годин
При гострому циститі можна призначати 3 г двічі на добу протягом 1 дня
Дентальні абсцеси з поширеним целюлітом
Гострий цистит
Гострий отит середнього вуха
500 мг кожні 8 годин або
від 750 мг до 1 г кожні 12 годин
У разі тяжких інфекцій – від 750 мг до 1 г кожні 8 годин протягом 10 днів
Гострий стрептококовий тонзиліт і фарингіт
Загострення хронічного бронхіту
Негоспітальна пневмонія
Від 500 мг до 1 г кожні 8 годин
Тифоїдна і паратифоїдна лихоманка
Від 500 мг до 2 г кожні 8 годин
Інфекції протезованих суглобів
Від 500 мг до 1 г кожні 8 годин
Профілактика ендокардиту
2 г перорально, разова доза за 30-60 хвилин до проведення процедури
Ерадикація Helicobacter pylori
(у складі комбінованої терапії)
Від 750 мг до 1 г двічі на добу в комбінації з інгібітором протонної помпи (наприклад, омепразолом, лансопразолом) та іншим антибіотиком (наприклад, кларитроміцином, метронідазолом) протягом 7 днів
Хвороба Лайма
Початкова стадія – від 500 мг до 1 г кожні 8 годин, максимальна доза – 4 г/добу за кілька прийомів протягом 14 днів
(курс лікування може тривати від 10 до 21 дня)
Пізня стадія (системні ураження) – від 500 мг до 2 г кожні 8 годин, максимальна доза – 6 г/добу за кілька прийомів протягом 10-30 днів
* Слід враховувати офіційні керівництва з належного лікування стосовно кожного показання

Діти з масою тіла < 40 кг  Таблиця 2

Показання*
Доза*
Гострий бактеріальний синусит
Від 20 до 90 мг/кг/добу за кілька прийомів**
(не перевищувати дозу 3 г/добу)
Гострий отит середнього вуха
Негоспітальна пневмонія
Гострий синусит
Гострий пієлонефрит
Дентальні абсцеси з поширеним целюлітом
Гострий стрептококовий тонзиліт і фарингіт
Від 40 до 90 мг/кг/добу за кілька прийомів**
(не перевищувати дозу 3 г/добу)
Тифоїдна і паратифоїдна лихоманка
100 мг/кг/добу за три прийоми
Профілактика ендокардиту
50 мг/кг перорально, разова доза за 30-60 хвилин до проведення процедури
Хвороба Лайма
Початкова стадія – від 25 до 50 мг/кг/добу за три прийоми протягом 10-21 дня
Пізня стадія (системні ураження) –
100 мг/кг/добу за три прийоми протягом 10-30 днів
Слід враховувати офіційні керівництва з належного лікування для кожного показання.
** Добову дозу препарату рекомендується розподіляти на 2 прийоми, якщо вона наближається до максимальної рекомендованої.

Тривалість застосування. У разі інфекцій легкого та середнього ступеня препарат приймати протягом 5-7 днів. Однак якщо інфекції спричинені стрептококом, тривалість лікування має становити не менше 10 днів.

У разі хронічних захворювань, локальних інфекційних уражень, інфекцій тяжкого перебігу тривалість лікування визначають за клінічною картиною.

Прийом препарату слід продовжувати протягом 48 годин після зникнення симптомів.

Пацієнти з порушеннями функції нирок.

Пацієнтам з кліренсом креатиніну нижче 30 мл/хв рекомендується збільшувати інтервал між прийомом препарату і зменшувати добову дозу препарату.

Таблиця 3

Кліренс креатиніну, мл/хв
Дорослі і діти, маса тіла ≥ 40 кг
Діти, маса тіла < 40 кг
> 30
Не потребує коригування дози
Не потребує коригування дози
10-30
Максимум 500 мг 2 рази на добу
15 мг/кг 2 рази на добу
(максимум 500 мг 2 рази на добу)
< 10
Максимум 500 мг на добу
15 мг/кг 1 раз на добу
(максимум 500 мг на добу)

У разі гемодіалізу слід застосовувати 500 мг амоксициліну в кінці процедури.

Пацієнти з порушеннями функції печінки.

При порушенні функції печінки зміна дозування не потрібна.

Спосіб застосування. Прийом їжі не впливає на всмоктування амоксициліну. Таблетку слід покласти у склянку води, розмішати до однорідності та одразу випити одержану суспензію.

Діти.

Застосовують для лікування дітей віком від 12 років. Дітям до 12 років рекомендована інша лікарська форма препарату – суспензія.

Передозування

Симптоми: порушення функції травного тракту – нудота, блювання, діарея, наслідком чого може бути порушення водно-електролітного балансу.

Повідомлялося про випадки кристалурії, що іноді призводили до ниркової недостатності.

У пацієнтів з порушеннями функції нирок або тих, хто отримував високі дози амоксициліну, можуть виникати судоми (див. розділи «Особливості застосування» та «Побічні реакції»).

Лікування: слід викликати блювання або промити шлунок, після чого прийняти активоване вугілля та осмотичний послаблювальний засіб. Слід підтримувати водний та електролітний баланс. Амоксицилін можна видалити з кровотоку шляхом гемодіалізу. Специфічний антидот невідомий.

Побічні реакції

Найбільш поширеними побічними реакціями є діарея, нудота та шкірні висипання.

Критерії оцінки частоти розвитку побічних реакцій: часті (≥ 1/100, < 1/10), нечасті (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/10000, < 1/1000), рідкісні (< 1/10000), частота невідома (частоту не можна визначити через відсутність даних).

Інфекції та інвазії: рідкісні – тривале або повторне застосування препарату може призвести до розвитку суперінфекцій і надмірного росту нечутливих мікроорганізмів або дріжджів, що спричиняють кандидоз шкіри та слизових оболонок.

З боку системи крові та лімфатичної системи: поодинокі – еозинофілія, гемолітична анемія; рідкісні – лейкопенія, тяжка нейтропенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, панцитопенія, мієлосупресія, гранулоцитопенія, збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу. Ці прояви є оборотними за умови припинення лікування.

З боку імунної системи: рідкісні – тяжкі алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк (набряк Квінке), анафілаксію, сироваткову хворобу, алергічний васкуліт, набряк гортані, анафілактичний шок; частота невідома – реакція Яриша-Герксгеймера.

З боку травного тракту: часті – діарея, нудота, блювання, метеоризм, біль у шлунку, м’які випорожнення, свербіж у ділянці ануса, втрата апетиту, енантема (особливо у ділянці рота), сухість у роті, порушення смаку; поодинокі – зміна кольору поверхні зубів (особливо у дітей при прийомі суспензії). Належні гігієнічні процедури для порожнини рота можуть попередити зміну кольору зубів, оскільки такій наліт здебільшого видаляється при чищенні зубів; рідкісні – антибіотикоасоційований коліт (включаючи псевдомембранозний і геморагічний коліт), кандидоз кишечнику, забарвлення язика у чорний колір. Ці побічні явища в основному не є тяжкими і минають або під час лікування, або одразу після завершення терапії. Виникненню таких явищ можна запобігти, якщо застосовувати амоксицилін під час прийому їжі.

З боку нервової системи: рідкісні – гіперкінезія, гіперактивність, запаморочення, судоми (у пацієнтів з епілепсією і менінгітом, у разі порушення функції нирок, при застосуванні високих доз амоксициліну), асептичний менінгіт. 

З боку гепатобіліарної системи: рідкісні – гепатит, холестатична жовтяниця, помірне і короткочасне підвищення рівня печінкових ферментів (АСТ, АЛТ).

З боку шкіри та підшкірної клітковини: часті – шкірні висипання, кропив’янка, свербіж; рідкісні – мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, бульозний та ексфоліативний дерматит, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Лайєлла. Раптове виникнення кропив’янки вказує на алергічну реакцію на амоксицилін і потребує негайного припинення терапії.

З боку нирок та сечовидільної системи:  поодинокі – гострий інтерстиціальний нефрит, кристалурія.

Інші: поодинокі – гарячка.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 Упаковка.

Таблетки по 500 мг: по 10 або 12 таблеток у блістері; по 2 (10 ´ 2) або 1 (12 ´ 1) блістеру в картонній коробці;

таблетки по 1000 мг: по 6 або 10 таблеток у блістері; по 2 (6 ´ 2 або 10 ´ 2) блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом

Виробник

Сандоз ГмбХ – ТехОпс.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Біохеміштрассе 10, 6250 Кундль, Австрія.

Дата последнего обновления: 21.01.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Оспамокс ДТ, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Оспамокс ДТ, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Оспамокс ДТ с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/3975/04/03 от 21.09.2016 (приказ 989(2))
АТХ-классификация J01CA04 - Амоксициллин
Действующие вещества амоксициллин
Производитель Сандоз ГмбХ, Австрия
Взрослые Разрешено
Дети с 12-ти лет
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители с осторожностью

Найдено 1339 аптек

Фарм-союз
Конотоп, пл.Мира 2
Оспамокс дт таб.1000мг №20
Сандоз
от 198.00
Аптека Ласкава
Киев, пр.Николая Бажана 10
Оспамокс дт таблетки дисперговані 1000мг №20
Биохеми
от 180.22
Витамин
Буча, ул.Энергетиков 17
Оспамокс дт табл. 1000мг №20*
Lek
есть
Аптекарь
Черкассы, ул.Припортовая 34
Оспамокс дт таб. 1000мг №20 дисперг.
Сандоз прайвит
от 177.57
Аптека Здравица
Селидово, ул.Береговая 143
Оспамокс дт таб дисперг 1000мг №20 |
SANDOZ
есть
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Оспамокс дт табл. 1000мг №20*
Lek
есть
Аптека №22
Харьков, пр.Гагарина 310
Оспамокс дт таблетки, дисперг. по 1000 мг №20 (10х2)
Сандоз Прайвит
от 186.00
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Большая Бердичевская 70
Оспамокс дт таб. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ АВСТРИЯ
от 206.29
Добрі ліки
Константиновка, ул.Леваневского 34а
Оспамокс дт таб дисперг 1000мг №20 |
SANDOZ
есть
Аптека Здравица
Никольское, ул.Свободы 83
Оспамокс дт таб дисперг 1000мг №20 |
SANDOZ
есть
Добрі ліки
Белозерское, ул.Ватутина 1
Оспамокс дт таб дисперг 1000мг №20 |
SANDOZ
есть
Магнолия
Харьков, ш.Салтовское 240В
Оспамокс дт табл. 1000мг №20*
Сандоз Илак Санай, Турция
от 182.80
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
Оспамокс дт таб. 1000мг №20
Сандоз
от 204.44
Будем Здоровы Вместе
Киев, ул.Симиренко 5 (На рынке)
Оспамокс дт таблетки дисперг. по 1000 мг №20
Сандоз ГмбХ, Австрія
от 178.20
Аптечный пункт №2 ап.149
Запорожье, ул.Седова 3
Оспамокс дт таб. диспергир. 1000 мг №20
Сандоз ГмбХ АВСТРИЯ
от 185.73
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Оспамокс дt тб 1000мг №20
Салютас/Сандоз
от 194.01
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Оспамокс дт табл. 1000мг №20*
Lek
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Александрия, пр.Соборный 122а
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Богомольца 4
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Ужгород, ул.Минайская 34
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека оптовых цен
Хмельницкий, ул.Пилотская 1 (ул.60 лет СССР)
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Кременчуг, пр.Леси Украинки 49б
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Китаенко 10
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Днепр, бул.Платонова 3б
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 25
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека 911
Богодухов, ул.Кооперативная 1
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Фарм-союз
Конотоп, ул.Вировская 27
Оспамокс дт таб.1000мг №20
Сандоз
от 189.57
Мед-Сервис
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Вячеслава Черновола 28/1
Оспамокс дт таб. 1000мг №20
Сандоз
от 217.31
Мед-Сервис
Чернигов, ул.1 Мая 167
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Вальтера 6А
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Днепр, пл.Вокзальная 2-б
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 41
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Кушугум, ул.Партизанская 65/1а
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека-2
Харьков, пл.Конституции 20 (со стороны кукольного театра)
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
Sandoz
от 189.41
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Василия Стуса 13а
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Каменское, пр.Победы 59а
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Каховка, пр.Европейский 7
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Днепр, ул.Пушкина 21
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Боярка, ул.Молодёжная 59
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптека 911
Люботин, ул.Шевченко 98
Оспамокс дт табл. дисперг. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ
от 168.56
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Прилуки, ул.Независимости 63
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Энергодар, ул.Украинская 27а
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Оспамокс дт таб. 1000мг №20 дисперг.
Сандоз прайвит
от 199.02
Мед-Сервис
Горишние Плавни, пр.Героев Днепра 79
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Харьков, пр.Науки 39
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44
Мед-Сервис
Кривой Рог, пр.Гагарина 51
Оспамокс дт табл. 1000мг №20
САНДОЗ ГМБХ (АВСТРИЯ)
от 182.44

Рекомендуем посмотреть

Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 125 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 1000 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 500 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 250 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб
таблетки
Астеллас Фарма Юроп Б.В.
Цены в аптеках
Амоксил ДТ таблетки, дисперг. по 500 мг №20 (10х2)
Амоксил ДТ
таблетки
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Амофаст таблетки, дисперг. по 750 мг №20
Амофаст таблетки, дисперг. по 500 мг №20
Амофаст таблетки, дисперг. по 375 мг №20
Амофаст
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Оспамокс ДТ таблетки, дисперг. по 1000 мг №12 (6х2)
Оспамокс ДТ таблетки, дисперг. по 500 мг №12
Оспамокс ДТ таблетки, дисперг. по 750 мг №12 (6х2)
+2
Оспамокс ДТ
таблетки
Сандоз ГмбХ, Австрия
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top