Остеогенон инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Остеогенон таблетки, п/плен. обол. №40 (10х4)

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить осеїн-гідроксиапатитової сполуки 830 мг, яка включає: осеїну 291 мг, до складу якого входять неколагенові пептиди і протеїни (75 мг) та колагени (216 мг);

гідроксиапатиту 444 мг, до складу якого входять кальцій (178 мг) та фосфор (82 мг);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль картопляний, гіпромелоза, титану діоксид (Е171), поліетиленгліколь, тальк, заліза оксид жовтий (Е172).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: довгасті двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, рівномірно забарвлені у світло-жовтий колір.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Код АТХ М05В Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Регулятор кальцієво-фосфорного обміну, що застосовується при системному остеопорозі. Препарат проявляє подвійну дію на метаболізм кісткової тканини: стимулюючу на остеобласти та інгібуючу на остеокласти. Ці різні дії фізіологічно доповнюють одна одну та регулюють рівновагу між резорбцією кісток і відновленням кісткової тканини. Кальцій, що входить до складу препарату, міститься у вигляді гідроксиапатиту, що сприяє повнішій абсорбції кальцію зі шлунково-кишкового тракту. Фосфор, який бере участь у кристалізації гідроксиапатиту, сприяє фіксації кальцію у кістках і гальмує його виведення нирками.

Дослідження на тваринах продемонстрували, що при пероральному застосуванні органічний компонент препарату (осеїн, який містить колаген I типу, остеокальцин, фактори росту та інші протеїни) забезпечує більш виражений остеогенний ефект, ніж одна мінеральна складова (гідроксиапатит).

Клінічні дослідження підтвердили, що осеїн-гідроксиапатитний комплекс зумовлює анаболічний ефект на кістковий метаболізм, який перевищує той, що спостерігається при застосуванні одного кальцію.

Фармакокінетика.

Дослідження з використанням поміченого ізотопом (47Са) препарату продемонстрували, що абсорбція відбувається у кишковому тракті.

Повільне вивільнення кальцію з осеїн-гідроксиапатитової сполуки забезпечує тривалу абсорбцію у шлунково-кишковому тракті та зумовлює відсутність піку гіперкальціємії (на відміну від препаратів, які містять тільки солі кальцію).

Показання

 • Профілактика остеопорозу.
 • Лікування остеопорозу.
 • Профілактика або лікування дефіциту кальцію в організмі.
 • Допоміжна терапія для покращення зростання кісток при переломах.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.
 • Тяжкі порушення функції нирок; пацієнти, які перебувають на гемодіалізі.
 • Гіперкальціємія, гіперкальціурія, гострий нефролітіаз кальцію, кальциноз тканин.
 • Тривала іммобілізація, що супроводжується гіперкальціємією та/або гіперкальціурією (лікування кальцієм проводять після відновлення рухливості).
 • Діти до 6 років, що пов’язано з лікарською формою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Небажані комбінації

Тіазидні діуретики: можуть знижувати виведення кальцію із сечею і спричиняти гіперкальціємію.

Комбінації, які вимагають особливих запобіжних заходів

Вітамін D: при комбінованому застосуванні Остеогенону з вітаміном D необхідна обережність, оскільки вітамін D підвищує абсорбцію кальцію і може спричинити гіперкальціємію.

Серцеві глікозиди: ризик розвитку аритмій. Такі пацієнти мають перебувати під пильним наглядом і у них рекомендується регулярно контролювати ЕКГ та рівень кальцію у сироватці крові.

Цикліни: ризик зменшення абсорбції циклінів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та цикліни рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Препарати, що містять солі заліза та цинку: ризик зменшення абсорбції заліза та цинку у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому Остеогенон та зазначені препарати рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Біфосфонати: ризик зменшення абсорбції біфосфонатів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Хінолони: ризик зменшення абсорбції хінолонів у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію внаслідок утворення нерозчинних хелатів, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Глюкокортикостероїди: при одночасному застосуванні глюкокортикостероїди можуть знижувати абсорбцію кальцію у кишковому тракті, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Препарати стронцію: ризик зменшення абсорбції стронцію у кишковому тракті при одночасному застосуванні препаратів кальцію, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Гормони щитовидної залози: ризик зменшення абсорбції левотироксину у кишковому тракті, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Естрамустин: ризик зменшення абсорбції естрамустину при одночасному застосуванні препаратів кальцію, тому рекомендується приймати з інтервалом не менше 2 годин.

Особливості застосування

Кальцій

При одночасному застосуванні кальцію і вітаміну D необхідно систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а у разі їх підвищення – відповідним чином коригувати дози.

У разі ниркової недостатності рекомендується систематично контролювати рівні кальцію у сироватці крові та сечі, а також уникати призначення високих доз та/або тривалого застосування.

При тривалому застосуванні препарату та/або при наявності порушень функції нирок необхідно регулярно контролювати рівні кальцію у сечі і знижувати дози або тимчасово призупиняти лікування при перевищенні рівнів 7,5 ммоль за 24 години (300 мг за 24 години) у дорослих і 0,12-0,15 ммоль/кг маси тіла за 24 години (5-6 мг/кг маси тіла за 24 години) у дітей.

Пацієнтам з нефролітіазом кальцію в анамнезі рекомендується:

 • дотримуватись звичайних дієтичних рекомендацій щодо споживання кількості води, солі і білків;
 • обмежити кількість кальцію, що потрапляє з Остеогеноном, до 500 мг на добу;
 • відкоригувати споживання кальцію у раціоні, щоб не перевищувати загальну добову дозу кальцію 1,5 г, а також уникати додавання вітаміну D.

Фосфор

У хворих із помірними порушеннями функції нирок рекомендується періодично контролювати рівні фосфору у сироватці крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Наявні дані щодо застосування Остеогенону вагітними (від 300 до 1000 пацієнток) свідчать про відсутність розвитку мальформацій, а також відсутність токсичності для плода або новонародженого.

Дослідження великої кількості вагітних жінок, що приймали солі кальцію, свідчать про відсутність поганого впливу на вагітність, а також на здоров’я плода або новонародженого.

Дослідження на тваринах не виявили репродуктивної токсичності препарату (доклінічні дані, одержані при повторних дослідженнях з токсичності, генотоксичності та репродуктивної токсичності, не виявили потенційного ризику для здоров’я людини).

Остеогенон можна застосовувати у період вагітності у разі потреби.

Екскрецію осеїн-гідроксиапатитової сполуки в молоко тварин не вивчали.

Дослідження харчових добавок продемонстрували, що екскреція кальцію у грудне молоко не змінюється при збільшенні вживання кальцію у період лактації, навіть у жінок, які раніше отримували мало кальцію.

Осеїн-гідроксиапатитова сполука, зокрема кальцій, потенційно екскретується у грудне молоко жінок у невеликій кількості, однак терапевтичні дози препарату не спричиняють негативного впливу на новонароджених/немовлят.

Остеогенон можна застосовувати в період годування груддю.

Фертильність. Дослідження на тваринах свідчать про відсутність прямого або опосередкованого негативного впливу на фертильність чоловіків та жінок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Таблетки приймати внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води, бажано під час приймання їжі.

Дорослі:

 • при остеопорозі приймають від 2 до 4 таблеток на добу (у розділених дозах за 2 прийоми); при вираженому остеопорозі дозу можна збільшити за рішенням лікаря;
 • в інших випадках приймають по 1–2 таблетки на добу.

Курс лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру та перебігу захворювання.

Діти

Остеогенон призначають дітям старше 6 років. В залежності від віку та потребі у кальцію, лікар призначає добову дозу 1–2 таблетки.

Передозування

Передозування Остеогенону малоймовірне. 

Наведені нижче дані стосуються передозування солей кальцію (більше 2000 мг кальцію на добу).

Симптоми передозування: клінічні симптоми переважно пов'язані з гіперкальціємією і не є специфічними, зокрема спрага, поліурія, полідипсія, нудота, блювання, зневоднення організму, підвищення артеріального тиску, вазомоторні розлади, запор, втрата апетиту, аритмії, слабкість, нефрокальциноз, нефролітіаз, біль у кістках, психічні зміни.

У дітей відсутність збільшення маси тіла/відставання у фізичному розвитку може передувати усім зазначеним симптомам.

Лікування при передозуванні: відміна препарату і відновлення водно-електролітного балансу; залежно від тяжкості гіперкальціємії слід застосовувати діуретики та/або кортикостероїди, біфосфонати, кальцитонін. Деякі пацієнти можуть потребувати перитонеального діалізу або гемодіалізу.

Побічні реакції

Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100, < 1/10), непоширені (≥ 1/1000, < 1/100), рідко поширені (≥ 1/10000, < 1/1000), поодинокі (< 1/10000), з невідомою частотою (наявні дані не дозволяють оцінити частоту цих реакцій).

З боку метаболізму та харчування

З невідомою частотою: гіперкальціурія, гіперкальціємія (при тривалому застосуванні у високих дозах).

З боку шлунково-кишкового тракту

З невідомою частотою: шлунково-кишкові розлади, зокрема нудота, біль у животі, запор.

З боку шкіри і підшкірних тканин

З невідомою частотою: гіперчутливість, включаючи свербіж, висипання.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

П’єр Фабр Медикамент Продакшн/Pierre Fabre Medicament Production.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Виробнича дільниця Прожіфарм, вул. Лісе, 45500 Жієн, Франція/

site Progipharm, Rue du Lycee, 45500 Gien, France. 

Дата последнего обновления: 07.07.2019

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/2977/01/01 от 17.11.2014 (приказ 846(2))
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители Разрешено

Найдено 3746 аптек

Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Остеогенон таб. 830мг №40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
от 433,45
Виталюкс
Киев, ул.Вишняковская 13
Остеогенон таб, 830мг №40
Robapharm
от 436,21
Виталюкс
Киев, ш.Столичное 103 (ТЦ "Атмосфера")
Остеогенон таб, 830мг №40
Robapharm
от 449,39
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Остеогенон табл. п/о №40
Pierre Fabre Medicament Production
от 470,79
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Остеогенон табл н 40
П'єр Фабре фармацевтiк
от 512,00
Країна здоров'я
Киев, бул.Академика Вернадского 79
Остеогенон табл №40
Пьер фабр
от 440,28
Линда-Фарм
Днепр, ул.Космическая 13
Остеогенон таблетки №40
Pierre Fabre Medicament Production (Франция)
от 462,90
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Остеогенон тб 830мг №40
Пьер Фабр
от 469,90
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Остеогенон №40 табл. в/о
Євромедекс
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Остеогенон таб п/о №40 |
PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION
есть
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Остеогенон табл.п/о №40
Пьер Фабр
от 508,82
Полимед
Одесса, ул.Владимира Высоцкого 23
Остеогенон тбл. 830мг n40
ROBAPHARM AG
от 573,00
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
есть
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Остеогенон табл. №40
Pierre Fabre
есть
Фарм-союз
Шостка, ул.Свободы 27/8
Остеогенон таб.№40
Пьер Фабр Медикамент
от 517,29
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Холодногорская 11
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Ахсарова 21
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Остеогенон табл. п/о 830мг №40
Пьер Фабр, Франция
от 469,00
Аптека оптовых цен
Гадяч, ул.Полтавская 13
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека
Харьков, пр.Александровский 164
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Полимед
Одесса, ул.Екатерининская 14
Остеогенон тбл. 830мг n40
ROBAPHARM AG
от 479,15
Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Остеогенон таб. п/об. №40
Пьер Фабр Медикамент ФРАНЦИЯ
от 463,52
Аптека
Чугуев, ул.Ждановского 3В
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека
Харьков, ул.Пушкинская 20
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Остеогенон тбл. 830мг n40
ROBAPHARM AG
от 566,95
Аптека
Сумы, ул.Ильинская 12
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Фарм-союз
Киев, ул.Архитектора Вербицкого 5
Остеогенон таб.№40
Пьер Фабр Медикамент
от 463,98
Аптека
Сумы, пр.Тараса Шевченко 24
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Пацаева 11Б
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 144/2
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека низкие цены №1
Мерефа, ул.Днепропетровская 221
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека
Харьков, бул.Сергея Грицевца 2а
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Остеогенон таб п/о №40 |
PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Светлая 19
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 256
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Богодухов, пл.Независимости 7
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Архитектора Нильсена 39
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Полимед
Одесса, ул.Канатная 79
Остеогенон тбл. 830мг n40
ROBAPHARM AG
от 440,50
Аптека оптовых цен
Дергачи, ул.Сумской Шлях 163Г
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека Копилка
Херсон, бул.Мирный 7
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Хабаровская 40
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Аптека оптовых цен
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 59
Остеогенон таб.830мг #40
ПЬЕР ФАБР ФРАНЦИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Славута, ул.Садовая 5
Остеогенон табл. п/о №40
ПЬЕР ФАБР МЕДИКАМЕНТ ПРОДАКШН
от 438,76
Инструкция по применению Остеогенон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Остеогенон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Остеогенон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Остеогенон таблетки, п/плен. обол. №40 (10х4)
Остеогенон
таблетки
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, Франция
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Top