Пангрол 25000 инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Пангрол 25000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №20 в бан.

Склад

діюча речовина: порошок з підшлункових залоз (свиней);

Пангрол® 10000: 1 капсула тверда містить порошку з підшлункових залоз (свиней) 153,5 (98,3 – 178,6) мг, що має мінімальну ліполітичну активність 10000 ОД ЄФ (одиниці Європейської фармакопеї), мінімальну амілолітичну активність 9000 ОД ЄФ, мінімальну протеолітичну активність 500 ОД ЄФ;

Пангрол® 25000: 1 капсула тверда містить порошку з підшлункових залоз (свиней) 356,1 (245,6 – 446,6) мг, що має мінімальну ліполітичну активність 25000 ОД ЄФ, мінімальну амілолітичну активність 22500 ОД ЄФ, мінімальну протеолітичну активність 1250 ОД ЄФ;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, рицинова олія гідратована, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, сополімер метакрилової кислоти і етакрилату (1:1) дисперсія 30 %, тальк, триетилцитрат, желатин, титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104), індигокармін (Е 132), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), симетикону емульсія 30 % суха маса (що складається із симетикону, поліетиленгліколю сорбітану тристеарату, метилцелюлози, поліетиленгліколю стеарату, диметилсилоксану з гідроксильованими кінцевими групами, моно- та дигліцеридів, поліетиленгліколю, ксантанової камеді, тригліцеридів, кислоти бензойної (E 210), гліцерину, натрію хлориду, октаметилциклотетрасилоксану, кислоти сорбінової, кислоти сірчаної, води очищеної).

Лікарська форма

Капсули тверді з кишковорозчинними міні-таблетками.

Основні фізико-хімічні властивості:

Пангрол® 10000: тверді капсули розміру 2 з непрозорою жовтувато-зеленою кришкою та непрозорим світло-оранжевим корпусом, що містять світло-коричневі блискучі гомогенні міні-таблетки.

Пангрол® 25000: тверді капсули розміру 0, подовжені, з непрозорою жовтувато-зеленою кришкою та непрозорим світло-оранжевим корпусом, що містять світло-коричневі блискучі гомогенні міні-таблетки.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що покращують травлення, включаючи ферменти. Поліферментні препарати.

Код АТХ А09А А02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Діючою речовиною лікарського засобу Пангрол® є порошок з підшлункових залоз (свиней), що бере участь у процесі розщеплення жирів, білків і вуглеводів у травному тракті. Активність препарату головним чином визначається ферментною активністю ліпази, а також вмістом трипсину, тоді як амілолітична активність має значення тільки при терапії муковісцидозу.

Фармакокінетика.

Міні-таблетки вивільняються з розчинних капсул ще у шлунку, де рівномірно перемішуються з харчовими масами. У шлунку оболонка міні-таблеток, стійка до дії шлункового соку, захищає чутливі до кислоти ферменти від інактивації хлористоводневою кислотою. Лише після досягнення нейтрального або слабколужного середовища у тонкій кишці ферменти вивільняються після розчинення оболонки. У зв’язку з тим, що порошок з підшлункових залоз не всмоктується у травному тракті, відомості щодо його фармакокінетики та біодоступності відсутні.

Ефектність порошку з підшлункових залоз визначається ступенем і швидкістю вивільнення ферментів з лікарської форми.

Показання

Порушення екзокринної функції підшлункової залози, що супроводжуються порушенням травлення.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючої речовини, м’яса свиней (алергія на свинину) або до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу.
  • Гострий панкреатит або хронічний панкреатит у стадії загострення. Проте, якщо розлади травлення зберігаються, епізодичний прийом препарату є доцільним у фазі затухаючого загострення при розширенні дієти.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Фолієва кислота.

При застосуванні препаратів, що містять порошок з підшлункових залоз, може зменшуватися всмоктування фолієвої кислоти, що може потребувати додаткового її надходження в організм.

Акарбоза, міглітол.

Цукрознижувальна дія пероральних протидіабетичних препаратів акарбози та міглітолу може зменшуватися при одночасному застосуванні препарату Пангрол®.

Особливості застосування

Непрохідність кишечника є відомим ускладненням у пацієнтів з муковісцидозом, тому в разі наявності симптомів, подібних до симптомів кишкової непрохідності, слід враховувати можливість утворення кишкових стриктур (див. також розділ «Побічні реакції»). У разі появи незвичного абдомінального дискомфорту або змін симптоматики як запобіжний захід рекомендується пройти обстеження з метою виключення ураження кишечника, особливо якщо пацієнт застосовує дозу понад 10000 ОД ЄФ ліпази на кілограм маси тіла на добу.

Пангрол® містить активні ферменти, що при вивільненні в ротовій порожнині, наприклад, при розжовуванні, можуть пошкоджувати її слизову оболонку з утворенням виразок, тому капсули слід ковтати цілими.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Достатніх даних про застосування лікарського засобу Пангрол® вагітними жінками немає. Існує недостатня кількість даних відносно впливу на вагітність, розвиток ембріона/плода, пологи або постнатальний розвиток, які були отримані в експериментах на тваринах, тому потенційний ризик для людини невідомий. У зв’язку з цим препарат Пангрол® не слід приймати під час вагітності та лактації, за винятком тих випадків, коли його застосування є абсолютно необхідним.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Вплив препарату Пангрол® на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами відсутній або незначний.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування

Дозування препарату визначають індивідуально для кожного пацієнта залежно від ступеня порушення травлення та складу їжі. Для індивідуального підбору дози існує два види дозування препарату – Пангрол® 10000 та Пангрол® 25000.

Капсули слід ковтати цілими, запиваючи великою кількістю рідини, бажано під час вживання їжі, оскільки ефективність лікарського засобу Пангрол® може зменшуватися при розжовуванні, а ферменти, що містяться в препараті, при вивільненні в ротовій порожнині можуть пошкоджувати її слизову оболонку.

Для полегшення застосування (наприклад дітям, пацієнтам літнього віку) тверді капсули також можна розкрити і проковтнути лише їх вміст, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Дозування

Дозу потрібно підбирати індивідуально, відповідно до тяжкості порушення травлення та кількості жирів, що входять до складу їжі. Рекомендована доза на прийом їжі: 2 – 4 капсули препарату Пангрол® 10000 (відповідає 20000 – 40000 ОД ЄФ ліпази) або 1 капсула препарату Пангрол® 25000 (відповідає 25000 ОД ЄФ ліпази). Зазвичай рекомендованою дозою є доза ліпази 20000 – 50000 ОД ЄФ на прийом їжі, але залежно від виду їжі, а також від ступеня тяжкості розладів травлення доза препарату може бути більшою.

Не слід перевищувати щоденну дозу ферментів, що становить 15000 – 20000 ОД ліпази на кілограм маси тіла.

Не слід перевищувати дозу ферментів, необхідну для достатнього всмоктування жирів, з урахуванням кількості та складу їжі, особливо у пацієнтів з муковісцидозом.

Збільшення дози потрібно проводити тільки під наглядом лікаря.

Тривалість застосування

Курс лікування лікарським засобом Пангрол® визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання.

Діти

Лікарський засіб Пангрол® застосовують для лікування дітей. Дозування та тривалість лікування визначає лікар.

Передозування

Застосування дуже високих доз ферментів підшлункової залози, зокрема у пацієнтів з муковісцидозом, може супроводжуватися гіперурикозурією та гіперурикемією.

Побічні реакції

Для оцінки частоти виникнення побічних реакцій використовують таку класифікацію: дуже часто: ≥ 1/10; часто: ≥ 1/100 – < 1/10; іноді: ≥ 1/1000 – < 1/100; рідко: ≥ 1/10000 – < 1/1000; дуже рідко: < 1/10000, невідомо (не можна визначити за наявними даними).

Розлади з боку травного тракту.

Дуже рідко: біль у животі, нудота, діарея, дискомфорт у животі, блювання. У хворих на муковісцидоз при застосуванні високих доз порошку з підшлункових залоз можуть утворюватися звуження в ілеоцекальній ділянці та у висхідній частині ободової кишки.

Розлади з боку сечостатевої системи.

Невідомо: у хворих на муковісцидоз можливе, особливо при застосуванні високих доз порошку з підшлункових залоз, підвищене виділення сечової кислоти із сечею, тому для уникнення утворення сечокислих конкрементів у таких хворих слід контролювати її вміст у сечі.

Розлади з боку імунної системи.

Дуже рідко: алергічні реакції негайного типу (такі як шкірне висипання, кропив’янка, чхання, сльозотеча, бронхоспазм, диспное), реакції гіперчутливості з локалізацією у шлунково-кишковому тракті.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу відіграють важливу роль. Це дає змогу продовжувати спостереження за співвідношенням користі та ризику застосування даного лікарського засобу. Працівники галузі охорони здоров’я повинні повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції.

Термін придатності

2 роки. Після першого відкриття банки – 6 місяців.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Банка поліпропіленова, що містить 20 або 50 твердих капсул та силікагель як осушувач; по 1 поліпропіленовій банці у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

Заявник

Менаріні Інтернешонал Оперейшонс Люксембург С.А.

Місцезнаходження заявника

1, Авеню де ла Гар, Л-1611 Люксембург, Люксембург.

Дата последнего обновления: 21.11.2017
Инструкция по применению Пангрол 25000, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пангрол 25000, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пангрол 25000 с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/6763/01/02 от 08.11.2017 (приказ 1389(2))
АТХ-классификация A09AA02 - Панкреатин
Действующие вещества амилаза, липаза, протеаза

Найдено 1648 аптек

Аптека гормональных препаратов
Киев, пр.Воссоединения 4
Пангрол 25 000 капс тв с мини-таб киш/раств бан №20
Адванс Фарма ГмбХ (Германия)
от 379,66
Аптека гормональных препаратов
Киев, бул.Тараса Шевченко 36-А
Пангрол 25 000 капс тв с мини-таб киш/раств бан №20
Адванс Фарма ГмбХ (Германия)
от 358,60
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Крещатик 27А
Пангрол 25000 капс. n20
Берлин-Хеми (Германия)
от 332,87
Аптека гормональных препаратов
Киев, ул.Маршала Тимошенко 29
Пангрол 25 000 капс тв с мини-таб киш/раств бан №20
Адванс Фарма ГмбХ (Германия)
от 372,45
Аптека Фармед
Белая Церковь, ул.Семашка 9
Пангрол 25000 капс. №20
Берлін-Хемі
от 359,90
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Раисы Окипной 2А (отель Турист)
Пангрол 25000 капс. №20
Berlin-Chemie (Германия) (м)
от 345,00
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Андрея Малышко 2А
Пангрол 25000 капс. №20
Berlin-Chemie (Германия) (м)
от 345,00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Греческая 45
Пангрол 25000 №20 капс
БЕРЛИН ХЕМИ
от 361,31
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Пангрол 25000 №20 капс
БЕРЛИН ХЕМИ
от 363,25
Аптека гормональных препаратов
Киев, бул.Леси Украинки 9
Пангрол 25 000 капс тв с мини-таб киш/раств бан №20
Адванс Фарма ГмбХ (Германия)
от 384,29
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Пангрол 25000 №20 капс
БЕРЛИН ХЕМИ
от 346,89
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Пангрол 25000 №20 капс
БЕРЛИН ХЕМИ
от 335,31
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Пангрол 25000 №20 капс
БЕРЛИН ХЕМИ
от 330,15
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Пангрол 25000 капс. №20*
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Пангрол капс.тверд.киш.р-рим. 25000 ед №20
Менарини ГЕРМАНИЯ
от 328,98
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Андрея Головка 4
Пангрол 25000 капс.№20
Менарини (Берлин Хэми АГ)
от 370,85
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Пангрол 25000 капс. №20
Berlin-Chemie/Menarini Group
от 370,60
Линда-Фарм
Днепр, пл.Соборная 14
Пангрол 25000 капсулы №20
Berlin-Chemie (Германия)
от 330,50
Мировая аптека
Киев, бул.Чоколовский 1А
Пангрол 25000 капс. №20
Berlin-Сhemie/Мenarini Group (Германия)
есть
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Пангрол 25000 капс. №20*
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Пангрол 25000 капс. №20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ (МЕНАРИНИ ГРУП)
от 327,60
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Пангрол 25000 капс.тв. с киш-раств.мини-табл банка №20
Берлин-хеми Аг Менарини Груп Германия
от 312,62
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Пангрол 25000 капс.тв. с киш-раств.мини-табл банка №20
Берлин-хеми Аг Менарини Груп Германия
от 315,89
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Пангрол 25000 капс.тв. с киш-раств.мини-табл банка №20
Берлин-хеми Аг Менарини Груп Германия
от 312,22
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Пангрол 25000 капс.тв. с киш-раств.мини-табл банка №20
Берлин-хеми Аг Менарини Груп Германия
от 315,47
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Пангрол 25000 капс.тв. с киш-раств.мини-табл банка №20
Берлин-хеми Аг Менарини Груп Германия
от 316,39
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 46 (ст.м.Шулявская)
Пангрол 25000 капс. тв. з кишково-розч. міні-табл. №20
Menarini Group (Италия)
от 346,17
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Пангрол 25 000 од капс. №20
Berlin-Chemie(Menarini Group)
от 414,74
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Пангрол 25000 капс №20 /n/ |
BERLIN-CHEMIE
есть
Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Пангрол 25000 капс. №20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ (МЕНАРИНИ ГРУП)
от 352,65
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Пангрол 25000 капс. №20*
Berlin Chemie Menarini Group
есть
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Пангрол® 25000 капсули тв. з киш./розч. міні-таб., №20 у бан.
Берлин-Хеми
от 331,73
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Пангрол 25000 капс. №20
АДВАНС ФАРМА ГМБХ
от 307,92
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Холодногорская 11
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Пангрол 25000 капс. №20
АДВАНС ФАРМА ГМБХ
от 307,92
Аптека
Сумы, ул.Ильинская 12
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 144/2
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Мерефа, ул.Днепропетровская 221
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека
Харьков, бул.Сергея Грицевца 2а
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Светлая 19
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 256
Пангрол 25000 капс.#20
БЕРЛИН-ХЕМИ АГ ГЕРМАНИЯ
есть
  • Пангрол 25000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №50 в бан.
  • Пангрол 25000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №20 в бан.

Рекомендуем посмотреть

Пангрол 10000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №20 в бан.
Пангрол 10000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №50 в бан.
Пангрол 10000
капсулы
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Мезим форте 10000 таблетки киш./раств. №20 (10х2)
Мезим форте 10000 таблетки киш./раств. №10
Мезим форте 10000 таблетки киш./раств. №50 (10х5)
Мезим форте 10000
таблетки
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Мезим форте 20000 таблетки киш./раств. №50 (10х5)
Мезим форте 20000 таблетки киш./раств. №20 (10х2)
Мезим форте 20000
таблетки
Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Пангрол 25000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №20 в бан.
Пангрол 25000 капсулы тв. с киш./раств. мини-таб. №50 в бан.
Пангрол 25000
капсулы
Берлин-Хеми
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top