Паразидоз средство противопедикулезное по 110 мл во флак. пласт. с апплик. и гребеш.

Цены в аптеках

Паразидоз - инструкция по применению

Паразидоз средство противопедикулезное по 110 мл во флак. пласт. с апплик. и гребеш.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

мас., % : діюча речовина Biococidine® (суміш кокамідопропіл бетаїну – 10,0 і кокосової кислоти – 15,0), консервант, парфумерна запашка, допоміжні речовини, вода до 100.

Форма випуску та фізико - хімічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб”– це готовий до застосування засіб у вигляді білястої емульсії з парфумерним запахом у полімерному флаконі з аплікатором у комплекті зі спеціальним гребінцем. Щільність розчину – 1,02 г/мл, рh – 3,

Виробник

“Laboratoires Gilbert” (Франція).

Призначення засобу

“Паразідоз, протипедикульозний засіб” призначений для боротьби з головними вошами та гнидами у дорослих і дітей в умовах побуту. Може застосовуватися для протипедикульозної обробки дітей віком старше 3-х місяців, вагітних жінок та осіб, хворих на бронхіальну астму, за умови дотримання застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції із застосування.

Воші – це маленькі (до 3 - 4 мм) безкрилі кровосисні комахи – паразити, які постійно живуть у волоссі голови людини, пересуваючись по волоссю до шкіри для живлення кров’ю. При укусі воші слина, що попадає в ранку, викликає сильний свербіж та печію. Самиці живуть до 2 - 3 місяців і за життя можуть викладати до 200 – 300 яєць (гнид), які міцно приклеюються до волосся речовиною, яка важко піддається руйнуванню. За 5 – 9 діб з гнид виходять личинки, за 10 діб вони стають дорослими і починають відкладати гниди.

Специфічні біологічні властивості засобу: “Паразідоз, протипедикульозний засіб” не містить у своєму складі хімічних інсектицидів. Його потрійна дія забезпечена спеціально підібраним складом, який механічно діє на вошей та гнид. Блокуючи дихальні отвори, засіб призводить до асфіксії комах, впливаючи на зовнішній шар епікутикули – робить їх вразливими до зневоднення, розчиняючи речовину, за допомогою якої гниди приклеюються до волосся – сприяє видаленню їх з волосся. Протипедикульозна дія посилюється наявністю у засобі поверхнево-активної речовини, яка при додаванні води на волосся утворює піну, а також механічним вичісуванням волосся від загиблих вошей і гнид наданим гребінцем з тонкими зубцями. Допоміжні речовини використані для пом’якшення впливу засобу на чутливу шкіру.

Токсичність та небезпека засобу: протипедикульозний засіб безпечний за умови дотримання споживачами вимог застосування і застережних заходів, викладених на етикетці та в інструкції. До його складу входять нетоксичні речовини, що механічно діють на вошей, не викликаючи у комах стійкості до засобу. 

Спосіб застосування

За допомогою наданого до засобу гребінця ретельно, пасмо за пасмом, краще при денному світлі, перевірити сухе, попередньо розчесане звичайним гребінцем волосся голови кожного члена родини на наявність вошей. Особливо уважно обстежити потилицю та області над лобом і за вухами. Для запобігання зараження гребінець після кожного застосування необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином. Для збирання волосся та комах при вичісуванні гребінцем підкласти білий папір, який потім викинути або спалити.

При виявленні вошей застосувати засіб, попередньо активізувавши його. Для цього притиснути ковпачок, щоб проколоти отвір у насадці аплікатора. За допомогою насадки аплікатора нанести достатню кількість засобу на ВОЛОГЕ волосся голови настільки близько до коріння волосся, наскільки це можливо, а потім нанести по всій довжині волосся таким чином, щоб волосся і шкіра голови були повністю покриті засобом. Добре промасажувати шкіру голови, особливо ретельно в області шиї та за вухами і волосся від коріння до кінчиків. Залишити на 45 хвилин.

Ретельно від коріння до кінчиків прочесати мокре волосся для видалення загиблих вошей, а також гнид. Густе та довге волосся краще розподілити на чотири зони, проводячи пробор від лоба до потилиці і від одного вуха до іншого. При довгому волоссі кожну частину можна заплести у косу. Прочесати кожне пасмо якнайближче до шкіри голови, відокремлюючи гребінцем кожну виявлену гниду. Час від часу очищати гребінець бавовняною тканиною або ватою.

Вимити волосся звичайним шампунем і ретельно змити водою. Переконайтесь що все змито.

Для зменшення ризику недостатньої обробки або повторного зараження рекомендовано через 3 – 5 діб провести повторно обробку, аналогічно першій. Для запобігання ризику повторного зараження вошами рекомендовано перевірити на наявність вошей і обробити в разі необхідності всіх членів родини одночасно. 

Норма витрати засобу складає в середньому 25 мл на голову однієї людини і залежить від ступеня зараженості комахами, довжини та густоти волосся.

Застережні заходи

Використовувати протипедикульозний шампунь тільки за призначенням. Перед застосуванням уважно прочитати інструкцію.

Лише для зовнішнього застосування. При раптовій появі висипу, подразнення або підвищеної чутливості на один з компонентів засобу відразу припиніть застосування засобу та вимийте волосся звичайним шампунем.

Уникайте контакту з очима або слизовою оболонкою (рот, ніс). Перед обробкою волосся голови для попередження потрапляння засобу на слизові оболонки очей та носоглотки слід пов’язати навкруги голови (нижче волосся) бавовняну хустку, згорнуту джгутом. При попаданні в очі негайно промийте їх великою кількістю чистої води.

Протипоказань у “Паразідоз, протипедикульозний засіб” вагітним жінкам немає, але перед застосуванням засобу рекомендується проконсультуватись з лікарем.

Для запобігання зараження необхідно почистити або попрати одяг, білизну, рушники; промити при t 60оС інші речі, які торкалися голови (щітки, гребінці). Ретельно пропилососити квартиру.

Зберігання

Пакування засобу: пластиковий флакон з аплікатором по 60, пластиковий флакон з аплікатором по 110 мл у комплекті зі спеціальним гребінцем, і вкладишем у картонній коробці.

Засіб транспортують у пакуванні виробника всіма видами транспорту у відповідності до правил перевезення вантажів, які діють на даному виді транспорту.

Зберігають засіб при кімнатній температурі окремо від косметичних та лікарських засобів у сухому темному, недоступному для дітей місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на флаконі.

Термін придатності – 30 місяців від дати виготовлення.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Паразидоз, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Паразидоз, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Паразидоз с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Паразидоз средство противопедикулезное по 110 мл во флак. пласт. с апплик. и гребеш.
Производитель Лаб. Жильбер, Франция
Регистрация № 05.03.02-08/317 от 02.10.2012. Приказ № 05.03.02-03/93467 от 24.09.2012

Найдено 141 аптека

Красноград, ул.Полтавская 91
  (066) 811-77-XX
Паразідоз, засіб протипедикульозний, 110 мл.
Лаборатория Гилберт
есть
Киев, ул.Анатолия Петрицкого 21
  (044) 229-20-XX
Паразідоз засіб протипедикульозний 110мл
LABORATOIRES GILBERT
23195
Найдено 141 аптека Все аптеки

и 1 аптека с доставкой

www.laskavaapteka.ua
  38(050)669-08-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"

Новинки

Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top