Парацетамол беби инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Парацетамол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Склад

діюча речовина: 5 мл препарату містять парацетамолу 120 мг;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420); кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); ксантанова камедь; ароматизатор «Суниця», що містить пропіленгліколь, ароматичні речовини (натуральні, ідентичні натуральним); вода очищена.

Лікарська форма

Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості: в’язка суспензія білого кольору з білими кристалами з фруктовим запахом.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код АТХ N02B E01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Протибольовий і жарознижувальний ефект парацетамолу зумовлений пригніченням синтезу простагландинів і переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фармакокінетика. Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Пік концентрації у плазмі крові настає через 20-30 хвилин після прийому. Метаболізується у печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Виводиться здебільшого нирками. Період напіввиведення – від 1 до 4 годин.

Показання

Біль під час прорізування зубів, зубний біль, біль у горлі, гарячка при застуді, грипі та дитячих інфекціях, таких як вітрянка, коклюш, кір, паротит (свинка).

Препарат також рекомендований для лікування поствакцинальної гіпертермії у немовлят віком 2-3 місяці.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки або/та нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія. Пацієнти з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози.

Дитячий вік до 2 місяців.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватись – з холестираміном.

Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу, з підвищенням ризику кровотечі; періодичний прийом не має значного ефекту.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти.

При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому.

Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Особливості застосування

При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин або подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект. Враховувати, що у хворих на алкогольні нециротичні ураження печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту у крові глюкози та сечової кислоти. Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем. Пацієнтам з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу може підвищитися ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або затруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у випадку появи цих симптомів.

Якщо дитина народилася недоношеною та її вік менше 3 місяців, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Дітям віком від 2 до 3 місяців не застосовувати більше ніж 2 дози.

Не застосовувати більше 4 доз на добу.

Не застосовувати цей препарат дитині довше 3 днів без консультації лікаря або фармацевта.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем, якщо пацієнт приймає будь-які інші препарати.

Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

Довготривале застосування без консультації лікаря може бути небезпечним.

Кожні 120 мг/5 мл суспензії містять 2 г сорбіту на 5 мл суспензії.

Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Наявність у складі метилпарабену (Е 218) і пропілпарабену (Е 216) може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат призначений для застосування дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат призначений для застосування дітям.

Спосіб застосування та дози

Доза парацетамолу залежить від віку дитини.

Для дітей віком від 2 до 3 місяців:

Вік: 2-3 місяці
Доза
1. Поствакцинальна гіперемія
2,5 мл суспензії
 
При необхідності дозу можна повторити, але не раніше ніж через 4-6 годин.
2. Інші причини болю та гарячки, тільки якщо:
  • Маса тіла дитини більше 4 кг
  • Народжений після 37 тижнів.
  • Не призначати для дітей віком до 2 місяців.
  • Не приймати більш ніж 2 дози.
  • Період між дозами має становити щонайменше 4 години.
  • У разі необхідності додаткової дози необхідно порадитися з лікарем.

Дітям віком від 3 місяців до 12 років:

Вік дитини
Доза (мл суспензії)
Частота прийому на добу
3-6 місяців
6-24 місяці
2-4 роки
4-8 років
8-10 років
10-12 років
2,5 мл
5 мл
7,5 мл
10 мл
15 мл
20 мл
4 рази
4 рази
4 рази
4 рази
4 рази
4 рази
  • Не приймати більше 4 доз на добу.
  • Інтервал між дозами має становити щонайменше 4 години.
  • Не приймати цей препарат дитині довше 3 днів без консультації лікаря.

Разова доза парацетамолу становить 10-15 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза — 60 мг/кг маси тіла.

Для зручного дозування суспензії мірний пристрій має позначки від 0 до 5 мл. Якщо необхідно віміряти дозу, яка становить більше 5 мл, відміряти спочатку перші 5 мл суспензії, а потім — решту дози.

У разі використання суспензії у дозі кратній 5 мл або 10 мл можна використовувати препарат у вигляді саше.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Перед застосуванням необхідно збовтати флакон протягом 10 секунд або зробити суспензію однорідною шляхом розминання саше.

Якщо дитина народжена передчасно та її вік менше 3 місяців, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням.

Діти

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 2 місяців. Рекомендується застосовувати дітям віком від 2 місяців до 12 років.

Передозування. Якщо дитина прийняла більше рекомендованої дози, слід негайно звернутися до лікаря, через ризик ураження печінки.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль. Ураження печінки може проявитися через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у високих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі високих доз з боку ЦНС — запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням, або можуть не відображати тяжкості передозування або ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрація парацетамолу у плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано впродовж 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні впродовж 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводити N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею.

Побічні реакції

З боку імунної системи – анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висипання на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізоване висипання, еритематозне, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

з боку системи травлення - нудота, біль в епігастрії;

з боку ендокринної системи – гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми;

з боку системи крові та лімфатичної системи – тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі у серці), гемолітична анемія, синці або кровотечі;

з боку дихальної системи – бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;

з боку гепатобіліарної системи – порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці.

Асептична піурія.

Препарат може мати незначний проносний ефект.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 мл або 100 мл у флаконі з дозуючим пристроєм у коробці; по 5 мл або 10 мл у саше № 20 у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Дата последнего обновления: 28.07.2019

Характеристики

Форма выпуска суспензия
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/11577/01/01 от 01.09.2016 (приказ 919(2))
АТХ-классификация N02BE01 - Парацетамол
Действующие вещества парацетамол

Найдено 763 аптеки

Аптека "Фарм Лайф"
Белая Церковь, ул.Вернадского 3
Парацетамол беби сусп. 100мл
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
от 23,10
Конекс
Ямполь, ул.Свободы 81/49А
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,48
Конекс
Бершадь, ул.Ярослава Мудрого 16А
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,65
Конекс
Новоднестровск, мкр.Солнечный 3
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,49
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Парацетамол сироп 100 мл беби здоровье
Здоровье
от 24,65
Фармасити
Киев, ул.Верховинная 6А
Парацетамол сусп. 120 мг/5 мл фл. 100 мл №1
Здоровье (Украина, Харьков)
от 22,34
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Московский 273А
Парацетамол беби сироп 120мг/5мл 100мл
Здоровье ЗТ
от 20,16
Конекс
Липовец, ул.Василия Липковского 34
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,67
Альго-Фарм
Киев, ул.Деревлянская 8
Парацетамол беби суспензия оральн. 120 мг/5 мл фл. 100 мл
Вертекс (Украина, Харьков)
от 34,00
Содексо
Киев, ул.Ялтинская 10
Парацетамол бэби 100мл
Здоровье(Х)
от 18,20
Конекс
Казатин, ул.Филиппа Орлика 22
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 19,46
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Соборности 73
Парацетамол беби сусп. 120 мг5 мл фл. 100 мл здоровье (украина, харьков)
Здоровье
от 24,46
Конекс
Хмельник, ул.1-Мая 54
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,42
Аптека Конекс
Винница, пр.Коцюбинского 9
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,48
Аптека 36 и 6
Старобельск, пл.Базарная .
Парацетамол бебі сусп. орал. фл. 100мл (рег.ц)
Здоровье
от 23,72
Аптека 36 и 6
Киев, ул.Новопироговская 29А
Парацетамол бебі сусп. орал. фл. 100мл (рег.ц)
Здоровье
от 23,13
Аптека 36 и 6
Рубежное, ул.Менделеева 34
Парацетамол бебі сусп. орал. фл. 100мл (рег.ц)
Здоровье
от 19,67
Аптека Фармавин
Винница, ул.Замостянская 4
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,47
Аптека Конекс
Винница, ул.Юрия Смирнова 1
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 23,10
Аптека Конекс
Винница, ул.Ляли Ратушной 24А
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 19,63
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 8А
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Конекс
Винница, ул.Волошкова 9
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,67
Аптека 911
Харьков, пл.Защитников Украины 5/6
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека низькі ціни №1
Харьков, ул.Отакара Яроша 21
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 124А
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека 911
Ковшаровка, ул. 10
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека 911
Харьков, ул.Тарасовская 3
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Добрі ліки
Лиман, ул.Независимости 50
Парацетамол беби сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Аптека Конекс
Винница, ул.Чехова 8А
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,67
Аптека 911
Харьков, пл.Защитников Украины 1
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека 911
Волчанск, ул.Ленина 70А
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека 911
Харьков, пр.Героев Сталинграда 187
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 299
Парацетамол беби сусп. орал. 120мг/5мл фл.100мл
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 21,11
СВ Аптека
Кременчуг, ул.Ивана Приходько 15
Парацетамол беби суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
есть
Аптека Копейка
Николаев, пр.Богоявленский 311
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 18,90
Аптека низких цен
Южноукраинск, пр.Независимости 4
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,51
Аптека низких цен
Николаев, пр.Мира 40А
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 22,93
Аптека низких цен
Николаев, ул.Рюмина 21/1
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 21,21
Аптека низких цен
Николаев, пр.Богоявленский 35/1
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,73
Аптека Благодия
Николаев, ул.Строителей 5-з
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,99
Аптека низких цен
Николаев, пр.Центральный 26Д
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,51
Аптека низких цен
Николаев, пр.Богоявленский 338А
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,10
Аптека низких цен
Николаев, ул.Озерная 13Г
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 20,09
Аптека Здравица
Николаевка, ул.Мира 6
Парацетамол беби сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Аптека Гелиантус
Бровары, ул.Сергея Москаленко 39 (ТЦ "Атлант", цокольный этаж)
Парацетамол беби сусп. 100мл
Здоровье
от 27,00
Медпрепараты
Херсон, ул.Патона Евгения 8
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 24,28
АВК фарм
Бердичев, ул.Одесская 51
Парацетамол сусп. 120 мг/5 мл фл. 100 мл №1 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 22,87
Аптека Конекс
Винница, ул.Пирогова 112-А
Парацетамол бебі сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Здоров'я
от 22,49
Аптека низких цен
Херсон, бул.Мирный 3
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 23,33
Аптека Копейка
Новая Каховка, пр.Победы 18/1
Парацетамол беби 120мг/5мл 100 мл
Здоровье
от 21,81
Инструкция по применению Парацетамол беби, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Парацетамол беби, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Парацетамол беби с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Панадол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Панадол беби
суспензия
ГлаксоСмитКляйн
Цены в аптеках
Пиарон таблетки, п/о по 500 мг №20 (10х2)
Пиарон суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Пиарон таблетки, п/о по 500 мг №10
Пиарон
таблетки, суспензия
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках
Парален бейби суспензия ор. 24 мг/мл по 100 мл во флак. с доз. устр.
Парален бейби
суспензия
Зентива
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Парацетамол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Парацетамол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 50 мл во флак.
Парацетамол беби
суспензия
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top