Парацетамол таблетки по 0.2 г №10

Цены в аптеках

Парацетамол - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

 міжнародна та хімічна назва: Paracetamol; ацетамінофен; пара-ацетамінофенол;

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого або білого з кремовим відтінком кольору, з плоскою поверхнею;

Склад

1 таблетка містить парацетамолу - 0,2 г; 

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, патока крохмальна, кислота стеаринова.

Форма випуску

Таблетки.   

Фармакотерапевтична група

Ненаркотичний аналгетик. АТС N02B E01.

Фармакологічні властивості

Парацетамол має жарознижувальну та аналгетичну дію. Механізм дії пов’язаний з пригніченням синтезу простагландинів, переважним впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі.

Фармакокінетика. Парацетамол швидко всмоктується у верхніх відділах кишечнику; максимальна концентрація у сироватці крові досягаєтся через 60 - 90 хвилин після прийому внутрішньо. Метаболізується у печінці, виводиться в основному з сечею.

Показання для застосування

Больовий синдром слабкої і середньої інтенсивності різного генезу: головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, міалгія, артрит, альгодисменорея; гарячковий стан (при гострих респіраторних захворюваннях, грипі).

Спосіб застосування та дози

Дітям від 2 до 6 років призначають по 1/2 таблетки кожні 4 - 6 годин, але не більше 2 таблеток на добу.

Дітям віком 6 - 12 років - по 1 таблетці кожні 4 - 6 годин.

Дорослим - по 1 - 2 таблетки кожні 4 – 6 годин, але не більше 8 таблеток на добу.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції: висипи на шкірі, кропив’янка, бронхоспазм, нудота. При тривалому застосуванні у великих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також метгемоглобіноутворення.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу. Діти до 2 років. Тяжкі порушення функції печінки і нирок. Захворювання крові. Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Період вагітності і годування груддю.

Передозування

Прийом внутрішньо більше 6 г парацетамолу може призвести до тяжкого ушкодження печінки і навіть печінкової коми. (Максимальна добова доза для дорослих – 4 г).

Симптоми інтоксикації: нудота, блювання, підвищене потовиділення, сонливість, біль в епігастральній ділянці.

При ознаках інтоксикації необхідно терміново звернутися до лікаря.

Особливості застосування

Не застосовувати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол. Не застосовувати препарат без призначення лікаря дітям до 6 років - більше 3 днів, дорослим - більше 5 днів!

З обережністю застосовувати хворим похилого віку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Широко застосовується в різних комбінаціях з саліциловою кислотою, похідними піразолону, кодеїном, кофеїном, що посилює аналгетичний ефект парацетамолу.

При одночасному застосуванні барбітуратів, протисудомних засобів, рифампіцину та алкоголю значно підвищується ризик гепатотоксичної дії.

Умови та термін зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 6 та 10 таблеток у контурній чарунковій або безчарунковій упаковці.

Назва та адрес виробника.

РУП „Борисовський завод медичних препаратів”, Білорусь.

Республіка Білорусь, 222120, Мінська обл, м. Борисов, вул.Чапаєва, 64/27. 

1 - 2 год після прийому їди (прийом відразу після їди призводить до затримки розвитку дії). Разова доза для дорослих та дітей старше 12 років - по 2 - 4 таблетки (400 - 800 мг). Кратність призначення – до 4 разів на добу. Максимальна добова доза – 4 г. Тривалість курсу лікування – 5 - 7 днів.

Разові дози для дітей: від 2 до 6 років – по 0,5 таблетки, від 6 до 12 років – по 1 таблетці. Кратність призначення – 4 рази на добу, інтервал між прийомами – не менше 4 год. Максимальна тривалість лікування – 3 дні.

Дітям до 2 років призначають препарат в іншій лікарській формі.

При передозуванні спостерігаються: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання; енцефалопатія, серцеві аритмії, панкреатит, кома. Ураження печінки можливі при прийомі 10 г і більше у дорослих та 4 г і більше у дітей.

У цьому разі слід негайно звернутися до лікаря!

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції: висипи на шкірі, кропив’янка, бронхоспазм, нудота. При тривалому застосуванні у великих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також метгемоглобіноутворення.

У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій обов’язково порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату!

Термін придатності

Термін придатності препарату становить 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці!

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від дії світла місці.

Упаковка

По 6 або 10 таблеток у контурній чарунковій або безчарунковій упаковці.

Правила відпуску. Без рецепта.

Назва та адреса виробника лікарського засобу.

РУП „Борисовський завод медичних препаратів”, Білорусь.

Республіка Білорусь, 222120, Мінська обл, м. Борисов, вул.Чапаєва, 64/27. 

Аннотация (инструкция по применению) продукта Парацетамол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Парацетамол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Парацетамол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Парацетамол таблетки по 0.2 г №10
Производитель Борисовский ЗМП, ОАО, г.Борисов, Минская обл., Республика Беларусь
МНН Paracetamol
Регистрация № UA/5113/01/01 от 09.09.2006. Приказ № 611 от 09.09.2006
Код АТХ

Рекомендуем посмотреть

Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 500 мг №10
Парацетамол-Дарница таблетки по 200 мг №100 (10х10)
Парацетамол-Дарница таблетки по 325 мг №10
Парацетамол-Дарница
таблетки
Дарница
Проверить цены
Парацетамол 325 мг капсулы по 325 мг №30 (6х5)
Парацетамол 325 мг таблетки по 325 мг №120 (12х10)
Парацетамол 325 мг капсулы по 325 мг №12
+9
Парацетамол 325 мг
капсулы, таблетки
Стиролбиофарм
Проверить цены
Береш фебрилин таблетки по 250 мг №10
Береш фебрилин таблетки по 250 мг №20
Береш фебрилин
таблетки
Береш Фарма
Проверить цены

Просмотренные товары

Парацетамол таблетки по 200 мг №20 (10х2)
Парацетамол суппозитории рект. по 0.08 г №10 в стрип.
Парацетамол капсулы по 500 мг №10
+14
Парацетамол
таблетки, сироп, суппозитории, капсулы
9 производителей
Проверить цены

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит ПМС?
Беспокоит ПМС? Пройди тест! Подробней
Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Top