Пас инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: sodium aminosalicylate;

100 г гранул містять натрію аміносаліцилату 80 г;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, тальк, сухий ароматизатор ананасний, барвник тартразин (Е 102).

Лікарська форма

Гранули кишковорозчинні.

Основні фізико-хімічні властивості: від світло-жовтого до жовтого кольору, кишковорозчинні гранули.

Фармакотерапевтична група

Протитуберкульозні препарати. 

Код АТХ J04A A02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Діюча речовина препарату – аміносаліцилат натрію. Препарат має бактеріостатичну активність до мікобактерій туберкульозу.

За туберкулостатичною активністю препарат поступається ізоніазиду та стрептоміцину, тому його комбінують з іншими активнішими протитуберкульозними препаратами (ізоніазид та інші препарати гідразиду ізонікотинової кислоти, циклосерин, канаміцин).

Комбінована терапія затримує розвиток звикання до препаратів та посилює дію протитуберкульозних препаратів.

У великих дозах препарат чинить антитиреоїдну дію.

Фармакокінетика.

При прийомі внутрішньо препарат добре всмоктується і проникає у сироватку крові та тканини внутрішніх органів.

Метаболізується головним чином у печінці через 30–60 хв після прийому, де відбувається його ацетилювання і з’єднання з гліцином. За добу із сечею виводиться 90-100 % прийнятої дози.

Показання

Активні прогресуючі форми туберкульозу, головним чином хронічного фіброзно-кавернозного туберкульозу легень.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Виражена патологія нирок (нефрит), печінки (гепатити, цироз), амілоїдоз, виразкова хвороба, серцева декомпенсація, виражена гіпертрофія міокарда лівого шлуночка, гіпофункція щитовидної залози, мікседема.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При лікуванні туберкульозу застосовувати одночасно кілька препаратів з різним механізмом дії на мікобактерії туберкульозу. При комбінованій терапії сповільнюється розвиток резистентності мікобактерій та відбувається взаємне посилення дії препаратів.

Натрію аміносаліцилат уповільнює розвиток резистентності мікобактерій туберкульозу до ізоніазиду і стрептоміцину. У поєднанні з ізоніазидом виникає ризик розвитку гемолітичної анемії.

Ефективність натрію аміносаліцилату знижується при одночасному застосуванні з амінобензоатами.

При одночасному застосуванні препарату з антикоагулянтами – дія антикоагулянтів посилюється, оскільки натрію аміносаліцилат пригнічує синтез протромбіну у печінці.

Пробенацид (урикозуричний препарат) затримує виведення препарату із сечею, у результаті чого підвищується концентрація у плазмі крові натрію аміносаліцилату і збільшується ризик токсичності (необхідно змінити дозу).

Натрію аміносаліцилат може спричинити порушення всмоктування вітаміну В12 та авітаміноз. У таких випадках рекомендується застосовувати парентеральну форму вітаміну В12.

При взаємодії натрію аміносаліцилату з гіпоглікемічними препаратами відбувається ефект посилення гіпоглікемії в крові.

При взаємодії натрію аміносаліцилату з капреоміцином або при застосуванні високих доз препарату у пацієнтів літнього віку з периферичними набряками та артеріальною гіпертензією можливий розвиток гіпокаліємії.

Препарат порушує всмоктування і знижує ефективність рифампіцину, еритроміцину і лінкоміцину. При сумісному застосуванні з ізоніазидом підвищує його концентрацію в крові. Знижує концентрацію дигоксину в крові на 40 %.

Антацидні засоби не порушують абсорбцію препарату.

При застосуванні йодовмісних гормонів щитовидної залози, їх аналогів і антагоністів (включаючи антитиреоїдні засоби) слід враховувати, що на тлі ПАСК змінюється концентрація Т4 і ТТГ у крові. Амонію хлорид підвищує ризик розвитку кристалурії. Одночасний прийом з етіонамідом підвищує ризик гепатотоксичності. Дифенгідрамін знижує ефективність аміносаліцилової кислоти.

Побічні ефекти лікарського засобу та саліцилатів мають адитивний характер.

Особливості застосування

Обережно призначати пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, порушеннями функції печінки та нирок, із серцевою недостатністю (у випадку тяжких порушень застосування протипоказане).

Обережно призначати пацієнтам при тяжкому атеросклерозі та тромбофлебіті.

При появі ознаків гепатиту натрію аіносаліцилат слід замінити етамбутолом.

Тривале застосування великих доз препарату, а також у комбінації з етіонамідом може спричинити зниження функції щитовидної залози. Гіпотиреоз можна контролювати замісною терапією левотироксином без припинення лікування протитуберкульозними препаратами. Це слід брати до уваги, якщо у хворого на туберкульоз спостерігається гіпофункція щитовидної залози.

При застосуванні натрію аміносаліцилату може розвинутися кристалурія. Її утворення сповільнюється при нейтральній або лужній реакції рН сечі.

При застосуванні натрію аміносаліцилату можливе порушення згортання крові. Обережно призначати при можливому ризику кровотеч різного походження.

Через ризик розвитку гемолітичної анемії з обережністю застосовувати пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Не рекомендується застосовувати натрію аміносаліцилат пацієнтам, яким рекомендоване харчування зі зниженим вмістом іонів натрію.

Періодично проводити аналіз крові та сечі, контролювати показники функції печінки.

У період лікування забороняється паління та вживання алкоголю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності або годування груддю застосування препарату протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, але особам, у яких протягом лікування виникають симптоми печінкової енцефалопатії, слід утримуватися від діяльності, яка потребує швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймати через півгодини або 1 годину після їди, запиваючи молоком або мінеральною водою.

До упаковки додається 1 мірна ложка на 5 г з поділками (1 мірна ложка вміщує 4 г діючої речовини).

Дітям з масою тіла від 10 кг до 40 кг слід призначати препарат з розрахунку 200 мг діючої речовини препарату на 1 кг маси тіла на добу. Дозу розподіляти на 3–4 прийоми. 

Дітям з масою тіла більше 40 кг та дорослим – 5 г препарату 2 рази на добу.

При поганій переносимості препарату дозу слід зменшити.

Термін лікування залежить від характеру і перебігу захворювання.

Мінімальний курс лікування – 3-5 місяців.

При необхідності курс можна подовжити.

Діти

У зв’язку зі складністю дозування препарат не слід застосовувати для лікування дітей з масою тіла менше 10 кг.

Передозування

Симптоми: нудота, блювання, діарея, може розвинутися психоз або посилення проявів побічних реакцій.

Лікування симптоматичне. Призначити активоване вугілля для затримки всмоктування, промивати шлунок та забезпечити моніторинг життєво важливих функцій, симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, печінкова енцефалопатія, у т.ч. сплутаність свідомості, сонливість.

Порушення зору: неврит зорового нерва.

З боку кровотворної та лімфатичної систем: нейтропенія, лейкопенія, гемолітична анемія (у пацієнтів з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази), порушення синтезу протромбіну, тромбоцитопенія, агранулоцитоз.

З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, включаючи підвищення температури тіла; бронхоспазм; астматичні явища; еозинофільний інфільтрат у легенях/ еозинофільна пневмонія; синдром Леффлера.

З боку ендокринної системи: при тривалому застосуванні високих доз – гіпотиреоз.

З боку серцево-судинної системи: перикардит, васкуліт.

З боку шлунково-кишкового тракту: погіршення і втрата апетиту/анорексія, метеоризм, диспепсія, нудота, блювання, біль у ділянці шлунка/живота, діарея, запор, металевий присмак у роті. При появі таких побічних реакцій зменшити дозу або короткочасно припинити застосування препарату.

Побічні реакції виражаються меншою мірою, якщо пацієнт дотримується правильного триразового режиму харчування.

Порушення функції печінки і/або жовчовивідних шляхів: жовтяниця, гепатит, збільшення та болючість печінки.

Порушення функції нирок і сечовивідних шляхів: кристалурія.

З боку шкіри і підшкірних тканин: шкірні висипання, свербіж, дерматит, кропив’янка, пурпура, екзантема, енантема, ексфоліативний дерматит.

З боку скелетно-м'язової сполучної тканини: артралгія, міалгія.

З боку обміну речовин та харчування: гіпокаліємія (при тривалому застосуванні пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи).

При алергічних проявах необхідно звернутись до лікаря щодо вирішення питання при припинення прийому препарату.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.

Упаковка

100 г гранул у пакетику з алюмінієвої фольги, вкладені у поліетиленовий пакетик, разом з пакетиком силікагелю, разом з мірною ложкою та інструкцією вкладені у пластиковий контейнер.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Вівімед Лабс Лтд, Індія/Vivimed Labs Ltd, India.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Д-125 та 128, Фаза-ІІІ, ІДА, Джедіметла, Хайдерабад – 500055, Штат Телангана, Індія/

D-125 & 128, Phase-III, IDA, Jeedimetla, Hyderabad – 500055, Telangana State, India.

Дата последнего обновления: 28.08.2016
Аннотация (инструкция по применению) продукта Пас, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пас, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пас с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска гранулы
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация J04AA02 - Натрия аминосалицилат
Действующие вещества натрия аминосалицилат

Найдено 44 аптеки

Аптекарскій магазинъ
Киев, пл.Бессарабская 7
Супрадин розумн.ж.пас.#30
Амафарм
от 159,70
Пояс согрев.альпако пас, l
ТИСА-КИЕВ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 162,63
Пояс согрев.альпако пас, м
ТИСА-КИЕВ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 162,63
Пояс согрев.альпако пас, хl
ТИСА-КИЕВ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 162,63
Медеор Плюс
Одесса, ул.Генерала Бочарова 44А
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Германия
от 175,50
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Академика Королёва 92
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 149,70
Укр Фарм
Киев, ул.Елены Пчелки 2А
Супрадин розумн.ж.пас.#30
АМАФАРМ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 171,00
Аптека 36 и 6
Северодонецк, пр.Химиков 25
Бандаж зігрів. альпака пас р.xxxl
от 156,64
Бандаж зігрів. альпака пас р.м
от 156,64
Укр Фарм
Киев, ул.Урловская 40 (Офис 187)
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
АМАФАРМ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 183,35
МЕДІКУС, Медична компанія, ТОВ
Киев, ул.Краковская 13
Вітатон кідс пас.жел.вітамін. №3 саше
Заклад Цукерници Мічал С К,Пол
от 9,12
Ваша Аптека
Гадяч, ул.Лохвицкая 1
Супрадин ведмежуйки жев.пас №30
Амафарм Гмбх. Германия
от 156,15
Социальная Аптека
Харьков, ул.Максиміліанівська 3
Прополекс-ультравирк пас.1гn20***
ГЕЛИНГЕХЕМ СПП Е.К. ГЕРМАНИЯ
от 117,45
Супрадин розумн.ж.пас.n30***
АМАФАРМ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 165,40
Хелси Энд Хеппи Фармаси
Киев, ул.Урловская 23
Пояс "альпака" согр. р.м(арт.пас)
ТИСА-КИЕВ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 179,31
Пояс "альпака" согр. р.l(арт.пас)
ТИСА-КИЕВ ООО УКРАИНА КИЕВ
от 179,31
ТОВ "ОНІКС ФАРМ"
Черкассы, ул.Мечникова 25
Гріндоліс пас.№30
Румыния
есть
Аптека «ASTRA»
Киев, ул.Депутатская 23А
Вита-супрадин умняшки ж.пас. №30
Амафарм
от 172,00
Фармасофт
Киев, ул.Половецкая 14
Зуб.пас.сенсодин фтор 50мл
ГлаксоСміт Кляйн консьюмер
от 47,94
Зуб.пас аквафреш інтенс.очищ/глуб.дія 75мл
ДЕ МИКЛЕН А.С. СЛОВАЦКАЯ РЕСПУБЛИКА
от 52,98
Зуб.пас.лакалут актив 50мл
Аркам
от 54,36
Зуб.пас.пародонтакс фтор,50мл
ДЕ МИКЛЕН А.С. СЛОВАЦКАЯ РЕСПУБЛИКА
от 54,65
Зуб.пас.лакалут дит.підліт.8+ 50мл
Натурварен
от 54,96
и еще 5 позиций
Фарма-дент
Киев, бул.Вацлава Гавела 79
Вита-супрадин жев. пас. №30
грензах Продуктионс
от 187,80
Лекхим
Киев, ул.Богдановская 24
Пояс альпака зігріваючий пас s
ТІСА-КИЇВ, Україна
от 163,50
Пояс альпака зігріваючий пас м
ТІСА-КИЇВ, Україна
от 179,50
ТОВ "ОНІКС ФАРМ"
Черкассы, ул.30-летия Победы 16
Гріндоліс пас.№30
Румыния
есть
ТОВ "ОНІКС ФАРМ"
Черкассы, ул.Менделеева 3
Гріндоліс пас.№30
Румыния
есть
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Мясоедовская 29
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 143,88
Аннушка хелс кеа
Днепр, ул.Калиновая 40/42
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 135,45
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Нежданової 67
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 139,85
Аннушка хелс кеа
Одесса, ж/м.Радужный 20
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 138,40
Аптека АртА
Новояворовск, ул.Степана Бандеры 6
Ре з/пас.шиншила міла 50г
Ельфа, Київ
есть
Ре з/пас.бобер тьома 50г
Ельфа, Київ
есть
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Фонтанская дорога 47
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 142,55
Аннушка хелс кеа
Днепр, ул.Калиновая 9-А
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 134,75
Аннушка хелс кеа
Новая Каховка, ул.Первомайская 1Г
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 140,70
Аптека Оскар
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 2 (пом. 189)
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30 германия
Германия
от 147,85
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Академика Филатова 86-82
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 141,60
Дорадофарм
Киев, пр.Героев Сталинграда 20
Супрадин ведмежуйки жев.пас №30
Байер
от 158,00
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Варненская 5
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 147,54
Аннушка хелс кеа
Киев, ул.Питерская 2
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 133,95
Аннушка хелс кеа
Одесса, пр.Добровольского 73
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 144,50
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Академика Заболотного 50
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 142,98
Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Конная 36
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 145,92
НОРМА
Киев, ул.Замковецкая 106-Б
Вита-супрадин розумн.ж.пас.#30
Амафарм
от 210,00
Лаура
Сумы, ул.Засумская 5
Пояс "альпака"зігріваючий пас ххl(103-113)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Пояс "альпака"зігріваючий пас l(81-91)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Пояс "альпака"зігріваючий пас s(59-69)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Пояс "альпака"зігріваючий пас хl(92-102)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Дорадофарм
Киев, бул.Кольцова 12
Супрадин ведмежуйки жев.пас №30
Байер
от 167,00
Супрадин ведмежуйки жев.пас №60
Байер
от 282,00
Лаура
Сумы, ул.Засумская 14
Пояс "альпака"зігріваючий пас xххl(114-124)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Пояс "альпака"зігріваючий пас ххl(103-113)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
Пояс "альпака"зігріваючий пас хl(92-102)
ТОВ"Тиса-Київ"
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, пр.Добровольского 112
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 154,85
Аптека АртА
Яворов, ул.Маковея 41
Ре з/пас.шиншила міла 50г
Ельфа, Київ
есть
Ре з/пас.бобер тьома 50г
Ельфа, Київ
есть
ТОВ "ОНІКС ФАРМ"
Черкассы, ул.Менделеева 3
Гріндоліс пас.№30
Румыния
есть
Аптека Реципе
Жолква, ул.Львовская 16/20
Ре з/пас.бобер тьома 50г
Ельфа, Київ
есть
Аптека АртА
Яворов, ул.Львовская 13
Ре з/пас.шиншила міла 50г
Ельфа, Київ
есть
Ре з/пас.бобер тьома 50г
Ельфа, Київ
есть
Аптека Реципе
Ивано-Франковск, ул.Вовчинецкая 30
Ре з/пас.шиншила міла 50г
Ельфа, Київ
от 22,31
Ре з/пас.бобер тьома 50г
Ельфа, Київ
от 22,31
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Первомайск, ул.Тараса Шевченко 8/3
Супрадин ведмежуйки жев.пас#30
Амафарм ГмбХ,Німеччі
от 137,00

Рекомендуем посмотреть

Натрия аминосалицилат гранулы киш./раств. 0.8 г/1 г по 100 г в пак.
Натрия аминосалицилат
гранулы
Лекхим (группа фарм. компаний)
Цены в аптеках
Парамин раствор д/инф. 3 % по 400 мл во флак.
Парамин гранулы киш./раств. 80 г/100 г по 100 г в конт.
Парамин раствор д/инф. 3 % по 100 мл во флак.
Парамин раствор д/инф. 3 % по 200 мл во флак.
Парамин
раствор, гранулы
2 производителя
Цены в аптеках
Парамин-Здоровье гранулы киш./раств. 80 г/100 г по 100 г в конт.
Парамин-Здоровье
гранулы
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Пас гранулы киш./раств. 80 г/100 г по 100 г в пак.
Пас гранулы киш./раств. 80 г/100 г по 100 г в пак. с мерн. лож.
Пас
гранулы
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top