Пиарон суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Цены в аптеках

Пиарон суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: paracetamol;

5 мл суспензії містять парацетамолу 120 мг;

допоміжні речовини: кислота яблучна, кислота лимонна безводна, ксантанова камедь, мальтит рідкий, сорбіту розчин, сорбіт (Е 420), натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), смакова добавка полуниця, кармоїзин (Е 122), вода очищена.

Лікарська форма

Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості: в’язка суспензія рожевого кольору з запахом полуниці.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Код АТХ N02B E01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Протибольовий і жарознижувальний ефект парацетамолу зумовлений пригніченням синтезу простагландинів і переважаючим впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Фармакокінетика.

Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Пік концентрації у плазмі крові настає через 20-30 хвилин після прийому. Метаболізується у печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Виводиться здебільшого нирками. Період напіввиведення – від 1 до 4 годин.

Показання

Біль під час прорізування зубів, зубний біль, біль у горлі, гарячка при застуді, грипі та дитячих інфекціях, таких як вітрянка, коклюш, кір, паротит (свинка).

Препарат також рекомендований для лікування поствакцинальної гіпертермії у немовлят віком 2-3 місяці.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.

Пацієнти з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози.

Дитячий вік до 2 місяців.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може посилюватися при одночасному тривалому застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатоксичними засобами збільшується токсичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Особливості застосування

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки.

Дітям віком 2-3 місяці, які народилися недоношеними, препарат можна застосовувати лише згідно з рекомендаціями лікаря.

Небезпека передозування виникає у хворих із нециротичним алкогольним захворюванням печінки.

Не застосовувати препарат дітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати впродовж 3 днів лікування препаратом або ж, навпаки, стан здоров’я погіршиться, необхідно звернутися до лікаря.

Не перевищувати зазначених доз.

Даний лікарський засіб містить сорбіт та мальтит рідкий. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат призначений для застосування дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат призначений для застосування дітям.

Спосіб застосування та дози

Піарон суспензія призначений для лікування дітей віком від 2 місяців до 12 років.

Препарат призначений тільки для перорального прийому.

Препарат рекомендований для застосування у педіатрії. Доза парацетамолу залежить від віку дитини.

Прийом препарату можна повторювати кожні 4-6 годин при необхідності. Не приймати більше 4 доз на добу. Не приймати частіше ніж через 4 години.

Максимальний термін застосування препарату без рекомендації лікаря − 3 дні.

Для дітей віком 2-3 місяці. Маса тіла дитини має бути більше 4 кг. Для симптоматичного лікування реакцій на вакцинацію застосовувати разову дозу 2,5 мл суспензії. При необхідності дозу можна повторити, але не раніше ніж через 4-6 години. Більше 2 доз не давати. Якщо температура тіла дитини не зменшується після повторної дози, слід звернутися до лікаря. Подальше застосування препарату дітям вказаного віку можливе лише під наглядом лікаря.

Дітям віком від 3 місяців до 12 років. У таблиці знайти дозу, що відповідає віку дитини.

Таблиця дозування суспензії парацетамолу 120 мг/5 мл дітям:

Вік дитини
Доза (мл суспензії)
2-3 місяців
3-6 місяців
6-24 місяці
2-4 роки
4-8 років
8-10 років
10-12 років
2,5 мл
2,5 мл
5 мл
7,5 мл
10 мл
15 мл
20 мл

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 2 місяців.

Застосовувати дітям віком від 2 місяців до 12 років.

Передозування.

При тривалому застосуванні парацетамолу у високих дозах може виникнути апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі високих доз може розвиватися запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; порушення з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

Передозування проявляється блідістю шкіри, анорексією, нудотою, блюванням, абдомінальним болем, гепатонекрозом, підвищенням активності печінкових трансаміназ та збільшенням протромбінового індексу. У разі передозування можуть спостерігатися підвищене потовиділення, психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи, сонливість, порушення свідомості, порушення серцевого ритму, тахікардія, екстрасистолія, тремор, гіперрефлексія, судоми. Ураження печінки може проявитися через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні порушення функцій печінки можуть прогресувати в енцефалопатію з порушенням свідомості, крововиливами, гіпоглікемією, набряком мозку, в окремих випадках – з летальним наслідком. Гостре порушення функцій нирок з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначались також серцева аритмія та панкреатит.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли більше 10 г парацетамолу, та у дітей, які прийняли парацетамолу більше 150 мг/кг маси тіла. Прийняття 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки у пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням, або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята в межах 1 години. Концентрація парацетамолу в плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано впродовж 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні впродовж 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводити N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею.

Побічні реакції

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, синці чи кровотечі, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, агранулоцитоз.

З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипання на шкірі і слизових оболонках (зазвичай еритематозний висип, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину, та до інших нестероїдних протизапальних засобів.

З боку травного тракту: нудота, біль в епігастрії, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект). Препарат може мати незначний проносний ефект.

З боку ендокринної системи – гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

Інші: асептична піурія.

Даний лікарський засіб містить кармоїзин, натрію метилпарагідроксибензоат та натрію пропілпарагідроксибензоат, тому може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Після першого відкриття флакона препарат зберігати не більше 4 тижнів.

Упаковка

По 100 мл у флаконах. Кожен флакон у картонній упаковці разом з мірною скляночкою.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «КУСУМ ФАРМ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 40020, Сумська область, м. Суми, вул. Скрябіна, 54.

Дата последнего обновления: 01.09.2015
Аннотация (инструкция по применению) продукта Пиарон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пиарон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пиарон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска суспензия
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/9270/02/01 от 20.08.2015 (приказ 537(2))
АТХ-классификация N02BE01 - Парацетамол
Действующие вещества парацетамол
Взрослые препарат предназначен для применения детям
Дети с 2-х месяцев до 12-ти лет
Беременные препарат предназначен для применения детям
Кормящие мамы препарат предназначен для применения детям
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители препарат предназначен для применения детям

Найдено 1359 аптек

Аптека Подорожник
Луцк, пр.Соборности 42А
Піарон сусп 120мг/5мл фл. 100мл №1
Кусум Фарм Україна Суми
от 40.39
Аптека Конекс
Винница, ул.Чехова 8А
Піарон сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ООО
от 35.55
СВ Аптека
Великие Крынки, ул.Независимости 112-А
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Милославская 41/15
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 43.60
Аптека №22
Харьков, пр.Гагарина 310
Піарон суспензія ор., 120 мг/5 мл по 100 мл у флак.
Кусум
от 39.98
Аптека БАМ
Луцк, пр.Возрождения 26А
Піарон сусп 120мг/5мл фл. 100мл №1
Кусум Фарм Україна Суми
от 38.49
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Евгения Коновальца 18
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 47.06
Аптека Оптовых Цен
Киев, ул.Михаила Бойчука 1/2
Пиарон сусп. оральн. 120мг/5мл фл. 100мл
КУСУМ ФАРМ ООО
от 33.95
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Піарон сусп. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ТОВ м.Суми, Україна
от 39.63
Добрі ліки
Новопсков, ул.Украинская 46
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека для економних
Киев, пр.Отрадный 14/45
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 46.23
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 112-A
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
есть
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Зои Гайдай 4а
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 44.25
Аптека 36 и 6
Лисичанск, пр.Победы 151
Піарон 120мг/5мл сусп. орал. фл. 100мл (рег.ц)
ТОВ "КУСУМ ФАРМ", УКРАЇНА
от 37.90
Аптека оптовых цен
Измаил, пр.Суворова 68
Пиарон сусп. оральн. 120мг/5мл фл. 100мл
КУСУМ ФАРМ ООО
от 33.95
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Пиарон сусп.120мг/5мл фл. 100 мл
Кусум Фарм
от 39.06
Аптека Здравица
Селидово, ул.Береговая 143
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Добрі ліки
Северодонецк, ул.Танкистов 20/19
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека Конекс
Винница, ул.Келецкая 66
Піарон сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ООО
от 35.55
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Сумская 39
Пиарон сусп. оральн. 120мг/5мл фл. 100мл
КУСУМ ФАРМ ООО
от 33.95
Аптека для економних
Киев, ул.Милютенко 26
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 43.60
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Піарон сусп. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ТОВ м.Суми, Україна
от 35.63
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Пиарон сусп. 120мг/5мл 100мл фл.
Кусум Хелскеа
от 47.52
Аптека Подорожник
Вольнянск, пер.Торговый 17
Піарон сусп 120мг/5мл фл. 100мл №1
Кусум Фарм Україна Суми
от 43.50
ПАССАТ-ЛТД
Харьков, ул.Китаенко 8
Пиарон сусп.100мл
ТОВКусум Фарм,Україн
от 39.82
Аптека Конекс
Винница, ул.Киевская 68А
Піарон сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ООО
от 39.10
СВ Аптека
Глобино, ул.Владимирская 222-Д
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
есть
Добрі ліки
Краматорск, ул.Шеймана 1
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Народная аптека
Мелитополь, ул.Университетская 4
Пиарон сусп. 120 мг/5мл 100мл
Кусум Фарм СУМЫ
от 39.67
Аптека Конекс
Винница, ул.Келецкая 105
Піарон сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ООО
от 37.50
Аптека ТАС
Киев, ул.Урловская 11/44
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 45.27
Аптека ТАС
Киев, ул.Большая Васильковская 17В
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 47.88
СВ Аптека
Чутово, ул.Полтавский Шлях 23 (ЦРБ)
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
есть
ФармМаркет
Ольшаны, ул.Центральная 1а
Пиарон сусп.120 мг /5 мл 100 мл
Кусум
есть
Аптека ТАС
Киев, ул.Сурикова 3А
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 47.52
Добрі ліки
Соледар, ул.Карпинского 4
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Пиарон сусп. 120 мг/5мл 100мл
Кусум Фарм СУМЫ
от 40.53
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Піарон суспензія ор., 120 мг/5 мл по 100 мл у флак.
Кусум
от 39.98
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.@
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 38.30
Аптека КОСМО
Киев, ул.Большая Васильковская 143/2 (ТЦ "Интервал Плаза")
Піарон сусп. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ТОВ м.Суми, Україна
от 35.63
Аптека ТАС
Киев, ул.Московская 15
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 47.88
Аптека Здравица
Северодонецк, пр.Гвардейский 46
Пиарон сусп 120мг/5мл 100мл /n/ |
КУСУМ ФАРМ ООО
есть
Аптека Конекс
Винница, пр.Коцюбинского 35
Піарон сусп.орал. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ООО
от 40.10
Аптека КОСМО
Буча, ул.Октябрьская 66А
Піарон сусп. 120мг/5мл фл. 100мл
Кусум Фарм ТОВ м.Суми, Україна
от 36.98
Аптека ТАС
Киев, ул.Даниила Щербаковского 68
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 41.04
Аптека ТАС
Киев, ул.Андрея Малышко 15
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 41.85
Аптека ТАС
Киев, ул.Драгоманова 21А
Пиарон сусп.120мг/5мл фл.100мл
Кусум Хелткер
от 47.52
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Черноморского Казачества 116
Пиарон суспензия ор., 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.@
Кусум Фарм, ТОВ, м.Суми, Україна
от 42.15
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Пиарон сусп.120мг/5мл фл. 100 мл
Кусум Фарм
от 35.27
1 Соціальна аптека
Первомайский, ул.Кондратьева 2
Піарон сусп.120 мг/5 мл 100мл №1 фл.
Кусум Фарм ООО (Украина, Сумы) (м)
от 35.50

Рекомендуем посмотреть

Панадол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Панадол беби
суспензия
ГлаксоСмитКляйн
Цены в аптеках
Парацетамол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Парацетамол беби суспензия ор. 120 мг/5 мл по 50 мл во флак.
Парацетамол беби
суспензия
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Парален бейби суспензия ор. 24 мг/мл по 100 мл во флак. с доз. устр.
Парален бейби
суспензия
Зентива
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Пиарон таблетки, п/о по 500 мг №20 (10х2)
Пиарон суспензия ор. 120 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Пиарон таблетки, п/о по 500 мг №10
Пиарон
таблетки, суспензия
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top