Пироксикам Софарма капсулы тв. по 20 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках

Пироксикам Софарма капсулы тв. по 20 мг №20 (10х2)

Склад

діюча речовина: піроксикам;

1 капсула містить піроксикаму 10 або 20 мг;

допоміжні речовини: крохмаль пшеничний, целюлоза мікрокристалічна, гліцин, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, тальк, тверда желатинова капсула (для 10 мг: желатин, титану діоксид (Е 171), індигокармін (Е 132); для 20 мг: желатин, титану діоксид (Е 171), оксид заліза жовтий (Е 172), жовтий захід FCF (Е 110)).

Лікарська форма

Капсули тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді циліндричні желатинові капсули, що містять порошкоподібну суміш від білого до блідо-жовтого кольору, без запаху.

Колір капсул:

для 10 мг – синій непрозорий/білий непрозорий;

для 20 мг – помаранчевий непрозорий/світло-бежевий непрозорий.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні лікарські засоби. Оксиками. Піроксикам.

Код АТХ М01А С01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Піроксикам належить до групи нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Має протизапальну, болезаспокійливу і жарознижувальну активність. Механізм дії зумовлюється вираженим і тривалим, але оборотним гальмуванням синтезу простагландинів шляхом пригнічення циклооксигенази. Має пригнічувальну дію на агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Максимальна плазмова концентрація досягається протягом 3-5 годин. Рівноважна концентрація у крові встановлюється впродовж 7-12 днів.

Розподіляється у всіх тканинах і органах. Зв’язується з протеїнами плазми крові до 90-98 %. При одночасному застосуванні з іншими лікарськими засобами може витіснити їх при зв’язуванні з білками, у результаті цього може посилити їх терапевтичну дію. Проникає через плацентарний і гематоенцефалічний бар’єр.

Не кумулюється.

Метаболізується у печінці шляхом окислення і кон’югації. Його основні метаболіти – 5-гідроксипіроксикам, N-метилбензосульфонамід та інші є фармакологічно неактивними.

Період напіввиведення піроксикаму варіює і становить приблизно 50 годин. Подовжується у пацієнтів із захворюваннями печінки. Виділяється в основному через нирки і шлунково-кишковий тракт (у сечі виявляється у 2 рази більше, ніж у фекаліях), переважно у вигляді глюкуронідів (5 % виділяються у незмінному стані). Проникає у грудне молоко.

Показання

Симптоматичне лікування остеоартриту, ревматоїдного артриту або анкілозуючого спондиліту.

Через профіль безпеки піроксикам не є засобом першого вибору, якщо показане застосування інших нестероїдних протизапальних та протиревматичних засобів. Рішення про призначення піроксикаму повинно базуватися на оцінці індивідуального загального ризику для пацієнта.

Протипоказання

Застосування протипоказане при:

 • активній пептичній виразці, запальних шлунково-кишкових захворюваннях або шлунково-кишкових кровотечах, раку шлунково-кишкового тракту або дивертикуліті;
 • одночасному застосуванні з іншими нестероїдними протизапальними засобами (нпзз), включаючи селективні ЦОГ-2 інгібітори та ацетилсаліцилову кислоту в аналгетичних дозах;
 • одночасному застосуванні з антикоагулянтами;
 • геморагічному діатезі, змінах картини крові неясного ґенезу (у тому числі в анамнезі);
 • даних анамнезу про попередні серйозні алергічні реакції будь-якого типу, особливо шкірні реакції, таких як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз;
 • гіперчутливості до активної або до допоміжних речовин, скороминущих шкірних реакціях (незалежно від їх тяжкості) у відповідь на застосування піроксикаму, інших нестероїдних протизапальних і протиревматичних лікарських засобів та інших лікарських засобів;
 • тяжкій серцевій недостатності;
 • тяжкій нирковій або печінковій недостатності;
 • застосуванні ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ у пацієнтів, у яких останнє застосування індукувало розвиток бронхіальної астми, риніту, назальних поліпів, ангіоневротичного набряку та/або кропив’янки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід бути обережними пацієнтам, які приймали будь-який із нижчезазначених лікарських засобів.

Як і у випадку з іншими НПЗЗ, слід уникати застосування піроксикаму з ацетилсаліциловою кислотою або одночасного застосування з іншими НПЗЗ, у тому числі з іншими лікарськими формами піроксикаму, оскільки немає достатньо доказів того, що така комбінація призведе до більш значного поліпшення, ніж досягнуте при монотерапії піроксикамом. Окрім цього, збільшується потенціал побічних дій. Дослідження з участю добровольців показують, що при одночасному застосуванні піроксикаму та ацетилсаліцилової кислоти спостерігається зниження плазмових концентрацій піроксикаму на 80 % від звичайних значень.

Аспірин та інші НПЗЗ: піроксикам, як і інші НПЗЗ, зменшує агрегацію тромбоцитів та збільшує час кровотечі. Цей ефект слід мати на увазі при визначенні часу кровотечі.

Кортикостероїди: підвищений ризик шлунково-кишкових ульцерацій (утворення виразок) або кровотеч.

Антикоагулянти: НПЗЗ, включаючи піроксикам, можуть посилити дію антикоагулянтів, наприклад, варфарину. Тому слід уникати одночасного застосування піроксикаму з антикоагулянтами, такими як варфарин.

Метотрексат: знижує екскрецію метотрексату, що може призвести до гострої токсичності.

Циклоспорин, такролімус: можливе посилення ризику нефротоксичності.

Циклоспорин: збільшення ризику шлунково-кишкових ушкоджень, ушкодження нирок та/або печінки (уникати поєднання низьких доз піроксикаму, рекомендується моніторинг функції нирок і печінки).

Антиагреганти і селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSRIs): підвищений ризик кровотечі у шлунково-кишковому тракті.

Літій: піроксикам може збільшити у плазмі крові рівні солей літію, подовжити та підсилити їхню дію.

Діуретики: НПЗЗ, включаючи піроксикам, можуть зменшити терапевтичну ефективність діуретиків при їх одночасному застосуванні. Діуретики можуть збільшувати нефротоксичну дію НПЗЗ.

При одночасному застосуванні піроксикаму з калійзберігаючими діуретиками або іншими лікарськими засобами, що містять калій, існує загроза гіперкаліємії.

Антигіпертензивні препарати: піроксикам може зменшити антигіпертензивну дію інгібіторів АПФ і бета-блокаторів при їх одночасному застосуванні.

Серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть спричинити загострення серцевої недостатності, зниження клубочкової фільтрації та підвищення плазмових рівнів серцевих глікозидів.

Дигоксин, дигітоксин: одночасне застосування з дигоксином або дигітоксином не впливає на плазмові рівні цих препаратів.

Хінолони: при одночасному застосуванні хінолонів і піроксикаму збільшується ризик появи судом у пацієнтів з епілепсією або судомами з або без даних в анамнезі.

Аміноглікозиди: одночасне застосування з аміноглікозидами в осіб зі зниженою функцією нирок призводить до зменшення екскреції та до підвищення плазмової концентрації останніх.

Пробенецид: знижує метаболізм і виведення НПЗЗ та їх метаболітів при одночасному застосуванні.

Протидіабетичні пероральні лікарські засоби: НПЗЗ пригнічують метаболізм препаратів сульфонілсечовини та збільшують ризик гіпоглікемії.

Антациди: одночасне застосування антацидів не впливає на рівень піроксикаму у плазмі крові.

Циметидин: результати досліджень вказують на збільшення абсорбції піроксикаму після введення циметидину, проте немає ніяких суттєвих змін у константі елімінації та періоду напівжиття. Збільшення абсорбції не вважається клінічно значущим.

Міфепристон: НПЗЗ можуть впливати на опосередковане міфепристоном переривання вагітності.

Фенітоїн: можливе підвищення рівня фенітоїну у крові, рекомендується відповідний моніторинг і корекція дози, якщо терапія піроксикамом розпочата, регулювання та припинення застосування при необхідності.

Циклофосфамід, вінкаалкалоїди: прийом піроксикаму до або після лікування цими лікарськими засобами у результаті може посилити побічні реакції цих речовин (комбінації слід уникати).

Алкоголь: погіршення переносимості лікарського засобу (слід уникати).

Лікарські препарати, які значною мірою зв’язані з білками плазми: піроксикам зв’язаний значною мірою з білками, в результаті чого може витісняти інші лікарські засоби, зв’язані з білками. При застосуванні піроксикаму пациєнтам, які приймають інші лікарські засоби, зв’язані значною мірою з білками, лікарі повинні уважно контролювати стан пацієнтів та при необхідності корегувати дозу.

Особливості застосування

Через профіль безпеки піроксикам не є засобом першого вибору, якщо показані до застосування інші нестероїдні протизапальні і протиревматичні лікарські засоби.

Рішення про призначення піроксикаму має ґрунтуватися на оцінці індивідуального загального ризику для пацієнта. Побічні дії можна зменшити, застосовуючи мінімальну ефективну дозу впродовж найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів.

Клінічну користь і переносимість слід переглядати періодично, причому лікування слід негайно припинити при першій появі шкірних реакцій або клінічно значущих шлунково-кишкових реакцій.

Шлунково-кишкові ефекти, ризик появи виразок шлунково-кишкового тракту, кровотечі і перфорації.

Враховуючи результати обсерваційних досліджень, можна припустити, що застосування піроксикаму, подібно до інших НПЗЗ, може бути пов’язане з високим ризиком серйозної шлунково-кишкової токсичності.

Пацієнтам зі значущими факторами ризику виникнення серйозних шлунково-кишкових реакцій слід призначати піроксикам тільки після ретельної оцінки ризик/користь.

Особи, які мають ризик серйозних шлунково-кишкових ускладнень.

Ризик розвитку серйозних шлунково-кишкових ускладнень збільшується з віком. Вік, що перевищує 70 років, пов’язаний з високим ризиком ускладнень, причому кровотеча зі шлунково-кишкового тракту або перфорація у такому віці можуть бути летальними. Слід уникати застосування препарату пацієнтам віком від 80 років.

Пацієнти, як приймають одночасно пероральні кортикостероїди, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (SSRI) або тромбоцитарні антиагреганти, такі як ацетилсаліцилова кислота у низьких дозах, мають підвищений ризик серйозних шлунково-кишкових ускладнень (див. нижче, а також розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Як і при застосуванні інших НПЗЗ, для цих пацієнтів можливе застосування піроксикаму у комбінації з гастропротекторними препаратами (наприклад, мізопростол або інгібітори протонної помпи).

Під час лікування піроксикамом пацієнти і лікарі повинні уважно стежити за симптомами шлунково-кишкової ульцерації та/або кровотечі. Слід вимагати від пацієнтів повідомляти про появу будь-якого нового або надзвичайного абдомінального симптому під час лікування. Якщо є підозра на наявність шлунково-кишкового ускладнення під час лікування, прийом піроксикаму слід негайно припинити і провести додаткову клінічну оцінку і лікування.

Серцево-судинні і судинно-мозкові ефекти.

Необхідно забезпечити відповідне спостереження і попередити пацієнтів, які мають в анамнезі випадки артеріальної гіпертензії та/або від легкої до помірної застійної серцевої недостатності, оскільки є повідомлення про набряки і затримку рідини, пов’язані з лікуванням НПЗЗ.

Клінічні дослідження та епідеміологічні дані показують, що застосування НПЗЗ (особливо у високих дозах і тривалий час) може бути пов’язане зі слабким підвищенням ризику артеріальних тромботичних явищ (наприклад, інфаркт міокарда або інсульт). Немає достатньо даних, щоб виключити такий ризик для піроксикаму.

Препарат слід призначати з обережністю пацієнтам з порушенням коагуляції в анамнезі, особливо у випадках з внутрішньочерепною геморагією та геморагічним діатезом, оскільки піроксикам пригнічує біосинтез простагландинів і впливає на функцію тромбоцитів.

Пацієнтам із неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю, встановленою ішемічною хворобою серця, захворюванням периферичних артерій та/або судинно-мозковою хворобою слід призначати піроксикам лише після ретельної оцінки ризик/користь. Така оцінка необхідна до початку довгострокового лікування пацієнтів з факторами ризику відносно серцево-судинних подій (наприклад, артеріальна гіпертензія, гіперліпідемія, цукровий діабет, тютюнопаління).

Шкірні реакції.

Дуже рідко повідомляється про серйозні шкірні реакції, деякі з яких летальні, включаючи повідомлення про ексфоліативний дерматит (див. розділ «Побічні реакції»). Дані обсерваційних досліджень свідчать, що застосування піроксикаму може бути пов’язане з вищим ризиком появи серйозних шкірних реакцій, ніж застосування інших НПЗЗ, що не належать до групи оксикамів. При застосуванні цього лікарського засобу повідомлялося про випадки шкірних реакцій, що загрожували життю, таких як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Необхідно попереджати пацієнтів про симптоми та уважно спостерігати за появою у них таких шкірних реакцій. Ризик появи синдрому Стівенса-Джонсона та токсичного епідермального некролізу є найвищим у перші тижні лікування. Якщо з’явились ознаки токсичного епідермального некролізу або синдрому Стівенса-Джонсона (наприклад, прогресуюче шкірне висипання, можливо, з пухирями або ураженням слизової оболонки), лікування піроксикамом слід припинити. Найкращі результати купірування спостерігаються при ранній діагностиці та терміновому припиненні застосування будь-якого підозрюваного лікарського засобу. Якщо у пацієнта розвивається синдром Стівенса-Джонсона або токсичний епідермальний некроліз під час застосування піроксикаму, цей препарат не слід призначати знову цьому пацієнту.

Піроксикам слід застосовувати з обережністю пацієнтам з нирковими порушеннями через можливе ураження нирок. У рідкісних випадках препарат може спричинити інтерстиціальний нефрит, гломерулонефрит, некроз ниркових сосочків або нефротичний синдром. Піроксикам, як і інші НПЗЗ, пригнічує синтез ниркового простагландину, що підтримує ниркову перфузію у пацієнтів зі зниженим нирковим кровотоком та загальним об’ємом крові. У таких пацієнтів застосування НПЗЗ може спричинити виражену декомпенсацію нирок, що потребує припинення лікування. Найбільш великий ризик таких ускладнень існує у пацієнтів із застійною серцевою недостатністю, з цирозом печінки, нефротичним синдромом та захворюванням нирок, при цьому вони мають перебувати під ретельним наглядом протягом лікування НПЗЗ.

Тривале лікування піроксикамом, як і іншими НПЗЗ, може спричинити зміни печінкової функції, що вимагає періодичного контролю печінкових ферментів.

Через свою протизапальну властивість лікарський препарат може маскувати симптоми гострого запалення, тому при його призначенні слід виключити наявність бактеріальної інфекції.

При застосуванні НПЗЗ існує ризик розвитку гіперкаліємії, особливо у пацієнтів віком від 65 років, у хворих із нирковою недостатністю, пацієнтів, які лікуються бета-блокаторами, інгібіторами АПФ і калійзберігаючими діуретиками. У них необхідно контролювати калій у сироватці крові.

Зворотно пригнічує фертильність у жінок репродуктивного віку, що слід враховувати при спробах завагітніти.

Препарат не призначати для лікування післяопераційного болю в умовах коронарного шунтування.

Піроксикам можна застосовувати пацієнтам з адаптивною порфірією лише після ретельної оцінки ризик/користь, оскільки можливе загострення хвороби.

Перед призначенням хворим на бронхіальну астму, алергічний риніт, з поліпами слизової оболонки носа, хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів необхідно визначити доцільність призначення препарату.

У період лікування не можна вживати алкоголь.

Під час тривалого застосування аналгетичних засобів може розвинутися головний біль, лікування якого не може бути вирішене збільшенням дози лікарського засобу. Пацієнт має бути проінформований про це.

Різке припинення прийому аналгетичних засобів після тривалого часу застосування у великих дозах може викликати скарги (головний біль, втому, нервозність), які зазвичай зникають протягом кількох днів. Відновлення прийому аналгетичних засобів можна розпочати тільки з дозволу лікаря та при відсутності скарг.

Препарат містить як допоміжну речовину пшеничний крохмаль. Можна застосовувати пацієнтам з целіакією. Пацієнтам з алергією на пшеницю (що відрізняється від целіакії) не можна застосовувати цей лікарський засіб.

До складу капсул по 20 мг входить барвник Е 110, який може спричинити алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Піроксикам не слід застосовувати у період вагітності через відсутність достатніх даних щодо його безпеки. При експериментальних дослідженнях на тваринах не спостерігалося тератогенної дії. Піроксикам зменшує синтез та вивільнення простагландинів шляхом оборотної блокади ферменту циклооксигенази. Цей ефект, як і у інших НПЗЗ, пов’язаний зі збільшенням випадків утруднених та затяжних пологів в експериментальних тварин, якщо застосування лікарського засобу продовжується у пізній період вагітності. Відомий потенціал НПЗЗ індукувати передчасне закриття артеріального протоку у новонароджених.

Годування груддю. Експериментальні дослідження показують, що кількість піроксикаму, що проникає у грудне молоко, становить приблизно від 1 % до 3 % від його концентрації у плазмі матері. Не спостерігалося кумуляції у грудному молоці.

Застосовування препарату у період годування груддю протипоказано через відсутність достатніх даних щодо його безпеки або вимагає припинення годування груддю на період лікування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Піроксикам може спричинити такі побічні реакції як шум у вухах, запаморочення, сонливість, слухові та зорові порушення, що можуть порушити активну увагу і рефлекси. Водії транспортних засобів та оператори машин повинні мати на увазі ці несприятливі дії, особливо на початку лікування піроксикамом.

Спосіб застосування та дози

Первинне призначення піроксикаму має проводити лікар з досвідом у діагностиці та лікуванні пацієнтів із запальними або дегенеративними ревматичними захворюваннями.

Максимальна рекомендована добова доза становить 20 мг.

Побічні реакції можна зменшити, застосовуючи мінімальну ефективну дозу впродовж найбільш короткого періоду часу, необхідного для контролю симптомів.

Користь лікування і переносимість лікарського засобу слід передивлятися кожні 14 днів. Якщо тривале лікування вважається за необхідне, цю переоцінку слід проводити частіше.

Враховуючи доведений факт, що застосування піроксикаму пов’язується зі збільшенням ризику шлунково-кишкових ускладнень, слід з обережністю розглянути необхідність комбінованого лікування гастропротективними препаратами (наприклад, мізопростол або інгібітори протонної помпи), особливо для пацієнтів літнього віку.

Дорослі.

Внутрішньо по 2 капсули 10 мг або по 1 капсулі 20 мг 1 раз на добу переважно під час або одразу після прийому їжі, запиваючи водою.

Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і визначається лікарем.

При комбінованому призначенні різних форм препарату (капсули, таблетки, розчини, суспензії, супозиторії) загальна добова доза не повинна перевищувати 20 мг.

Пацієнти літнього віку (понад 65 років).

Для пацієнтів віком понад 65 років необхідна особлива обережність при лікуванні піроксикамом, особливо для хворих із порушеннями функцій нирок, печінки або серця.

Діти

Немає достатнього клінічного досвіду щодо безпечного застосування піроксикаму дітям.

Передозування

Симптоми: порушення зору, сонливість, нудота, блювання, біль в епігастрії, можлива кровотеча в шлунково-кишковому тракті, рідко можливі кома, артеріальна гіпертензія, гостра ниркова недостатність, пригнічення дихання, при застосуванні більш великих доз – втрата свідомості.

Лікування: необхідно враховувати тривалий період напіврозпаду піроксикаму, слід припустити, що елімінація піроксикаму може бути прискорена шляхом введення антацидів та активованого вугілля.

 • Первинна елімінація препарату (обережне промивання шлунка);
 • моніторинг кислотно-лужного балансу;
 • корекція рівня електролітів, корекція рівня глюкози;
 • інтенсивна медична допомога;
 • прискорення процесу елімінації (алкалізований, форсований діурез);
 • введення діазепаму у випадку судом.

Застосування активованого вугілля (тільки пацієнтам, які знаходяться при свідомості!) впливає на резорбцію і всмоктування піроксикаму, і, таким чином, зменшує загальну кількість активної речовини препарату в сироватці крові.

Піроксикам неможливо вивести з організму за допомогою гемодіалізу.

Побічні реакції

Побічні дії класифіковано за органами та системами.

З боку шлунково-кишкового тракту: виразковий стоматит, езофагіт, гастрит, глосит, гематемезис, ректальна кровотеча, анорексія, біль в епігастрії, запор, діарея, диспепсія, метеоризм, печія, нудота, блювання, сильні крововиливи/перфорації та виразки (шлунка, дванадцятипалої кишки) – існує ризик асимптоматично протікаючої перфорації, загострення коліту або хвороби Крона (див. розділ «Особливості застосування»), панкреатит, біль/дискомфорт у шлунку, порушення травлення.

З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, вертиго, відчуття дезорієнтації, тривожність, слабкість, порушення концентрації, депресія, сонливість, безсоння, підвищена втомлюваність, дратівливість, психотичні реакції, порушення чутливості, що включає парестезію; розлади пам’яті, сплутаність свідомості, нервозність, патологічні сни, судоми.

З боку серцево-судинної системи: пальпітації, стенокардія, серцева недостатність, набряки, артеріальна гіпертензія, аритмія, підвищений ризик тромботичних подій (інфаркт міокарда або інсульт) (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку системи крові та лімфатичної системи: еозинофілія, лейкопенія, нетромбоцитопенічна пурпура Геноха-Шенляйна, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, гемолітична анемія, апластична анемія, поява антинуклеарних антитіл.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, висипання, фоточутливість, тяжкі шкірні реакції (SCARs): синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) (див. розділ «Особливості застосування»), ексфоліативний дерматит, бульозні висипання, почервоніння, екзема, пурпура алергічного типу.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: набряки, гематурія, інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром, протеїнурія, гостра ниркова недостатність, папілярний некроз, оборотне підвищення плазмових рівнів сечовини та креатиніну.

З боку органів зору: диплопія, затуманення зору, подразнення очей, набряк очей.

З боку органів слуху і лабіринту: порушення слуху, шум у вухах.

Гепатобіліарні порушення: підвищення рівня сироваткових трансаміназ (ALAT, ASAT), минуще підвищення білірубіну, токсичний гепатит, у тому числі з жовтяницею, фульмінантний гепатит, печінкова недостатність.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи бронхоспазм, анафілактичні або анафілактоїдні реакції у пацієнтів з алергією, сироваткова хвороба, кропив’янка/ ангіоневротичний набряк, васкуліти, мультиформна еритема.

З боку дихальної системи: пригнічення дихання, пневмонія.

Порушення обміну речовин та харчування: гіпоглікемія, гіперглікемія, збільшення або зменшення маси тіла.

Загальні розлади: порушення смаку, пропасниця, грипоподібні симптоми, посилене потовиділення, оніхолізис, порушення росту нігтів, алопеція.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальних упаковках при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері з ПВХ плівки та алюмінієвої фольги. По 2 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

АТ «Софарма».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

АТ «Софарма»

вул. Ілієнське шосе, 16, Софія, 1220, Болгарія.

Дата последнего обновления: 23.03.2015
Инструкция по применению Пироксикам Софарма, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пироксикам Софарма, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пироксикам Софарма с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/2936/01/02 от 06.03.2015 (приказ 123(2))
АТХ-классификация M01AC01 - Пироксикам
Действующие вещества пироксикам
Производитель Софарма, АО, Болгария
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители с осторожностью, особенно в начале лечения

Найдено 2252 аптеки

Народная аптека №121
Запорожье, ул.Сталеваров 25
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 28,40
Добрі ліки
Гребенка, ул.Магистральная 50
Пироксикам капс 20мг №20 |
SOPHARMA (БОЛГАРИЯ)
есть
Домашняя аптека
Кривой Рог, пр.Южный 30
Пироксикам капс 20мг №20 |
SOPHARMA (БОЛГАРИЯ)
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Вальтера 6А
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Народная аптека
Вольнянск, ул.Гнаровской 9а
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 28,52
Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 27,95
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Піроксикам капсули по 20мг №20
Софарма
от 35,02
Аптека 911
Люботин, ул.Шевченко 98
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Бекетова 21
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Народная аптека
Пологи, ул.Единства 10
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 29,82
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 108
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
ХМПА
Виньковцы, ул.Октябрьская 13/2
Піроксикам софарма капс. 20мг №20 (10х2)
Софарма, АТ, Болгарія
от 32,05
Аптека интернет цен
Никополь, ул.Электрометаллургов 24а
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 30,22
Аптека Рецепти Здоров'я
Вышгород, пр.Мазепы 8
Пироксикам капс. 0.02 №20
Софарма
от 35,64
Народная аптека
Вольнянск, ул.Соборная 6 А
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 27,38
Аптека 911
Харьков, ул.Лесопарковская 7А
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Пироксикам капс 20мг №20 |
SOPHARMA (БОЛГАРИЯ)
есть
Аптека 911
Харьков, пл.Защитников Украины 5/6
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека низькі ціни №1
Харьков, ул.Отакара Яроша 21
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Московский 124А
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Гудзенко 2
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Павлова 160к
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Народная аптека
Мелитополь, ул.Университетская 4
Пироксикам софарма капс. 20 мг №20
Софарма БОЛГАРИЯ
от 28,48
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 29,03
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 29,20
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 28,94
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 28,96
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 29,13
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Пироксикам софарма капс. 20 мг блистер №20
Софарма Ат Болгария
от 29,13
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2А
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека 911
Харьков, ул.Евгения Котляра 7
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Домашняя аптека
Днепр, ул.Героев Сталинграда 119
Пироксикам капс 20мг №20 |
SOPHARMA (БОЛГАРИЯ)
есть
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Пироксикам капс 20мг №20
Софарма
от 32,05
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Пироксикам капс. 20мг №20
СОФАРМА АТ БОЛГАРИЯ
от 30,45
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Преображенская 4А
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека КОСМО
Киев, бул.Дружбы Народов 30/1
Піроксикам капс. 20 мг, № 20
Sopharma (Болгария)
от 29,29
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Постишева 45
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Країна здоров'я
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2
Пироксикам капс 20мг №20
Софарма
от 31,01
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 46 (ст.м.Шулявская)
Піроксикам капс. 20 мг, № 20
Sopharma (Болгария)
от 29,29
Аптека 911
Красноград, ул.Шевченко 107/2
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Юбилейный 64
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Героев Сталинграда 134«З»
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека 911
Харьков, ул.Саперная 32
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптека низкие цены №1
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Піроксикам капс.20мг №20
Sopharma
от 32,00
Сеть Аптек "Рецептика"
Пологи, ул.Единства 25
Пироксикам капсулы 20мг №20
Sopharma (Болгария)
от 33,50
Сеть Аптек "Рецептика"
Ивано-Франковск, ул.Галицкая 24/17
Пироксикам капсулы 20мг №20
Sopharma (Болгария)
от 36,00
Сеть Аптек "Рецептика"
Днепр, ул.Владимира Мономаха 11
Пироксикам капсулы 20мг №20
Sopharma (Болгария)
от 32,40
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Пироксикам софарма капс. 20мг №20
АТ СОФАРМА
от 26,78

Рекомендуем посмотреть

Федин-20 капсулы по 20 мг №30 (10х3)
Федин-20
капсулы
Эвертоджен Лайф Саенсиз Лтд для "Органосин Лайф Саенсиз", Индия
Цены в аптеках
Брексин таблетки по 20 мг №10
Брексин таблетки по 20 мг №20 (10х2)
Брексин таблетки по 20 мг №30 (10х3)
Брексин
таблетки
Такеда Украина
Цены в аптеках
Пироксикам таблетки по 0.01 г №20 (10х2)
Пироксикам суппозитории по 0.02 г №10 (5х2)
Пироксикам таблетки по 0.01 г №20 (10х2)
Пироксикам таблетки по 0.01 г №10
Пироксикам
таблетки, суппозитории
3 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Пироксикам Софарма капсулы тв. по 20 мг №20 (10х2)
Пироксикам Софарма капсулы тв. по 10 мг №20 (10х2)
Пироксикам Софарма
капсулы
Софарма, АО, Болгария
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top