Пульмобриз инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г №10 в саше

Склад

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ацетилцистеїну 200 мг, амброксолу гідрохлориду 30 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; повідон (К-30); кремнію діоксид колоїдний безводний; кросповідон; натрію лаурилсульфат; олія рослинна гідрогенізована;

склад оболонки: Opadry® 200 Orange (спирт полівініловий; тальк; барвник жовтий захід FCF (E 110); титану діоксид (E 171); гліцерол моностеарат; полівінілацетату фталат; натрію лаурилсульфат; натрію гідрокарбонат); Opaglos® 2 (натрію карбоксиметилцелюлоза; мальтодекстрин; глюкоза, моногідрат; лецитин; ванілін).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, помаранчевого кольору. Таблетки мають специфічний запах (запах ванілі).

Фармакотерапевтична група

Засоби, які застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Комбінації. Код АТХ R05C B10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амброксолу гідрохлорид – муколітичний та відхаркувальний засіб, чинить виражену відхаркувальну, протизапальну, імуномодулюючу, антиоксидантну і незначну протикашльову дію. Стимулює серозні клітини залоз слизової оболонки бронхів, збільшує кількість серозного секрету і таким чином змінює порушене співвідношення серозного і слизового компонентів. Це призводить до нормалізації реологічних показників мокротиння, знижуючи його в’язкість та адгезивні властивості. Безпосередньо стимулює рухливу активність миготливого епітелію бронхів, запобігає його злипанню та покращує мукоциліарну евакуацію мокротиння. Амброксол підвищує вміст сурфактанту в легенях шляхом прямого впливу на пневмоцити типу ІІ в альвеолах та на клітини Клара у бронхіолах, а також запобігає його деструкції у пневмоцитах. Амброксол не спричиняє бронхообструкцію, а навпаки, покращує функцію зовнішнього дихання. Доведено, що препарат знижує гіперреактивність м’язів бронхів хворих на астму.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.

Амброксол має протизапальний ефект, що було встановлено in vitro, антиоксидантні властивості, стимулює місцевий імунітет та поновлення природного шару сурфактанту. При прийманні амброксолу значно зменшуються скарги пацієнтів на кашель і мокротиння відповідно до інтенсивності лікування.

У результаті клінічних випробувань із залученням пацієнтів з фарингітом доведено значне зменшення болю і почервоніння у горлі при застосуванні препарату.

Фармакологічні властивості швидко полегшувати біль під час лікування захворювань верхніх відділів дихальних шляхів спостерігалися в ході досліджень клінічної ефективності інгаляційних форм амброксолу.

Ацетилцистеїн – муколітичний та відхаркувальний засіб. За рахунок вільної сульфгідрильної групи розриває бісульфідні зв’язки мукополісахаридів мокротиння, що призводить до зниження в’язкості бронхіального секрету. Збільшує мукоциліарний кліренс. Чинить антиоксидантну дію за рахунок властивості зв’язувати вільні радикали. Збільшує синтез глутатіону, який є важливим фактором детоксикації; завдяки цій властивості ацетилцистеїн застосовують для лікування гострих отруєнь парацетамолом, фенолами, альдегідами та іншими речовинами.

Фармакокінетика.

Амброксолу гідрохлорид

Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм непролонгованої дії швидка і досить повна, з лінійною залежністю від дози у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення.

Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях.

Метаболізм та виведення.

Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Через 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться разом із сечею у незміненій формі, приблизно 26 % дози – у кон’югованій формі.

Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин.

У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень у плазмі крові.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Ацетилцистеїн

Після перорального застосування ацетилцистеїн швидко і повністю всмоктується і піддається метаболізму у печінці з утворенням цистеїну, фармакологічно активного метаболіту, а також діацетилцистеїну, цистину, і надалі – змішаних дисульфідів. Біодоступність дуже низька – близько 10 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1-3 години після прийому. Зв’язування з білками плазми – приблизно 50 %. Ацетилцистеїн виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів (неорганічні сульфати, діацетилцистеїн).

Період напіввиведення визначається головним чином швидкою біотрансформацією у печінці і становить приблизно 1 годину. У разі зниження функції печінки період напіввиведення подовжується до 8 годин.

Клінічні характеристики

Показання.

Лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням бронхіальної секреції та евакуації секрету: у т. ч. при гострому і хронічному бронхіті, хронічних обструктивних захворюваннях легень, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі, муковісцидозі, ларингіті, трахеїті.

При синдромі шокових легень у дорослих, для профілактики та лікування ускладнень після оперативних втручань на легенях, при догляді за трахеостомою, до і після бронхоскопії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до амброксолу, ацетилцистеїну або інших компонентів, що входять до складу препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення. Кровохаркання, легенева кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Відзначається синергізм ацетилцистеїну з бронхолітиками.

Ацетилцистеїн зменшує гепатотоксичну дію парацетамолу; може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

Застосування амброксолу підвищує концентрацію антибіотиків амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину та доксицикліну в мокроті та в бронхолегеневому секреті.

Одночасне застосування препарату та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрациклін (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів повинен становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

Одночасний прийом нітрогліцерину та ацетилцистеїну може призвести до підсилення вазодилатуючого ефекту нітрогліцерину.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам із непереносимістю гістаміну, оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Застосування ацетилцистеїну може змінювати результати кількісного визначення колориметричним методом і результати визначення кетону в сечі.

Особливості застосування

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона і Лайєлла), що співпали у часі із застосуванням амброксолу гідрохлориду або ацетилцистеїну.

Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу, препарат слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія). У пацієнтів із бронхомоторними розладами та зі значною кількістю слизу необхідно застосовувати з обережністю через ризик закупорки бронхів слизом.

Застосування ацетилцистеїну спричиняє розрідження бронхіального секрету. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

З обережністю застосовувати препарат пацієнтам із бронхіальною астмою; пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Застосовувати з обережністю пацієнтам із порушеннями функції нирок, тяжкими захворюваннями печінки (а саме ‒ інтервал між застосуванням слід збільшити або дозу слід зменшити); у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю очікується накопичення метаболітів, які утворюються у печінці.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не рекомендується застосовувати у І триместрі вагітності.

Немає відповідних даних щодо тератогенного впливу амброксолу гідрохлориду та ацетилцистеїну на плід, тому застосовувати препарат у ІІ-ІІІ триместрах вагітності можливо тільки в разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Оскільки амброксолу гідрохлорид і ацетилцистеїн проникають у грудне молоко, небажано приймати препарат у період годування груддю. У разі необхідності призначення препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дози для дорослих та дітей віком від 12 років: по 1 таблетці 3 рази на добу.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 5-7 днів без консультації з лікарем.

Діти

Застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування

Немає даних про випадки передозування лікарських форм ацетилцистеїну, призначених для прийому внутрішньо.

Амброксол добре переносився після парентерального застосування у дозах до 15 мг/кг/добу та після перорального застосування до 25 мг/кг/добу. У разі передозування амброксолом не спостерігалося тяжких ознак інтоксикації. Повідомлялося про випадки короткотермінового неспокою та діареї, гіперсалівації. Для дітей є ризик гіперсекреції.

За аналогією з доклінічними дослідженнями надмірне передозування може призвести до гіперсалівації, нудоти, блювання та зниження артеріального тиску.

Лікування. Невідкладні заходи, такі як стимулювання блювання та промивання шлунка, загалом не показані і мають застосовуватися у випадку гострої інтоксикації. Рекомендовано симптоматичне лікування.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні реакції чи навіть шок, висипання, кропив’янку, реакції з боку слизових оболонок, ангіоневротичний набряк, пропасницю, диспное, свербіж та інші.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема, екзема, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті, слинотеча, печія, нудота, блювання, диспепсія, стоматит, біль у животі, діарея, запор, неприємний запах із рота, сухість у горлі, зниження чутливості у ротовій порожнині.

З боку дихальної системи: ринорея, сухість дихальних шляхів, бронхоспазм (переважно у пацієнтів із гіперреактивністю бронхіальної системи, що асоціюється із бронхіальною астмою), зниження чутливості у глотці.

З боку сечовидільної системи: дизурія.

З боку органів слуху: дзвін у вухах.

З боку нервової системи: головний біль, дисгевзія (розлад смаку).

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, артеріальна гіпотензія.

При застосуванні ацетилцистеїну дуже рідко повідомлялося про виникнення кровотеч, що частіше за все були пов’язані з розвитком реакцій гіперчутливості; випадки анемії, геморагії. Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, однак клінічного підтвердження цьому немає.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 9 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній упаковці; по 20 таблеток у блістері, по 1 або по 2 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Медітоп Фармасьютікал Лтд.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Угорщина, Еді Ендре ю. 1., Пілісборосьєно, 2097.

Заявник

Мові Хелс ГмбХ.

Місцезнаходження заявника

35 Егеріштрассе, Баар, 6340, Швейцарія.

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ПУЛЬМОБРІЗ®

(PULMOBREATHE®)

Склад

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить ацетилцистеїну 200 мг, амброксолу гідрохлориду 30 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; повідон (К-30); кремнію діоксид колоїдний безводний; кросповідон; натрію лаурилсульфат; олія рослинна гідрогенізована;

склад оболонки: Opadry® 200 Orange (спирт полівініловий; тальк; барвник жовтий захід FCF (E 110); титану діоксид (E 171); гліцерол моностеарат; полівінілацетату фталат; натрію лаурилсульфат; натрію гідрокарбонат); Opaglos® 2 (натрію карбоксиметилцелюлоза; мальтодекстрин; глюкоза, моногідрат; лецитин; ванілін).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, помаранчевого кольору. Таблетки мають специфічний запах (запах ванілі).

Фармакотерапевтична група

Засоби, які застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Комбінації. Код АТХ R05C B10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амброксолу гідрохлорид – муколітичний та відхаркувальний засіб, чинить виражену відхаркувальну, протизапальну, імуномодулюючу, антиоксидантну і незначну протикашльову дію. Стимулює серозні клітини залоз слизової оболонки бронхів, збільшує кількість серозного секрету і таким чином змінює порушене співвідношення серозного і слизового компонентів. Це призводить до нормалізації реологічних показників мокротиння, знижуючи його в’язкість та адгезивні властивості. Безпосередньо стимулює рухливу активність миготливого епітелію бронхів, запобігає його злипанню та покращує мукоциліарну евакуацію мокротиння. Амброксол підвищує вміст сурфактанту в легенях шляхом прямого впливу на пневмоцити типу ІІ в альвеолах та на клітини Клара у бронхіолах, а також запобігає його деструкції у пневмоцитах. Амброксол не спричиняє бронхообструкцію, а навпаки, покращує функцію зовнішнього дихання. Доведено, що препарат знижує гіперреактивність м’язів бронхів хворих на астму.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.

Амброксол має протизапальний ефект, що було встановлено in vitro, антиоксидантні властивості, стимулює місцевий імунітет та поновлення природного шару сурфактанту. При прийманні амброксолу значно зменшуються скарги пацієнтів на кашель і мокротиння відповідно до інтенсивності лікування.

У результаті клінічних випробувань із залученням пацієнтів з фарингітом доведено значне зменшення болю і почервоніння у горлі при застосуванні препарату.

Фармакологічні властивості швидко полегшувати біль під час лікування захворювань верхніх відділів дихальних шляхів спостерігалися в ході досліджень клінічної ефективності інгаляційних форм амброксолу.

Ацетилцистеїн – муколітичний та відхаркувальний засіб. За рахунок вільної сульфгідрильної групи розриває бісульфідні зв’язки мукополісахаридів мокротиння, що призводить до зниження в’язкості бронхіального секрету. Збільшує мукоциліарний кліренс. Чинить антиоксидантну дію за рахунок властивості зв’язувати вільні радикали. Збільшує синтез глутатіону, який є важливим фактором детоксикації; завдяки цій властивості ацетилцистеїн застосовують для лікування гострих отруєнь парацетамолом, фенолами, альдегідами та іншими речовинами.

Фармакокінетика.

Амброксолу гідрохлорид

Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм непролонгованої дії швидка і досить повна, з лінійною залежністю від дози у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення.

Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях.

Метаболізм та виведення.

Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Через 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться разом із сечею у незміненій формі, приблизно 26 % дози – у кон’югованій формі.

Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин.

У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень у плазмі крові.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Ацетилцистеїн

Після перорального застосування ацетилцистеїн швидко і повністю всмоктується і піддається метаболізму у печінці з утворенням цистеїну, фармакологічно активного метаболіту, а також діацетилцистеїну, цистину, і надалі – змішаних дисульфідів. Біодоступність дуже низька – близько 10 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1-3 години після прийому. Зв’язування з білками плазми – приблизно 50 %. Ацетилцистеїн виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів (неорганічні сульфати, діацетилцистеїн).

Період напіввиведення визначається головним чином швидкою біотрансформацією у печінці і становить приблизно 1 годину. У разі зниження функції печінки період напіввиведення подовжується до 8 годин.

Клінічні характеристики

Показання.

Лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням бронхіальної секреції та евакуації секрету: у т. ч. при гострому і хронічному бронхіті, хронічних обструктивних захворюваннях легень, пневмонії, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі, муковісцидозі, ларингіті, трахеїті.

При синдромі шокових легень у дорослих, для профілактики та лікування ускладнень після оперативних втручань на легенях, при догляді за трахеостомою, до і після бронхоскопії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до амброксолу, ацетилцистеїну або інших компонентів, що входять до складу препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення. Кровохаркання, легенева кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Відзначається синергізм ацетилцистеїну з бронхолітиками.

Ацетилцистеїн зменшує гепатотоксичну дію парацетамолу; може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

Застосування амброксолу підвищує концентрацію антибіотиків амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину та доксицикліну в мокроті та в бронхолегеневому секреті.

Одночасне застосування препарату та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрациклін (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів повинен становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

Одночасний прийом нітрогліцерину та ацетилцистеїну може призвести до підсилення вазодилатуючого ефекту нітрогліцерину.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам із непереносимістю гістаміну, оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Застосування ацетилцистеїну може змінювати результати кількісного визначення колориметричним методом і результати визначення кетону в сечі.

Особливості застосування

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі реакції з боку шкіри (синдроми Стівенса-Джонсона і Лайєлла), що співпали у часі із застосуванням амброксолу гідрохлориду або ацетилцистеїну.

Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу, препарат слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія). У пацієнтів із бронхомоторними розладами та зі значною кількістю слизу необхідно застосовувати з обережністю через ризик закупорки бронхів слизом.

Застосування ацетилцистеїну спричиняє розрідження бронхіального секрету. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

З обережністю застосовувати препарат пацієнтам із бронхіальною астмою; пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Застосовувати з обережністю пацієнтам із порушеннями функції нирок, тяжкими захворюваннями печінки (а саме ‒ інтервал між застосуванням слід збільшити або дозу слід зменшити); у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю очікується накопичення метаболітів, які утворюються у печінці.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не рекомендується застосовувати у І триместрі вагітності.

Немає відповідних даних щодо тератогенного впливу амброксолу гідрохлориду та ацетилцистеїну на плід, тому застосовувати препарат у ІІ-ІІІ триместрах вагітності можливо тільки в разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Оскільки амброксолу гідрохлорид і ацетилцистеїн проникають у грудне молоко, небажано приймати препарат у період годування груддю. У разі необхідності призначення препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дози для дорослих та дітей віком від 12 років: по 1 таблетці 3 рази на добу.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 5-7 днів без консультації з лікарем.

Діти

Застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування

Немає даних про випадки передозування лікарських форм ацетилцистеїну, призначених для прийому внутрішньо.

Амброксол добре переносився після парентерального застосування у дозах до 15 мг/кг/добу та після перорального застосування до 25 мг/кг/добу. У разі передозування амброксолом не спостерігалося тяжких ознак інтоксикації. Повідомлялося про випадки короткотермінового неспокою та діареї, гіперсалівації. Для дітей є ризик гіперсекреції.

За аналогією з доклінічними дослідженнями надмірне передозування може призвести до гіперсалівації, нудоти, блювання та зниження артеріального тиску.

Лікування. Невідкладні заходи, такі як стимулювання блювання та промивання шлунка, загалом не показані і мають застосовуватися у випадку гострої інтоксикації. Рекомендовано симптоматичне лікування.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні реакції чи навіть шок, висипання, кропив’янку, реакції з боку слизових оболонок, ангіоневротичний набряк, пропасницю, диспное, свербіж та інші.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема, екзема, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті, слинотеча, печія, нудота, блювання, диспепсія, стоматит, біль у животі, діарея, запор, неприємний запах із рота, сухість у горлі, зниження чутливості у ротовій порожнині.

З боку дихальної системи: ринорея, сухість дихальних шляхів, бронхоспазм (переважно у пацієнтів із гіперреактивністю бронхіальної системи, що асоціюється із бронхіальною астмою), зниження чутливості у глотці.

З боку сечовидільної системи: дизурія.

З боку органів слуху: дзвін у вухах.

З боку нервової системи: головний біль, дисгевзія (розлад смаку).

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, артеріальна гіпотензія.

При застосуванні ацетилцистеїну дуже рідко повідомлялося про виникнення кровотеч, що частіше за все були пов’язані з розвитком реакцій гіперчутливості; випадки анемії, геморагії. Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, однак клінічного підтвердження цьому немає.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 9 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній упаковці; по 20 таблеток у блістері, по 1 або по 2 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Сава Хелскеа Лтд.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Індія, GIDC Істейт, 507-В – 512, Вадхван Сіті – 363 035, Сурендранагар.

Заявник

Мові Хелс ГмбХ.

Місцезнаходження заявника

35 Егеріштрассе, Баар, 6340, Швейцарія.

Дата последнего обновления: 05.05.2019
Инструкция по применению Пульмобриз, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пульмобриз, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пульмобриз с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 4682 аптеки

Аптека В-плюс
Днепр, ул.Леваневского 10
Пульмобриз таб п/о №20
Индия
от 97,30
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20
Индия
от 180,50
Пульс-24
Микуличи, ул.Мира 1
Пульмобриз табл. п/о блистер №20
Sava Healthcare (Индия)
от 103,60
Народная аптека
Запорожье, ул.Победы 115А
Пульмобриз таб. п/об. №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 77,00
Пульмобриз пор. д/приг.орал. сусп. 2 г №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 180,57
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Пульмобриз саше №10
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 110,82
Пульмобриз табл.п/о №20 (20х1) блистер
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 117,95
Сатурн-Фарм
Харьков, пр.Курчатова 4б
Пульмобриз табл.№20
Сава Хелскеа
от 105,00
Пульмобриз 2г саше №20
Сава Хелскеа
от 207,40
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Академика Шалимова 69 (ЖК "Софиевский Квартал")
Пульмобриз пор. д/ор. сусп. 2г саше №10
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 90,90
Пульмобриз таб. п/о №20 (20х1)
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 91,08
Пульмобриз пор. д/ор. сусп. 2г саше №20
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 209,50
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Арциз, ул.Соборная 1
Пульмобриз табл. №20
SAVA HEALTHCARE
от 92,20
Пульмобриз пор.д/сусп.2г №10
SAVA HEALTHCARE
от 186,75
Народная аптека №51
Запорожье, ул.Героев 93-й бригады 16
Пульмобриз таб. п/об. №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 77,00
Пульмобриз пор. д/приг.орал. сусп. 2 г №10
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 90,51
Пульмобриз пор. д/приг.орал. сусп. 2 г №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 167,37
Добрі ліки
Лисичанск, ул.Менделеева 52
Пульмобриз таб п/о №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Звездная 46/1А
Пульмобриз пор.д/ор.сусп. №10 саше
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 92,10
Пульмобриз табл. п/о №20
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 95,60
Пульмобриз пор.д/ор.сусп. №20 саше
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 183,20
Добрі ліки
Славянск, ул.Бульварная 2
Пульмобриз таб п/о №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Аптека №11
Харьков, ул.Полтавский Шлях 119
Пульмобриз таб. п\о №20
Мови Хелс ГмбХ
от 88,77
Пульмобриз пор.д\сусп.2г№20 саше
Мови Хелс ГмбХ
от 190,00
Конекс
Тростянец, ул.Соборная 50А
Пульмобріз таб. в/о №20 (20х1) бліст.
Movi Health/Sava Healthcare
от 90,24
Пульмобріз пор. д/орал.сусп. 2г саше №20
Movi Health/Sava Healthcare
от 213,00
D.S.
Киев, ул.Большая Васильковская 65
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 100,88
Пульмобріз порошок 2 г н 20
Мові Хелс
от 199,50
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Юбилейный 52а (больница ОХМАТДЕТ, 1-й этаж стационара)
Пульмобриз, пор. для ор. сусп, 2г, №20
Мови Хелс ГмбХ
есть
Галеніка МПП
Бахмут, ул.Торговая 6
Пульмобриз пор. д/орал. сусп. саше 2г №20
Сава Хелскеа
от 197,41
Здорове майбутнє
Киев, бул.Верховного Совета 33/1
Пульмобриз таб. п/о №20
Сава Хелскеа Лтд (Индия)
от 100,35
Пульмобриз пор.д/ор. сусп. по 2 г. саше №20
Сава Хелскеа Лтд (Индия)
от 186,69
Конекс
Ильинцы, ул.Европейская 12
Пульмобріз таб. в/о №20 (20х1) бліст.
Movi Health/Sava Healthcare
от 88,64
Пульмобріз пор. д/орал.сусп. 2г саше №20
Movi Health/Sava Healthcare
от 165,04
Будем Здоровы Вместе
Николаев, пер.Корабелов 2И
Пульмобриз пор.д/ор.сусп. №10 саше
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 87,25
Пульмобриз табл. п/о №20
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 89,50
Добрі ліки
Райгородок, ул.Молодежная 9
Пульмобриз таб п/о №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Маршала Рокоссовского 10
Пульмобриз таб п/о №20
Мови Хелс ГМБХ
от 101,67
Пульмобриз пор д/сусп 2г саше № 20
Мови Хелс ГМБХ
от 181,57
Сатурн-Фарм
Харьков, ул.Чичибабина 2
Пульмобриз табл.№20
Сава Хелскеа
есть
Аптека @
Красноград, ул.Шиндлера 91
Пульмобриз таб.п/о #20(20х1)
САВА ХЕЛСКЕА ЛТД ИНДИЯ
от 93,22
Пульмобриз пор.д/сусп.2г #20
САВА ХЕЛСКЕА ЛТД ИНДИЯ
от 209,37
Нова Аптека мережа аптек
Обухов, ул.Мира 13А
Пульмобріз табл. в/о №20
Movi Hels
есть
Пульмобріз пор. д/ор. сусп. 2г саше №20
Movi Hels
есть
D.S.
Черновцы, пр.Независимости 127
Пульмобріз порошок 2 г н 10
Мові Хелс
от 97,24
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 100,88
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 117-Г
Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г в саше №10
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
Пульмобриз таблетки, п/о, №20 (20х1)
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г в саше №20
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Одесса, ул.Левитана 62В
Пульмобриз табл. №20
SAVA HEALTHCARE
от 91,55
Пульмобриз пор.д/сусп.2г №20
SAVA HEALTHCARE
от 180,80
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Пульмобріз таблетки вкриті оболонкою №20
Мови Хелс
от 106,55
Пульмобріз порошок для оральної суспензії по 2г у саше №20
Мови Хелс
от 199,90
Конекс
Песчанка, ул.Центральная 42
Пульмобріз таб. в/о №20 (20х1) бліст.
Movi Health/Sava Healthcare
от 88,64
Пульмобріз пор. д/орал.сусп. 2г саше №20
Movi Health/Sava Healthcare
от 172,09
Ново Фарм
Чайки, ул.Валерия Лобановского 21 (корп. 2, ЖК "Чайка")
Пульмобриз таб. п/о №20 (20х1)
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 97,24
Пульмобриз пор. д/ор. сусп. 2г саше №10
Сава Хелскеа Лтд., Индия
от 107,45
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Матросова 17
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 100,88
Пульмобріз порошок 2 г н 10
Мові Хелс
от 114,00
Пульмобріз порошок 2 г н 20
Мові Хелс
от 241,50
Аптека Гелиантус
Бровары, ул.Сергея Москаленко 39 (ТЦ "Атлант", цокольный этаж)
Пульмобриз таб. №20
Сава Хелскеа
от 99,00
Пульмобриз пак. 2.0 №20
Мед.Газовый Сервис
от 180,00
Пульмобриз пак. 2.0 №20
Сава Хелскеа
от 193,00
СВ Аптека
Зеньков, ул.Ивана Петровского 21
Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г в саше №10
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
Пульмобриз таблетки, п/о, №20 (20х1)
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г в саше №20
Сава Хелскеа Лтд для заявника "Мові Хелс ГмбХ", Ін
есть
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Пушкинская 38
Пульмобріз порошок 2 г н 10
Мові Хелс
от 96,76
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 98,94
Пульмобріз порошок 2 г н 20
Мові Хелс
от 194,25
Аптека Гелиантус
Киев, ул.Братиславская 3 (Аптечний пункт №1)
Пульмобриз таб. №20
Сава Хелскеа
от 97,20
Пульмобриз пак. 2.0 №20
Сава Хелскеа
от 199,00
Конекс
Могилев-Подольский, ул.Ставицкая 10
Пульмобріз пор. д/орал.сусп. 2г саше №20
Movi Health/Sava Healthcare
от 189,20
Медобори
Каменец-Подольский, ш.Нигинское 41/1
Пульмобріз порошок 2 г н 10
Мові Хелс
от 96,03
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 99,43
Пульмобріз порошок 2 г н 20
Мові Хелс
от 184,79
Линда-Фарм
Днепр, пр.Мануиловский 29 (ГБ №9)
Пульмобриз таблетки №20
Клева С.А, Греція
от 97,10
Линда-Фарм
Днепр, ул.Саранская 12
Пульмобриз таблетки №20
Клева С.А, Греція
от 91,90
Эксим групп
Киев, ул.Юрия Шумского 1
Пульмобриз пор.д/сусп.2г #10
САВА ХЕЛСКЕА ЛТД ИНДИЯ
от 94,53
Пульмобриз таб.п/о #20(20х1)
САВА ХЕЛСКЕА ЛТД ИНДИЯ
от 99,04
Пульмобриз пор.д/сусп.2г #20
МОВИ ХЕЛС
от 187,15
Виталюкс
Белая Церковь, ул.Семашко 8
Пульмобріз табл.№20
Сава Хелскеа Лтд.
от 93,17
Пульмобріз пор.д/орал.сусп.саше 2г №20
Сава Хелскеа Лтд.
от 177,43
Медобори
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 21/9
Пульмобріз порошок 2 г н 10
Мові Хелс
от 95,55
Пульмобріз табл п/о н 20
Мові Хелс
от 98,70
Пульмобріз порошок 2 г н 20
Мові Хелс
от 190,50
Будем Здоровы Вместе
Белая Церковь, ул.Леваневского 70
Пульмобриз табл. п/о №20
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 97,75
Пульмобриз пор.д/ор.сусп. №20 саше
Сінмедик Лабораторіз для Мові Хелс ГмбХ, Індія/Ш
от 194,65
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Пульмобриз пор д/сусп 2г саше № 10
Мови Хелс ГМБХ
от 92,76
Пульмобриз таб п/о №20
Мови Хелс ГМБХ
от 95,83
Пульмобриз пор д/сусп 2г саше № 20
Мови Хелс ГМБХ
от 189,88
Аптека Здравица
Киев, ул.Маршала Тимошенко 19
Пульмобриз таб п/о №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Народная аптека №208
Запорожье, ул.Космическая 124/1
Пульмобриз таб. п/об. №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 77,00
Пульмобриз пор. д/приг.орал. сусп. 2 г №10
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 88,04
Пульмобриз пор. д/приг.орал. сусп. 2 г №20
Сава Хелскеа ИНДИЯ
от 164,12
Конекс
Ямполь, ул.Свободы 81/49А
Пульмобріз таб. в/о №20 (20х1) бліст.
Movi Health/Sava Healthcare
от 91,88
Пульмобріз пор. д/орал.сусп. 2г саше №20
Movi Health/Sava Healthcare
от 172,09
Аптека Здравица
Мангуш, пр.Мира 79
Пульмобриз таб п/о №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Пульмобриз пор д/орал сусп саше 2г №20 |
SAVA HEALTHCARE
есть
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Пульмобриз таб.п/о n20
MoviHealth
от 94,73
Пульмобриз пор.д/орал. сусп. саше 2г n20
MoviHealth
от 205,50
Полимед
Одесса, ул.Сегедская 7
Пульмобриз таб.п/о n20
MoviHealth
от 94,53
Пульмобриз пор.д/орал. сусп. саше 2г n10
MoviHealth
от 110,95
Пульмобриз пор.д/орал. сусп. саше 2г n20
MoviHealth
от 187,15
  • Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г №10 в саше
  • Пульмобриз таблетки, п/о №20
  • Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г №20 в саше

Просмотренные товары

Пульмобриз таблетки, п/о №20
Пульмобриз порошок д/ор. сусп. по 2 г №10 в саше
Пульмобриз таблетки, п/о №40 (20х2)
Пульмобриз таблетки, п/о №9
Пульмобриз
порошок, таблетки
Мови Хелс
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Top