Регазим плюс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Регазим плюс - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

1 таблетка містить:

основні речовини: ферментна суміш із Аспергіллус орізае – 101,0 мг, гідрофосфат магнію – 67,2 мг, фруктовий порошок ананасу – 50,0 мг, фруктовий порошок папаї – 50,0 мг, фруктовий порошок інжиру – 20,0 мг, фруктовий порошок ківі – 20,0 мг, концентрат водоростей спіруліни – 5,0 мг.

Фармакологічні властивості

Ферменти є білками, які беруть участь у багатьох процесах в організмі людини. Вони також зустрічаються в деяких природних харчових продуктах. У фізіологічному плані ферменти беруть участь у регулюванні процесів обміну речовин у клітинах. Завдяки цьому вони сприяють протіканню природних процесів у тканинах організму і у травному тракті. Крім цього, ферменти в якості «природних каталізаторів» прискорюють протікання хімічних реакцій в організмі, зокрема вони сприяють перетворенню живильних речовин отриманих з їжею в енергію. Якщо організм піддається підвищеним природним навантаженням, ферменти, що втримуються в продуктах харчування, можуть бути ефективними помічниками в подоланні цих навантажень.

Звичайно ферменти утворюються безпосередньо в організмі і, таким чином, постійно є в розпорядженні. Однак, з віком, починаючи приблизно з 30 років, обсяг цього «виробництва» знижується. Крім того, у певних випадках, наприклад при впливі на організм отрут з навколишнього середовища, при стресах, у випадку однотипного і недостатнього харчування, а також при значних фізичних навантаженнях потреба організму у ферментах підвищується. При цьому ферменти можуть надходити в організм із продуктами харчування. Однак, при готуванні і нагріванні їжі зміст ферментів у продуктах харчування знижується. Таким чином, введення в організм ферментів із препаратом Регазім Плюс забезпечить ефективну його підтримку.

Ананас, папайя, ківі і інжир є тропічними фруктами з високим вмістом важливих ферментів; вони також характеризуються високим вмістом вітамінів, мінеральних і баластових речовин.

Азіатський рисовий гриб (Аспергіллус орізае) є біологічним натуральним продуктом, що містить широкий спектр ферментів.

Для ферментів потрібне середовище з певним значенням рН

Всі ферментні процеси вимагають середовище з певною величиною рН (співвідношення кислотних і лужних речовин), так як це обумовлює виконання їхніх природних функцій. Гідрофосфат магнію, що міститься в Регазім Плюс, забезпечують певну кислотність середовища і, завдяки цьому, підвищує ефективність дії ферментів. Нормальна дія ферментів істотно сприяє здоров'ю і гарному самопочуттю людини.

Коферменти є цінними помічниками ферментів

Для багатьох із ферментів, що утворяться в організмі природним шляхом, необхідні коферменти. Вони не утворюються в організмі самостійно і повинні вводитися в нього з їжею.

Як можна через здорове харчування забезпечити гарне самопочуття?

Слід постійно забезпечити введення в організм здорової повноцінної їжі, до якої, у першу чергу, відносяться овочі і фрукти. Рекомендуються також сухофрукти з високим вмістом лужних речовин (наприклад, сушені абрикоси і банани). Слід знизити частку м'яса і ковбаси в їжі. Велике число «первинно» здорових продуктів харчування в процесі готування (варіння, обробка парою, тушкування та ін.) втрачають вітаміни, мінеральні речовини, ферменти і лужні речовини. Тому ми рекомендуємо щодня споживати свіжі продукти з мінімальним ступенем обробки і тропічні фрукти.

Рекомендації щодо споживання

дорослим та дітям з 12 років по 1 - 2 таблетки тричі на день перед прийомом їжі запиваючи водою. Термін споживання 1 місяць. Подальше споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем

Протипоказання

індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.

Форма випуску

таблетки 60 шт., 120 шт., по 600 мг у блістерах в картонній коробці

Строк придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці за температурі не вище +30 °С.

Виробник

“Зіксіл ГмбХ енд Ко. КГ”, Гереонсмюленгассе 5, 50670 Кельн, Німеччина, тел.: 0800/1652400, факс: 0800/1652700, www.syxyl.de

Імпортер

ТОВ “Креатив Груп Компані”, Україна, 61060, м. Харків, вул. Олімпійська, 10, код 37365734,

тел.: 044-456-55-21.

Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.

Висновок державної сан. - епід. експертизи №05.03.02-03/63889 від 16.10.2014 р.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Регазим плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Регазим плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Регазим плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Регазим плюс таблетки №120 (20х6)
Производитель Зиксил ГмбХ энд Ко. КГ, Германия
Регистрация № 05.03.02-03/63889 от 16.10.2014

Просмотренные товары

Регазим плюс таблетки №60 (20х3)
Регазим плюс таблетки №120 (20х6)
таблетки
Зиксил ГмбХ энд Ко. КГ, Германия
Проверить цены

Новинки

Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Помочь печени просто?
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Скрыть рекламу
Top