Регулакс пикосульфат инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Регулакс пикосульфат капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.

Склад

діюча речовина: sodium picosulfate;

1 мл (20 крапель) розчину містить натрію пікосульфату моногідрат 7,5 мг (відповідає натрію пікосульфату 7,23 мг);

допоміжні речовини: сорбіту розчин 70 %, що не кристалізується; пропіленгліколь; вода очищена.

Лікарська форма

Краплі оральні, розчин.

 Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин з солодким, ледь гіркуватим

смаком.

Фармакотерапевтична група

Лікарські засоби, які застосовують для лікування запорів. Контактні проносні засоби. Код АТХ А06А В08.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Натрію пікосульфат, діюча речовина лікарського засобу РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ, є проносним засобом місцевої дії триарилметанової групи. Натрію пікосульфат після бактеріального розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку, прискорюючи перистальтику, сприяє кумуляції води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього є стимуляція дефекації, зменшення часу транзиту і пом’якшення калу.

Фармакокінетика.

Абсорбція і розподіл.

Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстого кишечнику без суттєвої абсорбції.

Біотрансформація та елімінація.

Після розщеплення ефірів сірчаної кислоти бактеріями у товстому кишечнику утворюється дифенольне проносне, яке частково всмоктується і після кон’югації виділяється з жовчю.

Взаємозв’язок між фармакокінетикою і фармакодинамікою.

Незначна частина виводиться з сечею у вигляді глюкуронідів; більша частина – з випорожненнями як у вигляді вільних дифенолів, так і у вигляді самого пікосульфату. Інформація про рівні у плазмі крові і зв’язування з білками відсутня. Початок дії лікарського засобу залежить від вивільнення активного метаболіту. Проносний ефект лікарського засобу не корелює з рівнем активного метаболіту у плазмі крові.

Показання

Для застосування при запорах або станах, які потребують полегшення дефекації.

Як і інші проносні засоби, РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ не слід приймати щодня або протягом тривалого часу без встановлення причини запору.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до діючої речовини, інших триарилметанів або до інших компонентів лікарського засобу. 
 • Кишкова непрохідність або гостре захворювання органів черевної порожнини, наприклад апендицит.
 • Гострі запальні захворювання кишечнику.
 • Гострий абдомінальний біль, що супроводжується нудотою та блюванням, що може вказувати на вищезазначені гострі захворювання.
 • Сильне зневоднення.

РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ слід приймати під медичним наглядом при станах, які пов’язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад при тяжкому порушенні функції нирок).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При тривалому застосуванні/застосуванні великих доз лікарського засобу через дефіцит калію можливе посилення дії серцевих глікозидів. Втрата калію може посилитися при комбінаціях з діуретиками або кортикостероїдами.

Оскільки натрію пікосульфат метаболізується у свою активну форму під впливом бактерій у товстому кишечнику, одночасний прийом з антибіотиками може призвести до зменшення або відсутності проносної дії лікарського засобу РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ.

Особливості застосування

 • Пацієнтам, які страждають на хронічний запор, слід провести повну діагностику та встановити причину запору.
 • Не слід приймати лікарський засіб щодня або протягом тривалого часу без встановлення причини запору. Тривале або непомірне застосування лікарського засобу може призвести до порушень рідинного та електролітного балансу та до гіпокаліємії.
 • Є повідомлення про запаморочення та/або непритомність, за часом пов’язані із застосуванням натрію пікосульфату: інформація про непритомність при дефекації (асоційованої з пробою Вальсальви (Valsalva manoeuvre)) або парасимпатичної реакції на абдомінальний біль.
 • РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ слід приймати під медичним наглядом при станах, які пов’язані з порушенням водного й електролітного балансу (наприклад при тяжкому порушенні функції нирок).
 • Після відміни застосування лікарського засобу РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ симптоми можуть з’явитися знову. Повернення симптомів після тривалого застосування при хронічних запорах може бути пов’язано з наявністю тяжкого запору.
 • Лікарський засіб містить сорбіт, тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози не слід його застосовувати. РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ можна застосовувати хворим на цукровий діабет, оскільки він містить замінник цукру сорбіт (1 мл крапель відповідає 0,03 ХО (хлібних одиниць)). Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дані щодо застосування натрію пікосульфату у період вагітності відсутні, тому лікарський засіб не слід застосовувати у період вагітності.

Клінічні дані показують, що ні активний метаболіт біс-(п-гідроксифеніл)-піридил-2-метан, ні його глюкуроніди не проникають у грудне молоко. Таким чином, РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ можна застосовувати під час годування груддю.

Дослідження з оцінки впливу на фертильність не проводилися.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження впливу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами не проводилися.

Однак пацієнтів слід попередити про можливі прояви вазовагальних реакцій (наприклад абдомінального спазму) та/або побічних реакцій, таких як запаморочення та/або непритомність. У разі виникнення абдомінального спазму хворому слід уникати таких потенційно небезпечних видів діяльності, як керування автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ приймати внутрішньо одноразово, бажано ввечері. Краплі можна приймати у чистому вигляді або разом з рідиною.

Як правило, проносний ефект настає через 10–12 годин.

Дорослим призначати по 14–27 крапель (відповідає 5–10 мг натрію пікосульфату), дітям віком від 4 років (тільки за призначенням лікаря) – по 7–14 крапель (відповідає 2,5–5 мг натрію пікосульфату).

Рекомендовано почати з найнижчої дози. Доза може бути скоригована до максимальної рекомендованої дози для регулярного випорожнення. Максимальну добову дозу, що становить 27 крапель для дорослих або 14 крапель для дітей віком від 4 років, не можна перевищувати.

РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ не слід застосовувати щодня або протягом тривалого часу без встановлення причини запору.

Діти.

РЕГУЛАКСâ ПІКОСУЛЬФАТ КРАПЛІ протипоказаний дітям віком до 4 років.

Дітям віком від 4 років лікарський засіб застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Передозування

Симптоми. При прийомі великих доз може спричинити діарею і спазми кишечнику, клінічно значущі втрати рідини, калію та інших електролітів.

Можлива ішемія слизової оболонки товстого кишечнику, пов’язана з прийомом натрію пікосульфату у значно більших дозах, ніж дози, що рекомендуються для лікування запорів.

Тривале передозування може призвести до хронічної діареї, абдомінального болю, гіпокаліємії, вторинного гіперальдостеронізму і утворення каменів у нирках. При тривалому застосуванні також можливі ураження ниркових канальців, метаболічний алкалоз та м’язова слабкість, зумовлена гіпокаліємією. 

Лікування. Протягом короткого часу після прийому лікарського засобу абсорбцію можна зменшити або запобігти їй, викликавши блювання або промивши шлунок.

Проведення регідратаційної терапії (поповнення втрати води та електролітів).

Може бути доцільним застосування спазмолітичних засобів.

Побічні реакції

Побічні реакції зазначені за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100,

< 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), невідомо (неможливо визначити частоту на підставі існуючих даних).

З боку шлунково-кишкового тракту:

дуже часто – діарея;

часто – метеоризм, абдомінальний біль або абдомінальні коліки; дискомфорт у животі;

нечасто – нудота та блювання.

З боку імунної системи:

невідомо – алергічні реакції, у тому числі набряк Квінке та шкірні реакції (ангіоневротичний набряк, токсидермія, висип, свербіж).

З боку нервової системи:

нечасто – запаморочення;

невідомо – непритомність. Мова йде про запаморочення та/або непритомність при дефекації (пробою Вальсальви (Valsalva manoeuvre)) або парасимпатичну реакцію на абдомінальний біль.

Тривале застосування або застосування великих доз може супроводжуватися збільшенням виведення води, калію та інших електролітів. Це може призвести до порушень серцевої діяльності і м’язової слабкості, особливо при одночасному прийомі сечогінних засобів і кортикостероїдів. 

Термін придатності

5 років.

Термін придатності після першого відкриття флакона – 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 мл у флаконі-крапельниці; по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Кревель Мойзельбах ГмбХ/Krewel Meuselbach GmbH.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Кревельштрассе 2, 53783 Айторф, Німеччина/Krewelstrasse 2, 53783 Eitorf, Germany.

Дата последнего обновления: 29.08.2019

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капли
Условия отпуска без рецепта
Категория Слабительное внутреннее
Регистрация UA/2363/01/01 от 16.08.2019 (приказ 1820(2))
АТХ-классификация A06AB08 - Натрия пикосульфат
МНН Натрия пикосульфат
Фармгруппа Лікарські засоби, які застосовують для лікування запорів. Контактні проносні засоби.
Действующие вещества натрия пикосульфат
Производитель Кревель Мойзельбах ГмбХ, Германия
Взрослые разрешено
Дети с 4-х лет по назначению врача
Беременные запрещено
Кормящие мамы разрешено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители разрешено

Найдено 1255 аптек

Альго-Фарм
Киев, ул.Семьи Идзиковских 2
Регулакс пикосульфат капли орал. фл.-капельн. 20 мл №1
Krewel Meuselbach (Германия)
от 104.00
Валена
Киев, ул.Александра Мишуги 2
Регулакс пикосульфат к-ли 20мл
КРЕВЕЛЬ МОЙЗЕЛЬБАХ ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 91.14
Аптека Подорожник
Черновцы, пр.Независимости 119
Регулакс кр. орал. фл. 20мл №1
Кревель Німеччина
от 89.50
Аптека Подорожник
Ужгород, ул.Заньковецкой 77Б
Регулакс кр. орал. фл. 20мл №1
Кревель Німеччина
от 96.50
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 117/1
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.89
Аптека Подорожник
Сторожинец, ул.Михаила Грушевского 8/5
Регулакс кр. орал. фл. 20мл №1
Кревель Німеччина
от 84.50
Полимед
Раздельная, ул.Привокзальная 2
Регулакс капли фл. 20мл
KREWEL MEUSELBACH GMBH
от 87.64
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 81.60
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Регулакс капли 20мл*
Кревель Мойзельбах
от 87.21
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Академика Глушка 19А
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 90.15
АКС
Черноморск, ул.Спортивная 14Д
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.57
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Королева 65
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 82.32
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 30
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 84.93
АКС
Одесса, ул.Святослава Рихтера 132/1
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 82.75
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 123
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 88.00
Аптека №2 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Украинская 42
Регулакс пикосульфат к-ли 20 мл
Кревель
от 88.92
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Павла Пестеля 7
Регулакс пикосульфат 20мл
Кревель Мойзельбах Гмбх
от 96.05
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Пугачова 6/29
Регулакс пикосульфат кап. орал. фл. 20мл
КРЕВЕЛЬ МОЙЗЕЛЬБАХ ГМБХ
от 80.80
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 46
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 88.03
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.95
Аптека АКС Социальная
Черноморск, пр.Мира 31Д
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.44
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Регулакс капли 20мл (*)
Кревель
от 85.85
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Греческая 45
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 81.60
Аптека Подорожник
Луцк, ул.Сенаторки Левчановской 4
Регулакс кр. орал. фл. 20мл №1
Кревель Німеччина
от 87.99
Аптека для економних
Киев, ул.Александра Бойченко 16
Регулакс пикосульфат 20мл
Кревель Мойзельбах Гмбх
от 85.19
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 129
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.99
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Свободы 88
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.62
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 82.24
Аптека ENTER
Одесса, ул.Пантелеймоновская 70
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.32
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Глушко 32А
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 81.60
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 53
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 82.26
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.57
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Костанди 162/2
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 88.27
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 85.53
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 85.95
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 88.27
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.62
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 83.90
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.99
АКС
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.57
Аптека №22
Харьков, ул.Полтавский Шлях 43
Регулакс® пікосульфат краплі ор., р-н, 7,5 мг/мл по 20 мл у флак.-крап.
Кревель
есть
АКС
Одесса, ул.Марсельская 32/3
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 88.21
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 73.54
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 35
Регулакс пикосульфат кап. орал. фл. 20мл
КРЕВЕЛЬ МОЙЗЕЛЬБАХ ГМБХ
от 80.80
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.85
АКС
Одесса, ул.Академическая 16Б
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.01
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 87.89
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 85.94
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Черняховского 1А/4
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.57
АКС
Одесса, ул.Академика Корольова 33
Регулакс пикосульф 20мл капли
КРЕВЕЛЬ
от 86.57
Инструкция по применению Регулакс пикосульфат, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Регулакс пикосульфат, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Регулакс пикосульфат с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Слабилакс-Здоровье капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 15 мл во флак.
Слабилакс-Здоровье таблетки по 7.5 мг №10
Слабилакс-Здоровье капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 30 мл во флак.
Слабилакс-Здоровье
таблетки, капли
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Пиконорм капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 10 мл во флак.-кап.
Пиконорм капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 30 мл во флак.-кап.
Пиконорм
капли
Дарница
Цены в аптеках
Пиколюкс капли ор., р-р 7.5 мг/1 мл по 50 мл во флак.
Пиколюкс капли ор., р-р 7.5 мг/1 мл по 25 мл во флак.
Пиколюкс
капли
Фармтехнология, ООО, Республика Беларусь
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Регулакс пикосульфат капли ор., р-р 7.5 мг/мл по 20 мл во флак.-кап.
Регулакс пикосульфат
капли
Кревель Мойзельбах ГмбХ, Германия
Цены в аптеках

Новинки реклама

Осенний авитаминоз?
Осенний авитаминоз? Жизненно необходимые компоненты для будущей мамы и малыша Подробней
Мечтаешь выглядеть на миллион?
Мечтаешь выглядеть на миллион? Поддержи красоту волос, кожи и ногтей Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Регулакс пикосульфат?

Показать все аптеки, где есть Регулакс пикосульфат
Top