Релиф инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Релиф суппозитории рект. по 5 мг №12 (6х2)

Склад

діюча речовина: фенілефрину гідрохлорид;

1 супозиторій містить фенілефрину гідрохлориду 5 мг;

допоміжні речовини: масло какао, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), крохмаль кукурудзяний.

Лікарська форма

Супозиторії ректальні.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідні непрозорі супозиторії від блідо-білого до світло-жовтого кольору торпедоподібної форми.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування.

Код АТХ С05А Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фенілефрину гідрохлорид є адреноміметиком, застосування якого призводить до місцевого судинозвужувального ефекту. Це нормалізує співвідношення між припливом крові до гемороїдальних вузлів і відтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості, свербежу, серозних виділень при геморої та при інших захворюваннях аноректальної зони.

Фармакокінетика.

Фенілефрин, що входить до складу лікарського засобу Реліф®, інактивується тканинною моноаміноксидазою, неактивні метаболіти виділяються у складі слизу або у вкрай незначних кількостях нирками.

Показання

Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини заднього проходу, ерозія та мікротравми заднього проходу, анальний свербіж.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, значне підвищення артеріального тиску, тахісистолічні порушення серцевого ритму, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжка ниркова та печінкова недостатність, тиреотоксикоз, гострий панкреатит, одночасне застосування з інгібіторами моноаміноксидази або протягом 15 днів після припинення лікування інгібіторами МАО, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не слід застосовувати разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а також з антигіпертензивними лікарськими засобами (ß-адреноблокаторами), оскільки фенілефрин може спричиняти гіпертензію тяжкого ступеня у деяких осіб внаслідок стимуляції α-адренорецепторів.

Атропіну сульфат блокує рефлекторну брадикардію, спричинену фенілефрином, та збільшує вазопресорну відповідь на фенілефрин. Одночасний прийом фенілефрину з ß-адреноблокаторами може призвести до артеріальної гіпертензії та надмірної брадикардії з можливою серцевою блокадою. Слід обережно застосовувати з гормонами щитовидної залози, препаратами, що впливають на серцеву провідність (серцеві глікозиди, антиаритмічні препарати).

При одночасному застосуванні з препаратами, що зумовлюють виведення калію, наприклад з деякими діуретиками типу фуросеміду, можливе посилення гіпокаліємії та зменшення артеріальної чутливості до таких вазопресорних препаратів, як фенілефрин.

Одночасний прийом фенілефрину та інших симпатоміметиків може призвести до додаткової стимуляції центральної нервової системи до надзвичайно високого рівня, що супроводжується нервозністю, дратівливістю, безсонням. Також імовірні напади судом.

При застосуванні інгібіторів моноаміноксидази (МАО) до початку застосування фенілефрину в аноректальній ділянці слід звернутися до лікаря. Інгібітори МАО, що застосовуються до початку лікування фенілефрином, потенціюють кардіальні та пресорні ефекти останнього, оскільки метаболізм фенілефрину зменшується.

Особливості застосування

У разі значних кров’янистих виділень із заднього проходу або якщо симптоми хвороби тривають більше 7 днів чи при погіршенні стану необхідно додатково проконсультуватися з лікарем.

Слід з обережністю застосовувати цей лікарський засіб хворим з артеріальною гіпертензією, серцево-судинними або цереброваскулярними захворюваннями, підвищеною функцією щитовидної залози (оскільки фенілефрин може спричиняти несприятливі серцево-судинні ефекти, особливо при застосуванні високих доз або у чутливих осіб); закритокутовою глаукомою.

Хворі на цукровий діабет мають застосовувати цей лікарський засіб з обережністю: фенілефрин може підвищувати концентрацію глюкози в крові. Ці ефекти зазвичай тимчасові й незначні та можуть зростати при перевищенні рекомендованих доз. Слід ретельніше контролювати концентрацію глюкози у крові.

Особи, що мають порушення сечовипускання через гіпертрофію або новоутворення простати: фенілефрин може погіршувати сечовипускання у пацієнтів із гіпертрофією простати через спазм гладких м’язів шийки сечового міхура, що відбувається при стимуляції α1-адренорецепторів.

При гепатиті, розладах сечовипускання застосування препарату допустиме з урахуванням співвідношення користь/ризик, яке визначає лікар.

Слід брати до уваги ймовірність взаємодії фенілефрину, застосованого місцево у аноректальній ділянці, якщо досягнуто відповідного рівня системної абсорбції, з інгібіторами моноаміноксидази (МАО), що призводить до потенціювання гіпертензивного ефекту.

Слід брати до уваги ймовірність того, що фенілефрин, застосований місцево у аноректальній ділянці, може спричинити гіпертензію тяжкого ступеня внаслідок стимуляції α-адренорецепторів у деяких осіб, при одночасному застосуванні цього засобу з антигіпертензивними препаратами.

З метою мінімізації системних ефектів рекомендовану дозу перевищувати не слід, якщо інше не рекомендоване лікарем.

Не застосовувати препарат у разі пошкодження або відсутності захисної пластикової оболонки.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не спостерігалося впливу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Попередньо теплою водою обмити шкіру навколо заднього проходу, очистити уражену ділянку за допомогою зволоженої м’якої серветки, потім обережно просушити туалетним папером або м’якою тканиною, видаливши надлишкову вологу. Перед введенням супозиторія необхідно зняти з нього пластикову захисну оболонку. Ввести супозиторій у задній прохід.

Вводити по 1 супозиторію до 4 разів на добу, особливо на ніч, вранці і після кожного випорожнення кишечнику. Тривалість лікування становить 7–14 днів. Регулярне застосування препарату дає змогу забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.

Не застосовувати, якщо захисне покриття відсутнє або пошкоджене.

Діти.

Ефективність та безпека застосування препарату Реліф® дітям віком до 12 років не вивчались. Дані відсутні.

Передозування

У медичній практиці передозування не описано, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення препарату Реліф®. Проте при передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій, особливо при тривалому застосуванні. Можуть спостерігатися артеріальна гіпертензія, біль та дискомфорт у ділянці серця, відчуття серцебиття, задишка, некардіогенний набряк легень, збудження, судоми, порушення сну, тривога, параноя, дратівливість, психози з галюцинаціями, слабкість, анорексія, нудота, блювання, олігурія, затримка сечовипускання, почервоніння обличчя, відчуття холоду у кінцівках, парестезії, підвищена чутливість, гіперглікемія, гіпокаліємія, скорочення притоку крові до життєво важливих органів, що може призвести до погіршення кровопостачання нирок, метаболічного ацидозу, зростання навантаження на серце внаслідок збільшення загального опору периферичних судин. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Цей лікарський засіб зазвичай переноситься добре, але у поодиноких випадках можуть спостерігатися побічні реакції, обумовлені фенілефрину гідрохлоридом.

З боку серцево-судинної системи: рефлекторна брадикардія, аритмія, можливі порушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

З боку ендокринної системи: наростання симптомів гіпертиреоїдизму.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі перехресні реакції, при алергії на інші симпатоміметики, що можуть проявлятися у вигляді висипань, свербежу, ангіоневротичного набряку.

З боку шкіри та підшкірних тканин: контактний дерматит.

З боку нервової системи: запаморочення, знервованість, головний біль, тремор, безсоння, відчуття страху, відчуття припливу крові до обличчя.

У місці застосування можливі подразнення, гіперемія, висип, свербіж, набряк, помірний біль/печіння при пошкодженні або кровотечі із заднього проходу. Метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат можуть спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені) та в окремих випадках бронхоспазм.

Термін придатності

2 роки.

Після закінчення терміну придатності препарат не застосовувати.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Забороняється зберігати супозиторії із розкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою.

Упаковка

По 6 супозиторіїв у пластиковому стрипі, по 2 стрипи у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Істітуто Де Анжелі С.р.л./

Istituto De Angeli S.r.l.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Локаліта Пруллі, 103/c - 50066 Реггелло (Флоренція), Італія /

Località Prulli, n. 103/c - 50066 Reggello (FI), Italy.

Дата последнего обновления: 14.03.2018

Характеристики

Найдено 4668 аптек

Аптека Watsons
Обухов, ул.Каштановая 6/1
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 161,56
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 162,86
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 182,23
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 188,11
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 190,31
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 197,22
Аптека Watsons
Чернигов, пр.Мира 32
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 167,59
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 168,25
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 180,97
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 190,93
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 197,22
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 217,83
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 27/65
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 199,00
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 226,20
Аптека Watsons
Киев, ул.Декабристов 2А
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 168,44
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 180,97
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 195,87
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 208,92
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 240,15
Аптека
Кременчуг, ул.Павлова 10
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Мед-Сервис
Черноморск, ул.Данченко 7/64н
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 170,60
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 175,45
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 222,40
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Аптека ТАС
Киев, ул.Волгоградская 21
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 184,11
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 193,72
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 204,51
Релиф ультра супп. рект. №12
Bayer
от 220,66
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 226,10
Релиф про крем ректал. туба 15 г № 1
Bayer
от 232,73
Аптека
Харьков, пр.Победы 50Б
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Аптека Watsons
Киев, бул.Перова 36
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 168,12
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 169,29
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 186,79
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 189,54
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 191,03
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 256,46
Мед-Сервис
Николаев, пр.Центральный 98
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 191,95
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 245,06
Аптека ТАС
Киев, ул.Закревского 12
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 182,58
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 202,47
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 225,68
Релиф ультра супп. рект. №12
Bayer
от 237,70
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Новгородская 5
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 245,06
Альго-Фарм
Киев, бул.Перова 24
Релиф суппозитории ректал. №12
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 195,00
Релиф мазь ректал. туба 28,4 г
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 199,00
Релиф адванс суппозитории ректал. №12
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 227,00
Релиф про суппозитории ректальные №10
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 253,00
Релиф про крем ректальный туба 15 г
Bayer Consumer Care (Швейцария)
от 256,00
Аптека Watsons
Киев, ул.Спасская 5
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 164,18
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 168,74
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 190,93
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 212,49
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 225,55
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 246,55
Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 77
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 194,36
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Аптека 911
Прилуки, ул.Киевская 94
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Аптека Watsons
Киев, ул.Льва Толстого 5А
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 168,12
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 169,58
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 189,67
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 209,93
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 239,50
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 267,54
Мед-Сервис
Харьков, пр.Победы 73 В
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 170,50
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 194,30
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 217,95
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 226,30
Аптека ТАС
Киев, пр.Героев Сталинграда 4/4а
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 178,08
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 179,35
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 202,60
Релиф ультра супп. рект. №12
Bayer
от 223,55
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 240,64
Домашняя аптека
Днепр, ул.Гладкова 35
Релиф супп ректал №12 |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Релиф мазь ректал 28,4г |
FAMAR
есть
Релиф адванс супп №12 |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Релиф ультра супп №12 |
INSTITUTO DE ANGELI
есть
Релиф про крем 15г |
BAYER HEALTHCARE MANUFACTURING
есть
Релиф про супп №10 |
BAYER HEALTHCARE MANUFACTURING
есть
Фармадент
Софиевская Борщаговка, ул.Боголюбова 18
Релиф супп.рект. n12 (6х2)
ІДА (Інстітуто Де Анджелі),Іта
от 203,73
Релиф адванс супп. ректал. №12 instituto de angeli (италия)
Instituto de Angeli
от 234,36
Релиф ультра супп. ректал. №12 instituto de angeli (италия)
Instituto de Angeli
от 256,36
Релиф про крем.рект. 15 г байер
Байэр
от 277,26
Релиф про супп.рект. n10 байер
Байэр
от 312,70
Аптека ТАС
Киев, пл.Оболонская 6
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 174,59
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 181,35
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 229,10
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 234,18
Аптека
Ромны, ул.Руденко 23Б
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Гончара Олеся 6
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 210,25
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 234,50
Аптека ТАС
Киев, ул.Антонова 9
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 174,17
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 210,04
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Раздельная, ул.Привокзальная 2Д
Релиф супп.рект. №12
INSTITUTO DE ANGELI
от 161,40
Релиф мазь 28,4г ( фамар )
FAMAR
от 169,55
Релиф адванс супп.рект. №12
INSTITUTO DE ANGELI
от 189,25
Релиф ультра супп. рект №12
INSTITUTO DE ANGELI
от 206,05
Релиф про крем 15 г
BAYER HEALTHCARE MANUFACTURING
от 243,25
Мед-Сервис
Ахтырка, ул.Шевченко 3
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 200,05
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 232,35
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Аптека
Харьков, ул.Волонтерская 68/1
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Релиф ультра супп.рект.#12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ ИТАЛИЯ
есть
Мед-Сервис
Каховка, пр.Европейский 7
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 160,80
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 191,45
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 196,30
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 210,90
Аптека ТАС
Киев, ул.Григоровича-Барского 1
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 189,60
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 224,50
Аптека Watsons
Киев, ул.Михаила Гришко 3А
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 164,88
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 169,37
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 183,91
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 208,60
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 249,17
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Гагарина 72
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф ультра супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 193,56
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Аптека ТАС
Украинка, ул.Юности 15А
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 206,50
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 224,50
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Рокоссовского 8
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф адванс мазь 28.4г
Famar (Греция)
от 187,49
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 193,40
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 234,30
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 243,50
Аптека
Васищево, ул.Орешкова 49А
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Мед-Сервис
Кропивницкий, ул.Космонавта Попова 15/18
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф адванс мазь 28.4г
Famar (Греция)
от 187,49
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 188,35
и еще 2 позиции
Аптека ТАС
Киев, бул.Ромена Роллана 7а
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 177,06
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 186,15
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 210,04
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 267,80
Мед-Сервис
Днепр, пр.Героев 24 А
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 206,10
Аптека №4 "Добро Дий АВД"
Харьков, ш.Салтовское 106А
Релиф мазь 28,4г
Slovakofarma
от 157,50
Релиф адванс мазь 28,4г
Slovakofarma
от 175,50
Релиф адванс супп. №12
Sagmel
от 193,50
Релиф ультра супп. №12
Slovakofarma
от 207,00
Релиф про крем ректал. 15г туба
Байєр Хелскер Мануфактурінг С.Р.Л., Італія
от 248,07
Аптека Watsons
Бровары, ул.Гагарина 14
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 163,23
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 168,79
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 193,81
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 210,11
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 239,73
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 245,93
Аптека ТАС
Киев, ул.Московская 15
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 183,26
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 190,53
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 205,87
Релиф ультра супп. рект. №12
Bayer
от 206,47
Релиф про крем ректал. туба 15 г № 1
Bayer
от 228,82
Мед-Сервис
Никополь, ул.Электрометаллургов 5
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф про супп.ректал. №10
Байер
от 204,50
Релиф про ректальный крем 15г
Байер
от 216,00
Первая аптека
Харьков, пл.Конституции 20
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф ультра супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 193,56
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Аптека 911
Лозовая, мкр.2-й 16А
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф мазь ректал. туба 28,4г
ФАМАР А.В.Е АВЛОН ПЛАНТ
от 160,48
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Релиф про супп. ректал. №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 208,76
Мед-Сервис
Одесса, ул.Академика Корольова 114
Релиф супп. ректал. №12
Институто де Анжели
от 141,21
Релиф адванс супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 166,82
Релиф мазь ректальная туба 28,4г
Фамар
от 172,14
Релиф адванс мазь 28.4г
Famar (Греция)
от 187,49
Релиф ультра супп.ректал. №12
Институто де Анжели
от 190,65
и еще 2 позиции
Аптека
Сумы, ул.Прокофьева 12/1
Релиф супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 154,04
Релиф адванс супп. ректал. №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ С.Р.Л.
от 176,52
Релиф про крем рект. туба 15г
БАЙЕР ХЕЛСКЕА МАНУФАКТУРИНГ
от 199,03
Аптека ТАС
Обухов, ул.Киевская 1/8
Релиф супп. ректал. №12
Bayer
от 172,55
Релиф мазь 28,4г
Bayer
от 190,61
Релиф ультра супп. рект. №12
Bayer
от 191,08
Релиф адванс супп. ректал. №12
Bayer
от 203,72
Релиф про супп. рект. № 10
Bayer
от 266,65
Алтея
Бровары, ул.Сергея Москаленко 16
Релиф супп.ректальные №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ ИТАЛИЯ
от 166,80
Релиф мазь 28.4г туба
ФАМАР А.В.Е. АВЛОН ПЛАНТ ГРЕЦИЯ
от 171,79
Релиф ультра супп. ректальные №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ ИТАЛИЯ
от 193,25
Релиф адванс супп.ректальные №12
ИНСТИТУТО ДЕ АНЖЕЛИ ИТАЛИЯ
от 201,15
Релиф про супп. ректальные №10
БАЙЕР ХЕЛСКЕР МАНУФАКТУРИНГ С.Р.Л.ИТАЛИЯ
от 219,70
Реліф® про крем рект. по 15 г
БАЙЕР
от 227,14
Аптека Watsons
Киев, ул.Гната Юры 20
Релиф® мазь ректал. туба 28,4 г, с аппликатором 0 famar (греция)
Сагмел, США
от 164,20
Релиф® супп. ректал. 5 мг стрип 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 166,46
Релиф® про крем ректал. туба 15 г, с аппликатором 1 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 177,90
Релиф® адванс супп. ректал. 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 198,25
Релиф® ультра супп. ректал. 10 мг + 11 мг 12 instituto de angeli (италия)
Сагмел, США
от 209,93
Релиф® про супп. ректал. стрип 10 bayer healthcare manufacturing (италия)
Байєр, Германія
от 232,98
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Якуба Коласа 2-А
Релиф мазь 28.4
Сагмел (США)
от 163,80
Релиф супп.рект. n12
IDA (Италия)
от 171,00
Релиф адванс супп.рект. n12
IDA (Италия)
от 190,80
Релиф ультра супп.рект.n12
IDA (Италия)
от 194,40
Релиф адванс супп.рект. n12
Сагмел (США)
от 212,00
и еще 2 позиции
  • Релиф суппозитории рект. по 5 мг №12 (6х2)
  • Релиф мазь рект. по 28.4 г в тубах
Инструкция по применению Релиф, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Релиф, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Релиф с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Ирифрин капли глаз. 2.5 % по 5 мл во флак.-кап.
Ирифрин капли глаз. 10 % по 5 мл во флак.-кап. пласт.
Ирифрин
капли
2 производителя
Цены в аптеках
Мезатон капли глаз. 25 мг/мл по 5 мл во флак. с крыш.-кап.
Мезатон раствор д/ин. 10 мг/мл по 1 мл №10 в амп.
Мезатон
капли, раствор
2 производителя
Цены в аптеках
Назол беби капли наз. 0.125 % по 15 мл во флак.
Назол беби капли наз. 0.125 % по 10 мл во флак. с пипет.
Назол беби
капли
Институто де Анджели С.р.л. для "Байер Консьюмер Кер", Италия/Швейцария
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Релиф суппозитории рект. по 5 мг №12 (6х2)
Релиф мазь рект. по 28.4 г в тубах
Релиф
суппозитории, мазь
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top