Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5776 аптек по всей Украине. Узнать больше

Реподиаб таблетки по 1 мг №90 (15х6): цена в Киеве

Киев Адрес, район
Укажите адрес, чтобы применить радиус
С выбранными фильтрами предложений не найдено
Сообщить, когда товар появится в продаже
Спасибо за подписку!
Ждите письмо, когда товар появится в продаже
Произошла ошибка, попробуйте повторить попытку позже!

Показання

Цукровий діабет II типу (інсулінонезалежний цукровий діабет), коли не вдається досягти належного контролю рівня глюкози у крові за допомогою дієти, зменшення маси тіла і фізичних навантажень.

Комбіноване лікування з метформіном пацієнтів з цукровим діабетом II типу, у яких не вдається досягти належного контролю рівня глюкози у крові при застосуванні одного метформіну. Лікування потрібно розпочинати як допоміжний засіб до дієти і фізичних навантажень, щоб зменшити рівень глюкози у крові після вживання їжі.

Протипоказання.

  • Підвищена чутливість до репаглініду або до будь-якого компонента препарату.
  • Цукровий діабет I типу (інсулінозалежний цукровий діабет), відсутність С-пептиду.
  • Діабетичний кетоацидоз з комою або без неї.
  • Тяжке порушення функції печінки.
  • Супутнє застосування гемфіброзилу (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).
 Спосіб застосування та дози.

Репаглінід приймають внутрішньо перед кожним основним прийомом їжі, а дозу підбирають індивідуально, щоб досягнути оптимального контролю глікемії. Додатково до звичайної самостійної перевірки пацієнтом рівня глюкози у крові та/або сечі рівень глюкози у крові пацієнта повинен періодично визначати лікар, щоб підібрати мінімальну ефективну дозу для цього пацієнта. Для перевірки реакції пацієнта на лікування велике значення також має визначення рівня глікозильованого гемоглобіну. Періодичні перевірки потрібні для виявлення можливого неадекватного зниження рівня глюкози в крові при застосуванні рекомендованої максимальної дози (основний показник неефективності лікування), а також для виявлення можливої втрати адекватної реакції у вигляді зниження рівня глюкози у крові після початкового періоду ефективного лікування (другорядний показник неефективності лікування).

Під час тимчасової відсутності контролю рівня глюкози у крові пацієнтів, хворих на цукровий діабет II типу, може бути достатнім нетривале застосування репаглініду.

Препарат, як правило, приймають за 15 хвилин до вживання їжі, але можливий також прийом безпосередньо перед їдою або за 30 хвилин до їди (тобто при 2-, 3- або 4-разовому харчуванні). Пацієнти, які пропустили прийом їжі (або добавили ще один прийом їжі), повинні пропустити (або добавити) дозу для цього прийому їжі.

Початкова доза

Дозування повинен визначати лікар залежно від реакції пацієнта, що визначається за рівнем глюкози крові.

Рекомендована початкова доза становить 0,5 мг. Змінювати дозу можна через 1-2 тижні (залежно від реакції хворого на лікування).

Якщо пацієнта переводять на таке лікування після застосування іншого перорального гіпоглікемічного засобу, то рекомендована початкова доза становить 1 мг.

Підтримувальне лікування

Рекомендована максимальна доза становить 4 мг при введенні перед основними прийомами їжі.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 16 мг.

Особливі групи пацієнтів

Репаглінід переважно виділяється разом із жовчю, і тому на екскрецію не впливає порушення функції нирок.

8 % від однієї дози репаглініду виводиться нирками, тому у пацієнтів з порушеною функцією нирок відбувається зниження загального плазмового кліренсу. У пацієнтів з цукровим діабетом і погіршенням функції нирок збільшується чутливість до інсуліну, тому лікування таких пацієнтів потрібно проводити з обережністю.

Для пацієнтів віком > 75 років або пацієнтів з печінковою недостатністю не проводились спеціальні клінічні дослідження (див. розділ «Особливості застосування»).

Для уникнення розвитку гіпоглікемічної реакції у пацієнтів з ослабленим організмом або пацієнтів, які погано харчуються, початкову дозу і дозу для підтримувального лікування потрібно підбирати з обережністю, також з обережністю потрібно збільшувати дозу.

Пацієнти, які приймають інші пероральні гіпоглікемічні засоби

Пацієнтів можна одразу переводити на лікування репаглінідом після застосування інших пероральних гіпоглікемічних засобів. Проте чіткої відповідності між дозуванням репаглініду та дозуванням інших пероральних гіпоглікемічних засобів не встановлено. Для пацієнтів, яких переводять на лікування репаглінідом, рекомендована максимальна початкова доза становить 1 мг при застосуванні перед основними прийомами їжі.

Комбінована терапія

Якщо не досягається належний контроль рівня глюкози в крові при застосуванні одного метформіну, не потрібно змінювати дозу метформіну, а репаглінід потрібно вводити комбіновано. Початкова доза репаглініду становить 0,5 мг при застосуванні перед основними прийомами їжі, а збільшувати дозу, як і при монотерапії, потрібно залежно від реакції рівня глюкози в крові.

Показать полную инструкцию
Top